BlueHost: vai tā ir laba izvēle WordPress mitināšanai?

bluehost WordPress hostinga pārskats


Tātad jūs plānojat izveidot vietni ar WordPress, un vēlaties uzzināt, vai BlueHost būtu laba izvēle. Šajā rakstā es jums parādīšu plusus un mīnusus savas vietnes mitināšanai ar BlueHost un, ja jums vajadzētu izvēlēties un uzticēties šim uzņēmumam, lai mitinātu jūsu WordPress vietni.

BlueHost piedāvā vienkāršu WordPress instalēšanu savos kopīgajos plānos, un papildus tam viņiem ir arī īpaši plāni, kas izveidoti WordPress vietnēm. Bet kuru plānu jums vajadzētu izvēlēties? Kurš plāns piedāvā vislabāko cenas / kvalitātes attiecību? Vai jums vajadzētu pat domāt par vietnes mitināšanu ar BlueHost? Visas atbildes atradīsit zemāk, kamēr es pārskatīšu BlueHost WordPress mitināšanas plānus.

Īss BlueHost pārskats

pārskats pārskats bluehost WordPress resursdatorsBlueHost ir viens no populārākajiem budžeta mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Viņu serveri nodrošina vairāk nekā 2 miljonus vietņu. Uzņēmums darbojas 20 gadus. Viņiem ir ļoti laba reputācija, pateicoties lieliskajam dienestam un izcilajam atbalstam. Lai iegūtu sīkāku pārskatu, lūdzu, izlasiet mūsu padziļināto pārskatu BlueHost.

BlueHost piedāvā plašu mitināšanas plānu klāstu: vairākus kopīgus plānus (tie ir lieliski piemēroti mazas un vidējas trafika vietnēm), pārvaldītu WordPress mitināšanu (ideāli vietnēm, kas veidotas ar šo CM), VPS mitināšanu (e-komercijai un vietnēm ar lielu trafiku) un speciālus plānus (uzņēmumiem), un pēdējā laikā ir pieejama arī mākoņa mitināšana. Lai uzzinātu vairāk par pieejamo plānu, skatiet BlueHost oficiālo vietni.

Darba sākšana ar BlueHost un WordPress

Pirms dažām dienām esmu publicējis apmācību, kā 15 minūtēs izveidot emuāru. Es izmantoju kā BlueHost piemēru tikai tāpēc, ka ir ļoti viegli reģistrēties un iestatīt WordPress vietni.

izvēlēties domēna emuāru

Ar BlueHost jūs varat viegli instalēt WordPress tikai ar dažiem klikšķiem: atrodiet un noklikšķiniet uz WordPress logotipa mitināšanas vadības panelī, tas jūs aizvedīs uz MojoMarketplace (rīks, kas automātiski instalēs WordPress jūsu BlueHost kontā), izvēlējās instalēt programmatūru, izvēlieties domēnu, kurā vēlaties iestatīt sistēmu, iestatiet vietnes nosaukumu un administratora pieteikšanās informāciju un apstipriniet instalēšanu.

Ir ļoti viegli sākt darbu ar WordPress, ja kā mitināšanas pakalpojumu sniedzēju izvēlaties BlueHost. Tas ir iesācējs draudzīgs un taisns uz priekšu.

Kuru hostinga plānu vajadzētu izvēlēties??

Ja WordPress iestatāt pirmo reizi un tikai sākot darbu, jums jāizvēlas koplietojamais plāns. Es vienmēr iesaku izmantot “plus” plānu, jo tas ļauj jums mitināt tik daudz vietņu, cik vēlaties. Sākuma plāns atļauj tikai vienu vietni. Jums nevajadzētu meklēt “biznesa pro” plānu, jo tas nav papildu izmaksu vērts.

bluehost dalīti WordPress mitināšanas plāni

Tā vietā, ja jums ir vajadzīgas papildu funkcijas, jums vajadzētu apskatīt BlueHost pārvaldītos WordPress mitināšanas plānus. Šeit jūs varēsit izvēlēties no 4 plāniem.

Ja jums ir aizņemts emuārs, kas mēnesī saņem mazāk nekā 100 miljonus lapu skatījumu, pietiks ar “emuāru autora” plānu. Šis plāns ļauj jums mitināt līdz 5 WordPress vietnēm, un tajā ir iekļauts arī 1 veltīts IP, CDN, 2 GB RAM, 30 GB krātuve un dublējumi..

bluehost pārvaldīts WordPress hostinga pārskats

Ja izvēlaties iegādāties pārvaldītu WordPress plānu, par jūsu vietni rūpēsies īpaša WordPress ekspertu komanda.

Rezumējot, ja esat iesācējs, jums jāizvēlas kopīgs plāns (un viegli jauniniet vēlāk, kad jūsu emuārs / vietne aug); ja jūs meklējat uzticamu pārvaldītu mitināšanas pakalpojumu, BluHost WordPress optimizētie plāni nodrošinās jums vislabāko veiktspēju un atbalstu.

BlueHost ir apņēmies WordPress

bluehost iesaka bluehost kopš 2005. gadaJa neesat pārliecināts par savas vietnes WordPress mitināšanas BlueHost izvēli, iespējams, ka jums būtu lielāka uzticēšanās, ja zinātu, ka WordPress.org kopš 2005. gada ir ieteicis BlueHost kā labāko WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju..

Papildus tam BlueHost ir vairāk nekā miljons WordPress vietņu, kas ir mitinātas viņu pakalpojumā. Uzņēmums atbalsta WordPress projektu, sniedzot ieguldījumu pamata attīstībā un sponsorējot WordCamps pasākumus. Viņi ir ļoti apņēmušies WordPress mitināšanā.

Uzņēmuma emuāru (bluehost.com/blog) arī nodrošina WordPress.

WordPress vietnes, kuras mitinātas ar BlueHost

Es nejauši izvēlējos 10 WordPress vietnes, kas mitinātas vietnē BlueHost, un esmu veicis vairākus testus ar Pingdom vietnes ātruma testu. Esmu pārbaudījis katras vietnes reakcijas laiku, izmantojot dažādas servera atrašanās vietas. Šeit ir rezultāti vai vidējais ielādes laiks:

 • ASV – 655 ms
 • ES – 1,96 s
 • AUS – 2,18 s

Kā redzat, ASV (kur atrodas BlueHost serveri) savienojums ir ļoti ātrs, savukārt no Eiropas un Austrālijas vidējais ielādes laiks ir aptuveni 2 sekundes. Šie rezultāti ir ļoti daudzsološi, savukārt vietnei vajadzētu ielādēt mazāk nekā 3 sekundes, lai nodrošinātu labu lietotāja pieredzi.

Secinājums – vai BlueHost ir labs WordPress?

BlueHost ir lieliski piemērots gan personīgo, gan biznesa vietņu mitināšanai. To dažādie mitināšanas plāni ļauj lietotājiem atrast piemērotu mitināšanas paketi un viegli jaunināt (vai pazemināt versiju), pieaugot vietnes trafikam un vajadzīgi vairāk servera resursi. No personīgās pieredzes es zinu, ka BlueHost ir labs WordPress, jo kopš 2011. gada es kopā ar viņiem mitinu divus mazus emuārus. Nekad ar viņiem nebija nekādu problēmu.

Līdz ar to es ļoti iesakām BlueHost jebkura veida WordPress vietnes mitināšanai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map