5 labākās BlueHost alternatīvas – tīmekļa mitināšana un domēna vārda reģistrācija

01.06.2020
Nav kategorijas '5 labākās BlueHost alternatīvas – tīmekļa mitināšana un domēna vārda reģistrācija
0 9 мин.

labākās bluehost alternatīvas


Bez šaubām, BlueHost ir viens no lielākajiem hostinga nozares dalībniekiem ar populāru dalītu hostingu un WordPress hostinga plāniem, kas pieejami par kabatai draudzīgām cenām. Tomēr, ja jums ir interese, ko vēl piedāvā nozare, vai vienkārši BlueHost vienkārši nav sasniedzis jūsu atzīmi, mēs esam apkopojuši 5 labākās BlueHost alternatīvas, kas piedāvā līdzīgas cenas hostinga plānus.

BlueHost jau sen ir finišējis par saviem WordPress optimizētajiem mitināšanas plāniem, tiktāl, ka tas ir kļuvis par WordPress ieteikto mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Papildus WordPress mitināšanai, BlueHost ir pazīstams arī ar mākoņa mitināšanu, dalītu mitināšanu, VPS un speciālajiem serveriem. Iebūvēts satura piegādes tīkls, uzlabots cPanel, bezmaksas dublējumi, bezmaksas domēna vārdi un vietņu veidotāju rīki ir tikai daži no bezmaksas piedāvājumiem, kas iekļauti BlueHost mitināšanas paketēs..

Tiem, kas ir ieinteresēti BlueHost alternatīvās, piedāvājam piecas labākās BlueHost alternatīvas:

Tīmekļa resursdators
Promo cena

hostgator labākā bluehost alternatīva3,95 USD / mēn
inmotion labākā bluehost alternatīva2,95 USD / mēn
ipage labākā bluehost alternatīvaUSD 1,99 mēnesī
namecheap labākā bluehost alternatīva0,82 USD / mēn
godaddy labākā bluehost alternatīva2,99 USD / mēn

Tagad apskatīsim sīkāku informāciju par katru tīmekļa mitināšanas uzņēmumu un noskaidrosim, kāpēc tie varētu būt laba alternatīva BlueHost.

HostGator

hostgator labākā bluehost alternatīvaHostGator piedāvā daudzveidīgu mitināšanas pakalpojumu komplektu, kas ietver pieejamus, visaptverošus dalīta hostinga plānus un premium hostinga iespējas. Kā daļa no EIG mitināšanas konglomerāta, HostGator šajā nozarē darbojas kopš 2002. gada.

Viņu lielākais pārdošanas punkts kādreiz bija pieņemama dalīta hostings, un, lai arī tas joprojām ir spēkā, šodien HostGator ir kļuvis par pilntiesīgu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā visu, sākot no Linux un Windows balstītu mitināšanu līdz lietojumprogrammu hostinga pakotnēm (Joomla hostings, Drupal hostings). , WordPress mitināšana utt.) Un uzlabotas mitināšanas paketes.

Koplietojamais hostings sākas ar 3,95 USD / mēnesī, piedāvājot bezmaksas iknedēļas rezerves kopijas ārpus vietnes, neierobežotu joslas platumu, neierobežotu e-pasta kontu, neizmēģinātu krātuvi, viena klikšķa instalēšanu, 99,9% garantiju par darbības laiku, 45 dienu naudas atmaksu un citus bezmaksas rīkus, lai izveidotu un izveidotu audzējiet savu vietni.

Tiem, kas meklē vairāk resursu un neatkarības, HostGator ir izveidoti vairāki mākoņa, VPS un īpaši hostinga plāni, kas izveidoti mērogojamībai, un tiem ir pilns attīstības rīku komplekts, elastīgas programmatūras opcijas, jaudīga aparatūra un uzlabota funkcionalitāte..

Papildus tīmekļa mitināšanai HostGator izmanto arī domēnu reģistrācijas pakalpojumus.

InMotion hostings

inmotionhosting labākā bluehost alternatīvaInMotion Hostings ir patstāvīgs, uz veiktspēju un uzņēmējdarbību orientēts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar A kategorijas PCI saderīgiem datu centriem. InMotion Hostings ir cieši apņēmies atvērtā koda jomā, tam ir viegli pielāgojamie hostinga plāni un lielisks klientu atbalsts.

InMotion koplietotos hostinga plānus var atrast ar nosaukumu Biznesa hostings, un cenas sākas ar 5,99 USD / mēnesī. Šī ir nedaudz augstāka sākumcena nekā tā, ko piedāvā citi dalītā hostinga pakalpojumu sniedzēji, tomēr InMotion dalītā mitināšanas plāni var izpūst konkurentus no ūdens ar piedāvātajām funkcijām: visu SSD mitināšanu, bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas datu dublējumiem, SSH piekļuvi , neierobežota vieta diskā un ikmēneša pārsūtīšana, bezmaksas vietņu pārsūtīšana, bezmaksas vietņu veidotājs un reklāmas kredīts, biznesa klases aparatūra, cPanel un aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru.

Uzlabotās mitināšanas iespējas ietver e-komercijas optimizāciju, bezmaksas IP adreses, bezmaksas SSL, automātiskos atjauninājumus & Corero DDoS aizsardzība, atbloķēti CPU kodoli un jaudīgas rezerves iespējas.

Starp InMotionHosting piedāvātajiem pakalpojumiem ir arī tīmekļa dizains un domēna reģistrācija.

iPage

ipage labākā bluehost alternatīvaiPage darbojas kopš 1998. gada, izturot laika pārbaudi nozarē, kas kļūst arvien konkurētspējīgāka. Viņu visvairāk reklamētais mitināšanas plāns ir viņu vienīgā dalītā mitināšanas opcija, kas ir neierobežots plāns, kas satur virkni noderīgu funkciju. Bez koplietojama mitināšanas iPage pakalpojumos ietilpst arī vairāki VPS, īpaši veltīti un WordPress mitināšanas plāni.

Neierobežots dalīta hostinga plāns iPage sākas ar 1,99 USD / mēnesī, kas ir daudz, ja plāns regulāri maksā 7,99 USD / mēnesī. Šajā plānā ir iekļauts bezmaksas domēns, bezmaksas vietnes izveides rīks, bezmaksas mārketinga rīki, bezmaksas e-pasta adrese, bezmaksas veidnes, reklāmas kredīti, bezmaksas e-komercijas rīki un daudzas citas funkcijas..

Citas iPage hostinga paketes nāk ar cPanel, piekļuvi saknei un spoguļattēlu SAN krātuve, mērogojami resursi, pilna servera pārvaldība un 24×7 atbalsts.

WordPress optimizēti mitināšanas plāni ir pieejami arī iPage divās konfigurācijās, kuru cenas sākas ar USD 3,75 mēnesī.

iPage pakalpojumi pārsniedz tīmekļa mitināšanu, un tie ietver mārketinga pakalpojumus, e-pasta pakalpojumus, domēna reģistrāciju un e-komercijas rīkus.

NameCheap

namecheap labākā bluehost alternatīvaVislabāk pazīstams kā ICANN akreditēts domēnu reģistrators, NameCheap piedāvā gan domēna reģistrācijas pakalpojumus, gan tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. NameCheap tīmekļa mitināšanas pakalpojumos ietilpst vairāki dalītas mitināšanas plāni sākot no USD 9,88 gadā, tālākpārdevēju plāni sākot no USD 14,06 mēnesī, VPS hostinga plāni sākot no USD 16,95 mēnesī un īpaši serveri sākot no USD 58,88 mēnesī..

Katrā mitināšanas paketē ir iekļauts bezmaksas .website domēna vārds, un standarta plānos ietilpst cPanel. Citas funkcijas ietver SSD paātrinātu diska vietu, 100% uptime SLA, 24 × 7 klientu atbalstu, aparatūras un programmatūras drošību, ir pieejami trīs servera pārvaldības veidi: pilnībā pārvaldīts, pašpārvaldīts un pārvaldīts utt..

Dediktie serveri ir pieejami viena CPU, vairāku kodolu (Intel Xeon E3) konfigurācijās un vairāku CPU, vairāku kodolu (Intel Xeon E5) konfigurācijās..

NameCheap var būt laba alternatīva BlueHost klientiem, kuri meklē vairāk specializētu serveru opciju nekā tie, ko piedāvā BlueHost, vai arī viņu domēna vārds ir reģistrēts NameCheap un vēlas mitināt viņu vietni pie tā paša pakalpojumu sniedzēja..

Ej tēti

godaddy labākā bluehost alternatīvaMūsu 5 labāko BlueHost alternatīvu saraksts noslēdzas ar GoDaddy, kas vislabāk pazīstams arī kā domēna reģistrators. GoDaddy ir vadošais domēnu reģistrators ar 17 miljoniem klientu un 71 miljonu pārvaldītu domēnu. GoDaddy ir pazīstams arī kā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kura mitināšanas pakalpojumos ietilpst dalītā mitināšana, VPS, WordPress pārvaldītie un īpaši serveri.

GoDaddy veic labu darbu, izskaidrojot atšķirības starp dažādiem piedāvātajiem mitināšanas veidiem, izceļot vajadzīgo prasmju līmeni un vietņu veidus, ko viņu pakotnes ir ieteicamas.

Cenu ziņā viņu piedāvātās cenas ir salīdzināmas ar citiem šajā rakstā uzskaitītajiem tīmekļa mitinātājiem, tādējādi dalītās mitināšanas iespējas sākas no USD 3,95 mēnesī, pārvaldītās WordPress opcijas cena sākas ar USD 3,99 mēnesī, VPS hostinga plāni maksā tik zemas USD 16,99 mēnesī, savukārt atvēlēto serveru cena ir USD 69,99 mēnesī.

Ciktāl tas attiecas uz funkcijām, GoDaddy arī nepieviļ, piedāvājot daudz resursu un papildinot funkcijas, piemēram, bezmaksas domēna vārdu, cPanel ar Linux mitināšanas plāniem, viena klikšķa instalēšanu, 24/7 drošības uzraudzību un DDoS aizsardzību, 1 klikšķa resursu mērogošana, datu bāzes dublēšana & atjaunot, bezmaksas SSL sertifikāti, bezmaksas ļaunprātīgas programmatūras noņemšana, bezmaksas veltīti IP, pārvaldīti pakalpojumi, pilna saknes pieeja un citi.

Satīt

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties migrēt no BlueHost vai atverat savu pirmo vietni, un jūs meklējat uzticamu tīmekļa mitinātāju, mūsu 5 labākās BlueHost alternatīvas apkopo labākos mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kas piedāvā pieejamus hostinga plānus visā mitināšanas spektrā..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector