5 najlepszych tanich dostawców hostingu e-mail

best-cheap-email-hosting-2019


Poczta e-mail jest i była najważniejszym sposobem komunikacji i dystrybucji informacji w Internecie od wielu lat. Firmy od dawna identyfikują e-maile jako doskonałe narzędzie marketingowe. Dlatego tak ważne jest, aby wszystkie potencjalne i rozpoczynające działalność firmy i strony internetowe uczyły się, jak korzystać z całej mocy, jaką zapewniają e-maile, jeśli chodzi o rozwój witryny lub firmy i reklamowanie produktów wśród odbiorców..

Dzięki ponad miliardowi użytkowników na całym świecie e-mail wyprzedził telefon i ugruntował swoją pozycję jako pierwszego narzędzia komunikacji w rozpowszechnianiu informacji. I e-mail pozostanie na tej pozycji przez wiele lat. Skuteczność i popularność wiadomości e-mail spowodowała wzrost zapotrzebowania na hosting poczty e-mail dla wszelkiego rodzaju stron internetowych, firm i przedsiębiorców.

Jednym z głównych powodów, dla których poczta elektroniczna stała się tak istotną usługą dla stron internetowych i firm, jest jej wykorzystanie w obsłudze klienta. E-mail może również okazać się bardzo ważny w innych aspektach komunikacji, takich jak marketing i inne cele. Wymagania dostawców hostingu poczty e-mail wzrosły, a postęp technologiczny, lepsza infrastruktura, bezkompromisowa jakość i nieprzerwany czas pracy stały się kluczowe dla każdej usługi hostingu poczty e-mail.

W tym artykule postaramy się pomóc Ci wybrać najlepszego dostawcę hostingu e-mail dla Twoich potrzeb. Przyjrzymy się szczególnie tanim udostępnianym planom hostingu poczty e-mail, ponieważ są one zdecydowanie najlepszą opcją dla twojego budżetu. Przyjrzymy się niektórym kluczowym obszarom i funkcjom, o których należy poinformować przy ocenie i wyborze odpowiedniego dostawcy hostingu poczty e-mail dla Twojej witryny, a także przyjrzymy się starannie starannie dobranym planom udostępniania hostingu wiadomości e-mail, które sprawdziliśmy właśnie dla Ciebie.

Jak wybrać dobrego dostawcę hostingu poczty e-mail

Istnieje wiele różnych planów hostingowych, jeśli chodzi o hosting poczty e-mail. Wszystkie zapewniają podstawowe funkcje, a także niektóre zaawansowane funkcje i opcje. Istnieje zbyt wiele do wyboru, więc zacznijmy od określenia głównych funkcji i obszarów, które należy starannie wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego dostawcy hostingu e-mail dla potrzeb Twojej witryny lub firmy.

Jeśli Twój budżet na hosting poczty e-mail jest niewielki lub dopiero zaczynasz budować skuteczną witrynę lub firmę, zdecydowanie warto wybrać tanie udostępnione plany hostingu poczty e-mail. Te wspólne plany są w stanie zapewnić przyzwoitą obsługę w doskonałej jakości, udostępniając zasoby serwera wielu różnym klientom. Są one najbardziej opłacalną opcją, jednak jeśli Twoja strona internetowa lub firma wystarczająco się rozrasta, a te plany niszczenia nie są w stanie zaspokoić twoich potrzeb w zakresie powiększonej poczty e-mail, być może będziesz musiał sprawdzić i uaktualnić swój plan hostingu poczty e-mail do bardziej zaawansowanego i droższego pakietu.

Najważniejszą funkcją, której można oczekiwać od dostawcy hostingu poczty e-mail, jest możliwość dostosowania adresu e-mail, który można zmienić na własną domenę. Posiadanie własnej domeny na adres e-mail zwiększa wiarygodność i profesjonalny wygląd witryny lub firmy. Inną ważną funkcją, której należy oczekiwać od swojego dostawcy hostingu poczty e-mail, jest zapewnienie możliwości e-mail internetowych. Pomaga to sprawdzić pocztę e-mail w dowolnym miejscu na świecie.

Przekazywanie poczty e-mail

Przekazywanie wiadomości e-mail jest bardzo ważną i bardzo przydatną funkcją, z której powinieneś móc skorzystać. Podczas pełnienia funkcji strony internetowej lub właściciela firmy najprawdopodobniej utworzysz więcej niż jeden adres e-mail dla swoich potrzeb. Przekazywanie wiadomości e-mail jest bardzo ważnym narzędziem, które pozwala automatycznie przekierowywać wiadomości e-mail z jednego adresu na drugi.

Autoresponder

Nieco innym, ale równie istotnym narzędziem, którego należy oczekiwać od dostawcy hostingu poczty e-mail, jest Autoresponder. Te narzędzia odpowiadające pozwalają automatycznie odpowiadać na wiadomości e-mail wysyłane do Ciebie z wcześniej zdefiniowaną odpowiedzią. Jest to szczególnie przydatne, jeśli twoja strona internetowa lub system ma proces rejestracji, a na pewno będziesz potrzebować narzędzia autorespondera, aby móc zweryfikować adresy e-mail rejestrujących.

Filtr spamu

Spam będzie dużym problemem, gdy będziesz używać adresów e-mail. Zdecydowanie zaleca się bardzo ostrożne rozważenie środków i narzędzi antyspamowych przy wyborze dostawcy hostingu poczty e-mail. Narzędzia antyspamowe są koniecznością, ale konfigurowalne filtry antyspamowe to także świetny sposób na zmniejszenie ilości spamu dostarczanego na Twój adres e-mail.

Wiele różnych programów reklamowych, złośliwego oprogramowania i wirusów jest wysyłanych pocztą e-mail. Najpopularniejsze wirusy i trojany rozprzestrzeniły się na całym świecie za pomocą poczty e-mail. Dlatego tak ważne jest, aby Twój dostawca hostingu poczty e-mail miał narzędzia i funkcje sprawdzania wirusów i usuwania wirusów. Poszukaj dostawców hostingu poczty e-mail, którzy mają automatyczne skanowanie w poszukiwaniu wirusów.

Po zapoznaniu się z najważniejszymi aspektami, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze dostawcy hostingu poczty e-mail, nadszedł czas, aby spojrzeć na jednych z najlepszych dostawców hostingu poczty e-mail, które specjalnie dla Ciebie wybraliśmy ze względu na ich niezawodność , przystępność i jakość.

iPage

Odwiedź hosta »

ipageJuż od 1,99 USD miesięcznie iPage zapewnia jedną z najtańszych współdzielonych usług hostingu poczty e-mail bez ograniczania oferowanych przez nią funkcji i opcji. Niektóre z podstawowych funkcji, które iPage ma do zaoferowania każdemu klientowi, to nieograniczone miejsce na dysku, co jest bardzo ważne w przypadku hostingu poczty e-mail, a także nieograniczona przepustowość i brak ograniczenia liczby różnych nazw domen, które można wykorzystać. Istnieją również nieograniczone bazy danych MySQL.

Będziesz w stanie łatwo monitorować swoją stronę internetową i działania poczty e-mail za pomocą ważnych narzędzi, takich jak menedżery plików, menedżery przesyłania danych FTP, oprogramowanie do automatycznego tworzenia kopii zapasowych, a także monitory użytkowania, które pomogą Ci śledzić przepustowość i wykorzystanie dysku. iPage ma jedną z najlepiej ugruntowanych infrastruktur hostingowych, która pozwala im zagwarantować nieprzerwany czas działania, dużą szybkość i niezawodność.

Jeśli chodzi o funkcje najbardziej odpowiednie dla wysyłania i odbierania poczty, iPage zapewnia dostosowywany adres e-mail, który można skonfigurować do korzystania z własnej witryny lub domeny biznesowej. Możesz dodatkowo skorzystać z oprogramowania WebMail, które zapewni Ci doskonałą pocztę elektroniczną do sprawdzania wiadomości e-mail bez względu na to, gdzie się znajdujesz na świecie.

iPage ma również do zaoferowania narzędzia do autoresponderów, a także opcje przekazywania wiadomości e-mail. Będziesz w pełni w stanie łatwo i szybko skonfigurować przekazywanie wiadomości e-mail, które może automatycznie przekazywać wiadomości e-mail wysłane z jednego adresu na inny, który posiadasz. Autoresponder pomoże Ci automatycznie odpowiedzieć na niektóre rodzaje wiadomości e-mail z wcześniej zaprojektowaną odpowiedzią.

Ostatnim aspektem, który sprawia, że ​​ten konkretny dostawca hostingu poczty e-mail jest doskonałym wyborem do rozważenia przy wyborze dostawcy hostingu poczty e-mail dla Twoich potrzeb, jest obsługa klienta. iPage zapewnia całodobową profesjonalną obsługę klienta, do której można uzyskać dostęp przez telefon lub czat. Istnieje również szczegółowe centrum pomocy oraz system sprzedaży biletów. Dla początkujących dostępne są bardzo przydatne samouczki wideo, które mogą informować i uczyć o wielu funkcjach i narzędziach udostępnianych przez tę konkretną usługę hostingu poczty e-mail.

Gruba krowa

Odwiedź hosta »

gruba krowaFatCow to kolejny świetny dostawca hostingu poczty e-mail, który oferuje niektóre ważne kluczowe funkcje hostingu poczty e-mail, a także niektóre unikalne funkcje i możliwości, których inni dostawcy nie będą w stanie dopasować. Będziesz mógł utworzyć tyle skrzynek pocztowych POP i IMAP, ile chcesz lub potrzebujesz, co praktycznie pozwala mieć nieograniczoną liczbę adresów e-mail. Będziesz także mieć dostęp do darmowej domeny przez pierwszy rok pakietu hostingowego.

Ten świetny dostawca hostingu poczty e-mail pozwala również mieć nieograniczoną przestrzeń dyskową, co może być bardzo przydatne, gdy używa się wielu różnych adresów e-mail. Będziesz mieć również dostęp do narzędzi, które pozwalają szybko i łatwo zarządzać plikami i wiadomościami e-mail.

Dostawca hostingu poczty e-mail FatCow nie ma absolutnie żadnych ograniczeń przepustowości, a ich potężna i nowoczesna infrastruktura została zbudowana tak, aby obsługiwać nawet duże natężenie ruchu na swoich serwerach. Wspólne plany hostingu, które najbardziej interesują nas w tym artykule, wykorzystują architekturę wspólną, aby zapewnić swoim klientom jak najwięcej hostingu, a jednocześnie utrzymać przystępne ceny.

Oznacza to jednak, że jeśli Twoja firma lub witryna rozrosną się wystarczająco, a Twoja poczta e-mail będzie musiała przerastać możliwości wspólnych planów hostingowych, musisz przyjrzeć się bardziej zaawansowanym pakietom hostingowym, takim jak hosting wirtualnego prywatnego serwera lub hosting dedykowanego serwera.

Ponadto FatCow zapewnia wszystkim swoim klientom klienta WebMail, aby uzyskać dostęp do poczty e-mail, a także zaawansowane i wydajne narzędzie do filtrowania spamu oraz narzędzie do zarządzania biuletynami, które pozwala skonfigurować biuletyn w witrynie, który może być pomocny podczas budowania odbiorców i budowanie własnych list e-mail.

Oprócz profesjonalnej obsługi klienta dostępnej 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, która jest dostępna dla każdego klienta, dostępna jest obszerna biblioteka często zadawanych pytań, a także wiele pouczających samouczków krok po kroku, które mogą nauczyć cię, jak skonfigurować swoją stronę internetową, e-mail lub cokolwiek innego, czego możesz potrzebować pomoc w tym zakresie dotyczy hostingu stron internetowych i poczty e-mail.

JustHost

Odwiedź hosta »

justhostChociaż JustHost jest nieco droższy w porównaniu z innymi dostawcami hostingu poczty e-mail z ceną 3,95 USD miesięcznie, równoważy się z konkurencją, oferując mnóstwo wspaniałych funkcji i wyjątkowych możliwości, z którymi konkurencja nie może się równać.

Dzięki wspólnemu planowi hostingu JustHost będziesz mieć nieograniczony hosting domen i nieograniczone miejsce na dysku. Będziesz także mieć możliwość konfigurowania międzynarodowych nazw domen, a także pełny dostęp do trzech różnych klientów WebMail, które umożliwiają dostęp do kont e-mail w dowolnym miejscu na świecie.

Twoje konta e-mail będą zabezpieczone przez zabezpieczenia POP3 oraz Secure IMAP. Będziesz mógł skonfigurować przekazywanie na dowolnym koncie e-mail, a nawet skonfigurować domeny dodatkowe i zaparkowane, a także subdomeny dla swoich adresów e-mail. Do wszystkich tych funkcji można łatwo i szybko uzyskać dostęp za pomocą potężnego panelu sterowania konta cPanel.

Aby uchronić Cię przed irytującymi i potencjalnie szkodliwymi masażami spamowymi, będziesz mieć dostęp do oprogramowania Spam Assassin. Infrastruktury, na których oparte są usługi hostingowe JustHost, są naprawdę światowej klasy. Gwarantowany jest ciągły czas pracy bez przestojów, możesz także mieć pełne monitorowanie sieci bez przerwy dla swoich stron internetowych i adresów e-mail. Jeśli potrzebujesz, możesz także wykonywać automatyczne kopie zapasowe.

BlueHost

Odwiedź hosta »

bluehostBlueHost jest jednym z największych i najbardziej zaufanych dostawców hostingu na rynku. Udostępniane pakiety hostingu, które ten konkretny dostawca hostingu ma do zaoferowania, są dość tanie i oferują wiele wspaniałych i potężnych funkcji i narzędzi, które mogą pomóc w zarządzaniu witryną i pocztą e-mail.

Nawet w przypadku najbardziej podstawowych współużytkowanych pakietów hostingowych będziesz mieć dostęp do nieograniczonej przepustowości, nieograniczonej liczby kont e-mail, które można utworzyć, a także dostęp do maksymalnie 5 zaparkowanych domen i do 25 subdomen, z których możesz korzystać. Twoje adresy e-mail pozostaną bezpieczne dzięki funkcjom Secure POP3 i Secure IMAP.

Niektóre zaawansowane funkcje dostępne we wszystkich udostępnianych pakietach hostingowych udostępnianych przez BlueHost to obsługa przekazywania wiadomości e-mail, która daje pełną kontrolę nad sposobem definiowania reguł przekazywania wiadomości e-mail. Ponadto możesz również skonfigurować filtry kont, a także automatyczne odpowiedzi dla adresów e-mail.

Będziesz także mieć dostęp do ochrony przed spamem i kontroli oraz dostępu do unikatowych kont użytkowników. Dla większego bezpieczeństwa i niezawodności ten konkretny dostawca hostingu tworzy automatyczne codzienne kopie zapasowe, dzięki czemu będziesz mógł w dowolnym momencie przywrócić poprzednią kopię zapasową na wypadek, gdybyś coś popsuł.

Największą zaletą wspólnych planów hostingowych BlueHost jest doskonała funkcja ochrony zasobów. Ta niesamowita funkcja rozpoznaje klientów hostingu, którzy używają nadmiernej przepustowości lub innych zasobów serwera, i zamiast redukować ich hosting, ponownie przypisuje ich do specjalnych izolowanych serwerów, aby nie zmniejszać wydajności i jakości usług dla innych użytkowników udostępniających serwer.

Obsługa klienta BlueHost jest bardzo profesjonalna, pomocna i dostępna 24/7 przez telefon, czat, e-mail lub bilety. Dodatkowe przydatne funkcje obejmują skalowalność technologiczną, która odpowiada potrzebom Twojej witryny i poczty e-mail w miarę ewolucji i rozwoju ulepszonego profesjonalnego narzędzia cPanel, które zawiera dodatkowe narzędzia i opcje, które pomogą Ci zarządzać pocztą e-mail, witryną, domenami i nie tylko.

Hosting InMotion

Odwiedź hosta »

hosting inmotionOprócz oferowania bezpłatnego sterownika SSD i bezpłatnej domeny wszystkim swoim klientom, wspólny plan hostingu InMotion oferuje również bezpłatne kopie zapasowe danych oraz bezpieczny dostęp do poczty e-mail IMAP, który umożliwia dostęp i synchronizację poczty e-mail na różnych urządzeniach, gdziekolwiek jesteś. Istnieje również pełna integracja aplikacji Google, a także w pełni bezpłatne kopie zapasowe danych dostępne dla każdego klienta.

Dzięki InMotion będziesz mieć nieograniczoną liczbę dostępnych kont e-mail, a także nieograniczone miejsce na dysku, miejsce na pocztę e-mail i miesięczne przelewy. Dzięki temu ten wspaniały dostawca hostingu może zaspokoić potrzeby każdego klienta, który wymaga obszernego hostingu poczty e-mail.

Będziesz miał dostęp do 6 zaparkowanych domen, a także do 25 dostępnych subdomen, których możesz używać ze współdzielonym pakietem hostingowym zapewnianym przez InMotion. Twoje adresy e-mail będą w pełni zabezpieczone dzięki oprogramowaniu SPAM Safe. InMotion konfiguruje również adresy e-mail za pomocą platformy IMAP, umożliwiając dostęp do adresów e-mail i ich synchronizację za pośrednictwem różnych platform i urządzeń.

Profesjonalny zespół obsługi klienta jest dostępny 24 godziny na dobę przez telefon lub czat. Istnieje również 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy InMotion nie zapewni tego, co obiecuje. Ponadto dla wszystkich adresów e-mail dostępna jest kompleksowa i profesjonalna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem.

Wniosek

Wybór odpowiedniego pakietu hostingu e-mail, który jest odpowiedni dla Ciebie, może być bardzo długim i skomplikowanym zadaniem. Wynika to głównie z dużej liczby dostawców hostingu, którzy konkurują w dość nasyconej dziedzinie. Wszystkie będą oferować różne i zróżnicowane pakiety z różnymi narzędziami, opcjami i cenami.

Mamy nadzieję, że udało nam się poinformować Cię o najważniejszych aspektach, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze dostawcy hostingu poczty e-mail, który będzie w stanie zaspokoić Twoje potrzeby dotyczące hostingu poczty e-mail.

Dokładnie przeanalizowaliśmy również wielu różnych dostawców hostingu poczty e-mail, aby znaleźć absolutnie najlepszych dla Ciebie. Tych dostawców hostingu oceniano na podstawie ich wydajności, niezawodności, ceny i funkcji, które mają do zaoferowania. Wszystkie z nich będą dość tanie i będą świetną opcją budżetową ze względu na wspólne możliwości hostingu. Niektóre będą droższe, ale będą musiały oferować zaawansowane narzędzia i funkcje do użycia.

Mamy nadzieję, że ten artykuł był pomocny i gwarantujemy, że niezależnie od tego, który dostawca udostępnianego hostingu poczty e-mail wybierzesz z tej listy, nie pożałujesz swojej decyzji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map