6 najlepszych zielonych dostawców hostingu

best-zielony-hosting-dostawcy-2019


Wszyscy wiemy bardzo dobrze, że wyczerpujemy zasoby naturalne Ziemi bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Opuścił on kilka poważnych zmian środowiskowych i planujemy stawić czoła większym wyzwaniom w przyszłości. Musimy nawet zapytać, jaką Ziemię pozostawimy naszym dzieciom w przyszłości. Musimy więc przejść na zielone alternatywy i żyć bardziej wydajnie, gdzie tylko możemy. Jednym z tych obszarów jest to, na czym zdecydujemy się zasilać naszą technologię.

Hosting to ogromny biznes, a jego zużycie energii jest równie ogromne. Duże firmy mają hangary wypełnione ryczącymi serwerami, które po prostu przepalają energię, aby kontynuować. Pamiętaj, że aby witryna była dostępna przez cały dzień, serwer musi działać przez cały dzień. Przeciętny serwer zużywa około 20,4 kilowatów dziennie. Duże firmy hostingowe mają co najmniej 1000 serwerów działających przez cały dzień, co sprawia, że ​​ich dzienne zużycie energii wynosi 20 400 kilowatów. To może zasilać kilka dzielnic i więcej. Moc potrzebna do uruchomienia wszystkich serwerów w Stanach Zjednoczonych jest równa ilości, jaką może wyprodukować 5 elektrowni jądrowych. Łatwo więc zrozumieć, ile szkód wyrządza Internet w naszym środowisku.

Mimo że przechodzenie na ekologię jest obecnie popularnym frazesem, ma poważne skutki dla środowiska. Przejście na ekologię to wybór, który może pozytywnie wpłynąć na środowisko. Ale jakie to naprawdę zmiany? Co ważniejsze, jakie bezpośrednie korzyści ma do zaoferowania? Chcemy odpowiedzieć na te pytania i zobaczyć, co jeszcze może zaoferować ta zrównoważona forma hostingu. Bez zbędnych ceregieli przejdźmy do tego!

Możesz wywrzeć silny wpływ na środowisko

Zacznijmy od pierwszej i najbardziej oczywistej korzyści z wyboru ekologicznego hostingu. Przejście na ekologię to coś, co możesz zrobić, aby wziąć udział w ochronie środowiska. Jak wspomniałem powyżej, twoja strona stale wyczerpuje nasze zasoby środowiskowe. Ekologiczny hosting zapewnia, że ​​cała energia potrzebna serwerom firmy do hostowania stron internetowych pochodzi z odnawialnego źródła. Wybierając go, decydujesz się na ochronę środowiska.

Korzysta z reputacji i marketingu Twojej firmy

Wszystko, co zielone, ma z tym pozytywne skojarzenia i buduje dobry wizerunek publiczny dla Twojej firmy. Możesz poprawić swój wizerunek publiczny w prosty i łatwy sposób, zdobywając zielone referencje. Firma, która pracuje nad wprowadzaniem zmian i ograniczaniem wpływu, jaki wywierają na środowisko, jest zwykle bardziej popularna, co z kolei zapewnia im bardziej świadomych ekologicznie klientów i klientów.

Przejście na ekologię jest obecnie niezwykle popularne, więc staje się również wyborem w marketingu. Jeśli podasz do publicznej wiadomości fakt, że Twoja firma inwestuje i wspiera ekologiczne rozwiązania, przyciągniesz więcej osób. Jasno określając, dlaczego pracujesz nad ochroną środowiska, najprawdopodobniej spodobają Ci się osoby dbające o środowisko, do których inaczej byś nie odwołał.

Prawdą jest również to, że wielu klientów jest skłonnych zapłacić trochę więcej, jeśli wiedzą, że kupują „zielone” usługi. Tak więc zielony hosting zdecydowanie może poprawić marżę zysku, przyciągając więcej klientów i pozwalając nieznacznie podnieść ceny.

To jest bardziej przystępne

Ponieważ firma użyteczności publicznej nie jest w stanie zapłacić za energię zużywaną przez hosting witryny, natychmiast staje się o wiele łatwiejsze w twoim portfelu. Kiedy firmy wytwarzają własną energię ze źródeł odnawialnych, takich jak energia wiatrowa i panele słoneczne, ponoszą znacznie mniejsze wydatki. Mogą zaoszczędzić dużo pieniędzy, mimo że wymaga to wstępnej inwestycji związanej z zielonym źródłem energii. Zielony hosting jest tańszy lub kosztuje tyle samo, co zwykły hosting. Ty, klient, możesz również skorzystać ze wszystkich zaoszczędzonych pieniędzy. Nie tylko stawiasz swoją firmę w dobrym wizerunku, zyskujesz zaufanie klientów i oszczędzasz środowisko, ale także dokonujesz mądrego wyboru finansowego.

Jak wybrać zielonego dostawcę usług hostingowych

Jeśli szukasz zielonego rozwiązania hostingowego, jesteś we właściwym miejscu. Istnieje wiele firm, które już stały się niesamowitymi dostawcami usług i kibicują ekologicznie. Wybór zielonego dostawcy hostingu działa tak samo, jak wybór zwykłego dostawcy. Musisz tylko znać swój budżet i jakość usług, które otrzymasz. Drugie jest bardziej złożonym pytaniem niż poprzednie, więc najpierw zajmiemy się tym. Istnieje kilka podstawowych cech, na które należy uważać, aby dokonać wyboru, z którego będziesz zadowolony w perspektywie długoterminowej.

 • Czas pracy – Twoja strona musi być dostępna przez cały rok. Jeśli serwery nie działają nawet przez krótki czas, nikt nie może uzyskać dostępu do Twojej witryny, co oznacza, że ​​przez ten czas stracisz działalność. Większość firm twierdzi, że ma 99-procentową niezawodność, ale dlaczego by nie? Powinieneś najpierw zaufać swojemu jelitowi i przeczytać o nim kilka recenzji. Dobre witryny z recenzjami hostów mierzą czas pracy firmy w ten sam sposób, co my. Dlatego zawsze spójrz na recenzję, zanim zaufasz temu, co firma mówi o ich czasie pracy.
 • Szybkość ładowania strony – Gdy twoja strona jest już uruchomiona, musi być szybka. Szybkość ładowania strony to niezależny czynnik rankingowy dla Google i niezwykle ważny również z punktu widzenia doświadczenia użytkownika. Ludzie nie będą trzymać się Twojej witryny, jeśli załadowanie zajmie więcej niż 2 sekundy. W rzeczywistości powinieneś mieć dostawcę usług hostingowych, który umożliwia załadowanie witryny w ciągu 1 sekundy. W ten sposób możesz zapewnić swoim użytkownikom naprawdę satysfakcjonujące wrażenia. Możesz zobaczyć, jak szybko serwery firmy działają tak samo, jak w przypadku czasu pracy. Czytając recenzję i patrząc na pomiary.
 • Obsługa klienta – Prowadzenie witryny może czasem być problematyczne, zwłaszcza jeśli nie jesteś przyzwyczajony do usługi hostingowej, z której korzystasz. Możesz również napotykać problemy i będziesz chciał mieć kogoś za plecami, który może pomóc Ci rozwiązać. Że ktoś powinien być jednym z przedstawicieli obsługi klienta Twojej firmy hostingowej. Większość frustracji związanych z hostingiem wynika z złej lub nieistniejącej obsługi klienta. Powinieneś upewnić się, że doświadczasz najlepszej możliwej obsługi klienta, podobnie jak twoje badania. Zobacz, co mówią ludzie na forach iw sekcjach komentarzy. Uczciwa obsługa jest najlepszym przewodnikiem, gdy próbujesz dowiedzieć się, jakie wsparcie oferuje firma hostingowa.
 • Gratisy – Dobra firma hostingowa nie tylko oferuje dobrą obsługę i dobrą obsługę klienta, ale także dobrą ofertę. Wiele usług jest zawyżonych i prosi o więcej pieniędzy, jeśli chcesz korzystać z podstawowych funkcji i usług. Jeśli możesz, wybierz firmę, która oferuje bezpłatne migracje witryn, bezpłatne kopie zapasowe oraz bezpłatne funkcje bezpieczeństwa i ochronę przed spamem. Im więcej dostaniesz za darmo, tym lepsza będzie Twoja oferta. Pamiętaj, że firmy hostingowe wysokiej jakości rzeczywiście dokładają wszelkich starań, aby zadowolić Cię wieloma bezpłatnymi usługami. Podczas gdy inni po prostu szukają twoich pieniędzy i po prostu dają ci coś, za co nadal płacą.
 • Aplikacje i funkcje – Chcesz, aby systemy zarządzania treścią, takie jak WordPress i Drupal, były łatwo dostępne i zainstalowane za pomocą jednego kliknięcia. Właściwa usługa hostingu z cPanel będzie łatwa w nawigacji i obsłudze. Upewnij się więc, że tym, na co kupujesz, można zarządzać za pomocą cPanel typu open source.

Najlepsze zielone usługi hostingowe

Podobnie jak w przypadku innych produktów, istnieją firmy, które prześcignęły konkurencję. Obecnie oferują najlepsze zielone usługi hostingu. Oto 6 najlepszych graczy na polu zielonych dostawców hostingu.

GreenGeeks

Odwiedź hosta »

GreenGeeks to jedna z najpopularniejszych nazw w branży zielonego hostingu. Ich misją jest dostarczanie niesamowitych usług hostingowych, które są zasilane wyłącznie przez słońce i wiatr. Firma została założona w 2008 roku i jest obecnie domem dla ponad 300 000 stron internetowych. Zgłaszają śmiałe roszczenia, takie jak 99,99% czasu sprawności i 100% zadowolenia klienta. Czy naprawdę oferują jakość potwierdzającą te roszczenia? Cóż, dowiedzmy się!

Odważne stwierdzenie o ich czasie działania brzmi właściwie. Oferują one solidną niezawodność przez 99,91% przez cały rok. Dzięki temu Twoja strona będzie stale dostępna i gotowa do prowadzenia działalności. Możesz na nim polegać, nie martwiąc się o głupie rzeczy, takie jak awaria serwera.

Jeśli chodzi o szybkość ładowania strony, rzeczy nie są tak efektowne. Ale w żadnym wypadku nie są złe. Serwery GreenGeeks są nieco wolniejsze niż się spodziewałem. Prędkości ładowania ich witryn wahają się od 600 do 1200 milisekund, co można uznać za średnie.

Ich obsługa klienta jest również świetna, co dodatkowo potwierdza to oświadczenie. Nawiązanie kontaktu z agentem obsługi klienta zajęło nie więcej niż minutę, a odpowiedzi na nasze pytania były bardzo szybkie. Ich odpowiedzi były również poprawne i pomocne. Agent był przyjazny przez cały czas. Ale chociaż doświadczyliśmy całej tej pozytywności, zauważyliśmy niewielki problem. Zauważyliśmy kilka błędów gramatycznych, a niektóre zdania nie były całkowicie wyczerpujące. Wynika to z faktu, że ich wsparcie zostało prawdopodobnie zlecone obcokrajowcom mówiącym po angielsku, ponieważ pozwala im zaoszczędzić dużo pieniędzy. Może to być również rzecz, która umożliwia GreenGeeksowi uzyskanie tak szybkich odpowiedzi. Ponieważ przy większej liczbie przedstawicieli obsługi klienta stoi większa szansa, że ​​ktoś odpowie na Twoje zapytanie w ciągu kilku sekund.

Oprócz niezawodnego zespołu obsługi klienta, do którego zawsze można dotrzeć, GreenGeeks ma również dość obszerną bazę wiedzy. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i problemy, które możesz napotkać podczas konfigurowania witryny. Jeśli chcesz sam rozwiązać problemy, jest to świetna opcja. Znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące ogólnego hostingu, hostingu VPS, fakturowania, hostingu dla sprzedawców i innych. Mają także liczne samouczki wideo, z których możesz skorzystać.

Jeśli chodzi o gratisy, GreenGeeks ma wszystko pod kontrolą. Oferują bezpłatną nazwę domeny i bezpłatną migrację witryny. Może to zaoszczędzić dużo pieniędzy, jeśli masz już witrynę internetową. Ale jeśli tego nie zrobisz, nieco odetniesz początkowe koszty. GreenGeeks zapewnia również bezpłatne kopie zapasowe każdej nocy. Możesz więc mieć pewność, że wszystkie Twoje dane są bezpieczne i zawsze możesz wrócić do jednej z poprzednich wersji swojej witryny, na wypadek, gdyby coś się z nią stało. Dodatkowo otrzymujesz także środki bezpieczeństwa, takie jak Spam Assassin i SSL, więc masz już dość wszystkiego, czego potrzebujesz.

GreenGeeks postępuje również zgodnie ze zwykłymi sztuczkami manipulacji cenami w branży. Reklamują cenę początkową 3,95 USD miesięcznie, ale musisz podpisać trzyletnią umowę. Jeśli tego nie zrobisz, cena natychmiast wzrośnie do 9,95 USD miesięcznie. To prawie trzy razy tyle.

Zabawne jest to, że istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Możesz wykupić kaucję w dowolnym momencie, ale jeśli skorzystałeś z oferty bezpłatnej rejestracji domeny, musisz za nią zapłacić. Opłata za rejestrację domeny kosztuje 24,95 USD. Wygląda więc na to, że GreenGeeks chce zdobyć pieniądze.

Chociaż GreenGeeks nie jest idealny, sprawi, że Twoja strona będzie działała całkiem przyzwoicie. Mają niesamowitą niezawodność i bardzo dobrą obsługę klienta, na której można polegać. Prędkości ładowania witryny nie są tak szybkie, ale wciąż są wystarczająco szybkie, aby zapewnić zgodność witryny z dzisiejszymi standardami. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę Green Geek!

iPage

Odwiedź hosta »

iPage stał się bardzo popularny w blogach i wśród osób, które chcą założyć swoje witryny tak niedrogo, jak to możliwe. Są niesamowicie tanie, ponieważ oferują plany już za 1,99 USD miesięcznie. Jest własnością Endurance International Group, która jest właścicielem wielu innych firm hostingowych, takich jak BlueHost, VPSLink, FatCow i tak dalej.

iPage jest łatwy zarówno w portfelu, jak i środowisku. Możesz mieć niskie ceny wstępne 1,99 USD miesięcznie za tylko 12-miesięczną subskrypcję. To naprawdę do mnie przemawia, ponieważ branża hostingowa jest teraz bardzo potrzebna i jest uczciwa. Jest całkiem przyzwoity, ale sugeruję, że powinieneś subskrybować na dłuższy okres, jeśli wybierasz iPage. Nie dlatego, że robisz dla nich lepsze interesy, ale dlatego, że Twoja miesięczna cena wzrośnie do 8 $, co stanowi skok o 350%. Prawdopodobnie będziesz chciał tego unikać tak długo, jak to możliwe. Oprócz tej starej sztuczki cenowej iPage jest całkiem przyzwoity.

Ich czas działania serwera wynosi 99,96%, co zapewni, że Twoja strona będzie działać bezpiecznie i konsekwentnie przez cały rok. Szybkość ładowania stron wynosi 884 milisekund. To wystarczająco szybko, aby strony internetowe ładowały się natychmiast, chyba że chcesz uruchomić dużą witrynę eCommerce. Tak więc iPage zasadniczo sprawdza wymagania serwera. Ale co z resztą?

Cóż, obsługa klienta iPage przydałaby się trochę pracy. Nie są one wcale złe, ponieważ 20-minutowy czas reakcji jest dość solidny w porównaniu do innych, które reagują godzinami i dniami. Po 20 minutach odpowiedzieli odpowiedziami na nasze pytania, ale to nie do końca mnie przekonało. Głównie dlatego, że w Internecie jest wiele niespójnych opinii na temat obsługi klienta iPage. Niektórzy naprawili swoje problemy bez problemu lub zbyt długo czekając, podczas gdy inni pisali swoje recenzje z samego niezadowolenia. Najlepiej więc rozejrzeć się i zobaczyć, co znajdziesz, zanim zaczniesz kupować usługę.

Jeśli jesteś fanem zielonego hostingu, możesz mieć pewność, że iPage jest partnerem EPA Green Power, ponieważ serwery i centra danych, które umożliwiają korzystanie z usług iPage na energii wiatrowej. Firma kupuje tyle energii odnawialnej, że kompensuje zużycie energii o 200%! Więc będziesz działał na korzyść naszej planety, jeśli będziesz pracować z iPage.

Oprócz bardzo dobrej ceny, iPage oferuje również wiele gratisów, aby osłodzić ofertę. Dostaniesz ulepszone opcje bezpieczeństwa od jednego z partnerów firmy SiteLock. Ich oprogramowanie pomaga wzmocnić witrynę, aby zapobiec naruszeniom bezpieczeństwa. Będzie regularnie skanować w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i innego szkodliwego oprogramowania. Aby uczynić to jeszcze lepszym, iPage oferuje również bezpłatne kopie zapasowe, co jest najlepszym sposobem zabezpieczenia witryny. Większość firm pobiera za to dodatkową opłatę, więc świetnie jest mieć ją całkowicie za darmo.

Ich usługi działają również dobrze z innymi aplikacjami i platformami eCommerce innych firm. Masz zintegrowane bramki płatności, takie jak PayPal, Google Apps i wiele innych. Wreszcie otrzymasz także 200 USD kredytów marketingowych, które możesz wydać na Google AdWords, Bing lub Yahoo! promować swoją witrynę.

Chociaż to wszystko brzmi naprawdę słodko, iPage wciąż ma kilka nieprzyjemnych niespodzianek. Jednym z nich jest fakt, że używają vDeck zamiast cPanel. vDeck to mniej znana alternatywa do zarządzania serwerami, do której można się przyzwyczaić. Ale nie jest tak dobry i wszechstronny jak cPanel.

Ogólnie rzecz biorąc, iPage to solidny wybór dla wszystkich, którzy szukają stabilnej usługi hostingowej, a jednocześnie mają łatwy dostęp do portfela i środowiska. Więcej informacji o usługach iPage można znaleźć na ich oficjalnej stronie internetowej!

Hosting InMotion

Odwiedź hosta »

InMotion to moja ulubiona firma hostingowa. Więc moja opinia może być nieco stronnicza, ale utrzymam ją w rzeczywistości.

InMotion istnieje już od ponad 10 lat i zapewnia dom dla ponad 300 000 domen. Stają się coraz bardziej popularne ze względu na stałą jakość swoich usług i dlatego, że oferują niesamowite oferty. InMotion stał się moim ulubionym, ponieważ jest to firma, której udało się uniknąć wielu sztuczek cenowych stosowanych przez całą branżę. Zamiast tego działają w oparciu o wstępną strukturę cen, którą wszyscy lubią.

InMotion dokonał wielkich inwestycji w ekologię. Mają całe centrum danych, które opiera się wyłącznie na zielonej energii i pracuje również nad konwersją innych. Mają też świetne zasady w biurach firmy. Obejmuje to zmniejszenie ilości odpadów i położenie większego nacisku na nieużywanie wielu produktów papierowych i recykling wszystkich śmieci.

InMotion ma pod kontrolą specyfikę firmy hostingowej. Niezależnie od tego, jaki plan wybierzesz w InMotion, możesz mieć pewność, że będzie on obsługiwał Twoją witrynę bez żadnych problemów. Będzie dostępny przez cały rok i będzie działać z dużą prędkością. Wynika to z faktu, że serwery InMotion mają czas sprawności od 100% do 99,97%, więc są dostępne przez prawie każdą sekundę roku. Ale nie tylko, mają również krótkie czasy ładowania. Możesz oczekiwać, że Twoja strona załaduje się między 460 a 700 milisekund, co jest niezwykłe.

Zwiększenie szybkości i stabilności polega na tym, że wszystkie dane będą przechowywane w architekturze SSD. Większość dostawców hostingu prosi o dodatkową miesięczną opłatę za przechowywanie witryny na dyskach SSD, ale InMotion zapewnia ją za darmo.

Aby poprawić ofertę, InMotion ma również wiele darmowych gadżetów. Na przykład, jeśli chcesz przenieść swoją już istniejącą witrynę do jednego z zielonych centrów danych InMotion, zrobią to za darmo. Będziesz miał dostęp przez kilka godzin, a oni przeprowadzą dla Ciebie migrację witryny. Możesz także spodziewać się regularnych bezpłatnych kopii zapasowych. Codzienne tworzenie kopii zapasowej witryny jest najlepszym sposobem zabezpieczenia. Ponadto, aby całkowicie wzmocnić witrynę za pomocą środków bezpieczeństwa, InMotion oferuje również wtyczkę Sucuri za darmo. To niesamowita wtyczka, która stale skanuje twoją stronę w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń i exploitów, z których mogą skorzystać hakerzy. Będziesz płacił 16,66 USD miesięcznie za tę wtyczkę, ale tutaj dostajesz ją za darmo.

Na dodatek InMotion ma wielokrotnie nagradzany zespół obsługi klienta. Nazywają siebie najbardziej przyjaznymi ludźmi na ziemi, i to jest prawdą, o ile mogę powiedzieć. Zadzwonienie do zespołu wsparcia w celu uzyskania pomocy to świetna zabawa. W ciągu 2 minut możesz połączyć się z przedstawicielem pomocy technicznej na czacie na żywo, który albo odpowie na Twoje pytanie, albo natychmiast przystąpi do rozwiązania problemu. InMotion z łatwością ma najlepszą obsługę klienta spośród wszystkich dostawców hostingu, których do tej pory sprawdziłem. Jest to coś, co bardzo niewiele firm ma rację.

InMotion ma wszystko, czego potrzebujesz od firmy hostingowej. Jest również spójny i niezawodny, więc możesz mieć pewność, że zawsze będą cię wspierać. Chociaż ich wspólne plany hostingowe nie są najtańsze, są warte swojej ceny. Możesz zdobyć ich podstawowy wspólny plan hostingowy za 5,99 USD miesięcznie. To całkiem przyzwoita oferta, biorąc pod uwagę wszystkie oferty InMotion. Możesz dowiedzieć się więcej na ten temat na oficjalnej stronie internetowej!

Gruba krowa

Odwiedź hosta »

FatCow ma nieoczekiwaną nazwę dla webhosta i jest dość kreatywny. Ale FatCow w żadnym wypadku nie należy do najlepszych na rynku. Jest tak po prostu dlatego, że niektóre z ich usług są zgodne z nazwą firmy. Są tak powolne jak gruba krowa. Jednak FatCow wciąż jest pełen pozytywnych niespodzianek, które sprawiają, że warto do nich dołączyć.

Ten FatCow żyje i kopie od 1998 roku i od tego czasu gra znakomicie. Firma nie zdobywałaby medali za szybkość, ale powolne i stałe podejście również dla nich zadziałało.

FatCow jest także partnerem EPA, co podobno oznacza, że ​​wszystkie ich centra danych są zasilane energią wiatrową. Ale nie mogę tego powiedzieć na pewno, chyba że osobiście go odwiedzę. Bycie partnerem EPA oznacza, że ​​są one dość legalne.

Podobało mi się podejście FatCow do ustalania cen, ponieważ jest z góry i uczciwe. Większość firm tego nie ma, więc zawsze dobrze jest to zobaczyć. Możesz zdobyć ich podstawowy plan rocznego 49 $, co jest bardzo dobre. FatCow ma dla nich wiele do zaoferowania. Ten uproszczony plan hostingowy kosztuje 4,83 USD miesięcznie, ale w żadnym wypadku nie jest trwały. Po odnowieniu planu po okresie wstępnym cena wzrośnie do 10,99 USD miesięcznie. To szalony skok o 250%. To wciąż 131,88 USD rocznie, ale nadal jest to zbyt wiele, jeśli weźmiesz pod uwagę, że możesz mieć plan InMotion o wartości 6 USD, który wykonuje znacznie lepszą pracę.

Ale wielką niespodzianką jest to, że FatCow oferuje również najtańszy plan hostingowy, prawdopodobnie w całej przestrzeni hostingowej. Kosztuje 0,75 USD miesięcznie, co kosztuje 9 USD rocznie! To jest szalone. Nawet jeśli odnowisz ten plan, będzie on kosztował 20 USD rocznie. Więc jeśli chcesz po prostu przetestować kilka rzeczy lub mieć prostą stronę internetową z portfolio, ten plan wykona zadanie przy minimalnym koszcie.

Jeśli chodzi o szczegóły techniczne, FatCow ma stabilność, ale brakuje mu prędkości. Z czasem dostępności wynoszącym 99,90% możesz polegać na tym, aby uruchomić swoją stronę internetową, ale będzie to dość powolne. Średnia prędkość ładowania strony z serwerów FatCow wynosi 1500 milisekund. To dość powolne.

Wreszcie, obsługa klienta FatCow jest dość przyzwoita, ale wydaje się niespójna, gdy patrzymy na opinie przesłane przez użytkowników. Oferują czat na żywo i albo odpowiedzą w ciągu kilku minut, albo poczekają około godziny. Możesz także przejrzeć ich bazę wiedzy, która zawiera liczne samouczki i najczęściej zadawane pytania. Wiesz, podstawowe rzeczy.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz czegoś śmiesznie taniego, co umożliwi wykonanie zadania, FatCow jest dobry. Zapewnia możliwość wydania 9 $ rocznie na plan hostingowy, co jest niesamowite. Ale jeśli chcesz wybrać coś mocniejszego, najlepiej spojrzeć na to, co oferują inne firmy.

Aby uzyskać więcej informacji o usługach FatCow, sprawdź ich oficjalną stronę internetową!

HostGator

Odwiedź hosta »

HostGator obsługuje teraz 1,3 miliona stron dzięki sile wiatru w Teksasie. Są jedną z największych firm hostingowych na świecie i wciąż rozwijają się dość szybko. Dobrze jest wiedzieć, że większość tego wzrostu jest wspierana zieloną energią, ponieważ hosting witryny z nimi jest o wiele bardziej atrakcyjny, gdy wiesz, że nie zaszkodzi Ziemi. Ale HostGator ma też wiele innych wspaniałych rzeczy. Mają naprawdę dobre usługi, które powinieneś sprawdzić.

HostGator oferuje obecnie najbardziej przystępny plan hostingu w chmurze na rynku. Jest tańszy niż większość udostępnianego planu hostingowego, ale dwa razy szybciej. Możesz go subskrybować za 2,99 USD miesięcznie i czerpać korzyści, takie jak solidny solidny czas pracy 99,99% i błyskawiczne prędkości ładowania 520 milisekund. Usługi HostGator są więcej niż wystarczające do prowadzenia Twojej witryny w opłacalny i niewiarygodnie wydajny sposób.

Obsługa klienta HostGator jest również całkiem przyzwoita, ale użytkownicy mieli wiele niespójnych opinii na ten temat. Dla nas wydawało się to w porządku. Odpowiedzi na nasze pytania od agenta wsparcia zajęło około 5–10 minut. Ale nie wierz mi na słowo. Biorąc pod uwagę, że HostGator ma dziesiątki tysięcy klientów, warto dokładnie zbadać ich usługi wsparcia przed zakupem.

HostGator oferuje również dobre darmowe rzeczy, takie jak bezpłatna migracja strony i potężne środki bezpieczeństwa. Będziesz mieć bezpłatny dostęp do automatycznego usuwania złośliwego oprogramowania, automatycznych kopii zapasowych witryn, ochrony przed atakami DDoS przy każdym abonamencie premium. Jest więc oczywiste, że HostGator dołożył wszelkich starań, aby zaoferować solidną ofertę. Możesz zdobyć hosting w chmurze w niesamowicie niskiej cenie i cieszyć się spójną usługą, subskrybując HostGator. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź ich oficjalną stronę internetową.

HostPapa

Odwiedź hosta »

HostPapa to odnosząca sukcesy firma hostingowa, która udostępnia ponad 500 000 stron internetowych. Działają w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, ale mają także tysiące klientów w Europie. Obserwują szybki wzrost w ciągu ostatnich 10 lat i interesujące jest spojrzenie na to, co przyczyniło się do ich sukcesu. Może to dlatego, że oferują wsparcie telefoniczne dla rodzimych użytkowników wielu języków, w tym niemieckiego, angielskiego, francuskiego i hiszpańskiego. HostPapa jest również dumny z inwestycji w energię odnawialną. Należą do niewielkiego odsetka firm hostingowych, które zasilają swoją architekturę za pomocą odnawialnych źródeł energii, więc popieraj to. Na pewno mają się dobrze, ale zobaczmy dokładnie, jak się tu dostali i co zapewniają.

Po zarejestrowaniu się w łatwym, dwuetapowym procesie zostaną wyświetlone opcje pomocy technicznej do wyboru, które są bardzo nieliczne, jeśli oferuje je inna firma hostingowa. Po ustawieniu czas przetestować ich serwery.

Stabilność jest najważniejsza, a HostPapa ma ją pod kontrolą. Ich serwery mają 99,99% czasu pracy przez cały rok. Nawet niektóre z najlepszych psów w branży hostingowej nie mogą powiedzieć tego o sobie. HostPapa jest naprawdę niezawodny w utrzymywaniu Twojej witryny bez wahania nawet przez sekundę.

Ich średnia prędkość ładowania strony nie jest jednak tak znakomita. W najlepszym razie średnia. Możesz spodziewać się średnio 900 milisekund czasu ładowania, który czasami może wzrosnąć do 1500 milisekund. Nie jest więc błyskawiczny, ale nadal ładuje stronę płynnie.

Jeśli chodzi o obsługę klienta, trudno powiedzieć coś złego o HostPapa, co jest zdecydowanie jednym z czynników przyczyniających się do ich sukcesu. Zapewniają wsparcie telefoniczne w 18 krajach i w 4 różnych językach, co zdecydowanie przemawia do szerokiego grona osób. Co więcej, zapewniają również własną unikalną funkcję wsparcia. Sesja z „Papa Squad Expert”, która jest najlepszą formą trzymania się ręki, jaką kiedykolwiek widziałem. Prowadzą ludzi przez określone problemy i procesy za pośrednictwem czatu wideo lub telefonu. To jest niesamowite.

Otrzymaliśmy również odpowiedź od jednego z ich przedstawicieli obsługi klienta w ciągu mniej niż 4 minut. Przedstawiciel serwisu szybko odpowiedział na wszystkie nasze pytania, a rozmowa, która wydawała się prawdziwa. W żadnym wypadku nie był to robot. HostPapa naprawdę zasługuje na plik cookie za wybitny zespół wsparcia.

HostPapa ma również kilka wspaniałych gratisów. Dzięki wspólnym planom hostingowym otrzymujesz ochronę antyspamową, zaporę ogniową serwera, wykrywanie i monitorowanie włamań. Są to dość solidne funkcje bezpieczeństwa, które będą chronić twoją stronę.

Ceny HostPapa zawierają coś, czego nie doceniłem. Te same stare sztuczki cenowe, których używa każda inna firma. Musisz zarejestrować się nawet przez trzy lata, aby uzyskać niską reklamowaną cenę 3,95 USD miesięcznie. Nic nowego w tym, ale szkoda. Ponieważ cena wzrośnie do 4,95 USD, jeśli wybierzesz okres 24 miesięcy lub 12 miesięcy. Ale tak naprawdę lepiej jest zapisać się na jedną z ich długoterminowych umów, ponieważ chcesz mieć pewność, że przedłużenie planu nastąpi jak najszybciej. Gdy jednak nadejdzie, cena wzrośnie do ponad 6 USD miesięcznie. To skok cenowy o około 150% do 200% w stosunku do tego, czego początkowo się spodziewałeś.

Jest więcej. Masz trudny 30-dniowy okres gwarancji zwrotu pieniędzy, jak u każdego innego dostawcy hostingu. Problem polega na tym, że nie dostaniesz za darmo, nawet jeśli anulujesz w ciągu tych 30 dni. Jeśli skonfigurowali dla Ciebie twoją stronę internetową, po anulowaniu naliczą opłatę konfiguracyjną w wysokości 29,95 USD.

Nawet biorąc pod uwagę te finanse, HostPapa może być całkiem przyzwoity. Ważne jest jednak, abyś był pewien, że będziesz w stanie trzymać się ich przez co najmniej rok i nie będziesz mieć problemu z podwojeniem pierwotnej ceny przy odnawianiu. Ponieważ nadal możesz zejść całkiem niedrogo. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź oficjalną stronę HostPapa.

Wniosek

Jeśli jesteś gotowy dokonać świadomego ekologicznie wyboru hostingu swojej witryny, jeden z nich będzie w porządku. Każda z tych firm dokłada wszelkich starań, aby zminimalizować swój ślad węglowy na naszej planecie. Ale mimo że wszystkie z nich mają się dobrze dla środowiska, nie poleciłbym wszystkich do hostowania Twojej witryny. Najlepsze z nich to InMotion i HostGator. Obie są renomowanymi firmami, które są tanie i oferują swoim klientom usługi wysokiej jakości. Mam nadzieję, że podobało Ci się czytanie tego artykułu i że pomogliśmy Ci nauczyć się czegoś nowego dzisiaj!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map