BlueHost plāni – kuru izvēlēties savai vietnei?

bluehost plāni


BlueHost ir ASV balstīts tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas ietilpst Endurance International Group. Grupai ir arī citi ar hostingu saistīti uzņēmumi, ieskaitot iPage un HostGator. BlueHost galvenā mītne atrodas Jūtā, un tajā strādā vairāk nekā 750 cilvēku.

BlueHost apkalpo vairāk nekā 2 000 000 vietņu un piedāvā pilnīgus tīmekļa risinājumus, sākot no domēna reģistrācijas līdz tīmekļa mitināšanai. Tās produktu klāstā ir arī lēts dalīts mitināšanas hostings un uzlaboti veltīti serveru risinājumi.

Mēs iesakām uzņēmumu, jo tā ilgais mūžs tīmekļa mitināšanas nozarē, uzticami pakalpojumi un liels skaits apmierinātu klientu. BlueHost ir liela reputācija, un tiek uzskatīts, ka tas ir labs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Svarīgi ir arī tas, ka atšķirībā no citiem lētu hostinga pakalpojumu sniedzēju, BlueHost neizmanto klasiskos cietos diskus, bet gan izmanto ātras SSD glabātuves. Mūsdienīgs SSD diskdzinis var būt 3 reizes ātrāks nekā parasts HDD, ja runa ir par datu nolasīšanu, un 2,5 reizes ātrāk datu rakstīšanas laikā.

Lai gan šis raksts galvenokārt ir paredzēts dažādu BlueHost piedāvāto mitināšanas plānu iepazīstināšanai, jūs varētu interesēt arī BlueHost darbspējas laiks, veiktspēja, kā arī personīgais viedoklis. Ja vēlaties uzzināt mūsu pieredzi ar šo uzņēmumu, lūdzu, izlasiet mūsu BlueHost pārskatu. Mēs kopā ar BlueHost mitināmies vairāk nekā 5 gadus.

Kopīga tīmekļa mitināšana

Uzņēmuma BlueHost ieejas pakalpojums ir koplietošanas tīmekļa mitināšana, uzņēmums piedāvā 3 paketes:

bluehost-shared-hosting-plans-details

 1. Pamata: šī pakete ir ideāli piemērota vienai vietnei, un tai ir 50 GB krātuve un neizmērojams joslas platums. Tam varat pievienot 5 rezervētu domēnu nosaukumus, 25 apakšdomēnus un 5 e-pasta kontus; katrs no viņiem saņem 100 MB krātuves. Tā ir pieejama par 2,95 USD / mēnesī sākuma cenu.
 2. Plus: Plus pakotne var būt mājvieta neierobežotam skaitam vietņu, un joslas platums joprojām netiek mērīts. Rezervēto domēnu, apakšdomēnu un e-pasta kontu skaits nav ierobežots, un arī katram pasta kontam ir neierobežota krātuve. Plus ietver arī mārketinga piedāvājumus 200 USD vērtībā un surogātpasta ekspertu pakalpojumu. Jūs varat iegādāties šo paketi par USD 5,95 / mēnesī sākuma cenu.
 3. Choice Plus: Šī lielākā pakete ir pieejama arī no USD 5,95 mēnesī, un tajā ir tādi paši pakalpojumi kā Plus. Tomēr Plus tika pievienotas vēl divas funkcijas, viena domēna privātums un viens CodeGuard Basic rezerves risinājums, tāpēc ir vērts izvēlēties šo paketi, nevis vienkāršo Plus vienu.
 4. Go PRO: Šī pakete ir pieejama no USD 13,95 mēnesī un sniedz jums dažus papildu pakalpojumus, izmantojot Choice Plus. Par savu naudu jūs iegūsit īpašu IP adresi, SSL sertifikāciju, domēna privātumu un Code Guard Basic.

Visās kopīgotajās tīmekļa mitināšanas paketēs ir iekļauts bezmaksas SSL pakalpojums. Iebūvēto domēna pārvaldnieku ir viegli lietot, un ar to jūs varat ātri iestatīt pievienojumprogrammu, novietotu vietu un apakšdomēnus. E-pasta kontiem var piekļūt, izmantojot IMAP vai POP3, un tiem var piemērot daudzus filtrus un surogātpasta filtrēšanu.

BlueHost ir milzīgs dublējumu ventilators, tādējādi piedāvājot automātiskus dublēšanas risinājumus. Uzņēmums jums nodrošina ikdienas, nedēļas un mēneša rezerves kopijas visam jūsu kontam; tas nozīmē, ka gan servera faili, gan datu bāze ir aizsargāti pret datu zaudēšanu. Datus no dublējumiem var atjaunot ar vienu klikšķi. Atbalsts ir pieejams 7/24.

Mākonis Hostings

Mākonis Hostings ir ticamāks veids, kā apkalpot savus apmeklētājus ar vietni, jo tas izmanto serveru tīklu, kurā jūsu dati ir dzīvi 3 eksemplāros. Izmaiņas tiek atjauninātas visā tīklā, un aparatūras kļūmju gadījumā pārējie 2 gadījumi tiek apstrādāti ar jūsu apmeklētājiem. Tikmēr sistēma izveido jauno kopiju 3. versiju.

bluehost-mākonis-hostinga plāni

BlueHost nodrošina mākoņa informācijas paneli, kurā varat pārraudzīt savas vietnes lietošanas tendences, displeja ātrumu un globālo sasniedzamību. Mākoņu tīkls vienmēr pārliecinās, ka jūsu vietne ir pieejama, ja vienam serverim ir pārāk daudz apmeklētāju, tad pārējās divas vietas palīdz tam apkalpot apmeklējumus..

Ir 3 mākoņu mitināšanas paketes:

 1. Iesācējs: šī pakete ir ideāli piemērota vienai vietnei, un tai ir 100 GB krātuve un neizmērojams joslas platums. Iekļauts arī 1 bezmaksas domēna nosaukums, 2 GB atmiņa un 2 CPU. Uzņēmums pievienoja mārketinga piedāvājumus 50 USD vērtībā, un jūs varat pievienot līdz 100 pasta kontiem ar 500 MB e-pasta krātuves katram. Šis piedāvājums ir pieejams ar sākuma cenu USD 6,95 mēnesī.
 2. Veiktspēja: vidējā pakete var saturēt neierobežotu skaitu vietņu, tādējādi uzglabāšanai un joslas platuma izmantošanai nav ierobežojumu. Tas satur arī bezmaksas domēna vārdu, 4 GB atmiņas un 4 CPU. Mārketinga piedāvājumu vērtība tika palielināta līdz 200 USD, un piešķirto e-pasta kontu skaits nav ierobežots, katram ir neierobežota krātuve. Pakete ir pieejama no USD 8,95 mēnesī.
 3. Business Pro: lielāka pakete ir paredzēta arī neierobežotam skaitam vietņu ar neierobežotu krātuvi un joslas platuma izmantošanu. Kopā ar bezmaksas domēnu tas piedāvā jau 6 GB RAM un 6 CPU ar mārketinga piedāvājumu paketi 200 USD vērtībā. E-pasta kontu skaitam un to glabāšanai nav ierobežojumu. Pakete ir pieejama sākot no USD 15,95 mēnesī.

Salīdzinot Performance paketi ar Business Pro, ir daudz atšķirību. Lētākā pakotnē ir 1 surogātpasta ekspertu pakalpojums, savukārt lielākajā – 2. Abās ir iekļauta bezmaksas SSL šifrēšana, bet pēdējā piedāvā CodeGuard Basic vietnes dublējuma risinājumu ar viena klikšķa atjaunošanu.

Visas BlueHost mitināšanas paketes atbalsta uzņēmuma ekspertu komanda, kas ir pieejama visu diennakti pa tālruni vai tiešajā tērzēšanā.

VPS hostings

Tiklīdz jūsu vietne pieaugs, tai būs nepieciešami vairāk servera resursu. Nākamais serveru krātuvju līmenis ir VPS mitināšana, kur jūs iegūstat virtuālo serveri. BlueHost VPS risinājumi ir uzlaboti, tāpēc jums nav jāgaida pārāk ilgi, iegādātais VPS ir pieejams dažu minūšu laikā.

bluehost-vps-hostinga plāni

Hipervizors piešķir piešķirtos resursus jūsu vietnei nepārtraukti, un, piešķirot dinamisku krātuvi, jūs varat pāriet uz lielāku risinājumu lidojuma laikā. Uzņēmuma produktu rindā ir 3 VPS paketes:

 1. Standarts: Standarta VPS pakotnei ir 2 CPU kodoli, 30 GB krātuve, 2 GB atmiņas un 1 TB joslas platums. Tas piedāvā 1 domēna vārda reģistrāciju un 1 īpašas IP adreses izmantošanu. Tas ir pieejams no 19,99 USD / mēnesī.
 2. Uzlabota: vidējā pakete ir uzlabojusi resursus. Lai gan tas joprojām dod jums 2 CPU serdeņus, citi parametri ir lielāki, un tajā bija iesaiņota 60 GB krātuve, 4 GB atmiņa un 2 TB joslas platuma izmantošana. Jūs varat arī iegūt bezmaksas domēna vārdu, bet tiek piešķirtas arī 2 IP adreses. Piedāvājuma sākums ir USD 29,99 mēnesī.
 3. Galīgais: lielākajā VPS paketē ir 4 CPU kodoli, 120 GB krātuves, 8 GB RAM un 3 TB joslas platuma. Tam tika pievienots arī bezmaksas domēna nosaukums un 2 IP adreses. Tas ir pieejams no 59,99 USD / mēnesī.

Visās VPS paketēs ir iekļauts bezmaksas SSL pakalpojums un tiek nodrošināta 30 dienu naudas atgriešanas garantija. Saknes pieeja ir pieejama, lai pārvaldītu savas programmas un skriptus, savukārt vairāku serveru pārvaldību var izmantot vairāk nekā 1 VPS pakešu uzraudzībai. Šis pakalpojums var arī savienot jūsu koplietojamo hostingu un VPS pakotnes savā starpā, vismaz jūs tos varēsit pārvaldīt vienā vietā.

Uzlaboti servera pārvaldības rīki ir plaši pieejami, piemēram, jūs varat pielāgot .htaccess un php.ini failus, un cron darbus var iestatīt un palaist, kad vien vēlaties. SSH un FTP protokoli ir gatavi kalpot jūsu darbam, jūs varat izveidot tik daudz FTP kontu, cik vēlaties.

Aiz VPS ir eksperts un iekšēja komanda, kuru var sasniegt 7/24 caur tērzēšanu vai tālruni.

Dedicated Hosting

Ja jums nepieciešami vairāk servera resursu, BlueHost īpaši serveru mitināšanas risinājumi ir domāti jums. Izmantojot tos, jums ir iespēja iegūt visu serveri, neveicot aparatūras un utilītas problēmas.

serveriem-hostinga plāniem

Izmantojot nepārvaldītas paketes, jūs varat izveidot savu izpildlaika vidi, sākot ar operētājsistēmas izvēli un turpinot ar tīmekļa servera lietojumprogrammas pievienošanu. Ja vēlaties progresīvāku risinājumu, varat pievienot saskarni, kas balstīta uz cPanel, kur lietotājam draudzīgākā veidā varat pārvaldīt savas vietnes, domēnus, e-pastus un citus resursus..

Vairāku serveru pārvaldība ir atļauta arī specializētiem hostinga klientiem, ja, iegādājoties īpašu paketi, to var savienot ar vairāk līdzīgām pakotnēm vai pat ar kādu citu VPS vai arī dalīta hostinga paketēm. Tādā veidā jūs tos visus varat pārvaldīt vienuviet, nodrošinot ārkārtēju elastību.

RAID krātuves tiek izmantotas aiz visiem speciālajiem hostinga plāniem, tāpēc jūsu dati tiks glabāti lieki un būs pieejami arī aparatūras kļūmju gadījumā. Izmantojot uzraudzības rīkus, jūs varat uzreiz pievienot vairāk pasūtījuma krātuves ietilpības bez papildu līgumiem.

Pieejamas 3 speciālas hostinga paketes:

Visās paketēs ir 4 procesora kodoli ar 8 pavedieniem, taču pastāv atšķirība starp CPU ātrumu un citiem aktīviem.

 1. Standarts: mazākā pakotne izmanto 2,3 GHz ātru CPU ar 500 GB krātuvi, 4 GB atmiņu un 5 TB joslas platumu. Tas satur arī domēna vārdu un 3 IP adreses par sākuma cenu USD 79,99 mēnesī.
 2. Uzlabots: vidējās paketes centrālais procesors ir ātrs 2,5 GHz, un tam ir 1 TB krātuves un 8 GB RAM. Joslas platums tika uzlabots līdz 10 TB un starp bezmaksas domēna vārdu; jūs saņemsiet arī 4 IP adreses. Tas ir pieejams no 99,99 USD / mēnesī.
 3. Piemaksa: lielākā veltītā servera pakete piedāvā jums 3,3 GHz centrālo procesoru ar 1 TB krātuves, 16 GB RAM un 15 TB joslas platuma. Tika pievienots arī bezmaksas domēna nosaukums un 5 IP adreses par sākuma cenu 119,99 USD / mēnesī.

Visās paketēs ietilpst 30 dienu naudas atdošanas garantija un bezmaksas SSL šifrēšanas pakalpojums. Šajā cenu līmenī nav brīnums, bet jāpiemin, ka speciāla servera lietotāju problēmu risināšanai tika nozīmēta profesionāla atbalsta komanda.

Ir izvēles funkcijas, kuras var iegādāties par nelielu samaksu, ieskaitot domēna privātumu un SiteLock aizsardzību pret uzbrukumiem un iebūvētu ļaunprātīgas programmatūras noteikšanu. Google vadītie Postini filtri ir liels pluss, kad runa ir par surogātpasta filtrēšanu, tāpēc ieteicams šo pakalpojumu izmantot jūsu pastkastēs..

Tālākpārdevēju mitināšana

BlueHost tālākpārdevēju mitināšanu uztic vairāk nekā 200 000 tālākpārdevēju, tāpēc uzņēmums ieguva lielu pieredzi šāda veida klientu apkalpošanā. Uzņēmuma piedāvājumi tiek piedāvāti ar neatkarīgu zīmolu ResellerClub, izmantojot atsevišķu vietni.

bluehost-reseller-hosting-planus

ResellerClub piedāvā vairāk nekā 800 produktus, tāpēc, ja esat tālākpārdevējs, tad varat piedāvāt šos pievienotās vērtības pakalpojumus saviem klientiem. Produktus var iesaiņot jebkurā versijā, un jūs varat tos pārdot ar savu zīmolu, savukārt BlueHost nodrošina tehniskos risinājumus.

Ir 4 tālākpārdevēju paketes, kuras nodrošina 3 uzņēmuma datu centru datu vietas no ASV, Lielbritānijas un Indijas. Cenas dažādiem centriem nedaudz atšķiras; mēs pārskatīsim ASV datu centra cenas, lai sniegtu informāciju mūsu starptautiskajiem lasītājiem:

 1. R1: mazākais iepakojums ir ideāls, lai sāktu tālākpārdošanu, un tas var būt mājvieta neierobežotam vietņu skaitam. Tam ir 40 GB diska vietas un 800 GB datu pārsūtīšana. Var izmantot arī neierobežotus e-pasta kontus un cPanel rīkus. Tas ir pieejams no USD 18,99 mēnesī.
 2. R2: uzlabotā 50 GB krātuve un 1000 GB pārsūtīšana dod jums vairāk līdzekļu. Starp neierobežotajiem e-pastiem un cPanel kontiem, šim piedāvājumam tika pievienots arī bezmaksas WHMCS pakalpojums. Tās sākuma cena ir USD 21,99 mēnesī.
 3. R3: Šī pakete piedāvā tos pašus rīkus kā R2, taču diska vieta tika palielināta līdz 100 GB un datu pārsūtīšana tika palielināta līdz 2000 GB. Tas sākas ar USD 29,99 mēnesī.
 4. R4: lielākā pārdevēju pakete nodrošina 200 GB krātuvi un 4000 GB datu pārsūtīšanu. Tas arī piedāvā bezmaksas WHMCS un neierobežotu skaitu e-pasta kontu un cPanel gadījumu. Sākuma cena ir USD 44,49 mēnesī.

Visas tālākpārdevēju mitināšanas paketes var izmantot īpašas IP adreses; tas ir pieejams par USD 3,99 / katrs. Jūsu pirkumam tiks piemērota 30 dienu naudas atdošanas garantija un 24 stundas diennaktī īpašs tālākpārdevēja atbalsts.

Jūsu klienti var gūt labumu no Softaculous, slavenā instalētāja, kurā ir vairāk nekā 400 lietojumprogrammu, un viņu datus aizsargās CloudFlare. Ja jums jau ir izplatītāja plāns pie cita pakalpojumu sniedzēja, BlueHost profesionāļi to bez maksas pārcels uz jauno krātuvi.

Aiz pakotnēm ir atjaunināta aparatūras un programmatūras vide. Izmantotā operētājsistēma ir CloudLinux, vienlaikus ir pieejami arī visi izplatītākie skripti un funkcijas, ieskaitot Python, PHP 5 un 7, MySQL, phpMyAdmin un ionCube loader.

WordPress un WooCommerce mitināšana

Tomēr WordPress un WooCommerce Hostings nav atšķirīgi hostinga pakešu veidi; mums vajadzētu arī par viņiem runāt. Tie galvenokārt ir dalīta mitināšanas risinājumi, kas veltīti atlasītajai programmatūrai. Tā kā BlueHost tos nodrošina kā sava produktu klāsta daļu, mēs tos arī nodrošināsim patstāvīgi.

WordPress mitināšana

BlueHost piedāvā īpašas paketes WordPress lietotājiem un sniedz viņiem dažas ekstras. Ja jūs interesē arī vietne, kurā darbojas WordPress, jums varētu būt izdevīgi no tās.

bluehost-WordPress-hostinga plāni

Uzņēmums piešķir bezmaksas domēna vārdu un bezmaksas SSL sertifikāciju kopā ar WordPress pakotnēm, sākot no USD 2,95 mēnesī. Tika izmantota arī automātiskās atjaunināšanas funkcija, kas WordPress kodolu pastāvīgi atjaunina uz jaunāko stabilo versiju. Līdz ar to jūsu vietne nekad nebūs novecojusi.

Varat arī izveidot neierobežotu skaitu e-pasta kontu ar izvēlēto domēna vārdu un iestatīt tiem ekspeditorus un automātiskos atbildētājus. Lai risinātu WP lietotāju problēmas, tika izveidots 7/24 WordPress mitināšanas atbalsts.

3 WordPress hostinga paketes ir tādas pašas kā jūs varat atrast koplietošanas hostinga pakotnēs; Pamata pakete sākas ar USD 2,95 mēnesī un ir ideāli piemērota vienai vietnei. Plus pakotne var apkalpot neierobežotu skaitu vietņu par USD 5,45 mēnesī, bet Choice Plus satur dažas pievienotās vērtības funkcijas par to pašu cenu.

WooCommerce mitināšana

WooCommerce hostinga plāni tika izveidoti, lai īpaši apkalpotu WooCommerce veikalus. Ja jūs pārdodat tiešsaistē, jums var būt īpaša e-komercijas krātuve ar daudziem saistītiem pakalpojumiem.

bluehost-woocommerce-hostinga plāni

Vietnē BlueHost ir 3 WooCommerce paketes:

 1. Starteris: Šī pakete dod jums 100 GB krātuves un 100 ASV dolāru PPC kredītos. Jūs varat pievienot arī rezervētu domēna vārdu, 5 apakšdomēnus un 5 e-pasta kontus. Tas ir pieejams no USD 6,95 mēnesī.
 2. Plus: vidējā pakotne piedāvā neierobežotu tīmekļa krātuvi, un jūs varat arī piešķirt neierobežotu skaitu rezervēto domēnu, apakšdomēnu un e-pasta kontus. Tika pievienota arī aizsardzība pret surogātpastu 1 domēnam un PPC kredīti 200 ASV dolāru vērtībā.
 3. Pro: lielākajai paketei ir visas funkcijas, ko Plus dara, un tajā ir arī ikdienas vietņu dublējumi, domēna privātums, 2 domēnu vārdu aizsardzība pret surogātpastu un PPC kredīts 300 USD vērtībā. Pakete ir pieejama no USD 12,95 mēnesī.

Visos WooCommerce mitināšanas plānos ir iekļauts WooCommerce automātiskās instalēšanas pakalpojums, lai jūs uzreiz varētu koncentrēties uz pārdošanu. Bezmaksas SSL padara jūsu veikalu uzticamāku, izmantojot HTTPS priekšrocības. Ir arī daudz uzraudzības rīku, kas ir iesaiņoti, lai vairāk serverētu jūsu biznesu.

Domēna reģistrācija

BlueHost piedāvā arī domēna reģistrāciju, tāpēc jums nav jāpamet vietne, lai būtu labs domēna vārds. Ir pieejami 17 dažādi domēnu galotnes, ieskaitot klasiskos, piemēram, .com, .org un vai .info; ar valstīm saistītas, piemēram, .co.uk, .org.uk vai .us; un tādas jaunās TLD paaudzes kā .website, .store vai .club. Gandrīz nav ierobežojumu, lai izvēlētos āķīgu vārdu un piešķirtu tam tikko iegādāto krātuvi.

bluehost-domain-registration-details

Domēna reģistrācijas process sākas norādītajā vietnes BlueHost sadaļā, kur meklēšanas joslā jāievada sava vārda ideja vai frāze. Ja tā nav pieejama, vietne nāks klajā ar dažiem ieteikumiem. Pieņemot kādu no tiem vai atrodot bezmaksas domēna vārdu, varat turpināt faktisko pirkumu.

Uzņēmums pievienoja domēnu reģistrācijai papildu pakalpojumus, piemēram, vienkāršu un ērti lietojamu interfeisu domēna vārdu pārvaldībai. Tur jūs varat iestatīt vārdu serverus vai ierakstus, pārskatīt derīguma termiņu, savus personiskos datus un daudz ko citu. Automātiskās atjaunošanas funkcija automātiski atjauno jūsu vārdus, tāpēc jūs tos nekad nezaudēsit. Pirkumiem var izmantot arī domēna bloķēšanu, tādējādi izvairoties no neatļautas domēna pārsūtīšanas.

BlueHost ir arī domēna reģistrācijas atbalsts, kas ir pieejams 7/24.

Kurš plāns jums ir piemērots

Mēs tikko esam aptvēruši 7 BlueHost tīmekļa mitināšanas plānu veidus, un piedāvājumu skaits var būt mulsinošs. Un pat ja nē, kopumā ir vērts sastādīt kopsavilkumu un dažus ieteikumus.

Tālākpārdevēju mitināšana

Sāksim ar īpašām paketēm. Tālākpārdevēju hostinga plāni jums ir ideāli piemēroti, ja vēlaties piedāvāt šādas paketes un vēlaties apkalpot klientus ar izdevīgu naudas cenu. Ja jūs meklējat tīmekļa krātuvi tikai saviem mērķiem, tad varat virzīties uz priekšu, tie nav jūsu risinājums.

Plusi:

 • jums nav jāveic klientu noliktavu uzturēšana
 • vieglāk pārvaldīt vienu tālākpārdevēja kontu, nekā visiem lietotājiem ir viena kopīga hostinga pakete
 • pielāgošanas rīki, lai izveidotu savus iepakojumus
 • uzlabota uzraudzība

Mīnusi:

 • nav piemērots atsevišķām vai dažām personiskām vai uzņēmuma vietnēm

WordPress un WooCommerce mitināšana

Ja vēlaties izveidot īpaši WordPress darbināmu vietni vai WooCommerce interneta veikalu, varat izvēlēties kādu no norādītajām tīmekļa mitināšanas paketēm. Tie tika optimizēti attiecīgajai programmatūrai un piedāvā ar tiem saistīto atbalstu.

Plusi:

 • saistītā lietojumprogramma darbojas ātrāk tam paredzētā vidē
 • īpašie pakalpojumi pievēršas programmatūrai
 • laba cena
 • ideāli piemērots biznesa vai tīmekļa vietnes sākšanai

Mīnusi:

 • nav piemērots lietojumiem, kas nav saistīti
 • nevar noturēt lielu satiksmi
 • iespējams sliktas apkārtnes efekts

Dalīts hostings

Ja vēlaties izmantot savu vietni, kas nav saistīta ar WordPress vietni vai WooCommerce veikalu, jūsu ideālais ieejas risinājums ir koplietojamais hostings. Tas ir lēts, un jūs varat viegli atvērt savu vietni.

Plusi:

 • nav vajadzīgas zināšanas par serveri
 • īpaši lēts risinājums
 • var palaist pēc dažām minūtēm

Mīnusi:

 • nav piemērots lielai satiksmei
 • vājāks atbalsts
 • nav iespējas pārvaldīt krātuvi padziļinātā serverī
 • iespējams sliktas apkārtnes efekts

Lūdzu, ņemiet vērā, ka WordPress mitināšana un WooCommerce mitināšana galvenokārt ir uzlabotas dalītās mitināšanas iespējas. Tiklīdz jūsu WordPress vietne vai WooCommerce veikals būs izveidojies un tam būs jāapstrādā vairāk trafika, jums būs jāiegādājas jaudīgāki mitināšanas veidi, piemēram, VPS mitināšana vai speciāla mitināšana.

Mākonis Hostings

Mākonis mitināšanas pakotnes sniedz vēl vienu priekšrocību, jo jūsu vietne ir aktivizēta 3 gadījumos. Satiksmes uzplaukuma aparatūras kļūmes gadījumā jūsu klientus var viegli apkalpot citi 2 vietnes gadījumi.

Plusi:

 • nav vajadzīgas zināšanas par serveri
 • mākoņu tehnoloģija ar vairākām vietņu instancēm
 • var tikt galā ar aparatūras problēmām vai satiksmes intensitāti

Mīnusi:

 • nav piemērots lielai satiksmei
 • iespējams sliktas apkārtnes efekts

VPS hostings

VPS hostings ir uzlabots risinājums, lai apstrādātu lielāku trafiku jūsu vietnē, izmantojot uzlabotus serveru pārvaldības rīkus. Tas piedāvā saknes piekļuvi jūsu serverim, tāpēc jūs pats esat savas krātuves administrators un varat pievienot jebkuras programmas.

Plusi:

 • jaudīgi resursi lielas satiksmes vadīšanai
 • sliktas apkārtnes efekts nav iespējams
 • saknes piekļuvi, lai izveidotu savu mitināšanas vidi
 • spēcīgs atbalsts

Mīnusi:

 • var būt vajadzīgas zināšanas par serveri
 • augstāka cena

Dedicated Hosting

Šis ir hostinga risinājumu karalis, kad esat paša servera administrators. Jums nav jādalās resursos ar citiem lietotājiem, un tas ir pilnībā atkarīgs no tā, kuras lietojumprogrammas un izpildlaika vidi jūs izveidojat.

Plusi:

 • burtiski nav ierobežojumu servera pielāgošanā un pārvaldībā
 • super jaudīgi resursi lielas satiksmes vadīšanai
 • sliktas apkārtnes efekts nav iespējams
 • spēcīgs atbalsts

Mīnusi:

 • var būt vajadzīgas zināšanas par serveri
 • augstāka cena

Secinājums

Nonākot pie secinājuma, jums bija iespēja izlasīt visu mūsu pārskatu. Mēs esam aptvēruši daudzus tīmekļa mitināšanas veidus un īpašās versijas (piemēram, WordPress, WooCommerce un Reseller hostings). Jūs jau zināt, ka, iespējams, ir vērts sākt ar lētiem risinājumiem un saprast, kādas ir jūsu iespējas, pieaugot vietnei un biznesam, un tam ir nepieciešami vairāk resursu.

BlueHost ir uzticams pakalpojumu sniedzējs, tāpēc viena lieta ir pārliecināta, pat ja jūs varētu izvēlēties koplietojamo hostingu, VPS mitināšanu vai speciālo serveri, jūs nepieņemsit nepareizu lēmumu un jūsu vietne vienmēr būs spēcīga aiz jums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map