7 Najlepszy hosting witryn dla dorosłych fotografii

Best-Adult-Photography-Hosting strony internetowej


Witryny z fotografiami dla dorosłych zawierają treści dla dorosłych, a ich usługi są ograniczone przez osoby w wieku 18 lub 21 lat. Szybkie połączenia sprawiły, że uruchomienie strony z fotografiami dla dorosłych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Strony te obejmują osoby zajmujące się buduarem i pornografią. Jako administrator takiej strony potrzebujesz dostawcy hostingu, który dostosuje treści dla dorosłych.

Większość dostawców powstrzymuje się od treści dla dorosłych i formalizuje to ograniczenie w warunkach umów o świadczenie usług, których klienci będą musieli przestrzegać, gdy zgodzą się na miejsce na serwerze. Istnieje wiele przepisów stanowych i federalnych, a także międzynarodowych przepisów regulujących zakup i dystrybucję treści dla dorosłych. Wielu dostawców hostingu obawia się tych przepisów i moralnych konsekwencji hostowania dojrzałych treści.

Niektórzy gospodarze obsługują tę branżę łącznie, podczas gdy inni umożliwiają uruchomienie witryny bez ryzyka jej zerwania. Najlepszy hosting strony z fotografiami dla dorosłych obejmuje:

Firma hostingowa
Startowy

1najlepszy hosting strony dla dorosłych fotografii2,75 USD / mc
2)najlepszy hosting strony z fotografiami dla dorosłych2,95 USD / mc
3)najlepszy hosting strony z fotografiami dla dorosłych5 USD / mies
4najlepszy hosting strony z fotografiami dla dorosłych4,95 USD / mc
5najlepszy hosting strony z fotografiami dla dorosłych2,95 USD / mc
6najlepszy hosting strony z fotografiami dla dorosłych3,99 USD / mies
7najlepszy hosting strony z fotografiami dla dorosłych5,69 USD / mies

Teraz przyjrzyjmy się bliżej poszczególnym hostom. Przeczytaj nasze recenzje najlepszych hostingu fotografii dla dorosłych poniżej:

1. HostGator

hostgator-adult-photography-hosting stron internetowych

HostGator

HostGator został po raz pierwszy zaprezentowany w 2002 roku przez Brenta Oxleya, który brał udział w Florida Atlantic University. Został przejęty przez Endurance International w 2012 roku i obsługuje ponad 9 milionów stron internetowych. Częścią jego popularności są szybkie i niezawodne serwery. Szybka prędkość serwerów to jeden ze sposobów, w jaki HostGator może wyprzedzić swoją konkurencję. Kolejną zwycięską strategią stosowaną przez HostGator jest oferowanie planów cheaphosting. Wspólny hosting to najbardziej przystępny poziom pakietów witryny i obejmuje plany Hatchling, Baby i Business zaczynające się od 2,75 do 5,95 USD miesięcznie.

HostGator oferuje hosting stron internetowych na platformie WordPress. Plan początkowy jest wygodny dla ruchu odwiedzających 100 000 każdego miesiąca i zaczyna się od 5,95 USD. Miesięcznie jest biznesplan dla 500 000 odwiedzających, który zaczyna się od 9,95 USD. Darmowa oferta migracji z tym planem przeniesie twoją stronę na serwery HostGator od twojego obecnego dostawcy hostingu.

HostGator oferuje doskonałą wydajność za jedne z najniższych cen na rynku. Otrzymasz niezmierzone miejsce na dysku, nieograniczoną liczbę adresów e-mail i instalację WordPress jednym kliknięciem. Możesz uzyskać nazwę domeny za pośrednictwem strony lub użyć istniejącej.

HostGator ma również wystarczającą obsługę 24/7, udzielaną przez telefon, czaty online i bilety. Fora pomocy technicznej i samouczki wideo są przydatne, gdy rejestrujesz się w hostingu HostGator. Czas działania witryny wynoszący 99,9% jest solidny i niezawodny. Ceny odnowienia mogą jednak okazać się drogie.

2. FastComet

fastcomet-adult-photography-hosting stron internetowych

FastComet

FastComet ma swoją siedzibę główną w San Francisco z ośmioma bazami serwerów w miastach takich jak Amsterdam, Tokio, Chicago i Singapur. Jest to jedna z niewielu prywatnych firm na rynku hostingu, a zatem jest mniejsza niż niektóre z głównych alternatyw. Ten czynnik działa na korzyść firmy. Zespół FastComet jest w stanie zapewnić takie szybkie i przyjazne usługi, które są lepsze niż konkurencja.

Zmiana dostawcy usług hostingowych nie jest walką w parku i może być niezwykle uciążliwa. Jeszcze gorzej jest dowiedzieć się, że dostawca, do którego się zwróciłeś, nie jest wszystkim, za kogo się podaje, i musisz się przestawić. Dzięki FastComet masz 45 dni na ich sprawdzenie, a otrzymasz zwrot pieniędzy, jeśli ich usługi nie będą atrakcyjne. Ten okres jest dłuższy niż zwykle podany przez inne firmy hostingowe.

Firma oferuje codzienne bezpłatne kopie zapasowe, które są przechowywane poza witryną przez jeden miesiąc. FastComet pomaga również użytkownikom przywrócić starsze wersje ich witryny za pomocą jednego kliknięcia. Wszystkie pakiety firmy zawierają bezpłatną domenę na całe życie. Większość innych platform hostingowych pobiera opłaty za odnowienie nazw domen sprzedawanych użytkownikom.

Pakiet StartSmart zaczyna się od 2,95 USD miesięcznie i obejmuje pojedynczą witrynę internetową, niezmierzony ruch i 15 GB przestrzeni dyskowej. Plan ScaleRight obejmuje wiele witryn i 25 GB miejsca w cenie 5,95 USD miesięcznie. Aby uzyskać 35 GB przestrzeni dyskowej, możesz kupić pakiet SpeedUp już od 9,95 USD miesięcznie.

3. DigitalOcean

hosting stron internetowych digitalocean-adult-photography-hosting

DigitalOcean

DigitalOcean ma swoją bazę w Nowym Jorku z 8 centrami danych na całym świecie. Firma oferuje liczne funkcje przyjazne dla programistów. Niedoświadczonemu administratorowi strony internetowej możesz wybrać aplikacje klikające, takie jak WordPress i dostosować je do swoich potrzeb.

Pakiet startowy zaczyna się od 5 USD za 1 TB ruchu, 25 GB przestrzeni dyskowej, 1 GB pamięci RAM i jeden vCPU. DigitalOcean ma 20 planów Dropletów z nośnikami. Kropelki są pakowane w poziomy Standard, Ogólne Przeznaczenie i Zoptymalizowane pod kątem procesora. Zaawansowani użytkownicy docenią plany zarządzanej bazy danych zaprojektowane w celu zapewnienia optymalnej wydajności stron internetowych. Inne funkcje dostępne przy zakupie Dropletów to pływające IPS i load balancery. Możesz skalować swoje Kropelki w miarę rozwoju witryny, a nawet obniżyć plan.

DigitalOcean ma jedne z najszybszych prędkości ładowania w branży, a także wygrywający czas sprawności wynoszący 99,9%. Doświadczeni użytkownicy, którzy wymagają wysokiej jakości hostingu, pokochają DigitalOcean. Między Droplets, Spaces i Kubernetes, DigitalOcean zobowiązuje się do zapewnienia profesjonalnego hostingu. Kolejną zaletą DigitalOcean są niestandardowe ceny, w których można wybrać różne plany cenowe dla takich aspektów hostingu, jak pamięć, baza danych, przepustowość i pamięć. Firma ma codzienne kopie zapasowe, które są bezpiecznym zakładem dla Twojej witryny.

4. StableHost

stablehost-adult-photography-hosting stron internetowych

StableHost

StableHost działa w branży hostingowej od 2009 roku i ma niewielki zespół specjalistów zajmujących się wdrażaniem wydajnych rozwiązań. Gwarancja czasu działania wynosi 99,9%, co jest więcej niż niezawodne w przypadku witryny z fotografiami dla dorosłych. Usługi świadczone przez StableHost to budowanie witryny, serwer dedykowany, VPS, hosting dzielony i hosting dla sprzedawców. Usługi firmy działają na dwóch procesorach, sieci SSD i 96 GB pamięci RAM. Ten sprzęt wysokiej jakości gwarantuje stabilne i niezawodne usługi.

Firma obejmuje także nieograniczoną przepustowość w swoich planach hostingowych. Firma ma pakiety Starter, Pro i Enterprise zaczynające się odpowiednio od 4,95 USD, 8,95 USD i 29,95 USD. Pakiety Pro i Enterprise mają nieograniczoną liczbę domen, podczas gdy wszystkie plany obejmują nieograniczoną przestrzeń dyskową, przepustowość i e-maile. Plany hostingowe VPS zaczynają się od 9,95 USD do 119,95 USD i są idealne dla wymagających użytkowników.

StableHost wykorzystuje najnowszą wersję cPanel, która przyda się podczas konfigurowania twojej strony. Jego serwery są skupione w Amsterdamie, Chicago, Sztokholmie i Phoenix. Czas przestoju wynoszący 99,9% jest zgodny ze standardem branżowym, a jeśli się nie powiedzie, spłacają oni kredyt miesięczny na konto użytkownika. Aby skrócić czas ładowania, StableHost używa serwerów sieci Web Litespeed, uznanych za ich szybką i wydajną wydajność. Gdy po raz pierwszy utworzysz witrynę, różnica między serwerami nie będzie od razu zauważalna, ale dowiesz się, że jest to istotny atrybut w miarę rozwoju witryny. Unikalne podejście StableHost do hostingu jest jedną z jego głównych zalet.

5. Hosting TMD

tmdhosting-adult-photography-hosting-strony

Hosting TMD

TMD Hosting wkroczył na scenę hostingową w 2007 roku, czyniąc go stosunkowo nowym graczem w branży. Jego oferta obejmuje VPS, zarządzany WordPress, chmurę i hosting współdzielony oraz hosting dla sprzedawców. Lokalizacje hostingu są rozmieszczone w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Japonii, Australii i Singapurze. Oferta pomocy technicznej firmy obejmuje instalację aplikacji takich jak WordPress i ich szablony oraz bezpłatne aktualizacje. Zespół wsparcia zazwyczaj podaje odpowiedź na bilet poniżej 15 minut.

Możesz zacząć za 2,95 USD miesięcznie za jedną stronę internetową, nieograniczoną liczbę adresów e-mail, jedną bezpłatną domenę, jednego konstruktora witryn (Weebly) oraz nieograniczoną przepustowość i przestrzeń SSD. Nieograniczony abonament można kupić za 5,85 USD miesięcznie i ma on nieograniczoną liczbę domen. TMD oferuje pięć pakietów VPS. Dolna warstwa zapewnia 40 GB miejsca, 128 MB pamięci RAM, 2000 GB ruchu i 1 GB pamięci RAM za 35,95 USD miesięcznie. Na najniższym poziomie jest VPS 5 w cenie 116 USD miesięcznie, który oferuje 4 GB pamięci RAM, 7 000 GB ruchu, 150 GB miejsca i 1024 MB pamięci seryjnej.

TMD z pewnością nie jest najtańszym dostawcą hostingu, ale należy do najlepszych. 60-dniowy zwrot pieniędzy jest również lepszy niż w przypadku większości firm, które decydują się na to po 30 dniach. Zespół wsparcia firmy, dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, oferuje szybkie i kompetentne firmy hostingowe. Pakiety hostingowe TMD w chmurze są idealne dla użytkowników, którzy chcą elastyczności w swoich witrynach, a zaczynają od 49,95 USD.

6. Hostinger

hostinger-adult-photography-hosting witryn internetowych

Hostinger

Hostinger powstał w 2004 roku i zbudował sobie dobrą reputację w świecie hostingu. Cieszą się obecnością w ponad 170 krajach z milionami klientów. Oferuje wspólne hosting i rozwiązania VPS. Większość bazy użytkowników wybiera współdzielone pakiety hostingowe.

Na poziomie podstawowym masz podstawowy plan, który jest ograniczony, ale wystarczający dla strony startowej. Za 3,99 USD miesięcznie otrzymasz jedno konto e-mail, jedną stronę internetową, 100 GB przepustowości, 10 GB przestrzeni dyskowej i 1 użytkownik FTP. Ograniczenie adresu e-mail może być nieco trudnym planem do pracy i może wymagać bardziej kompleksowych planów. Plan premium jest prawie dwa razy większy niż pakiet podstawowy i oferuje nieograniczoną liczbę stron internetowych oraz nieograniczoną przestrzeń dyskową SSD, przepustowość i użytkowników FTP. Abonament premium jest idealny dla użytkowników z kilkoma witrynami, które codziennie otrzymują tysiące użytkowników. Plan jest dodatkowo zoptymalizowany pod kątem WordPress, gdzie uzyskasz trzykrotną prędkość ładowania przewidzianą w planie podstawowym. Ponadto zawiera nazwę domeny bez opłat za przedłużenie. Najbardziej kompleksową ofertą jest Biznesplan z podwójnym przydziałem procesora i pamięci RAM w stosunku do postanowień Planu Premium.

Hostinger ma obszerną bazę wiedzy z mnóstwem samouczków dotyczących różnych problemów, które możesz napotkać podczas hostowania swojej witryny. Wydaje się, że jest to dobra okazja między ceną a wydajnością, ponieważ jest tak tania, jak to robi hosting. Hostinger jest idealny dla blogów hobbystów i małych przedsiębiorstw.

7. NetworkSolutions

Networksolutions-adult-photography-hosting stron internetowych

Rozwiązanie sieciowe

NetworkSolutions jest czwartym co do wielkości rejestratorem domen. Ponadto oferuje hosting, pakiety e-mail, usługi marketingu online i narzędzia do projektowania stron internetowych. Jego fizyczne lokalizacje znajdują się na Florydzie i w Wirginii.

Podstawową usługą hostingową firmy jest hosting w chmurze, a stawki zaczynają się od 5,69 USD miesięcznie. Istnieją cztery plany w zależności od potrzebnej przestrzeni i stron internetowych. Bardziej zaawansowane pakiety oferują certyfikaty SSL i pakiety bezpieczeństwa. Plany są zoptymalizowane do pracy z szeregiem technologii i aplikacji, takich jak WordPress, Perl, Drupal, Joomla i Python. Użytkownicy WordPress mogą jednak zdecydować się na bardziej specjalistyczny plan przeznaczony dla przedsiębiorców, biznesmenów i specjalistów odpowiednio za 7,99 USD, 13,98 USD i 18,98 USD. Dostępne jest również rozwiązanie handlu elektronicznego, które obejmuje wszystkie funkcje hostingu zoptymalizowane pod kątem działań związanych z handlem elektronicznym.

NetworkSolution ma różne pakiety e-mail w zależności od potrzeb. Pakiet Professional ma 10 GB współdzielonej pamięci plików i 15 GB przestrzeni dyskowej. Professional Plan Plus uaktualnia tę ofertę do 30 GB współdzielonej przestrzeni dyskowej i 20 GB przestrzeni dyskowej. Gwarancja dostępności zależy od wybranego systemu operacyjnego. Rozwiązanie dla systemu Windows gwarantuje dostępność na poziomie 99,9% i 99,99% dla rozwiązania dla systemu Linux. Możesz również wybrać twórców stron internetowych firmy, jeśli sam tworzysz swoją witrynę. Ten konstruktor zapewnia bibliotekę zdjęć i tysiące szablonów.

Jak wybrać hosting dla fotografii dorosłych?

Jeśli szukasz dostawcy hostingu dla swoich zdjęć dla dorosłych, powinieneś wybrać maksymalną przestrzeń dyskową i przepustowość na poziomie budżetu. Niektóre czynniki do rozważenia to:

 • Przechowywanie: Fotografowie potrzebują dużo miejsca, a ostatnim scenariuszem jest ograniczenie liczby plików, które można przechowywać w witrynie. Wiele dużych firm oferuje nieograniczoną pojemność swoich planów hostingowych. Jeśli zdecydujesz się na usługi mniejszej firmy, powinieneś zdawać sobie sprawę z ich potrzeb w zakresie danych. Hosting w chmurze to dobry plan dla fotografów z obszerną galerią, ponieważ płacisz za funkcje, których potrzebujesz.
 • Prędkość: Szybkość ładowania jest najważniejszym czynnikiem, który pomaga utrzymać uwagę użytkowników w witrynie. Odwiedzający nie są jednak najbardziej cierpliwi i odejdą, gdy tylko poczują pewien poziom opóźnienia. Witryna z fotografiami dla dorosłych jest obfita w obrazy, a obrazy mają tendencję do wpływania na szybkość ładowania. Lepiej jest z platformą, która gwarantuje szybkie prędkości i wysokie czasy sprawności.
 • Upewnij się, że Twoje treści są dozwolone: Różni dostawcy usług hostingowych mają różne interpretacje treści dla dorosłych. Na przykład niektóre firmy nie mają nic przeciwko zdjęciom buduarów, pod warunkiem, że osoby te nie są nagie. Inne firmy mają surowe ostrzeżenia przed wyraźnymi materiałami. Przeanalizuj warunki świadczenia usług różnych firm hostingowych, aby wybrać takie, które pozwolą na Twój rodzaj treści.

Wniosek

Treści erotyczne na platformach internetowych generują miliardy dolarów każdego roku, co czyni je bardzo dochodowym przedsięwzięciem. Jako dorosły fotograf potrzebujesz witryny zoptymalizowanej pod kątem korzystania z bazy klientów w branży. Niezawodny host z niezawodnymi ofertami technicznymi pomoże Ci uruchomić responsywną stronę internetową.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map