InMotion Joomla Hostinga pārskats – vai tā ir laba Joomla Web Host?

inmotion-joomla-hostings-review


Ja jūs meklējat atzītu un uzticamu mitināšanas uzņēmumu, InMotion vispirms vajadzētu būt jūsu meklēšanas sarakstā. Lieki piebilst, ka InMotion ir viens no lielākajiem un uzticamākajiem neatkarīgajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem pasaulē.

Uzņēmums kalpo miljoniem kopš tā darbības sākuma 2001. gadā, un tā pakalpojumi ar katru brīdi kļūst arvien labāki. Varat to apliecināt, apmeklējot tiešsaistes pārskatus, lai iegūtu skaidru priekšstatu par šo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Šajā rakstā mēs sniegsim jums visaptverošu InMotion mitināšanas pārskatu, izpētot tā veiktspēju un darbības laiku, klientu atbalstu, plānus un cenu noteikšanu, kā arī palaižot Joomla InMotion, ieskaitot tā plusus un mīnusus, kad to izmanto kā Joomla tīmekļa mitinātāju..

InMotion Joomla mitināšanas pārskats

Turpmāk aprakstīšu galvenos iemeslus, kāpēc jūsu Joomla vietnei vajadzētu izvēlēties InMotion Hostings. Ir daudz aspektu, kas jāņem vērā, izvēloties Joomla mitināšanas uzņēmumu, taču es uzskatu, ka vissvarīgākie ir veiktspēja, darbspējas laiks, atbalsts, funkcijas un cena..

InMotion Performance un Uptime

Tīmekļa mitināšanas uzņēmuma galvenā funkcija ir nodrošināt, ka jūsu faili tiek droši glabāti serverī un pēc nepieciešamības tiek viegli izgūti. Varbūt šie faktori ir veiktspējas noteicošie faktori, kad runa ir par tīmekļa mitināšanu.

Šajā sakarā InMotion veiktspēja un darbspējas laiks vienmēr ir pārsnieguši vidējo rādītāju, un tas padara to par vēlamo izvēli starp neskaitāmajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tas nozīmē, ka InMotion Hostings ir darbojies optimāli ar ātrumu virs vidējā laika līdz pirmajam baitam (vai TTFB), kas diezgan labi darbojas ar pārējiem visiem vietņu ātruma faktoriem. Patiesībā TTFB ir ātrākā metrika, ko izmanto, lai noteiktu, cik ilgs laiks ir vajadzīgs, lai serveris ātri reaģētu pēc lietotāja pieprasījuma saņemšanas.

Runājot par InMotion Hosting uptime, vissvarīgākais ir tas, cik ātrs un uzticams ir iespējams tīkls. Ar 99,9% darbspējas laiku šis tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nodrošina uzticamību, kas jums faktiski nepieciešama. Tāpēc jūs saskarsities ar resursdatora ekskluzīvajām maksimālajām ātruma zonām, kurās ietilpst datu centru atlase gan biznesa, gan VPS mitināšanas risinājumiem..

Neatkarīgi no darbspējas laika, InMotion ļauj Google izmantot ātruma ranga koeficientu, ļaujot vietnei ielādēt ātrāk. Šis sasniegums tiek sasniegts tikai caur InMotion serveriem, kuriem ir zems TFFB reakcijas laiks, kas vienmēr ir konsekvents. TTFB laiks tomēr ir aptuveni 0,6 sekundes, pateicoties pilnībā aprīkotu serveru ar SSD diskdziņiem izmantošanai.

InMotion klientu atbalsts

motivācija-hostings-klientu atbalsts

InMotion klientu atbalsts

Acīmredzot InMotion ir otrais, kad runa ir par klientu atbalstu. Lai arī tas nav drosmīgs apgalvojums, ka publiski jāizsaka un jāizsaka, šis ir viens no tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kurā varat gaidīt ekspertu atbalstu klientiem jebkurā laikā, kad tas jums nepieciešams. Patiesībā pastāv reālas atšķirības veidā, kādā klientu atbalsts tiek saņemts un apstrādāts, izmantojot InMotion.

Kā jūs zināt, tiešsaistes biznesa vadīšana ir kritisks pasākums, un nav nepieciešams efektīvs un efektīvs klientu atbalsts. Lai gan jums tas, iespējams, nav vajadzīgs visu laiku, kad to darāt, jums par savu naudu ir jāiegūst tas, ko esat pelnījis. Atcerieties, ka laiks ir būtisks, un visi tehniskie jautājumi no jūsu puses ilgtermiņā var būt dārga lieta. Tāpēc ir saprātīgi apsvērt tādu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kam ir lielisks klientu atbalsts, un kam ir daudz ko vēlēties.

InMotion Hosting faktiski ir pārsniedzis klientu cerības, izveidojot uzticamu un efektīvu klientu apkalpošanas komandu, kas pārzina savas kompetences jomas. Lielākā daļa šo speciālistu tiek pieņemti darbā, un viņiem ir dots pietiekami daudz laika, lai apmācītos jomās, kuras ir vissvarīgākās saistībā ar tīmekļa mitināšanu. Tas ir iemesls, kāpēc vienmēr, kad jūs saskaraties ar mitināšanas jautājumiem, jūs vienmēr varat cerēt uz savlaicīgu atbildi ar efektīvu problēmas risinājumu. Pirmkārt, atbalsta komandas atsaucības līmenis ir pārsteidzošs neatkarīgi no tā, vai jūs sazināties ar viņiem pa tālruni, e-pastu vai tiešraides tērzēšanas forumos. Šis atbalsts ir pieejams visā pasaulē, tas ir, 24 stundas, 7 dienas nedēļā un 365 dienas gadā.

InMotion plāni un cenas

inmotion-hosting-joomla-plāni

InMotion – Joomla mitināšanas plāni

InMotion lepojas ar plašu mitināšanas plānu klāstu, kas ietver biznesa, VPS, tālākpārdevēja, Dedicated un WordPress plānus. Katram hostinga plānam ir savas unikālas iespējas un cenas:

InMotion Joomla mitināšanas plāni

Šim plānam ir trīs izvēles iespējas; Palaišana, Power and Pro

1. Palaišana: cena sākas no USD 3,99 mēnesī
2. Jauda: sākuma cena ir USD 5,99 mēnesī
3. Pro: tas sākas no USD 13,99 mēnesī

Visas cenas šiem kopīgotajiem tīmekļa mitināšanas plāniem laiku pa laikam mainās atkarībā no atbalstīto datu bāzu, vietņu un domēnu skaita.

InMotion VPS tīmekļa mitināšanas plāni

Saskaņā ar šo plānu atkarībā no jūsu vietnes vajadzībām varat izvēlēties vienu no trim iespējām:

1. VPS-1000HA0S: tas sākas no USD 29,99 mēnesī
2. VPS-2000HA-S: Sākuma cena ir USD 49,99 mēnesī
3. VPS-3000HA-S: sākuma cena ir USD 74,99 mēnesī

Cenas saskaņā ar VPS mitināšanas plānu atšķiras atkarībā no pieejamā operatīvās atmiņas apjoma, joslas platuma, krātuves, IP adresēm un tā tālāk.

Specializēti InMotion tīmekļa mitināšanas plāni

InMotion Dedicated web hostinga plānā varat izvēlēties vienu no šīm trim iespējām: Essential, Advanced un Elite.

1. Essential: tas sākas no USD 99,99 mēnesī
2. Advanced: Cena sākas no USD 159,99 mēnesī
3. Elite: Sākas no USD 229,99 mēnesī

Cenas speciālajiem tīmekļa mitināšanas plāniem laiku pa laikam mainās atkarībā no datu pārsūtīšanas apjoma mēnesī, operatīvās atmiņas, IP adresēm un daudz kas cits.

InMotion tālākpārdevēju tīmekļa mitināšanas plāni

Jūs varat izvēlēties no šādām trim iespējām: R-1000S, R-2000S vai R-3000S

1. R-1000S: mitināšanas cena sākas no USD 22,39 mēnesī
2. R-2000S: mitināšanas cena sākas no USD 31,99 mēnesī
3. R-3000 S: mitināšanas cena sākas no USD 43,99 mēnesī

Cenas tālākpārdevēja tīmekļa mitināšanas plānos mainās atkarībā no pieejamās vietas diskā, joslas platuma, cita starpā.

Joomla vadīšana vietnē InMotion Hostings

Joomla palaist uz InMotion Hostings ir cēla ideja vairāku iemeslu dēļ. Šī platforma darbojas neticami labi uz saviem serveriem gan darbspējas, gan ātruma ziņā. Patiesībā InMotion ir veikusi radikālus pasākumus, lai izveidotu rakstu sēriju, kā arī video pamācības, lai, sākot darbu ar Joomla, jūs varētu saņemt pirmās palīdzības palīdzību..

InMotion Joomla tīmekļa mitināšanas plānos ir iekļauts suPHP modulis. Šis modulis ir paredzēts, lai nodrošinātu, ka jums (lietotājam) un faila atļaujas tiek piešķirtas atbilstoši. Tas palīdz nodrošināt ļoti nepieciešamo drošību jūsu Joomla vietnei sadaļā InMotion Hostings. Turklāt, ja jums jau ir jūsu mitināšana, tad InMotion No-Downtime vietnes pārsūtīšana palīdzēs jūsu vietni pārvietot ātrāk, nekā jūs varat iedomāties..

Plusi un mīnusi InMotion mitināšanā

Lai arī kā perfekts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs varētu šķist, tam ir gan gaišākās, gan tumšākās puses. Tas ir dabiski un palīdz radīt līdzsvaru visos dzīves aspektos. Neskatoties uz visiem pozitīvajiem atribūtiem, kas nāk ar InMotion Hosting, ir arī negatīvie, un zemāk mēs esam uzsvēruši gan plusus, gan mīnusus, izmantojot InMotion kā jūsu resursdatoru.

Plusi

 • SSD serveru izmantošana kā standarta
 • Ierobežots skaits lietotāju izmanto dalītu mitināšanu, lai uzlabotu veiktspēju
 • Ātrgaitas interneta savienojumi, izmantojot visdrošākos un populārākos ISP
 • Neierobežots trafiks katram hostinga plānam
 • Plašs augstas kvalitātes tēmu klāsts
 • Lieliski drošības līdzekļi tīmekļa mitināšanai
 • Izcils klientu atbalsts no zinošas un talantīgas tehniķu komandas
 • Max ātruma zonas tehnoloģijas pieejamība
 • Biznesa klases aparatūra
 • Bezmaksas vietņu pārsūtīšana, datu dublējumi, SSD diskdziņi un atjaunošana
 • Neierobežota vieta diskā un datu pārsūtīšana
 • cPanel interfeiss
 • Ļauj jūsu Joomla sākotnēji instalēt ātri
 • Premium vietņu veidotājs
 • Drošs IMAP e-pasts

Mīnusi

 • Labākie hostinga pakalpojumi tiek piešķirti tikai “pro” līmeņa hostinga plāniem
 • Pamata tīmekļa mitināšanas plāni ir kaut kā dārgi, taču, lai iegūtu labākos plānus, jums būs jāpieskaita vēl vairāk
 • Ir jāveic avansa maksājums par pilnu gadu
 • Vietņu skaitam ir ierobežojumi, īpaši, ja tiek izmantoti zemāka līmeņa mitināšanas plāni.
 • Ierobežots skaits datu bāzu, ja izmantojat zemāka līmeņa mitināšanas plānus

Secinājums

Kāpēc jūsu vietnēm Joomla vajadzētu izvēlēties InMotion hostingu? Pēc pārskatīšanas nav šaubu, ka InMotion ir tas, kas nepieciešams Joomla vietņu mitināšanai. Šis mitināšanas pakalpojumu sniedzējs spēj nodrošināt jūsu Joomla vietnes ar uzticamu mitināšanu un lielisku darbspējas laiku, ātru savienojuma ātrumu un, protams, par izcilu sniegumu.

Tehniskā atbalsta komanda ir neticami efektīva un reaģē rekordīsā laikā, kad vien rodas situācija. Turklāt jūs vairāk iegūsit no rīkiem, kurus nodrošina klientu atbalsta komanda, lai jūsu vietnes mitināšana būtu nesāpīga. Tāpēc mēs iesakām InMotion hostinga pakalpojumu sniedzēju turpmāk izmantot kā ideālu jūsu Joomla vietņu mitinātāju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map