5 najlepszych tanich dostawców hostingu w Wielkiej Brytanii

01.06.2020
Najlepszy hosting '5 najlepszych tanich dostawców hostingu w Wielkiej Brytanii
0 11 мин.

best-cheap-uk-web-hosting-2019


Jeśli zakładasz sklep w Wielkiej Brytanii lub chcesz kierować reklamy do brytyjskich odbiorców wyłącznie za pośrednictwem witryny .co.uk, musisz znaleźć brytyjskiego dostawcę usług hostingowych. Dla tych, którzy szukają wypróbowanego i przetestowanego brytyjskiego hosta internetowego, zebraliśmy 5 najlepszych brytyjskich dostawców hostingu znanych z niezawodnych usług hostingowych, infrastruktury skoncentrowanej na Wielkiej Brytanii i wsparcia z Wielkiej Brytanii.

Ale po pierwsze, dlaczego warto wybrać brytyjskiego dostawcę usług internetowych, gdy ceny mogą być niższe u dostawców hostingu za granicą?

Dlaczego warto wybrać gospodarza w Wielkiej Brytanii?

Tradycyjnie ceny hostingu na hostach internetowych z zagranicy były niższe niż ceny brytyjskich dostawców hostingu. Jeśli jednak Twoi klienci docelowi znajdują się w Wielkiej Brytanii, radzimy wybrać hosta w Wielkiej Brytanii, pomimo tańszych ofert zagranicznych dostawców hostingu.

Ale zanim przejdziemy do szczegółów dotyczących tego, dlaczego powinieneś wybrać brytyjskiego dostawcę usług hostingowych, udostępniamy Ci naszą listę:

Firma hostingowa
Cena wywoławcza

1idź Tato2,99 £ / mies
2)eukhost3,33 £ / mies
3)123 reg1,00 £ / mc
4internet serca2,66 £ / mies
5web hosting uk com2,49 £ / mies

* Niektóre ceny wymienione w powyższej tabeli i na tej stronie podlegają opodatkowaniu podatkiem VAT.

Oto kilka argumentów, dlaczego uważamy, że powinieneś rozważyć wybranie hosta w Wielkiej Brytanii, jeśli zamierzasz dotrzeć do bazy klientów w Wielkiej Brytanii:

 • Lokalizacja serwera: dzięki serwerom zlokalizowanym w Wielkiej Brytanii lub Europie będziesz cieszyć się szybszymi połączeniami i lepszym czasem reakcji. Wybierz hosta, którego serwery znajdują się w innej części świata, a będziesz mieć do czynienia z wolniejszymi połączeniami, które mogą mieć wpływ na wygodę użytkowników i rankingi wyszukiwarek;
 • Godziny pracy i wsparcie: podczas gdy wsparcie 24/7 jest już standardowe, różne godziny obsługi mogą mieć zastosowanie do różnych kanałów wsparcia. Teraz, jeśli Twój hosting znajduje się w Wielkiej Brytanii, a nawet w Europie, prawdopodobieństwo wystąpienia różnic stref czasowych jest mniejsze, na przykład w przypadku wybrania hosta z siedzibą w USA;
 • Wsparcie wewnętrzne w języku angielskim: oprócz dostępności wsparcia, obsługa anglojęzyczna jest również ważna przy rozwiązywaniu problemów z hostingiem;
 • Prawa i regulacje: w zależności od Twojej działalności i zgodnie z konkretnymi wymogami branżowymi możesz nie mieć zezwolenia na posiadanie serwerów w innym miejscu niż w Wielkiej Brytanii, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii (np. przepisy dotyczące hazardu);
 • Zlokalizowane usługi: oprócz otrzymywania wsparcia od pracowników w Wielkiej Brytanii, będziesz mógł dokonywać płatności w funtach i korzystać z innych usług lub przestrzegać zasad obowiązujących w branży hostingowej w Wielkiej Brytanii.

Chociaż może być kuszące, aby wybrać taniego dostawcę usług hostingowych w USA, możesz stracić kilka korzyści, które możesz uzyskać, utrzymując swoją witrynę u brytyjskiego dostawcy usług hostingowych.

5 najlepszych brytyjskich dostawców hostingu

Zdecydowaliśmy się na listę tylko dostawców hostingu z Wielkiej Brytanii lub oferujących hosting specjalnie dla klientów w Wielkiej Brytanii.

1. GoDaddy UK

Odwiedź stronę “

godaddy najlepszy hosting w Wielkiej BrytaniiGoDaddy to gigant hostingowy i jeden z największych rejestratorów domen na świecie. Mają ponad 17 milionów klientów i 6000 pracowników na całym świecie oraz zarządzają ponad 71 milionami domen. Lokalizacje serwerów są rozproszone w Europie, Stanach Zjednoczonych, Indiach i Azji.

Od kwietnia 2017 r. GoDaddy przejęła Host Europe Group, jednego z wiodących europejskich hostów internetowych obsługujących ponad 1,7 miliona klientów, i planuje zintegrować swoje usługi z GoDaddy EMEA. HEG utrzymuje obiekty i centra danych w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Francji, Rumunii i Bułgarii.

Jeśli chodzi o plany hostingowe dostępne w GoDaddy UK, znajdziesz wspólne plany hostingowe od 2,99 GBP / miesiąc, zarządzany hosting WordPress od 2,99 GBP / miesiąc, hosting VPS od 19,99 GBP / miesiąc oraz serwery dedykowane od 55,99 GBP /miesiąc. W każdej kategorii znajduje się wiele planów hostingowych, oferujących wiele zasobów i zapewniających wsparcie 24/7 na wielu kanałach wsparcia.

GoDaddy UK wprowadza także wspaniałe funkcje z planami hostingowymi, takie jak możliwość wyboru między planami hostingowymi Linux i Windows, bezpłatna domena zawarta we wszystkich planach rocznych, możliwość wyboru poziomów zarządzania serwerami, bezpłatne certyfikaty SSL i dedykowane adresy IP oferowane z niektórymi planami, bezpłatny cPanel, bezpłatny CDN wstępnie zainstalowany na koncie hostingowym, a także inne narzędzia bezpieczeństwa i wydajności strony.

2. eUKhost.com

Odwiedź stronę “

eukhost najlepszy hosting w Wielkiej BrytaniieUKhost.com został założony w 2001 roku i jest uważany za jednego z wiodących hostów internetowych w Wielkiej Brytanii. Ich centra danych znajdują się w Wakefield, Maidenhead i Nottingham, a firma działa w Leeds w Wielkiej Brytanii. eUKhost Ltd zarządza ponad 150 000 domen i ponad 35 000 klientów.

Ich usługi hostingowe obejmują wspólne plany cPanel z Linuksem od 3,33 £ / miesiąc, wspólne plany Windows z Plesk od 3,33 £ / miesiąc. Plany hostingowe Windows VPS zaczynają się od 15,99 £ / miesiąc, podczas gdy plany hostingowe Linux VPS zaczynają się od 12,99 £ / miesiąc. Plany te są w pełni zarządzane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zapewniają niesamowitą pamięć masową SSD, procesory Intel Xeon, bezpłatną domenę, bezpłatne SSL, niezmierzone pasmo itp.

Pakiety hostingu w chmurze są dostarczane ze 100% SLA uptime, wyborem systemu operacyjnego, wyborem panelu sterowania, wyborem planu monitorowania i opcją zdalnej kopii zapasowej. Ceny hostingu w chmurze zaczynają się od 38,32 £ / miesiąc.

eUKHost zarządza również dedykowanymi serwerami z pamięcią SSD, prędkością portu 1 Gb, darmowym Plesk Web Pro, bezpłatną usługą migracji, opcjami przechowywania HDD lub SSD, opcjonalną zaporą ogniową Fortigate z zapobieganiem włamaniom, ochroną DDoS, ochroną antywirusową i usuwaniem złośliwego oprogramowania.

eUKhost.com jest jednym z najlepszych brytyjskich dostawców hostingu, którzy spełniają potrzeby zarówno małych witryn internetowych, jak i witryn korporacyjnych.

3. 123-reg.co.uk

Odwiedź stronę “

123reg najlepszy hosting w Wielkiej Brytanii123 Reg jest największym rejestratorem domen w Wielkiej Brytanii, który twierdzi, że hostuje 1 na każdych 5 aktywnych witrynach co.uk. Usługi rejestracji domen są uzupełniane przez tworzenie stron internetowych, handel elektroniczny, bezpieczeństwo sieciowe i inne narzędzia online. Ich platforma obsługuje ponad 3 miliony nazw domen i ponad 17 milionów stron internetowych.

Cena za udostępnione pakiety hostingowe 123 Reg zaczynają się od 3,49 £ / miesiąc. Udostępniane plany hostingu obejmują maksymalnie 3 dołączone domeny, hosting dla 1 do nieograniczonej liczby domen, do 100 GB przestrzeni internetowej i nieograniczoną przepustowość.

Hosting zoptymalizowany dla WordPress, Joomla i Drupal zaczyna się od 3,99 £ / miesiąc. Wirtualne prywatne serwery rozpoczynają się za 9,99 £ miesięcznie z systemem operacyjnym Windows lub Linux oraz panelem sterowania cPanel lub Plesk. Wirtualne prywatne serwery 1 Reg zapewniają pełny dostęp administracyjny, pozwalając na uruchamianie dowolnej aplikacji i dostosowywanie środowiska hostingu poza ograniczenia klasycznego hostingu.

Serwery zarządzane premium przy 123 Reg kosztują od 29,99 GBP / miesiąc do 119,99 GBP / miesiąc. Plany te oferują nieograniczony hosting witryn, 100 GB nieograniczonej przestrzeni dyskowej i niezmierzony ruch. Uwzględniono bezpłatne SSL i dedykowane IP, a dzięki technologii klastrowej chmury wykorzystywanej przez 123 Reg mogą one zagwarantować dostępność na poziomie 99,99%.

123 Reg unika outsourcingu swoich usług, więc wszystko, od infrastruktury po obsługę klienta, ma siedzibę w Wielkiej Brytanii.

4. HeartInternet

Odwiedź stronę “

heartinternet najlepszy hosting w Wielkiej BrytaniiHeartInternet to marka Host Europe Group, wiodącej prywatnej firmy na rynku europejskim. HeartInternet został założony w 2014 roku i jest znany jako największy reseller hostingu w Wielkiej Brytanii. Ogólne usługi hostingowe, hosting poczty e-mail, rejestracja domen i bezpieczeństwo sieciowe są również częścią palety usług HeartInternet.

Ich usługi hostingowe obejmują oparty na chmurze system Linux i Windows z 5 GB do nieograniczonej przestrzeni internetowej, 30 GB do nieograniczonej miesięcznej przepustowości, instalacje WordPress jednym kliknięciem, od 2,99 £ / miesiąc.

Użytkownicy wymagających witryn mogą wybrać abonament Premium HeartInternet, który oferuje dedykowane zasoby i wydajność na poziomie serwera. Koszty tych planów wynoszą od 29,99 GBP / miesiąc do 119,99 GBP / miesiąc. Oferują między 50 GB miejsca na dysku SSD a nieograniczoną ilością miejsca na dysku SSD i są wspierane przez 99,99% umowy SLA uptime.

Plany hostingowe WordPress zaczynają się od 9,49 £ / miesiąc, podczas gdy plany hostingowe VPS rozpoczynają się od 9,99 £ / miesiąc dla podstawowego planu VPS z pamięcią HDD i 14,99 £ / miesiąc dla podstawowego planu VPS z dyskiem SSD. Dostępnych jest 6 konfigurowalnych planów VPS, które pozwalają wybrać system operacyjny, poziom zarządzania serwerem, panel sterowania itp.

Serwery dedykowane są dostępne w podstawowych konfiguracjach w przedziale cenowym 69–129 GBP / miesiąc. Możesz dodać więcej zasobów, dodać certyfikaty SSL i kilka innych dodatków, takich jak Plesk lub cPanel.

HeartInternet jest brytyjskim hostem internetowym z wewnętrzną obsługą klienta dostępną 24/7.

5. WebHosting.uk.com

Odwiedź stronę “

webhostingukcom najlepszy hosting w Wielkiej BrytaniiZałożony w 2001 r. Web Hosting UK (WHUK) jest jednym z najstarszych działających dostawców usług hostingowych w Wielkiej Brytanii. Obsługują ponad 35 000 klientów i specjalizują się w hostingu w chmurze, hostingu aplikacji, hostingu Windows i hostingu Linux.

Plany hostingowe w chmurze zaczynają się od 2,49 £ / miesiąc, oferują miejsce na dysku SSD, bezpłatną rejestrację domeny ze wszystkimi abonamentami rocznymi, Plesk lub cPanel, codzienne kopie zapasowe poza domem i 99,95% gwarancji nieprzerwanej pracy.

Pakiety hostingowe w chmurze WordPress zawierają również pamięć SSD, a także kilka specjalnych wtyczek i motywów WordPress. Codzienne kopie zapasowe, zaawansowane narzędzia bezpieczeństwa, WordPress Toolkit i wsparcie ekspertów 24/7 są również zawarte w każdym pakiecie. Cena zaczyna się już od 0,99 £ / miesiąc.

Oprócz zoptymalizowanego hostingu WordPress, dostępny jest inny hosting specyficzny dla aplikacji, czyli hosting Magento, który zaczyna się od 12,99 £ / miesiąc i obejmuje zgodność z PCI, konfigurowalne środowisko serwerowe, wybór Plesk Onyx lub cPanel oraz różne narzędzia bezpieczeństwa sieci.

Serwery Linux i Windows VPS są dostarczane z bezpłatnymi adresami IP, pamięcią SSD, nieograniczoną przepustowością i zaczynają się od 12,99 £ / miesiąc. Witryny o kluczowym znaczeniu mogą wybierać wysoce konfigurowalne serwery w chmurze Enterprise od 25 GBP miesięcznie.

Dedykowane serwery są dostępne od 69,99 £ / miesiąc z opcją wyboru między dyskami SSD i HDD; Modele procesorów Intel Xeon E3, E5 lub E5 ST; System operacyjny Windows lub Linux; Panel sterowania cPanel lub Plesk. Plany te obejmują połączenia 1 Gbit oraz kilka narzędzi bezpieczeństwa i monitorowania serwera.

Web Hosting UK to wysokiej klasy usługa hostingowa z mnóstwem planów i funkcji, które zaspokoją każde zapotrzebowanie na hosting od prostych stron internetowych po złożone aplikacje i strony internetowe dla przedsiębiorstw.

Wniosek

Jeśli chcesz hostować swoją witrynę u hosta w Wielkiej Brytanii, hosty przedstawione w tym artykule zajmują najwyższą pozycję wśród dostawców hostingu w Wielkiej Brytanii. Hosting z hostem w Wielkiej Brytanii zapewni lepsze czasy reakcji i szybsze połączenia dla klientów w Wielkiej Brytanii, wyeliminuje wszelkie problemy związane ze zgodnością specyficzne dla branży i pozwoli ci cieszyć się zlokalizowanymi usługami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector