7 Najlepszy WooCommerce Hosting Australia

best-woocommerce-hosting-australia


Jeśli szukasz zaufanego hostingu WooCommerce, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci podjąć właściwą decyzję. Jako bezpłatna wtyczka WordPress eCommerce, WooCommerce może pomóc w łatwej i szybkiej sprzedaży produktów online bez żadnych problemów technicznych.

Najwyraźniej ta platforma umożliwia zarządzanie różnymi aspektami sklepu internetowego i zarządzanie nimi, takich jak faktury dla klientów, kategorie produktów i zapasy magazynowe. Wszystkie te funkcje są domyślnie bezproblemowo zintegrowane, dzięki czemu wtyczka WooCommerce jest bezpieczną i wygodną platformą dla osób, które chcą zbudować nowy sklep WooCommerce lub rozszerzyć swoją istniejącą stronę internetową za pomocą najlepszego rozwiązania WordPress eCommerce.

Istnieje wiele platform hostingowych dla Twojego sklepu WooCommerce, a każda z nich ma swoje unikalne funkcje, które uznasz za pożądane. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś profesjonalistą w tej dziedzinie, nasz wybór 7 najlepszych WooCommerce Hosting Australia pomoże Ci zrobić krok w rozwoju Twojej firmy online. Dowiedz się więcej o naszych najlepszych hostach w poniższej recenzji:

Najlepsi dostawcy hostingu WooCommerce dla klientów australijskich

Poniżej znajdziesz recenzje najlepszych dostawców usług hostingowych, którzy oferują hosting WooCommerce. Polecamy wszystkie te firmy hostingowe klientom z Australii.

1. A2Hosting

a2hosting-woocommerce-australia

A2Hosting

A2Hosting ma hasło „Nasza szybkość, nasz sukces”, a ten dostawca usług hostingowych przeszedł długą drogę, aby stać się australijskim rozwiązaniem do hostingu. Ta platforma jest dopracowana, szybka i zawsze gotowa dla Ciebie. Dlatego zaleca się wybranie szybkiego pakietu, który jest dostosowany do twoich wymagań.

Począwszy od Shared Hosting, dzielisz się tylko 3,93 USD miesięcznie, aby cieszyć się hostingiem osobistego bloga lub strony internetowej z zoptymalizowanymi Joomla, Drupal lub WordPress. Host korzysta z serwerów Turbo, które mają do 20 razy większą prędkość niż inni konkurenci na rynku. Ten plan jest łatwy w użyciu i pozwala na bezpłatny transfer strony internetowej.

Plan hostingu VPS w ramach tego hosta kosztuje 5,00 USD miesięcznie, co daje więcej mocy niż hosting współdzielony. To, co najbardziej Ci się spodoba, to szybkość, bezpieczeństwo i łatwość programowania. Oprócz opcji bezpłatnego przeniesienia witryny będziesz mieć również możliwość wyboru poziomu zarządzania, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom online.

W przypadku pakietu dla sprzedawców hosting własnych klientów kosztuje 13,19 USD miesięcznie. Ponadto będziesz mieć łatwą konfigurację kont hostingowych, w pełni białą etykietę, światowej klasy panel sterowania WHM i bezpłatny system rozliczeniowy.

Za 99,59 USD miesięcznie Dedicated Hosting pozwala Twojej witrynie na intensywne potrzeby biznesowe, w których będziesz mógł dostosować zasoby własnego serwera, mieć pełną izolację, wybrać żądany poziom zarządzania i cieszyć się bezpłatnym transferem strony.

2. SiteGround

siteground-woocommerce-hosting-australia

SiteGround

SiteGround jest jednym z WooCommerce Host z czterema centrami danych w Chicago (USA), Londynie (Wielka Brytania), Amsterdamie (Holandia) i Singapurze. SiteGround daje ci kilka opcji w zależności od tego, czy jesteś starterem, profesjonalistą czy tylko poszerzasz swoje strony internetowe. Ten dostawca usług hostingowych jest dostosowany do sukcesu Twojej firmy lub osobistych stron internetowych.

Dla początkujących SiteGround zapewnia pakiet StartUp, który pozwala zaprojektować świetną stronę internetową. Pakiet kosztuje 3,94 USD miesięcznie, a w zamian będziesz mógł hostować tylko jedną stronę internetową, uzyskać 10 GB przestrzeni internetowej i zarządzać nawet 10.000 odwiedzających każdego miesiąca. Podstawowe funkcje tego pakietu to między innymi bezpłatne SiteBuilder, bezpłatne konta e-mail, bezpłatne CloudFlare CDN oraz wsparcie 24/7.

Pakiet GrowBig został stworzony z myślą o rozwoju Twojej witryny i kosztuje 5,95 USD miesięcznie, aby umożliwić hosting nieograniczonej liczby witryn, mieć 20 GB przestrzeni internetowej i 25 000 odwiedzin na stronie miesięcznie. Inne niezbędne funkcje to bezpłatny SiteBuilder, bezpłatny HTTPS & SSL, bezpłatne konta e-mail, bezpłatne codzienne kopie zapasowe, całodobowa obsługa klienta i tak dalej.

Pakiet GoGeek kosztuje 11,95 USD miesięcznie za hosting nieograniczonej liczby witryn, uzyskanie imponującej przestrzeni 30 GB i możliwość wygenerowania 100 000 odwiedzin miesięcznie. Ponadto będziesz mieć takie funkcje, jak zaawansowana obsługa priorytetów, większa moc serwera, serwery zgodne z PCI i tworzenie Git Rep 1-kliknięciem oprócz wszystkich innych funkcji w pozostałych dwóch pakietach.

3. CloudWays

cloudways-managed-woocommerce-hosting-australia

CloudWays

CloudWays jest uważany za zorientowaną na klienta zarządzaną platformę hostingową w chmurze z 4 nowymi centrami danych w Japonii, Mumbaju, Oregonie i Singapurze, które pomagają rozszerzyć jej zasięg na większość krajów azjatyckich i amerykańskich. CloudWays zapewnia pełną obsługę hostingu WooCommerce, która ma na celu optymalizację sklepów internetowych, poprawę współczynników konwersji i zwiększenie sprzedaży.

Ta platforma ma funkcje, które obejmują każdy aspekt dobrze zarządzanego hostingu e-commerce. Funkcje te obejmują szybki hosting WooCommerce oparty na SSD, który pozwala mieć pełną kontrolę nad wszystkimi serwerami WooCommerce, zaawansowaną pamięć podręczną dla dużej prędkości WooCommerce, zoptymalizowany stos składający się z Nginx, Apache, PHP, MySQL i FPM dla przyspieszenia czasu ładowania, PHP -7 Gotowych serwerów, CloudWays CDN i wreszcie bezpłatna wtyczka WordPress Cache dla lepszej wydajności.

Ten dostawca hostingu jest przydatny z działającym rozwiązaniem hostingowym dla eCommerce, aby spełnić wszystkie wymagania hostingowe WooCommerce. W takim przypadku znajdziesz rozwiązanie dla programistów, rozwiązanie dla małych i średnich firm, rozwiązanie dla agencji i rozwiązanie dla startupów.

4. StableHost

stablehost-woocommerce-hosting-australia

StableHost

StableHost szczyci się tym, że oferuje 6 różnych lokalizacji do wyboru dla twojego hosta. Lokalizacje te znajdują się w Phoenix (Arizona), Chicago (Illinois), Amsterdamie (Holandia), Singapurze, Sztokholmie (Szwecja) i Walencji (Hiszpania).

Jeśli chodzi o plany hostingowe, StableHost ma to, co najlepsze. Na początek jest WordPress Hosting, który kosztuje 1,75 USD miesięcznie dla początkujących, 3,75 USD miesięcznie dla profesjonalistów i 28,50 USD miesięcznie dla pakietu platynowego. Ponadto WordPress oferuje ponad 10 000 darmowych motywów, instalację witryny za pomocą jednego kliknięcia i dostosowywany HTML.

Hosting dzielony w tym zakresie kosztuje 1,75 USD miesięcznie dla początkujących, 3,75 USD miesięcznie dla profesjonalistów i 28,50 USD miesięcznych opłat za pakiet Platinum. Poza tym będziesz mieć nieograniczone miejsce na dysku, nieograniczoną przepustowość, obsługę klienta 27/7/365 i tak dalej. Inne plany hostingowe objęte StableHost obejmują Enterprise Web Hosting, Unlimited Web Hosting, Reseller Hosting i Virtual Private Servers (VPS).

5. Hostinger

hostinger-woocommerce-hosting-australia

Hostinger

Hostinger jest jednym z siedmiu hostingu WooCommerce w Australii, na którym możesz polegać. Ten dostawca hostingu ma dobry czas pracy wynoszący około 99,88 procent, a to oznacza, że ​​ten host działa całkiem dobrze. Dzięki krótkiemu czasowi ładowania wynoszącemu 385 ms Hostinger zapewnia szybkie ładowanie strony w Twojej witrynie, aby pomóc w generowaniu ruchu internetowego w Twojej witrynie, co prowadzi do lepszego rankingu w wyszukiwarkach.

Wynika to z faktu, że Hostinger ma serwery w Azji, Europie i USA, które są podłączone do 1000 Mb / s, aby zapewnić stały czas ładowania. Ponadto firma zapewnia 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, a także wielojęzyczną obsługę klienta, aby utrzymać stabilność firmy online.

Inne godne uwagi funkcje, które okażą się imponujące dzięki Hostingerowi, to bezpłatna nazwa domeny i darmowy kreator stron internetowych, łatwe w użyciu, nieograniczone funkcje, które są oferowane zarówno z planami premium, jak i biznesplanami, standardowe wskazówki cenowe w branży, które sprawiają, że jest łatwo dostępny i niedrogie. Plany hostingowe obejmują Shared Web Hosting, Cloud Hosting i VPS Hosting.

6. DigitalOcean

digitalocean-cloud-woocommerce-hosting-australia

DigitalOcean

DigitalOcean to idealny host WooCommerce, którego możesz użyć do ulepszenia swojego biznesu online. Platforma oferuje szeroki zakres funkcji przydatnych w Twojej firmie.

Przede wszystkim ten hosting ma przewidywalną cenę. Oznacza to, że będziesz musiał zapomnieć o innych złożonych strukturach cenowych i zwrócić uwagę na miesięczne mieszkanie DigitalOcean i wiodące w branży struktury cenowe. Jednak wspólna struktura obejmuje standardowe kropelki, krople ogólnego przeznaczenia i krople zoptymalizowane pod kątem procesora.

Hosting DigitalOcean oferuje światowej klasy usługę, która jest bezpłatna przez całą dobę. Usługi koncentrują się głównie na pomocy technicznej, aby zapewnić, że Twój biznes online działa płynnie przez cały czas. Poza tym DigitalOcean jest wyraźnie niezawodną platformą dla hosta WooCommerce.

Ten dostawca hostingu witryn internetowych ma ponad 100 000 dedykowanych zespołów programistów na całym świecie, aby zapewnić terminowe wsparcie dla Twojej firmy online. Ponadto ta platforma zapewnia 99,99% czasu dostępności usługi SLA w zakresie usług hostingowych.

7. Hosting WP

wphosting-woocommerce-hosting-australia

WP Hosting

Jeśli chcesz zachować bezpieczeństwo i porządek w swoich treściach, wybierz Host WooCommerce. Niezależnie od tego, czy prowadzisz bloga, sprzedajesz towary, czy po prostu zarządzasz swoim portfelem internetowym, WP Hosting ma to wszystko. W rzeczywistości sprawia, że ​​wszystko jest bardzo łatwe podczas konfigurowania witryny.

Ale najważniejszym krokiem jest upewnienie się, że masz dedykowany plan hostingu, aby zapewnić bezpieczeństwo treści online. Z drugiej strony ta platforma hostingowa nie sprawi Ci trudności podczas instalacji, ponieważ nie ma skomplikowanego procesu instalacji. Wystarczy kilka kliknięć, a wszystko się ułoży.

W rzeczywistości WP Hosting jest idealną opcją dla Ciebie, jeśli szukasz najprostszego zarządzanego hostingu WordPress dla Twojej firmy. WP Hosting zawiera trzy pakiety. Pierwszy z nich jest najtańszy i jest powszechnie nazywany Standardowym Hostingiem, następnie Pro Hosting i wreszcie Premium Hosting.

Jak wybrać dobrego australijskiego hosta WooCommerce?

Jeśli chodzi o wybór dobrego australijskiego hosta WooCommerce, należy wziąć pod uwagę czynniki. Oznacza to, że wydajność tej platformy zależy od wielu czynników, z których niektóre zostały wyróżnione poniżej:

Jak szybkość wpływa na SEO i wrażenia użytkownika

Szybkość jest niezbędnym elementem, który sprawia, że ​​każdy host WooCommerce jest skuteczny i wydajny. Dzięki doskonałemu czasowi bezawaryjnej pracy i szybkości ładowania strony możesz mieć pewność, że sklep internetowy spełni Twoje wymagania oraz potrzeby klientów.

Zwykle prędkość pomaga generować ruch internetowy na Twojej stronie, co jest korzystne, jeśli chodzi o optymalizację wyszukiwarek (SEO). Gdy Twoja witryna będzie przyciągać więcej użytkowników, wyszukiwarka oceni ją wyżej niż witryny konkurencji, a tym samym poprawi komfort użytkowania. Dlatego wybierając hosta australijskiego WooCommerce, upewnij się, że ma on najlepszy czas działania i szybkość.

Kable podmorskie łączące Australię z resztą świata

Australia ma 21 podmorskich połączeń kablowych, 10 z nich jest wycofanych z eksploatacji, 11 nie działa, a 1 w budowie. Oczywiście mówi to, że Australia nie jest dobrze podłączona do kabli podmorskich, a kilka z nich jest starych i podatnych na sporadyczne awarie. Co to znaczy? Zwykle kable podwodne przesyłają terabajty danych z jednego końca na drugi z prędkością światła. Ale kiedy pojawia się problem awarii kabli podmorskich, internet jest spowolniony, a strona spowalnia również.

Ta sytuacja jest szkodliwa szczególnie dla osób prowadzących małe firmy internetowe, których hosty znajdują się w Australii. Aby utrzymać je w biznesie, hosty te będą potrzebowały całodobowej dostępności. Wolne prędkości ładowania mogą być frustrujące, a na koniec spowalniają Twój biznes. W związku z tym zaleca się rozważenie hostingu swoich witryn z niezawodnymi i wydajnymi międzynarodowymi hostami.

Ceny australijskiej usługi hostingowej

Innym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze dobrej australijskiej WooCommerce, jest koszt usług hostingowych. Biorąc pod uwagę, że Australia nie jest wystarczająco dobrze połączona z kablami podwodnymi, potrzeba dobrej prędkości i wydajności Internetu nie wchodzi w rachubę, jeśli naprawdę chcesz pozostać na swoim koncie online. Dlatego usługi hostingowe w Australii są nieco kosztowne w porównaniu do innych lokalizacji. Dzięki fantastycznym funkcjom, konkurencyjnym cenom, superszybkim prędkościom i wydajnemu zespołowi obsługi klienta wyżej wspomniani dostawcy hostingu z pewnością będą dobrze pracować dla Ciebie w Australii.

Wniosek

Przed wybraniem idealnego hosta WooCommerce w Australii ważne jest, aby sprawdzić, które plany hostingowe są dla Ciebie odpowiednie pod względem funkcji i wydajności. Aby osiągnąć ten cel, przed podjęciem ostatecznej decyzji co do tego, musisz wziąć pod uwagę kilka czynników wyjaśnionych powyżej. WooCommerce hosting Australia może naprawdę zmienić sposób prowadzenia biznesu online, a na dłuższą metę na pewno skorzystasz z wielkich korzyści.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map