5 najlepszych tanich dostawców hostingu cPanel

01.06.2020
Najlepszy hosting '5 najlepszych tanich dostawców hostingu cPanel
0 16 мин.

best-cpanel-hosting-2019


cPanel jest najpopularniejszym i najmocniejszym administracyjnym panelem sterowania dostępnym na rynku. Z biegiem lat to narzędzie stało się istotną częścią każdego właściciela witryny. The Oprogramowanie cPanel pozwala skonfigurować pełną automatyzację niemal każdego aspektu witryny. Można to osiągnąć zarówno po stronie klienta, jak i serwera w bardzo przyjazny i szybki sposób dla początkujących.

To jest nasza najlepsza lista najlepszych dostawców hostingu cPanel w budżecie:

Firma
Cena od
Zwrot pieniędzy

1inmotion tani gospodarz firmy cpanel3,49 USD / mies90 dni
2)bluehost tani hosting cpanel3,95 USD / mies30 dni
3)hostgator profesjonalny hosting paneli3,95 USD / mies45 dni
41 i 1 moja strona internetowa4,95 USD / mc30 dni
5justhost tani hosting cPanel3,95 USD / mies30 dni

Kiedy rozmawiamy Hosting cPanel, mamy na myśli usługi związane z publikowaniem, które są zasilane oprogramowaniem panelu sterowania cPanel. Rozwiązania hostingowe dostępne dla narzędzia cPanel umożliwiają pełną kontrolę i nadzór nad większością, jeśli nie wszystkimi aspektami zarządzania własną witryną. Narzędzie cPanel jest szczególnie przydatne, pomagając szybko i łatwo skonfigurować bazy danych w celu zarządzania plikami, konfiguracji kont e-mail, a także instalacji aplikacji po stronie serwera.

Co to jest cPanel? – Szczegółowy przegląd oprogramowania panelu sterowania cPanel Web Hosting

Będziesz absolutnie zachwycony, jak skomplikowane i zaawansowane zadania związane z zarządzaniem witryną można łatwo, szybko i w pełni zautomatyzować za pomocą rozwiązań hostingowych cPanel dla Twojej witryny. Wszystkie skomplikowane zadania są bardzo proste ze względu na ogromną moc, którą Panel sterowania cPanel narzędzie wykorzystuje w bardzo prosty i przyjazny interfejs dla początkujących.

Jak wybrać najlepszy hosting cPanel?

Na rynku dostępnych jest obecnie mnóstwo różnych dostawców hostingu cPanel. Wszystkie zapewniają różne pakiety z różnymi funkcjami i opcjami w różnych cenach. I chociaż niektóre pakiety są uniwersalne, istnieje wiele niestandardowych pakietów, które zostały zaprojektowane specjalnie na specjalne potrzeby strony internetowej. Może to sprawić, że proces wyboru odpowiedniego dostawcy hostingu cPanel będzie bardzo uciążliwym i skomplikowanym zadaniem.

Ważne jest, aby na pierwszym etapie zidentyfikować krótko- i długoterminowe plany witryny, aby poprawnie ocenić i zidentyfikować potrzeby witryny, które będą musiały zostać pokryte przez wybranego przez Ciebie dostawcy hostingu cPanel. W tym artykule założymy, że dopiero zaczynasz swoją nową drogę do udanej strony internetowej, a zatem masz mały budżet na hosting. To jest miejsce udostępnione Plany hostingowe cPanel i do gry wchodzą pakiety.

Udostępniane plany hostingowe to zdecydowanie najtańsze i najlepsze opcje budżetowe dostępne na rynku. Dostawcom hostingu udaje się zaoferować te niskie ceny, dzieląc serwery hostingowe na wiele mniejszych części, które są następnie wykorzystywane do udostępniania hostingu dla wielu różnych klientów. Te wspólne plany hostingowe cPanel i pakiety są idealne, gdy zaczynasz swoją drogę do udanej strony internetowej; Jeśli jednak Twoja witryna będzie w przyszłości wystarczająco duża, będziesz musiał zacząć szukać bardziej zaawansowanych planów hostingowych.

Niektóre kluczowe aspekty, które określają, czy: Pakiet hostingowy cPanel jest dobra lub nie obejmuje możliwości przeglądania i generowania raportów o kilku różnych statystykach witryny bezpośrednio przez jej interfejs. Ponadto możliwość automatycznego aktywowania i korzystania z FrontPage oraz innych rozszerzeń i wtyczek właściwości na zegarze jest bardzo przydatną i ważną funkcją, którą chciałbyś, aby Twój dostawca hostingu cPanel miał.

Jedną z największych zalet narzędzia administracyjnego cPanel jest możliwość pełnej automatyzacji prawie wszystkich zadań związanych z administrowaniem serwerem. Musisz upewnić się, że Twój dostawca hostingu cPanel posiada wszystkie niezbędne funkcje i opcje, które pozwalają łatwo i szybko skonfigurować automatyczne aktualizacje. Istnieją również bardzo ważne zadania strony internetowej, takie jak systemy baz danych MySQL, sam serwer WWW i programowanie PHP. Jest to szczególnie przydatne dla początkujących, którzy nie mają dużego doświadczenia w zakresie kodowania wiedzy potrzebnej do tych zadań.

Innym ważnym aspektem każdego dostawcy hostingu cPanel, na który należy uważać, jest oprogramowanie do zarządzania hostem internetowym. Musisz upewnić się, że ta ważna aplikacja jest wbudowana w pakiet, ponieważ pozwala mieć pełną zdolność i kontrolę nad zarządzaniem i tworzeniem kont hostingowych na twoim serwerze internetowym. Umożliwi to także przydzielenie określonych funkcji potencjalnym klientom.

Wreszcie, bardzo ważne jest, aby pamiętać, że funkcje i opcje pliku cPanel, które zapewnia ci twój dostawca hostingu, są potężne i rozbudowane, ale nie powinieneś zapominać o ważności przyjazności dla użytkownika i łatwości dostępu, którą to narzędzie panelu zapewnia użytkownikom . Teraz przejdźmy do najlepszych udostępnionych pakietów hostingowych cPanel dostępnych obecnie na rynku.

Hosting InMotion

Rozpocznij z InMotion »

inmotion hosting najlepszy hosting paneli biznesowych

Kolejny udostępniony dostawca hostingu cPanel, na który będziemy patrzeć, pochodzi z InMotion. Wraz z każdym udostępnianym pakietem hostingowym zapewniają rozszerzoną wersję narzędzia panelu sterowania cPanel oraz wiele innych przydatnych funkcji, narzędzi i opcji dla Twojej witryny. Oferują również bezpłatny dysk SSD, a także bezpłatną domenę, z której można korzystać na swojej stronie internetowej.

Pakiety hostingu współdzielonego InMotion są w stanie zaoferować nieograniczoną przepustowość, nieograniczoną liczbę kont e-mail, a także niezmierzone i nieuregulowane miejsce na dysku, miejsce na pocztę e-mail oraz miesięczne przydzielone transfery. To sprawia, że ​​ten konkretny dostawca hostingu jest jedną z najlepszych dostępnych opcji na rynku dla nowych właścicieli witryn internetowych, którzy potrzebują dostawcy hostingu, który spełni wszystkie ich potrzeby.

Dzięki współużytkowanemu środowisku hostingowemu cPanel, które oferuje ten dostawca, będziesz mieć pełną możliwość łatwego zarządzania i instalowania ważnych platform i oprogramowania dla swoich stron internetowych. Funkcje obejmują systemy zarządzania treścią, takie jak WordPress, Joomla, Drupal i wiele innych. Masz również możliwość szybkiego i łatwego konfigurowania koszyków, własnego sklepu internetowego, systemów zarządzania treścią i nie tylko.

Spośród wszystkich obszernych funkcji, które ma do zaoferowania narzędzie cPanel, niektóre kluczowe funkcje i opcje związane są z zarządzaniem domenami, takie jak zaparkowane domeny, subdomeny i zarządzanie przekierowaniem domen. Dodatkowe funkcje cPanel, które są zawarte we współdzielonym pakiecie hostingowym cPanel InMotion, to przekazywanie wiadomości e-mail, filtrowanie spamu, zarządzanie i konfiguracja plików i protokołów przesyłania plików, katalogi chronione hasłem i więcej.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub napotkasz jakiekolwiek problemy z dostawcą hostingu InMotion, możesz skontaktować się z zespołem obsługi klienta w dowolnym momencie za pośrednictwem czatu online lub telefonu. Oprócz obszernej dokumentacji online i samouczków dostępnych dla wszystkich klientów dostępne jest również bardzo potężne oprogramowanie do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem.

BlueHost

Rozpocznij z BlueHost »

bluehost najlepszy profesjonalny hosting cpanel

Żaden artykuł o najlepszych i najtańszych dostawcach hostingu nie jest nigdy ukończony ani kompletny bez wzmianki o BlueHost. BlueHost od dawna jest największym i najbardziej zaufanym dostawcą hostingu na całym świecie. Oferują mnóstwo różnych pakietów dla różnych potrzeb witryny, ale w kontekście tego konkretnego artykułu skupimy się na udostępnionych pakietach hostingowych cPanel, które mają do zaoferowania.

Pomimo oferowania bardzo tanich i niedrogich pakietów hostingu współdzielonego, BlueHost nadal jest w stanie zapewnić mnóstwo różnych przydatnych i potężnych funkcji, narzędzi i opcji, które są dostarczane z usługą hostingu. Pełne wsparcie i kompatybilność z dodatkiem narzędzia cPanel zapewnia mnóstwo elastyczności i automatyzacji, jeśli chodzi o zadania związane z zarządzaniem pocztą e-mail i zarządzaniem stroną internetową.

Innymi świetnymi aspektami udostępnianych pakietów hostingowych, które oferuje BlueHost, jest nieograniczona przepustowość, a także możliwość tworzenia i zarządzania nieograniczoną liczbą kont e-mail. Dodatkowe potężne funkcje, które mają do zaoferowania udostępnione pakiety hostingowe cPanel BlueHost, to pełna kontrola nad przekazywaniem wiadomości e-mail, a także możliwość skonfigurowania automatycznych odpowiedzi.

W przeciwieństwie do niektórych innych dostawców hostingu, BlueHost nie przekaże przepustowości ani nie zamknie twojego konta w przypadku, gdy wykorzystasz zasoby przepustowości serwera, które zostały Ci przydzielone za pośrednictwem udostępnionego pakietu hostingowego. Zamiast tego, w przypadku nadmiernego wykorzystania przepustowości, jest on po prostu ponownie przypisywany do specjalnego izolowanego serwera, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność witryny.

Narzędzie cPanel, które zapewnia pakiet hostingu współdzielonego BlueHost, zostało ulepszone o jeszcze więcej dodatkowych funkcji, narzędzi i opcji, które pomogą Ci skonfigurować i zarządzać trudnymi zadaniami zarządzania witryną, takimi jak e-maile, domeny i inne. A jeśli napotkasz problem lub problem z czymkolwiek związanym z twoją witryną, profesjonalny zespół obsługi klienta jest dostępny, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

HostGator

Rozpocznij pracę z HostGator »

hostgator najlepszy hosting stron internetowych

HostGator jest jednym z najbardziej niezawodnych i niedrogich dostawców hostingu. Są w stanie zapewnić bardzo tanią wspólną usługę hostingu cPanel, zapewniając jednocześnie mnóstwo rozbudowanych funkcji, potężnych narzędzi i wielu opcji modyfikacji, których możesz użyć do wzbogacenia swojej witryny. Bezpłatne dodanie narzędzia cPanel jest jednym z wielu wspaniałych powodów, dla których warto wybrać tego konkretnego współdzielonego dostawcę hostingu.

Wspólne usługi hostingowe cPanel są podzielone na 3 różne i różne pakiety. Wszystkie są niedrogie i niedrogie, a jednocześnie zawierają różne dodatkowe funkcje i narzędzia, które znacznie ułatwiają zarządzanie witryną i pocztą e-mail. Najtańszą opcją spośród 3 dostępnych współdzielonych pakietów hostingowych cPanel jest plan Hatchling, który może zaoferować ci darmową domenę dla twojej strony, podczas gdy pozostałe 2 pakiety oferują nieograniczoną liczbę domen i kont e-mail.

Oprócz darmowej domeny i narzędzia cPanel, uzyskasz również nieograniczoną przepustowość swojej witryny, a także nieograniczone miejsce na dysku, które są bardzo ważne. Dodatkowe wspaniałe funkcje, które HostGator ma do zaoferowania w porównaniu z innymi dostawcami hostingu współdzielonego na rynku, to dedykowany adres IP, z którego można korzystać, a także bezpłatny prywatny SSL.

Pełna obsługa i zgodność z narzędziem cPanel pozwala pakietom hostingowym HostGator na zapewnienie kompleksowej pomocy w zakresie zarządzania i aktualizacji baz danych MySQL, a także pomocy w konfiguracji strony internetowej WordPress i hostingu poczty e-mail. Dostępne są również zaawansowane funkcje, takie jak konfigurowanie automatycznego zarządzania pocztą i zarządzanie nią, a także konfigurowanie automatycznych odpowiedzi e-mail i zarządzanie nimi. Wreszcie bezpłatne automatyczne i regularne kopie zapasowe witryn oferowane przez tego wspaniałego dostawcę usług hostingowych to kolejny ważny powód, dla którego powinieneś rozważyć ich wykonanie na potrzeby hostingu.

Gwarantowany czas bezawaryjności oferowany przez udostępnionego dostawcę hostingu HostPator cPanel jest jednym z głównych dowodów ich niezawodności i profesjonalizmu. A jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy lub problemy związane z hostingiem twoich stron internetowych, zespół obsługi klienta będzie w stanie pomóc z każdym problemem lub pytaniem, które możesz mieć. (Sprawdź najnowsze kody kuponów HostGator, jeśli chcesz kupić hosting za tańszy.)

HostMonster

Rozpocznij pracę z HostMonster »

hostmonster tani dostawca hostingu cpanel

HostMonster jest ostatnim wspólnym dostawcą hostingu cPanel, który wybraliśmy do rozważenia. Nie tylko oferują bezpłatny dostęp do pełnego panelu sterowania kontem cPanel, ale także zapewniają nieograniczone miejsce na dysku, nieograniczoną przepustowość, a także nieograniczony hosting domen w przystępnej cenie. Dodanie potężnego i łatwego w użyciu narzędzia do tworzenia witryn metodą przeciągnij i upuść jest szczególnie przydatne dla nowych i niedoświadczonych twórców witryn.

Narzędzie cPanel, które jest dostępne we współdzielonych pakietach hostingowych HostMonster, zapewnia kilka bardzo ważnych funkcji, w tym przekazywanie kont e-mail, bezpieczną obsługę poczty e-mail POP3 i IMAP, pełny dostęp do protokołu przesyłania plików, zarządzanie domenami i subdomenami, ważny menedżer plików internetowych i wiele innych.

Oprócz wszystkich tych wspaniałych funkcji, dostawca hostingu współdzielonego HostMonster oferuje mnóstwo przydatnych skryptów strony za darmo wraz z pakietem hostingu współdzielonego. Skrypty te mogą być używane do konfigurowania forów wiadomości i dyskusji, konfigurowania list mailingowych i ankiet, a także instalowania ważnego oprogramowania i ram dla swoich stron internetowych, takich jak WordPress, Joomla, Drupal i wiele innych.

Serwery i ogólna infrastruktura, z której korzysta dostawca hostingu HostMonster, są oparte na najnowszych i najlepszych technologiach światowej klasy. Serwery gwarantują bezawaryjność i optymalną wydajność dzięki wykorzystaniu serwerów z podwójnym czterordzeniowcem i specjalnie dostosowanym serwerem WWW Apache. Będziesz także mieć dostęp do ciągłego monitorowania sieci i statystyk, a także do regularnych kopii zapasowych stron internetowych.

eHost.com

eHost już nie przyjmuje nowych klientów i zaprzestają świadczenia usług, dlatego zalecamy JustHost jako dobrą alternatywę dla taniego hostingu cPanel.

ehost najlepszy tani hosting cpanel

Kosztujący zaledwie 2,75 USD miesięcznie, eHost jest zdecydowanie jednym z najtańszych i niedrogich udostępnianych dostawców hostingu cPanel dostępnych na rynku. I choć udostępniane pakiety cPanel są ekonomiczne i tanie, nadal zapewniają mnóstwo różnych przydatnych i potężnych funkcji i opcji dla Twojej witryny. Dzięki pełnej kompatybilności i wsparciu dla narzędzia cPanel są zdecydowanie jednym z najlepszych dostawców, których należy rozważyć dla swojej witryny.

eHost zapewnia bezpłatną domenę dla Twojej witryny, co jest naprawdę ważne dla właścicieli witryn, którzy są bardzo gotowi. Ten wspaniały współużytkowany dostawca hostingu cPanel nie tylko oferuje wiele ważnych i potężnych funkcji związanych z narzędziem cPanel, ale także oferuje wiele rozwiązań i narzędzi, które pomogą ci łatwo i szybko założyć własną stronę WordPress. Narzędzie cPanel w połączeniu z narzędziem do przeciągania i upuszczania witryn oraz kreatorem konfiguracji blogów sprawia, że ​​utworzenie idealnej strony internetowej i firmy jest bardzo łatwą i prostą procedurą.

A jeśli korzystanie z narzędzia cPanel wraz z kreatorem strony internetowej nie było łatwe i łatwe do stworzenia i rozpoczęcia podróży jako administrator strony, eHost udostępnia również mnóstwo różnych przewodników i dokumentacji online, które mogą pomóc w rozwiązaniu każdego problemu może się spotkać. Ponadto narzędzie cPanel ma możliwość łatwego i szybkiego skonfigurowania własnego sklepu internetowego lub pakietów subskrypcyjnych dla Twojej witryny.

Bardzo ważnym aspektem każdego współużytkowanego dostawcy hostingu cPanel, na który należy zwrócić szczególną uwagę, jest zdecydowanie obsługa klienta. Dzięki eHost będziesz miał pełny, 24-godzinny, 7 dni w tygodniu, stały dostęp do profesjonalnego zespołu obsługi klienta, który pomoże ci w razie jakichkolwiek pytań dotyczących każdego napotkanego problemu. Dostępne są również bardzo przydatne samouczki dla wszystkich klientów, które przeprowadzą Cię przez proces korzystania z narzędzia cPanel do tworzenia własnej witryny i zarządzania nią.

Wniosek

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się o znaczeniu i przydatności niesamowitego narzędzia panelu sterowania cPanel. Wiemy, że wybranie odpowiedniego dostawcy hostingu dla konkretnych potrzeb witryny może być bardzo uciążliwym i czasochłonnym zadaniem, i mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zidentyfikować i wybrać świetnego dostawcę hostingu współdzielonego, który skutecznie wykorzystuje narzędzie cPanel.

Współużytkowani dostawcy hostingu cPanel, których wybraliśmy do oceny, zostali specjalnie wybrani na podstawie wielu różnych kryteriów. Nie tylko postanowiliśmy przejrzeć niektóre z najtańszych i najbardziej ekonomicznych pakietów hostingu współdzielonego dostępnych na rynku, ale upewniliśmy się, że wszystkie te pakiety zawierają najważniejsze i najważniejsze funkcje, opcje i narzędzia, które pomogą Ci łatwiej oraz szybko skonfiguruj i zarządzaj własną witryną i biznesem.

Bez względu na to, który wspólny dostawca hostingu cPanel wybierzesz z naszej listy, nie pożałujesz swojej decyzji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector