BlueHost Joomla Hostinga pārskats – vai tā ir laba Joomla Web Host?

01.06.2020
Nav kategorijas 'BlueHost Joomla Hostinga pārskats – vai tā ir laba Joomla Web Host?
0 12 мин.

bluehost-joomla-hostings-review


BlueHost darbojas kopš 1996. gada, apkalpojot daudzus klientus un mitinot miljoniem vietņu visā pasaulē. Tas ir acīmredzami BlueHost ir viens no vispāratzītiem un lielākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, par kuriem jūs šodien varat iedomāties. Šim resursdatoram ir virkne mitināšanas plānu, piemēram, virtuālie serveri, dalīts hostings, tālākpārdevēju mitināšana, īpaši serveri un WordPress optimizēta mitināšana cita starpā.

Neskatoties uz to, ka BlueHost ir populārs un vēlamais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, tas ir arī lēts un uzticams, piedāvājot visaugstāko iespējamo hostinga pakalpojumu kvalitāti. Papildus tam, BlueHost lepojas ar neticami zemākajiem cenu plāniem, ērti lietojamo saskarni un programmatūras uz vienu klikšķi instalētāju, kas šodien ir tirgū..

It kā ar to vien nepietiek, ka ir zināms, ka BlueHost piedāvā zemāka līmeņa lietotājiem modernākās funkcijas, kā arī lielisku klientu atbalstu visiem lietotājiem. Vissvarīgākais ir tas, ka BlueHost var palīdzēt jums gūt maksimālu labumu no Google un Bing, izmantojot reklamēšanu, papildus piedāvājot iekšējos pakalpojumus, izmantojot savus datu centrus, optiskos šķiedru savienojumus un Linux kodolu pielāgotajos serveros..

Izmantojot BlueHost tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ir vairāk nekā acīmredzami, un šajā pārskatā tiks apskatīta BlueHost veiktspēja un darbības laiks, klientu atbalsts, plāni un cenas, kā tas darbojas Joomla un, visbeidzot, uzsvērti tā nopelni un trūkumi. Uzzināsim vairāk.

BlueHost Joomla mitināšanas pārskats

Tātad, turpmāk es parādīšu dažus iemeslus, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties BlueHost saviem Joomla projektiem. Izvēloties savas Joomla vietnes tīmekļa mitinātāju, ir svarīgi ņemt vērā šādus faktorus: darbspējas laiks, veiktspēja, tiešsaistes atbalsts, plāni un cenas. Zemāk jūs atradīsit plašu pārskatu par katru:

BlueHost Performance un Uptime

Izvēloties savu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, jūs noteikti meklēsit ātru tīmekļa mitināšanas uzņēmumu. Un BlueHost ir viens no šādiem uzņēmumiem, kas sniegs jums to, ko meklējat. Pateicoties savam 99,99% darbspējas laikam, Bluehost parāda lielisku sniegumu ar katru hostinga plānu, kas ir krietni virs standartizētajiem 99,94%. Turklāt šī mitināšanas platforma parāda satriecošas 9 minūtes dīkstāves no mūsu reģistrēto 400 dienu perioda.

Ar ātru lapu ielādi – 424 miljonus -, Bluehost ir otrajā vietā starp desmit labākajiem Joomla tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem un nepārtraukti uzrāda milzīgus uzlabojumus tās ielādes laikā par gandrīz 300%. Šis sasniegums tika sasniegts pēc tam, kad BlueHost Company veica radikālus pasākumus, lai uzlabotu savu Bluerock serveru parku, lai uzlabotu klientu pieredzi. Šī iemesla dēļ BlueHost veiktspēja un darbspējas laiks ir divi galvenie faktori, kuru dēļ šis tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir kļuvis aizvien populārāks, jo arvien vairāk cilvēku atklāj tā esamību..

BlueHost klientu atbalsts

bluehost tiešsaistes atbalsts

BlueHost – tiešsaistes klientu atbalsts

Jums kā klientam ir tiesības pēc vajadzības saņemt palīdzību un atbalstu. Tāpēc ir ieteicams izvēlēties tādu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kurš var jums sniegt atbalstu jebkurā laikā un laikā, kad tas jums nepieciešams. Un viens no hostinga uzņēmumiem, kas nodarbojas ar klientu nodrošināšanu ar labākajiem pakalpojumiem, ir BlueHost.

Acīmredzot BlueHost uztur lielu bibliotēku ar pakāpeniskiem ceļvežiem, rakstiem un video pamācībām, kas bagātas ar plašām zināšanām par tīmekļa mitināšanu. Tas ir diezgan cēls solis, ko uzņēmums spēra, it īpaši iesācējiem. Izmantojot visus šos noderīgos materiālus, kas pieejami jūsu rīcībā, veicot vienkāršus pētījumus, jūs varat viegli atrisināt izplatītās problēmas.

Ja tas nepalīdz, varat arī tieši konsultēties ar ekspertu, lai saņemtu palīdzību no pirmās puses. Tas ir iemesls, kāpēc BlueHost nodrošina 24/7/365 klientu atbalsta sistēmu, kas ļauj sarunāties ar attiecīgo klientu atbalsta pārstāvi, izmantojot telefona zvanus vai tiešraides tērzēšanu. Tas ir svarīgi, it īpaši, ja meklējat palīdzību no tehniskā personāla.

Diemžēl BlueHost atbrīvojās no klientu atbalsta sistēmas, kas balstīta uz biļetēm, lai koncentrētos galvenokārt uz personisko pieeju pa tālruni un uz tiešsaistes tērzēšanu balstītu atbalstu. Lai gan tas tika darīts, lai ietaupītu laiku, dažiem lietotājiem uz biļetēm balstīta klientu atbalsta sistēma bija diezgan uzticama, īpaši attiecībā uz jautājumiem, kurus nevar atrisināt, izmantojot tālruni vai tiešās tērzēšanas sesijas..

BlueHost plāni un cenas

bluehost-joomla-hostinga plāni

BlueHost – Joomla hostinga plāni & Cenu noteikšana

Runājot par mitināšanas plānu un cenu noteikšanu, BlueHost piedāvā vairākus plānus visiem izmēriem un budžetiem. Plāni ietver VPS, dalītu mitināšanu, speciālu serveri, WooCommerce mitināšanu, mākoņa mitināšanu, WordPress mitināšanu un tā tālāk. Apskatīsim atsevišķus BlueHost tīmekļa mitināšanas plānus un to funkcijas:

Dalīts mitināšana: tas ir ideāls veids, kā jūs varat sākt jaunu vietni ar mazu interneta trafika intensitāti. Parasti dalīta mitināšanas vide nozīmē to, ka vietnes savā starpā dala servera resursus.

Mākoņu mitināšana: tas ir visuzticamākais koplietojama tīmekļa mitināšanas plāna jauninājums, jo tas ļauj izmantot vairākus pieejamos mākoņa serverus, ļaujot vietnēm automātiski pārslēgties uz citu serveri lielas trafika vai aparatūras kļūmes gadījumā..

WordPress mitināšana: Tas galvenokārt ir paredzēts jūsu WordPress vietnēm. Citiem vārdiem sakot, šis mitināšanas plāns ir optimizēts, lai palaistu WordPress, vienlaikus aizsargājot vietni pret jebkādiem draudiem.

WooCommerce mitināšana: Šis ir vispopulārākais un visbiežāk izmantotais WordPress e-komercijas spraudnis, kas ļauj tik viegli sākt interneta veikala darbību ar WordPress. Tas piedāvā būtiskas funkcijas, kas palīdzēs jums bez problēmām sākt savu e-komercijas veikalu

VPS vai virtuālā privātā servera mitināšana: tas ir jauninājums uz dalīto WordPress mitināšanu, un tas ļauj piekļūt virtuāli atvēlētajiem resursiem koplietotā vidē..

Dedicated server hosting: Šis plāns ļauj jums pašiem iegūt visus nepieciešamos servera resursus. Vienīgais šī hostinga plāna mīnuss ir tas, ka jums būs pašiem jārīkojas ar serveriem.

Parasti visiem hostinga plāniem, kas atrodas BlueHost, ir viegli lietojams tīmekļa mitināšanas vadības panelis, kas ļauj jums pilnībā kontrolēt savu mitināšanu, attīstīt datu bāzes un daudz ko citu..

Katram hostinga plānam ir šādas iespējas cenu noteikšanā:

 • Pamata: tas ļauj jums mitināt tikai vienu vietni. Turklāt tajā tiek mitināts 1 domēns un 25 apakšdomēni, 5 e-pasta konti (katram no tiem ir 100 MB krātuves) un 50 GB atmiņas. Pirmajiem taimeriem maksājums ir USD 3,95 mēnesī, un, atjaunojot to, maksājums ir USD 7,99 mēnesī.
 • Plus: šim plānam ir neierobežotas vietnes un neierobežota tīmekļa telpa, ieskaitot joslas platumu. Turklāt jums būs arī neierobežots e-pasta konts. Iesācējiem cena ir USD 5,95 mēnesī, bet, atjaunojot cenu, tā sasniedz USD 10,99 mēnesī.
 • Galvenā: tajā ir iekļautas visas Plus plāna funkcijas, un jums būs domēna privātums, izmantojot vietni Backup Pro, vairāk nekā USD 80 gadā. Maksājot par pirmo termiņu, cena ir USD 5,95 mēnesī un 14,99 USD atjaunojot.

Skrienot Joomla vietnē BlueHost

BlueHost lepojas ar optimizētas WordPress mitināšanas piedāvāšanu, bet diemžēl šim tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam nav nekāda hostinga plāna, kas būtu veltīts tieši Joomla. Šis paziņojums tomēr nedrīkst jūs atturēt, ņemot vērā, ka tuneļa galā ir vismaz kaut kas gaismas tiem, kas vēlas izmantot Joomla tagad un tuvākajā nākotnē.

Tāpēc, ja jūs plānojat mitināt savas Joomla vietnes, izmantojot BlueHost, labā ziņa ir tā, ka jums joprojām ir vairākas iespējas savu mērķu sasniegšanai. Tas ir saistīts ar faktu, ka resursdatora skriptu instalēšanas rīks ļaus jums Joomla 2.5 vai drīzāk 3.x versiju instalēt ātrāk un vienkāršāk, nekā jūs jebkad domājāt. Tādā veidā jums patiks izmantot Joomla vietnē BlueHost mitināšanas plānos.

Šajā posmā ir svarīgi zināt, ka Joomla izmanto daudz vairāk resursu, salīdzinot ar citu programmatūru, piemēram, WordPress. Tas nozīmē, ja esat pilnīgi pārliecināts, ka jūsu vietne ikdienā ģenerēs interneta trafiku, kas pārsniedz 500 apmeklētājus, jums ir prātīgi apsvērt iespēju apmesties uz VPS mitināšanas plānu, nevis kopīgoto..

Plusi un mīnusi BlueHost

Cik daudz ir runāts par BlueHost, jums jāsaprot, ka, lietojot šo tīmekļa mitināšanas platformu, ir arī pozitīvie un negatīvie atribūti. Tikpat svarīgi ir zināt šīs saimnieces negatīvo pusi, lai jūs vienmēr varētu pienācīgi sagatavoties, lai risinātu visas iespējamās iespējas. Šeit ir BlueHost lietošanas plusi un mīnusi, kas jums vienmēr vajadzētu būt pa rokai:

Plusi – kāpēc jums vajadzētu izvēlēties BlueHost?

 • BlueHost ir tīmekļa mitināšanas plāni, kas izstrādāti gan ātrumam, gan lieliskai veiktspējai
 • Katram BlueHost mitināšanas plānam ir bezmaksas domēns
 • Ir pieejams bezmaksas mārketinga kredīts, SSL ar vairākiem plāniem un īpašiem IP
 • BlueHost ļauj veikt vairākus domēnu mitināšanas resursus
 • Tam ir uzlabots cPanel ar visām nepieciešamajām nozares standarta funkcijām
 • Mākoņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar pieņemamu cenu ar labu veiktspēju un uzticamību
 • Ir neierobežota krātuve un joslas platums
 • Izmantojot BlueHost, jums patiks bezmaksas papildinājumi
 • Lielisks klientu atbalsts
 • Naudas atdošanas garantija
 • Dažādas hostinga pakalpojumu iespējas
 • Uptime garantija
 • Laba reputācija

Mīnusi – kāda ir BlueHost lietošanas negatīvā puse?

 • Nav Windows mitināšanas vai iespējas izvēlēties vēlamo OS
 • Kaut arī sākuma cenas ir pieejamas par pieņemamām cenām, ir arī augsti saistību periodi, kā arī augsti atjaunošanas līmeņi
 • Pamata tīmekļa mitināšanas plāns ļauj jums mitināt tikai vienu vietni
 • Ierobežots centrālā procesora lietojums
 • Pārdevēju kontu vietne darbojas lēni
 • Noklusētajam DNS ir viens komplekts
 • Par vietņu migrāciju tiek iekasēta maksa

Secinājums

Vai jūs Joomla vietnēm izvēlēsities BlueHost? Tagad, kad jums ir tieša informācija par BlueHost izmantošanu jūsu Joomla vietņu mitināšanai, jūsu atbildei vajadzētu būt “jā”. Vismaz jūs zināt, kā darbojas šis mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, tā mitināšanas plānus un cenas, kā jūs varat to izmantot Joomla palaišanai, kā arī tā pozitīvās īpašības ilgtermiņā. Šajā gadījumā tas ir ļoti neapstrīdams fakts, ka jūs ieteiksit BlueHost Joomla vietnēm gan draugiem, gan klientiem. Un, ja jūs šeit veidojat savu Joomla emuāru vai izveidojat savu vietni, varat būt diezgan pārliecināts, ka BlueHost jūs visu nenolaidīs!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector