HostGator Joomla Hostinga pārskats – vai tā ir laba Joomla Web Host?

hostgator-joomla-hostings-review


HostGator patiešām ir labs Joomla vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, un tas ir šāds: Sākumā ar HostGator biznesu darbojas kopš 2002. gada, kurš mitina satriecošus 8 miljonus domēnu un joprojām rēķina. Tā ir viena no tām populārajām vietņu mitinātājām, kurai jūs nevarat palīdzēt, bet vēlaties. Šis tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir pārņēmis vētru pasaulē, sākot ar spēju piedāvāt vairākus hostinga plānus, ar izcilu darbības laiku un vidējo lapu ielādēšanas ātrumu un neaizmirstot nedaudzus hostinga plānus, piemēram, WordPress, Joomla un daudzus citus, par kuriem jūs varat iedomāties no.

HostGator ir izturējis laika pārbaudi, lai nopelnītu cieņu par savu milzīgo serveru skaitu un nepārspējamu uzticamību citu faktoru starpā. Ikviens, kurš izmanto šo mitināšanas platformu, apliecinās tās pienācīgas, kā arī VPS iespējas, kas ir palīdzējušas vietnes pielāgot pašreizējam statusam..

Ir vairāk nekā acīmredzami, kad runa ir par HostGator kā jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēja izmantošanu, un šajā pārskatā mēs jūs norādīsim, kāpēc šī platforma ir ideāli piemērota Joomla tīmekļa mitinātājam. Sākot ar veiktspēju un darbības laiku, beidzot ar klientu atbalstu un hostinga plāniem ar cenu noteikšanu līdz pat Joomla darbībai, mēs neatstāsim nevienu akmeni, kas sniegtu jums visaptverošu pārskatu par šo mūsdienu populārāko tīmekļa resursdatoru šajā nozarē. Lasiet vairāk un uzziniet, kāpēc jums vajadzētu apsvērt iespēju pāriet uz HostGator savām Joomla vietnēm.

HostGator Joomla mitināšanas pārskats

Turpmāk es sniegšu jums padziļinātu informāciju par HostGator veiktspēju, darbības laiku, tehnisko atbalstu, funkcijām un cenu. Tātad, ja vēlaties mitināt savu Joomla vietni HostGator, turpiniet lasīt un izlemiet, vai šis uzņēmums ir laba izvēle jums vai nē.

HostGator veiktspēja un Uptime

Izvēloties savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, pirmais faktors, kas jāņem vērā, ir tā veiktspēja. Tīmekļa resursdatora veiktspēju lielā mērā nosaka ātrums, jo ātrāka vietne ir papildu stimuls lietotājiem un tas arī uzlabo jūsu SEO klasifikāciju. Saskaņā ar pētījumiem, vienas sekundes aizkavēšanās lapas ielādēšanā var maksāt par gandrīz 7 procentiem mazāk sarunu, par 11 procentiem mazāk lapas skatījumu un par 16 procentiem samazināt lietotāju apmierinātību. Tā kā jūs vēlaties, lai jūsu vietnei būtu vislabākais, jūs nevēlaties piedzīvot iepriekšminētās problēmas, un tieši tāpēc veiktspēja jūsu izvēlētajam tīmekļa mitināšanas uzņēmumam.

HostGator ar savu 99,9 procentu darbspējas laiku dod jums iemeslu smaidīt. Tas parāda, ka tā veiktspēja ir apbrīnojami visaugstākā, it īpaši, ja runa ir par uzticamību. Faktiski šis tīmekļa mitināšanas pakalpojumu līmenis faktiski ir nozares standarts. Bet tā ātrums ir tikai 984 ms, padarot to vidējo salīdzinājumā ar citiem resursdatoriem, lai gan tas jums vairs nevajadzētu uztraukties, ņemot vērā, ka ir vairāk pozitīvu atribūtu. Kaut arī ir daudz tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ar augstāku uptime likmēm, būtība ir tāda, ka tie ir nedaudz dārgāki nekā HostGator. Tā kā šī saimniekdators darbojas ilgāku laiku, jums vismaz var atviegloti nopūsties, zinot, ka tā nav krāpniecība un ka tai ir daudzsološa nākotne ar uzlabotiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem..

HostGator klientu atbalsts

hostgator-online-klientu atbalsts

HostGator – tiešsaistes tehniskais atbalsts

HostGator nodrošina klientu apkalpošanas pakalpojumus, kas ir nepārspējami visā nozarē. Pakalpojums ietver 24/7/365 tiešraidi, atbalstu pa tālruni un e-pastu, izmantojot e-pastu. Jūsu mitināšanas informācijas panelī ir uzņēmuma atbalsta portāls, kas palīdzēs jums atrast ātras atbildes, izmantojot zināšanu bāzi par satriecošo 680 plus rakstiem un vairāk nekā 500 video pamācībām. Turklāt katram HostGator tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja kontam ir pilnīga garantija uzņēmuma izpilddirektoram, kurš parasti personīgi reaģē uz katru viņam izvirzīto problēmu. Ja jums joprojām ir problēmas, ar kurām parastā atbalsta komanda nevar tikt galā, tad labākus risinājumus varat brīvi pieprasīt, lai jūsu biļete tiktu piešķirta tieši izpilddirektoram..

HostGator plāni un cenas

hostgator-joomla-hostinga plāni

HostGator Joomla mitināšanas plāni

HostGator nāk ar dažādiem tīmekļa mitināšanas plāniem, no kuriem izvēlēties, atkarībā no jūsu vajadzībām. Šajos mitināšanas plānos ietilpst dalīta mitināšana, VPS mitināšana, mākoņa mitināšana, WordPress mitināšana un īpaši hostinga plāni. Visiem šiem HostGator mitināšanas plāniem ir bagātīgas iespējas, kas ir piemērotas dažādiem budžetiem, kā arī atšķirīgas mitināšanas prasības. Apskatiet šādus hostinga plānus, ko nodrošina HostGator tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs:

Koplietojamais mitināšana: tas ir labākais veids, kā uzsākt darbību pavisam jaunā vietnē ar mazu interneta trafiku. Plāns nodrošina jūsu vietnes vidi, lai koplietotu resursus ar jebkuru citu vietni, kas mitināta tajā pašā serverī.

Mākonis mitināšana: Atšķirībā no dalīta mitināšanas, kas ir ierobežots tikai ar vienu serveri, mākoņa mitināšanas plānā tiek izmantoti vairāki serveri. Tāpēc šis plāns ir ideāla izvēle, ja jūsu vietne apmeklē internetu bieži.

WordPress mitināšana: Tas ir dalīta mitināšanas plāns, kas ir pilnībā optimizēts vietnēm, kuras darbina WordPress. Faktiski tas optimizē veiktspēju, vienlaikus aizsargājot jūsu vietni no kopīgiem WordPress uzbrukumiem.

Virtuālais privātais serveris (VPS): Šis mitināšanas plāns ļauj jums pārvaldīt visus savus virtuālos resursus mākoņdatošanas mitināšanas platformā, un tas ir piemērots tādu vietņu pieaugumam, kurās bieži novērojama trafika palielināšanās..

Dedicated server: Īpašais hostinga plāns dod iespēju iegūt serveri, kas mitina tikai jūsu vietnes. Vienīgais trūkums šajā sakarā ir tas, ka šis plāns ir saistīts ar lielu atbildību, kas prasa, lai jūs pats to uzturētu.

Dalītajiem hostinga plāniem ir trīs dažādi līmeņi. Katrā plānā ir neierobežots joslas platums un krātuve, bet galvenās atšķirības rodas to vietņu skaitā, kuras katrs mitināšanas plāns var uzņemt. Tas notiek šādi:

Hatchling: Šis kopīgais plāns dod jums iespēju mitināt tikai vienu vietni. Plānā ir iekļauts viena klikšķa Joomla instalētājs, un tas ir noderīgs ar standarta funkciju komplektu. Viss plāns maksā 2,75 USD mēnesī, un tas atbalsta vienu domēna vārdu, neierobežotus apakšdomēnus un neierobežotu krātuvi un diska vietu.

Mazuļa plāns: Mazuļa plāns dod iespēju mitināt neierobežotas vietnes, un tajā ir iekļautas visas Hatchling plāna funkcijas. Šajā plānā varat arī izmantot papildinājumus, piemēram, privāto SSL. Plāns maksā 3,95 USD mēnesī un atbalsta neierobežotu joslas platumu, krātuvi un domēna vārdus.

Biznesa plāns: Tas ir piemērots visām mazo uzņēmumu vietnēm, un tajā ir iekļauts bezmaksas SSL sertifikāts un īpašs IP, kas nepieciešams e-komercijas vietnes izveidošanai. Šis plāns maksā 5,95 USD mēnesī, un tas spēj atbalstīt neierobežotu joslas platumu, neierobežotu krātuvi un domēna vārdus. Turklāt plānā ir paredzēts īpašs IP un bezmaksas numurs.

Joomla palaišana vietnē HostGator

Joomla ir pasaules klases godalgota satura pārvaldības sistēma (CMS) vietņu un lietojumprogrammu veidošanai. Tas palīdz jums sekot visai informācijai un saturam jūsu vietnē. Tas ietver attēlus, tekstus, dokumentus, mūziku, videoklipus un visus atbilstošos vienumus jūsu vietnē.

Tomēr HostGator tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un Joomla nemanāmi apvienojas, lai sniegtu jums vislabāko vietņu pieredzi. Citiem vārdiem sakot, HostGator nāk ar saderīgiem Joomla mitināšanas pakalpojumiem daudzām vietnēm, un tas ir lieliski piemērots jūsu Joomla vietnei. Patiesībā HostGator ir viens no labākajiem Joomla tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem šajā nozarē.

Instalēt to savā HostGator platformā ir ļoti viegli. Izmantojot savu automātisko Joomla instalētāju, jūs varat vienkārši instalēt Joomla tikai ar vienu klikšķi. Šajā instalācijā ir iekļautas pašreizējās MySQL, Apache un PHP versijas. PHP darbojas suPHP formā, kas ir vēl viena PHP versija ar papildu drošības elementu slāņiem serveros. Palaižot Joomla HostGator, suPHP padara Joomla CMS daudz draudzīgāku lietotājam. Īsāk sakot, ja jūs meklējat vienkāršu veidu, kā pārvaldīt tiešsaistes saturu ar fantastiska hostinga pakalpojumu sniedzēja palīdzību, tad HostGator Joomla ir vislabākais risinājums jums.

Plusi un mīnusi HostGator Joomla Hosting

Neskatoties uz visām pārmaiņām un atribūtiem, kas nāk ar HostGator, joprojām pastāv divas monētas puses, un mēs izpētīsim plusi un mīnusus, lai sniegtu jums skaidru priekšstatu par to, kas jums vajadzētu sagaidīt. Šeit ir minētas priekšrocības un trūkumi, kas saistīti ar HostGator kā jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja izmantošanu:

Plusi HostGator

 • Tas nāk ar ērti lietojamu vadības paneli
 • Katrā plānā ir neierobežota vieta diskā, joslas platums un neierobežots e-pasts
 • Pirmajos 3 gados jums patiks 62 procenti
 • Bezmaksas vietņu veidotājs, velkot un nometot
 • Pirms darba sākšanas nav nepieciešams līgums
 • Jūs esat pārliecināts par 45 dienu naudas atdošanas garantiju
 • Lielisks darbspējas laiks – 99,98 procenti
 • Labs klientu atbalsts
 • Uzlabota drošība pret DDoS uzbrukumiem
 • Jūsu esošās vietnes bezmaksas migrācija
 • Plašs hostinga iespēju klāsts
 • Uzticama tīmekļa mitināšana
 • Elastīgi norēķinu periodi

Mīnusi HostGator

 • Tas nav pietiekami ātrs
 • Par “patiesu” dublēšanu tiek iekasēta papildu maksa
 • Standarta cenu viltības
 • Nav bezmaksas domēna migrācijas
 • Agresīva pārdošana

Secinājums

Vai apsvērsit iespēju HostGator izvēlēties Joomla vietnēm? Protams, jūsu atbildei vajadzētu būt “jā”, ņemot vērā, ka HostGator ir viens no labākajiem mitināšanas nozares uzņēmumiem un lielāko iemeslu dēļ mājsaimniecību vietņu mitināšanas nosaukumiem. Saimnieka sniegums ir kaut kas, ko var apbrīnot, nemaz nerunājot par tā uzticamību, izcilu klientu atbalstu, neskaitāmiem dalīta hostinga plāniem un daudzām citām. Lieki piebilst, ka pēdējos gados šis uzņēmums ir uzrādījis ievērojamus uzlabojumus, padarot to par perfektu izvēli tiem, kas līdz šim vēlas iegūt neticami labu saimnieku šajā nozarē. Šajā brīdī varat droši ieteikt HostGator mitināt Joomla vietnes arī jums un draugiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map