HostGator bezmaksas SSL sertifikātu pārskats un kā to instalēt

hostgator-free-ss-sertifikāts


Atkal mēs redzam milzīgu soli HostGator labā. Uzņēmums nesen paziņoja, ka visās viņu koplietošanas hostinga paketēs būs iekļauts papildu Let’s Encrypt SSL, padarot to par vēl izdevīgāku darījumu viņu klientiem. Tīmekļa vietņu īpašniekiem kļuva tik svarīgi, lai viņiem būtu SSL, ka viņi tik un tā iegādāsies paketi, kāpēc gan to nevar apvienot ar tīmekļa mitināšanas paketēm? HostGator to izdarīja, un tā bija lieliska ideja.

Tagad, iegādājoties dalīta hostinga plānu, jūs varat vienlaikus novērst divas problēmas. Ja apmeklējat vietnes Shared Web Hosting sadaļu viņu vietnē, jūs varat redzēt, ka viņi katras paketes funkciju sarakstam pievienoja bezmaksas SSL sertifikātu. Tas bija prātīgs, taču riskants solis, jo, lai gan cilvēkiem bija ērtāk piekļūt tiešsaistē, viņi atteicās arī no viena no galvenajiem ieņēmumu avotiem..

Galu galā katrs tīmekļa mitināšanas uzņēmums ir nedaudz atšķirīgs. Kamēr HostGator bez maksas izsniedz SSL sertifikātus, jūs varat atrast dažādas ekstras, kas iekļautas citu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju paketēs. Lieta ir nodrošināt to, kas cilvēkiem patiešām ir vajadzīgs bez maksas, un HostGator izdarīja pareizo izvēli. Izsniedzot bezmaksas SSL sertifikātus, uzņēmums ir tik ļoti mainījis spēli, ka daudziem viņu konkurentiem ir jāpielāgojas tai, ja viņi nevēlas zaudēt ievērojamu klientu daudzumu.

Uzziniet vairāk par šo uzņēmumu, lasiet mūsu detalizēto HostGator pārskatu šeit.

hostgator-free-ssl-shared-hosting-plans

Cik labi ir precīzi šifrēt SSL?

ļauj šifrēt-hostgatorHostGator ir diezgan dāsns, lai saviem klientiem bez maksas piešķirtu Let’s Encrypt SSL. Vienmēr ir labi kaut ko iegūt bez maksas, vai ne? Bet kādas ir šādas SSL priekšrocības? Jūsu vietnei tas piemēro šādas izmaiņas:

 1. Dati, kurus jūsu apmeklētāji sūta un saņem, kamēr pavada jūsu vietni, tiks šifrēti. Tas viņiem ļauj dalīties ar sensitīvu informāciju, neraizējoties par jebkādu noplūdi
 2. SSL sertifikāts tiks piemērots visiem jūsu apakšdomēniem

Ne tik sen Let’s Encrypt nolēma paplašināt savu SSL visiem apakšdomēniem ar vienu un to pašu sertifikātu. Bija liels pieprasījums pēc aizstājējzīmju SSL, tas ir, pakotne, kas aptver visus jūsu apakšdomēnus. Vēl viens populārs ir automātiskais SSL, piemērs tiem SSL sertifikātu veidiem, kuri neattiecas uz apakšdomēniem.

Uzņēmumi, kas piedāvāja automātisko SSL, parasti kā kompensāciju katram klienta apakšdomēnam izveidoja papildu SSL sertifikātus. Aizstājējzīmju SSL vai automātiskā SSL nodrošināšana ar papildu sertifikātiem ir gandrīz viena un tā pati lieta, taču joprojām ir vienkāršāk uzreiz aizstāt aizstājējzīmi SSL..

Tas ir, kā jūs instalējat šifrēšanas sertifikātu

Pēc visa reģistrēšanās procesa varat pieteikties savā cPanel kontā vietnē HostGator, un Let’s Encrypt SSL būs pieejams turpat. Viss, kas jums jādara, ir sākt instalēšanas programmu, un tas būs gatavs pēc pāris minūtēm. Ļaujiet mums parādīt, kā to iestatīt soli pa solim!

1. darbība. Atrodiet šifrēšanu savā cPanel

hostgator-iespējot-ļauj-šifrēt-SSL

Šis ir vieglākais solis. Pēc pieteikšanās cPanel saskarnē dažādās sadaļās redzēsit daudz ikonu. Šobrīd jums jāatrod sadaļa “Drošība”, kur ir pieejama nedaudz instrumentu. Starp tiem ir ikona “Let’s Encrypt”, kas tiek parādīta kā spīdoša piekaramā atslēga. Noklikšķiniet uz tā un turpiniet ar nākamo darbību.

2. darbība: aktivizējiet savu šifrētās aizstājējzīmes sertifikātu

Ikona vedīs uz lapu “Pārvaldīt sertifikātu šifrēšanu”. Tajā uzskaitīti visi domēni, kas pašlaik ir pieejami jūsu mitināšanas kontā. Ja jūsu kontā nav neviena aktivizēta SSL sertifikāta, blakus visiem domēniem tiks parādīta poga “Saņemt aizstājējzīmi” / “Izsniegt”. Šī opcija ir pieejama kopš 2018. gada janvāra, kad Let’s Encrypt nolēma izsniegt Wildcard SSL sertifikātus, nevis pamata.

hostgator-ļauj-šifrēt-izdot-sertifikāts

Noklikšķinot uz pogas, jūs ne tikai aktivizēsit SSL galvenajā domēnā, bet arī visos apakšdomēnos. Jūs maksājat par vienu sertifikātu, bet tos saņemat daudz, kas padara to par absolūtu darījumu. Pat ja jums ir desmitiem apakšdomēnu, aizstājējzīmju sertifikāts tos visus aptver ar SSL. Pagaidām noklikšķiniet uz zaļās pogas blakus domēniem, kurus vēlaties aizsargāt.

Noklikšķinot uz tā, jūs saņemsit ziņojumu, kurā informēts, ka aizstājējzīme ietekmēs jūsu domēnu un apakšdomēnus. Tomēr tas neaptvers jūsu papildinājuma domēnus. Noteikti izlasiet ziņojumu un pēc tam noklikšķiniet uz Apstiprināt, ja piekrītat. Iestatīšanas process ir diezgan vienkāršs; jums ir nepieciešams tikai noklikšķināt uz tā, līdz tas ļauj ģenerēt aizstājējzīmi beigās.

Paziņojumu “Veiksmīgi instalēta SSL” var nobeigt iestatīšanu. Kopš tā laika SSL tiek aktivizēts jūsu vietnē, un ikviens var redzēt piekaramo atslēgu un cilni “Drošs savienojums”, noklikšķinot uz tā pārlūkā. Jūsu vietne tagad darbojas, izmantojot HTTPS, un apmeklētāji bez riska var dalīties ar savām parolēm un kredītkaršu numuriem.

3. solis: laiks pilnībā pārslēgties uz HTTPS

Diemžēl nepietiek tikai ar iepriekšējo divu darbību veikšanu. Lai gan cilvēki var apmeklēt jūsu vietni, izmantojot HTTPS, aktivizējot aizstājējzīmi SSL, visi pieprasījumi netiek pārvērsti HTTPS. Joprojām ir darīšana, kas ir jādara, jo atpakaļsaišu saites joprojām ir liela problēma. Vietnes atpakaļsaišu saites joprojām norāda uz tās iepriekšējo, HTTP versiju.

Vēl viena problēma ir tā, ka jūsu pastāvīgie apmeklētāji, iespējams, pat nepamanīs, ka esat pārgājuši uz HTTPS. Kad viņi nolemj apmeklēt jūsu vietni, viņi ierakstīs to pašu veco URL kā iepriekš, un tas atvērs jūsu vietnes nedrošo HTTP versiju. Par laimi šo mazo problēmu var viegli atrisināt. Viss, kas jums jādara, ir pārliecināties, ka visi HTTP pieprasījumi tiek automātiski novirzīti uz jauno, HTTPS protokolu. Tādā veidā, pat ja cilvēki atrod vai ierakstīs jūsu tīmekļa lapas HTTP versiju, viņi uzreiz tiks novirzīti uz HTTPS.

Iepriekšējās darbībās mēs jau parādījām, kur cPanel var atrast spraudni Let’s Encrypt. Jūs varat izmantot to pašu spraudni, lai iestatītu automātisko novirzīšanu. Pirms mēs parādīsim, kā to izdarīt, jums jāpārliecinās, ka nav aktīvu .htaccess kārtulas. Šāds noteikums var tikai vēl vairāk sarežģīt lietas, liekot visiem jūsu vietnes pieprasījumiem būt HTTP. Ja šī kārtula ir aktīva un jūs iestatāt jauno HTTP > Tikmēr tiek izmantots HTTPS novirzīšanas noteikums, un jūs nonāksit bezgalīgā HTTP cilpā > HTTPS > HTTP.

Tā rezultātā jūsu trafiks nekad nenonāks jūsu vietnē un nonāks šajā novirzīšanas cilpā. Tātad, ja jūsu vietnei netiek piemērots šāds noteikums, varat sākt novirzīt savu HTTP trafiku uz HTTPS. Sadaļā Drošība vēlreiz noklikšķiniet uz ikonas Let’s Encrypt un šifrējiet un nolaižamajā izvēlnē blakus savam domēnam atlasiet HTTPS Settings. Šī nolaižamā izvēlne ir aktīva tikai tad, ja jau esat aktivizējis aizstājējzīmi SSL. Pēc tam parādīsies cilne Pārvaldīt HTTPS iestatījumus, kurā jums jāieslēdz HTTPS piespiedu izpildes opcija.

Jūsu vietne pastāvīgi iesniedz arī ārējus pieprasījumus, un tiem arī jābūt HTTPS saitēm. Piemēram, jums varētu būt stila lapa, kas norāda uz ārēju CSS resursu, bet tā ir kodēta HTTP. To var viegli pārvērst par HTTPS pieprasījumu tajā pašā cilnē Pārvaldīt HTTPS iestatījumus. Zem HTTPS Enforce ir slēdzis Ārējo saišu pārrakstīšana. Ieslēdziet šo slēdzi, un tas garantēs, ka nākotnē jūsu vietnē nebūs jaukta satura.

Pēc tam katra izejošā saite tiks pārveidota par HTTPS. Ņemiet vērā: ja jūsu vietnē ir jaukts saturs, tas iegūs nederīgu SSL statusu un nekavējoties zaudēs apmeklētāju uzticību. Ja vēlaties izveidot saiti ar resursu, bet spraudnis atklāj, ka to nav iespējams izdarīt, izmantojot HTTPS, tas vienkārši izvairās no resursa. Tas ir gandrīz vienīgais veids, kā neļaut jūsu vietnei no HTTP. Ja vēlaties SSL drošu vietni, jūsu pieprasījumam jābūt drošam HTTPS pieprasījumam.

4. solis: atrodiet visu saturu ar HTTP saitēm

Ja vēlaties saistīt ar resursiem, kuriem nav iespējots HTTPS URL, mums ir labas ziņas. Šos resursus vienmēr varat lejupielādēt un pievienot vietnes saturam. Ja tas ir jūsu saturs, jūs noteikti to varat izmantot kā HTTPS, vai ne? Ja jums ir saites, kas norāda uz konkrēto resursu, jums šīs saites būs jāatrod un jāpārliecinās, vai tās norāda uz resursa jauno atrašanās vietu (jūsu pašu serveri), izmantojot HTTPS.

Jūs varētu atrast dažas motīvus vai spraudņus, kas neatbalsta HTTPS. Tos var arī mitināt jūsu vietnē, taču, lejupielādējot šādu saturu, jums nākotnē vajadzēs tos atjaunināt, kad parādīsies nākamā versija. Katru reizi, kad ir jauna versija, jums tā ir jālejupielādē un jāsāk mitināt savā vietnē, aizstājot iepriekšējo, kas ir diezgan kaitinošs process. Ja jūs vienkārši to atjaunināt, vietrādis URL atkal tiks mainīts uz nedrošu HTTP, lai tas noteikti nebūtu laba izvēle.

Labāka ideja ir izvairīties no tēmām un spraudņiem, kuru pamatā ir HTTP. Jebkurā gadījumā jums tirgū ir pieejams daudz.

Ja jūsu vietne darbojas vietnē WordPress, jums nav jāveic 3. un 4. darbība. Vienkārši instalējiet Tiešām vienkāršs SSL spraudnis un aktivizējiet to. Šis spraudnis veiks visu novirzīšanu un URL pārrakstīšanu jūsu vietā.

Vai jums pat ir nepieciešams šifrēšanas atbalsts??

Tas, ka ar HostGator koplietotajām hostinga pakotnēm saņemat Let’s Encrypt, nenozīmē, ka to nevarēsit izmantot citai hostinga pakotnei. Faktiski pakalpojumu sniedzējam pat nav jāatbalsta Let’s Encrypt, un jūs joprojām varēsit to instalēt.

Tomēr mēs nesakām, ka to ir viegli instalēt bez atbalsta. Tas ir diezgan sarežģīti, un, pirms to darāt, jums ir jāveic nedaudz pētījumu, lai iepazītos ar tā tehnisko daļu. Turklāt, lai arī tas ir sarežģīts, bet pilnīgi paveicams, tas noteikti nav kaut kas, ko mēs ieteiktu. Kad bez maksas iegūsit Let’s Encrypt sertifikātu, tas būs derīgs tikai 90 dienas. Ja to instalējat manuāli, tas būs manuāli jāatjauno, izmantojot to pašu sarežģīto procesu.

Iemesls, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties paketi, kas faktiski atbalsta programmu Let’s Encrypt, ir tāpēc, ka tā tiks automātiski atjaunota katru reizi, kad tās derīguma termiņš beigsies. Kad esat to aktivizējis, izmantojot savu cPanel, jums par to vairs nav jāuztraucas. Neviens negarantē, ka atcerēsities savu SSL sertifikātu, kad 90 dienas drīz beigsies un faktiski to atjaunosit laikā. Tas ir vairāk nekā pietiekami, lai to vienreiz aizmirstu, jo rezultātā jūs varat nonākt dažās diezgan nepatīkamās situācijās.

Ja nevēlaties, lai no jūsu vietnes tiktu noplūdīti sensitīvi dati, dodieties uz priekšu un atrodiet tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas atbalsta SSL sertifikātus.

Pārbaudiet labākos HostGator kuponus šeit!

Vai jums kādreiz ir jāpērk SSL sertifikāts?

Tātad, kāpēc jūs kādreiz iegādātos SSL sertifikātu, ja varat to iegūt bez maksas? Izrādās, ka vairumā gadījumu jums patiešām labāk veicas ar bezmaksas SSL. Vai nu jūs saņemat automātisko SSL, vai arī Let’s Encrypt, tā beigās ir maza vai gandrīz nemainīga. Daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi pelnīja daudz naudas, vienkārši pārdodot SSL sertifikātus.

Bet tagad, kad arvien vairāk cilvēku uzzina, ka ir paketes ar bezmaksas SSL, šiem uzņēmumiem ir jāmaina plāni. Pati SSL var viegli maksāt vairāk nekā dalīta mitināšanas plāns. Tas varētu jūs nedaudz pārsteigt, taču ir pāris gadījumu, kad mēs faktiski iesakām maksāt par SSL. Tie ir šādi:

 1. SSL sertifikāts jau ir labs veids, kā iegūt klientu uzticību, taču, ja viņi redz, ka esat to iegādājies atsevišķi, viņi būs vēl vairāk pārliecināti. Lielisks veids, kā likt potenciālajiem klientiem palikt
 2. Jūs varat pasargāt sevi no krāpšanas, nodrošinot sev garantijas apdrošināšanu

Tas vienmēr ir mazliet nomierinošāks, ja URL kreisajā pusē ir šī zaļā SSL josla. Ir daudz pazīstamu uzņēmumu, kas ļoti nopietni uztver zaļo joslu. Piemēram, apskatiet PayPal vietni. Bez zaļās piekaramās atslēgas zaļajā joslā tiek parādīts arī uzņēmuma nosaukums, kas uzrakstīts zaļā krāsā. Jūs varat iegūt tāda paša veida SSL savai vietnei, ja saņemat paplašinātas validācijas (EV) sertifikātu.

Kad apmeklētāji redzēs jūsu uzņēmuma vārdu zaļā krāsā, viņiem nebūs šaubu par jūsu uzticamību. Internetā ir arī daudzas vietnes ar līdzīgiem domēna vārdiem. Ja jums ir EV sertifikāts, tad vismaz cilvēki var būt pārliecināti, ka viņi nejauši nav nepareizi ievadījuši domēnu. Tomēr jums joprojām vajadzētu būt uzmanīgiem, jo ​​EV sertifikāts ir kaut kas, ko pat krāpnieki var iegādāties, ja viņi vēlas.

Ne katrs HostGator meitasuzņēmums nodrošina bezmaksas SSL

HostGator ir milzīgs zīmols, kas ir sadalīts daudzos mazākos uzņēmumos. Pateicoties šīm meitasuzņēmumiem, HostGator pakalpojumi ir pieejami visā pasaulē. Problēma ir tā, ka uzņēmums joprojām nenodrošina bezmaksas SSL dažās valstīs, kurās ir pieejami viņu pakalpojumi. Piemēram, no HostGator jūs varat saņemt tās pašas vecās paketes, ja dzīvojat Indijā. Varētu būt vajadzīgs zināms laiks, lai viņu meitasuzņēmumi pārslēgtos uz jaunajām pakotnēm un nodrošinātu Let’s Encrypt SSL bez maksas.

Katru reizi, kad HostGator maina kaut ko savā paketē, paiet zināms laiks, līdz katrs meitasuzņēmums veic nepieciešamās darbības un piemēro tās pašas izmaiņas. Bet neskatoties uz to, mēs varam secināt, ka bezmaksas SSL sertifikāti bija pieejami visiem. Ja vēlaties pamata SSL, jums jāpierakstās tikai uz tīmekļa mitināšanas plānu, un viņi to uzreiz jums piešķirs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map