Najlepsi dostawcy nieograniczonej przepustowości VPS Hosting

01.06.2020
Najlepszy hosting 'Najlepsi dostawcy nieograniczonej przepustowości VPS Hosting
0 15 мин.

best-unlimited-bandwidth-vps-hosting-2019


Dzisiaj ludzie spędzają dużo czasu w Internecie, szukając rozrywki, ucząc się nowych rzeczy lub robiąc zakupy. Robią to na wszystkich urządzeniach, które mają dostęp do Internetu, ale głównie na telefonach komórkowych i komputerach stacjonarnych. Dane ciągle płyną, a im szybciej płynie, tym lepiej. Ludzie go nienawidzą, gdy obraz się nie wyświetla lub film jest buforowany, co zwykle wiąże się z niską przepustowością.

Jeśli chcesz założyć własną stronę internetową i zapewnić wysokiej jakości treści, zdecydowanie potrzebujesz niezawodnej firmy hostingowej VPS o przepustowości, która zadowoli twoich gości. Jest to pierwsza rzecz, której blogerzy, sklepy internetowe i firmy powinny szukać przed założeniem swojej witryny. Nie ma czegoś takiego jak nieograniczona przepustowość, po prostu dostawca usług hostingowych nie określił, ile przepustowości otrzymujesz.

Przez nieograniczony oznaczają, że przepustowość, którą zapewniają, najprawdopodobniej spełni twoje oczekiwania, ponieważ nawet nie osiągniesz górnej granicy. Różnice między dostawcami hostingu VPS mogą być znaczące i powinieneś znać główne wymagania, aby Twoja strona działała sprawnie przed wyborem jednego.

Aby uprościć Ci sprawę, przeprowadzimy Cię przez różne typy VPS i powody, dla których powinieneś wybrać nieograniczoną liczbę VPS. Następnie możesz wykorzystać tę wiedzę, aby wybrać jednego z 3 sprawdzonych dostawców hostingu VPS, z przepustowością, która najlepiej pasuje do Twojej firmy.

Jak wybrać VPS?

Wybierając hosting VPS dla Twojej firmy, ważne jest, aby przeprowadzić badania. Najpierw musisz określić swoje potrzeby. Po tym, jak wiesz, czego potrzebujesz i ile jesteś gotów za to zapłacić, możesz znaleźć kilka firm, które oferują to, czego potrzebujesz. Przed dokonaniem zakupu przeprowadź badania, zapytaj na forach lub w mediach społecznościowych, przeczytaj recenzje i przeanalizuj je. Oto kilka aspektów, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze planu VPS i firmy hostingowej:

Zarządzane i niezarządzane plany VPS

Nie musisz zajmować się zarządzaniem serwerem jako użytkownik hostingu współdzielonego, ale jeśli chodzi o plany hostingowe VPS, to zupełnie inna historia. Plan VPS zapewnia pełną kontrolę, więc musisz mieć doświadczenie w przeprowadzaniu konserwacji, śledzeniu wydajności i aktualizacji oprogramowania.

Jako początkujący lub ktoś, kto jest zbyt zajęty zarządzaniem serwerem, masz tylko jeden wybór. Musisz wybrać zarządzany plan VPS, który dziś oferuje coraz więcej dostawców. Za wyższą cenę otrzymasz plan VPS i wiarygodnego eksperta, który zajmie się wszystkimi zadaniami. Nie musisz już być profesjonalistą, jeśli chcesz przejść na VPS.

Ile kosztuje VPS?

Reputacja każdej firmy i ceny jej planów hostingowych będą odgrywać ogromną rolę w podejmowaniu decyzji o wyborze hostingu VPS. W zależności od specyfikacji i funkcji oferowanych przez szeroką gamę różnych planów VPS ceny mogą się znacznie różnić.

Ale ponieważ istnieje duża konkurencja między wielkimi nazwiskami w branży hostingu, powiemy ci, ile średnio kosztuje pakiet hostingu VPS. Jeśli weźmiemy pod uwagę plan hostingowy VPS ze średnimi specyfikacjami sprzętowymi i być może kilka dodatków, na których może polegać większość stron internetowych, będzie to kosztować od 8 do 15 USD miesięcznie. W tym przedziale cenowym zwykle można uzyskać 20 GB miejsca na dysku i 1 GB pamięci RAM.

Plany konwencjonalne i oparte na chmurze

Wielu dostawców promuje swoje plany VPS oparte na chmurze, ale wciąż nie wszyscy wiedzą, czym różnią się od tradycyjnego VPS. Wyjaśnijmy te dwa różne typy, pokazując, skąd każdy z nich czerpie zasoby i jak działa.

 • ZA konwencjonalny VPS dzieje się, gdy serwer jest podzielony na części – ponieważ nie każdy potrzebuje całego serwera dla swojej witryny, byłoby to marnotrawstwem zasobów. Subskrybując tradycyjny plan VPS, zasadniczo wynajmujesz mniejszą część serwera w centrum danych dostawcy. Istnieje wiele kont VPS na jednym serwerze, które określają określoną pamięć, przepustowość i limit pamięci dla każdego użytkownika.
 • ZA Oparty na chmurze VPS usługa jest nieco bardziej skomplikowana. W tym systemie wiele serwerów fizycznych jest podzielonych na części wirtualne, które są ze sobą łączone. Każde konto działa na serwerze w chmurze, który jest podłączony do wielu serwerów fizycznych i korzysta z ich zasobów.

Ponieważ w równaniu jest więcej serwerów – nie tylko jeden serwer ograniczający zasoby – oparty na chmurze serwer VPS może zapewnić znacznie więcej zasobów niż konwencjonalny. Jeśli chcesz mieć więcej zasobów, możesz uaktualnić natychmiast, a Twoja witryna nie przestanie działać.

Obsługa klienta

Załóżmy, że znalazłeś plan hostingu VPS z doskonałymi zasobami i funkcjami. To może wydawać się wyjątkową transakcją, ale jest jedna rzecz, o której nie należy zapominać: aby zapewnić niezawodną obsługę klienta. Nie ma nic gorszego niż napotkanie problemu, którego nie można naprawić i nie ma z kim się skontaktować.

Musisz wybrać dostawcę z pozytywną opinią na temat jego wsparcia technicznego. Musi to być zespół profesjonalistów, którzy są dostępni 24 godziny na dobę przez wiele różnych kanałów. Jeśli witryna nie działa poprawnie przez dłuższy czas, ruch może zacząć spadać.

W takich przypadkach firmy mogą stracić tysiące dolarów. Możesz także wypróbować dostawcę usług hostingowych i przetestować jego wsparcie techniczne, ponieważ wiele z nich oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli ich klienci nie są zadowoleni.

Dlaczego warto wybrać nieograniczoną przepustowość VPS

Po pierwsze, czym dokładnie jest przepustowość? Przepustowość sieci witryny określa ilość danych, które można przesyłać i pobierać na swojej stronie w czasie. Wybierając plan VPS z nieograniczoną przepustowością, twoja strona będzie w stanie obsłużyć olbrzymi ruch, przy czym wielu odwiedzających pobiera strony i pliki w tym samym czasie.

Jeśli Twoja strona internetowa osiąga limit przepustowości dzięki skokowi ruchu, oznacza to, że w tej chwili więcej osób nie może odwiedzić Twojej witryny. Nie ładuje się, a Twoja witryna może nawet ulec awarii. Z drugiej strony, uaktualnienie do bardziej wydajnego planu VPS jest kosztowne, ilekroć Twoja firma się rozwija. To nie tylko kosztuje więcej niż poprzedni, ale niektóre inne szczegóły mogą nawet przekroczyć twoje wymagania.

Biorąc to pod uwagę, konieczne jest subskrybowanie nieograniczonego planu hostingowego VPS dla rozwijających się firm. W pewnym momencie zawsze pojawi się przepełnienie klientów, którzy nie mogą odwiedzić Twojej witryny z powodu ograniczeń przepustowości, co prowadzi do ogromnego spadku liczby potencjalnych klientów i przychodów.

Ograniczona przepustowość czasami oznacza również niską wydajność, jeśli występuje duży ruch. Aby obniżyć jakość treści, takich jak zdjęcia, elementy projektu lub filmy, musisz obniżyć jakość swojej witryny.

Im mniej danych użytkownicy muszą pobrać, tym szybciej strona internetowa i więcej z nich może dołączyć jednocześnie. Jednak wybierając opcję nieograniczonej przepustowości VPS, nie ma powodu się tym martwić.

Najlepsi dostawcy hostingu VPS z nieograniczoną przepustowością

Poniżej znajduje się przegląd 3 najlepszych dostawców hostingu VPS, którzy oferują nieograniczoną przepustowość.

1. BlueHost

bluehost-best-unlimited-bandwidth-vps-hostingBlueHost to jedna z największych nazwisk, jeśli chodzi o usługi hostingowe dla systemu Linux. Ich plany VPS na Linuksa są dostępne od 2013 roku i przez lata zyskały wiele pozytywnych opinii. W BlueHost można znaleźć tylko pakiety hostingowe oparte na najnowszych technologiach chmurowych, takich jak KVM i OpenStack.

Ponieważ wszystkie ich plany są w pełni funkcjonalne i niedrogie, są ulubionym wyborem wszelkiego rodzaju firm. BlueHost wie, że twoja strona musi być uruchomiona tak szybko, jak to możliwe, więc skonfigurowali twój nieograniczony serwer VPS w momencie subskrypcji. Udoskonalili interfejs administratora cPanel za pomocą przydatnych narzędzi do kontroli WHM, zarządzania serwerami i dostępu do CentOS.

BlueHost oferuje wyłącznie w pełni zarządzane usługi VPS, co oznacza, że ​​odpowiadają za zarządzanie serwerami. Ich zespół dba o wszystko, takie jak aktualizacje serwera, dostępność i bezpieczeństwo. Ponadto są gotowi odpowiedzieć na dowolne pytania techniczne bezpłatnie. Bez względu na wybrany plan hostingowy Twoje dane będą chronione przed atakami DDoS i spamem.

Jeśli ruch w Twojej witrynie zacznie rosnąć, możesz zaktualizować specyfikacje swojego planu VPS i nie spowoduje to żadnych przestojów. BlueHost ma potężny zespół obsługi klienta, który może pomóc we wszystkim, co dotyczy zarządzania serwerami i Linuksem. Możesz się z nimi skontaktować w dowolnym momencie za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu na żywo i telefonu.

Mają do dyspozycji trzy plany VPS z gwarantowaną pamięcią SSD w celu zwiększenia mocy. Ich standardowy plan kosztuje 19,99 USD miesięcznie z pamięcią 30 GB, 2 GB pamięci RAM i adresem IP. Następnie jest plan Ulepszony, który jest najbardziej zalecanym planem za 29,99 USD ze specyfikacją miejsca na 60 GB, 4 GB pamięci RAM i dwóch adresów IP.

Trzeci za 59,99 USD powoduje modernizację rdzeni procesora do 4 i zapewnia 120 GB pamięci, 8 GB pamięci RAM i 2 adresy IP. Z każdym nieograniczonym abonamentem VPS otrzymujesz jedną domenę i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

2. GoDaddy

godaddy-best-unlimited-bandwidth-vps-hostingGoDaddy jest prawdopodobnie najpopularniejszą firmą wśród rejestratorów nazw domen, ale stała się również popularną firmą hostingową. Zapewniają wysokiej jakości usługi hostingowe, szczególnie jeśli chodzi o pakiety VPS. Teraz pokażemy Ci, dlaczego GoDaddy jest jednym z największych dostawców, jeśli potrzebujesz nieograniczonej przepustowości.

Subskrybując jeden z ich planów, będziesz mógł korzystać z wielu systemów operacyjnych, w tym CentOS 6 i 7, Fedora, Windows i Ubuntu. Ponieważ nie każdy właściciel witryny łączy się z tymi samymi umiejętnościami technicznymi, możesz zarządzać swoim VPS na 3 różne sposoby:

 • Jeśli jesteś ekspertem w dziedzinie zarządzania serwerami, możesz wybrać ich samodzielnie zarządzaną usługę, która zapewnia dostęp do wiersza poleceń i protokołu RDP (Remote Desktop Protocol)
 • Dla tych, którzy nie są tak doświadczeni, istnieje usługa zarządzana, w której użytkownicy mogą pracować w administracyjnym panelu sterowania (cPanel lub Plesk), jednocześnie dbając o wszystkie monitorowanie, łatanie i kopie zapasowe
 • Ich w pełni zarządzana usługa oznacza, że ​​nie masz żadnych zobowiązań, administratorzy serwerów w GoDaddy zajmą się każdym zadaniem

GoDaddy dużo zainwestował w sprzęt klasy premium, więc każda witryna na ich serwerach ładuje się w mgnieniu oka. Obecnie na całym świecie dostępnych jest 9 centrów danych. Zespół obsługi klienta jest naprawdę pomocny i jest gotowy 24 godziny na dobę, aby rozwiązać problemy i odpowiedzieć na pytania.

Zapewniają najwyższej jakości nieograniczone plany hostingowe VPS w cenach od 27,99 USD miesięcznie aż do 49,99 USD. Nawet pierwszy z nich jest dość wydajny dzięki 2 GB pamięci RAM i 40 GB miejsca na dysku. Można to zwiększyć nawet do 8 GB pamięci RAM i 240 GB pamięci. Otrzymasz również roczny certyfikat SSL i 3 dedykowane adresy IP z ich planami VPS.

3. eUKHost

eukhost-best-unlimited-bandwidth-vps-hostingeUKHost zaczął świadczyć usługi hostingowe w 2001 roku, a teraz ma ogromną bazę klientów – ponad 40 000 webmasterów i ponad 160 000 domen. W Wielkiej Brytanii są jednymi z najlepszych dostawców w branży z wyjątkowymi nieograniczonymi planami VPS.

Wszystkie te plany VPS są w pełni zarządzane, co oznacza, że ​​eUKHost dba o aktualizacje, konfigurację, instalacje oprogramowania i aplikacji oraz bezpieczeństwo na serwerach. Po zasubskrybowaniu jednego z ich planów możesz wybrać interfejs Plesk lub cPanel jako administracyjny panel sterowania. Po otrzymaniu płatności konto VPS będzie działać średnio w ciągu najbliższych 3-4 godzin.

Dzięki nieograniczonemu VPS zyskujesz także pomocny zespół obsługi klienta, który jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez czat, telefon i e-mail. W eUKHost gwarantują, że odpowiedzą na Twój e-mail w ciągu 15-20 minut. Zapewniają pełny dostęp administratora, co pozwala na stosowanie niestandardowych aplikacji do VPS.

Nie ma potrzeby natychmiastowego kupowania ich nieograniczonego planu VPS, możesz również wypróbować go przez 30 dni, a następnie poprosić o zwrot pieniędzy. eUKHost gwarantuje 100% czasu działania i nawet w przypadku awarii serwera podejmują natychmiastowe działania. Zobaczmy teraz ceny i specyfikacje ich nieograniczonych planów VPS.

Mają 4 różne plany VPS. Plan Startowy kosztuje 12,99 £ miesięcznie z 2 rdzeniami procesora, 3 GB pamięci RAM i 60 GB pamięci. Ich najlepiej sprzedającym się planem jest Standard VPS z 4 rdzeniami procesora, 6 GB pamięci RAM, 120 GB przestrzeni dyskowej i darmowym SSL domeny za 19,99 GBP miesięcznie. Najpotężniejszym planem jest Enterprise z 6 rdzeniami procesora, 16 GB pamięci RAM, 480 GB miejsca na dysku i Domain Wildcard SSL za 33,99 GBP miesięcznie.

Otrzymasz 2 darmowe dedykowane adresy IP przy każdym abonamencie. Wszystkie cztery plany oparte są na wysokiej klasy sprzęcie, w tym najnowszych procesorach Intel Xeon, dyskach SSD i pamięci DDR4.

Wniosek

Teraz, gdy wiesz więcej na temat trzech największych dostawców hostingu VPS, łatwiej jest wybrać takiego, który najbardziej odpowiada Twojej firmie. Jeśli chcesz mocniejszego rozwiązania, ale Twoja firma nie jest gotowa na plan oparty na chmurze lub serwer dedykowany, nie możesz się pomylić z nieograniczonym planem VPS.

VPS jest bardzo podobny do serwera dedykowanego ze względu na swoją elastyczność, ale nie wymaga tak dużego budżetu. Z drugiej strony, wspólne plany hostingowe są świetne na początek. Ale gdy Twoja firma zacznie się rozwijać, możesz szybko osiągnąć górne limity i znaleźć się w potrzebie uaktualnienia do planu hostingowego z większą ilością zasobów. Ponieważ nieograniczony plan hostingowy VPS może obsługiwać duży ruch przez długi czas, jest to najpopularniejszy wybór dla większości użytkowników.

Szukając idealnego dostawcy VPS, pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, są funkcje wydajności. Następnie zaleca się przyjrzenie się dyskowi twardemu, przepustowości, procesorowi i pamięci RAM zapewnianemu zarówno przez plany dedykowane, jak i VPS, abyś mógł dokonać porównania i zdecydować, który z nich jest lepszy dla twojego celu.

Wybierając nieograniczony plan VPS, który najlepiej pasuje do Twojej witryny, zapewniasz odwiedzającym bezproblemowe przeglądanie, a jednocześnie otrzymujesz potężną usługę hostingu w przystępnej cenie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector