Kā startēt WordPress emuāru vietnē HostGator?

01.06.2020
Nav kategorijas 'Kā startēt WordPress emuāru vietnē HostGator?
0 20 мин.


Personīgā emuāra izveidošana ir lielisks veids, kā dalīties ar savu aizraušanos, kā arī lielisks veids, kā sākt pelnīt naudu tiešsaistē. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā izveidot savu emuāru. Lai izveidotu emuāru, jums arī jāpierakstās pie uzticama tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja.

WordPress emuāra iestatīšana, izmantojot mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ir daudz vienkāršāka tāpēc, ka hostinga plāna, domēna nosaukuma un WordPress emuāra iestatīšana vienā procesā prasa tikai dažas minūtes laika.

Šoreiz mēs izvēlēsimies HostGator, lai iepazīstinātu jūs ar visu reģistrēšanās procesu. HostGator šobrīd ir viens no lielākajiem nosaukumiem tīmekļa mitināšanas nozarē, kas miljoniem lietotāju apkalpo dažādus hostinga plānu veidus.

Tā kā personīgajam emuāram nav nepieciešami tik daudz resursu kā cita veida vietnēm, lai iegūtu optimālu mitināšanas plānu, jums būs nepieciešami maz vai nav nepieciešami ieguldījumi. Veicot emuāra veidošanu, šajā procesā varat uzzināt daudz jauna.

Jūs iegūsit daudz pieredzes tādās lietās kā satiksmes piesaistīšana, vērtīgu attiecību veidošana ar citiem emuāru autoriem, uzņēmuma vadīšana un vietņu pārvaldīšana. Mūsdienās gandrīz visi var izveidot emuāru, nezinot kaut ko par tīmekļa vietnes veidošanu. Ja vēlaties izveidot savu WordPress emuāru, izmantojot HostGator, vienkārši izpildiet šīs 7 vienkāršās darbības:

1. solis – izvēlieties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju

Vispirms apmeklējiet HostGator oficiālo vietni. Kā mēs minējām, vienam no lētākajiem plāniem būs vairāk nekā pietiekami jūsu WordPress emuāram. No izvēlnē pieejamajām opcijām izvēlieties Web hostings, un tas jūs pāradresēs uz viņu kopīgotajiem hostinga plāniem.

Vai vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Sākt darbu!”, Kas ved uz to pašu lapu. Kā redzams zemāk redzamajā attēlā, ir pieejami trīs dažādi dalītā hostinga plāni:

Visvienkāršākais ir Hatchling plāns, kam seko Baby and Business plāni. Ja tiešsaistes biznesa uzsākšana nav jūsu galvenais mērķis, tad jums jāizvēlas starp Hatchling un Baby plāniem.

Jūsu izvēle būs atkarīga no tā, cik domēna vārdu vēlaties izmantot. Kaut arī Hatchling plāns ļauj izmantot tikai vienu domēnu, Baby plāns ļauj vienā kontā izmantot neierobežotus domēnus.

Ja jūsu prāts rosās ar idejām, iespējams, vēlēsities izveidot vairākas vietnes vienlaikus. Arī šī rokasgrāmata var jums palīdzēt; vienkārši izvēlies mazuļa plānu, nevis Hatchling.

Bet, ja WordPress emuārs ir vienīgā vietne, kuru vēlaties sākt tieši tagad, jums būs lieliski ar Hatchling plānu. Ja esat pilnīgs iesācējs, tad mēs noteikti iesakām jums lētāko plānu. Pirms izvēlēties jaudīgāku plānu, jums būs jāiemācās kaut vai divas lietas. Kad esat izlēmis, kuru izvēlēties, noklikšķiniet uz pogas “Reģistrēties tūlīt!”, Kas atrodas tieši zem iesaiņojuma.

2. solis – pievienojiet savu domēna vārdu

Pēc noklikšķināšanas uz pogas Reģistrēties tūlīt! Jums būs jāaizpilda dažas reģistrācijas veidlapas. HostGator pasūtījumu vedņa pirmā lapa būs domēna vārdu reģistrēšanas forma.

Ja jums vēl nav domēna, noklikšķiniet uz opcijas Reģistrēt jaunu domēnu un ierakstiet tajā āķīgo domēnu. Tas būs vietrādis URL, kas lietotājiem jāievada pārlūkprogrammās, lai atrastu jūsu vietni.

Mēģiniet nākt klajā ar kaut ko īsu un viegli atcerējamu.

Parasti cilvēki vietnēm piešķir nosaukumu pēc sava vārda, zīmola vai satura veida, kuru viņi vēlas kopīgot. Pēc tam izvēlieties populāru paplašinājumu, un veidlapa pārbaudīs domēna pieejamību. Vispopulārākais ir .com, un tas arī atvieglo jūsu domēna atcerēšanos. Acīmredzot divi dažādi vietņu īpašnieki nevar izmantot to pašu domēna vārdu.

Dažreiz ir grūti nākt klajā ar vārdu, kas vēl nav izmantots, tāpēc var paiet kāds laiks, līdz atradīsit pareizo. Par domēna vārdiem tiek izrakstīts rēķins gadā, un vairums no tiem maksā USD 12,95 gadā. HostGator pievienos šo cenu summai procesa beigās.

UPDATE: Tagad ar katru jaunu hostinga paketi BEZMAKSAS var iegūt HostGator reģistrētu domēna vārdu!

3. solis – izvēlieties hostinga paketi

Pārejot pie nākamās veidlapas, redzēsit pāris nolaižamās izvēlnes, kurās varēsit izvēlēties HostGator plānu un abonēšanas laika periodu. Jūs vienmēr varat saņemt atlaides, izvēloties ilgāku periodu. Tas ir atkarīgs tikai no tā, cik daudz jūs esat gatavs samaksāt avansā.

36 mēnešu norēķinu cikls ir lielākais, un tam ir arī vislielākā atlaide. Tomēr plāni ir diezgan pieņemami pat tad, ja jūs pierakstāties līdz 1 vai 2 gadiem.

Lai arī izvēlnē “Paketes tips” tas parāda mitināšanas plānu, kuru sākotnēji izvēlējāties pēc noklusējuma, jūs vienmēr varat pārslēgties uz citu paketi, ja pārdomājat. Izvēlieties Hatchling plānu, ja vēlaties pārvaldīt vienu emuāru.

Tas jums izmaksās tikai 48 USD gadā, ja abonēsit uz 3 gadiem, kas kopā ir 150 USD. Ja izvēlaties 1 gada opciju, tā vietā jums būs jāmaksā 66 USD. Pielikumi cenā nav iekļauti, tāpēc, ja vēlaties domēna privātumu vai jaunu domēna vārdu, par tiem jāmaksā atsevišķi.

Es iesaku pārbaudīt savu HostGator kuponu lapu, jo tur jūs varat atrast patiešām labus kuponu kodus, kurus varat izmantot, lai iegūtu vēl zemākas cenas.

Kā redzat, lietotājvārdam un drošības PIN kodam ir vēl divi tukši lauki. Izmantojot šo lietotājvārdu, jūs varēsit ievadīt sava HostGator konta vadības paneli. Noteikti kaut kur pierakstiet PIN kodu vai saglabājiet to dokumentā. Ja esat aizmirsis pieteikšanās datus, tas noteikti noderēs.

4. solis – personīga informācija par norēķiniem

Šī ir forma, kurā jums jāievada norēķinu informācija. Tāpat kā lielākajā daļā līdzīgu veidlapu tiešsaistē, ir daudz tukšo lauku, kas jums būs jāaizpilda. Pirmajā rindā jūs sniegsit personisku informāciju, piemēram, e-pastu, vārdu, uzņēmumu, tālruni, atrašanās vietu un tā tālāk.

Otrajā rindā varat izvēlēties maksājuma veidu un pēc tam attiecīgi aizpildīt kredītkartes vai PayPal informāciju.

5. solis – HostGator piedāvātie papildinājumi

Jūs varat izvēlēties no daudzām ekstrāmām atbilstoši savām vajadzībām. Tie var uzlabot dažus jūsu vietnes aspektus. Tiesības saraksta augšpusē jums ir iespēja iegūt domēna privātuma aizsardzību tikai par USD 9,95 gadā.

Šī noteikti ir viena no visnoderīgākajām funkcijām, jo ​​tā palīdz aizsargāt jūsu identitāti tīmeklī. Jūsu personiskā kontaktinformācija tiks paslēpta, tāpēc neviens to nevarēs pārbaudīt, izmantojot jūsu domēnu.

Bez domēna aizsardzības principā ikviens varēs veikt WHOIS jūsu domēna vārda meklēšanu, kas atklāj jūsu personisko informāciju. Tīmeklī ir daudz vietņu, kas nodrošina WHOIS meklēšanu kā pakalpojumu.

Tā kā domēni vienmēr ir redzami, viņi var tos nokopēt uz jebkuru no šīm vietnēm, lai pārbaudītu, kurš reģistrēja konkrēto domēnu. Domēna privātuma aizsardzība nodrošina, ka šie WHOIS uzmeklējumi neatdod nekādu informāciju par jūsu identitāti.

Bez aizsardzības cilvēki varēs uzzināt arī jūsu vārdu, atrašanās vietu, e-pastu un tālruņa numuru. Tas ir daudz personiskas informācijas, kuru jūs noteikti nevēlaties dalīties ar visu pasauli. Domēna privātuma aizsardzība pilnībā maina šo informāciju tā, ka neviena no tām nav saistīta ar īpašnieku. Parādīsim jums piemēru:

Bez domēna privātuma aizsardzības

 • Džo Wallace
 • 1600 Pensilvānijas avēnija
 • Vašingtona
 • ASV
 • [email protected]
 • Tālr. + 2.812-787-2734

Ar domēna privātuma aizsardzību

 • Domēna administrators
 • ID # 35595, PO Box24
 • Nobī pludmale
 • ĀS
 • Privātuma aizsardzības uzņēmuma e-pasts
 • Uzņēmuma tālruņa numurs

Otra iespēja sarakstā ir vietnes dublēšana, kas gadā maksā 19,95 USD. Tas nodrošina, ka jūsu dati katru dienu tiek dublēti, saglabājot tos mākonī. Iemesls, kāpēc mēs ļoti iesakām šo, ir tas, ka jūs jebkurā laikā varat saskarties ar neparedzētu problēmu, kas var izraisīt datu zaudēšanu.

Tas var būt negadījuma rezultāts, taču jūsu vietne var inficēties arī ar ļaunprātīgu programmatūru. Kā saka, tas ir labāk droši nekā žēl. Izmantojot regulārus dublējumus, jūs varat nodrošināt, ka vietņu datus var pilnībā atjaunot. Dublēšanas pakalpojumu sniedz CodeGuard, viens no šobrīd spēcīgākajiem rezerves pakalpojumu sniedzējiem.

Trešais sarakstā ir SiteLock, kas jūsu vietnei nodrošina papildu drošību un nodrošina augstu veiktspēju. Tā kā mēnesī tas maksā tikai 1,67 USD, mēs to iesakām, pamatojoties tikai uz zemo cenu.

Tomēr tas patiešām aizsargā jūsu vietni no visa veida ļaunprātīgas programmatūras, savukārt jūsu vietnes apmeklētāji būs vairāk nekā apmierināti ar jūsu lapas ielādes ātrumu. Vietne Vietne katru dienu skenē visu jūsu vietni, lai noteiktu kaitīgus draudus, kā arī novērš ļaunprātīgu datplūsmu. Saskaņā ar HostGator teikto, ja jūs apkopojat visas vietnes SiteLock iegūtās funkcijas, izrādās, ka par nelielu mēneša maksu jūs saņemat drošības programmatūras USD 99 vērtībā..

Un pēdējais ir meklētājprogrammu redzamība, kas var palīdzēt jums ātri nokļūt meklētājprogrammu ierakstu topā par USD 14,99 gadā. Izmantojot šo rīku, būs daudz vieglāk nokļūt Google, Yahoo! vai Binga meklēšana. Tas ne tikai nodrošina jūs ar SEO rīku pārpilnību, kurus varat izmantot savā vietnē, bet arī iegūsit jauku e-grāmatu, kas palīdz uzzināt vairāk par šo tēmu..

Tagad mēs nenoliedzam faktu, ka visas šīs funkcijas varat iegūt atsevišķi, lejupielādējot WordPress spraudņus. Katrai no tām ir pieejamas neskaitāmas alternatīvas. Tātad jūs varat vienkārši atstāt bez izvēles visas papildu funkcijas, instalēt WordPress un sākt pievienot spraudņus.

Tas ir tikai priekšroka. Mēs joprojām domājam, ka visu šo pakalpojumu saņemšana no hostinga pakalpojumu sniedzēja ir labākā izvēle. Tā kā viņi visi ir saistīti ar vienu pakalpojumu sniedzēju, būs daudz vieglāk saņemt palīdzību, ja iestrēdzis kāds no šīs programmatūras veidiem.

6. solis – pārskatiet informāciju par pasūtījumu

Šajā brīdī konta izveides process ir gandrīz pabeigts. Atliek tikai pārskatīt informāciju par pasūtījumu un pievienot dažus pēdējus pieskārienus, ja kaut kas vēl pietrūkst. Ja vēl neesat pārliecināts, vai emuāru veidošana ir paredzēta jums, nav jāuztraucas.

To var uzskatīt par ilgu izmēģinājumu, jo HostGator piedāvā 45 dienu naudas atdošanas garantiju tiem, kuri vairs nevēlas savus pakalpojumus. Lielākā daļa citu pakalpojumu sniedzēju atmaksā jūsu naudu tikai 30 dienu laikā.

Pierakstoties vienā no viņu plāniem, jūs samaksāsit par pašu plānu, domēna reģistrāciju (ja jums tāda vēl nav) un ekstras, kuras jūs izvēlējāties no Papildu pakalpojumu saraksta.

Ja esat apmierināts ar pierakstīšanās procesa iznākumu, apskatiet HostGator pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Kā parasti, ir izvēles rūtiņa “Esmu izlasījis un piekrītu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem”.

Noklikšķiniet uz tā un pēc tam uz pogas Izrakstīties tūlīt! Tas ir viss, kas jums jādara HostGator oficiālajā vietnē, tagad jūs varat atvērt savu e-pasta iesūtni. E-pasta ziņojumiem nekavējoties jānosūta dažas saites un svarīga informācija.

Vissvarīgākā saite ir tā, kas attiecas uz pieteikšanās lapu, kas ved uz jūsu administratora vadības paneli, un paroli, kas jums tur jāizmanto. Mēs iesakām jums saglabāt e-pastu pat tad, ja domājat, ka nākotnē varēsit atcerēties paroli.

HostGator klientu atbalsts

Ja jums ir kādi jautājumi, varat lūgt HostGator klientu atbalstu, izmantojot e-pastu, tiešraides tērzēšanu un tālruni. Tie ir pieejami visu diennakti ar ātru reakcijas laiku, un jums pat nav jāmaksā papildus par palīdzību.

Viņu tiešraide parasti atbild pāris minūšu laikā. Saskaņā ar pārskatiem viņu tehniskā atbalsta komanda tiek uzskatīta par vienu no labākajiem nozarē. Ja rodas problēma, kas jāatrisina, jums jāpiesakās tikai mitināšanas informācijas panelī un jāmeklē viņu zināšanu bāze.

Tā kā vairums problēmu, ar kurām jūs varat saskarties ar mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ir diezgan izplatīti, jums ir liela iespēja atrast rakstu vai video pamācību, kas atrisina jūsu problēmu. Varat izmantot meklēšanu, lai ātrāk atrastu atbildi.

HostGator zināšanu bāzē ir pieejami gandrīz 700 raksti un apmēram 500 video pamācības. Viņu klientu atbalsta interesantākais ir tas, ka, ja rodas kādas problēmas ar viņu apkalpošanu, HostGator izpilddirektors Adam Farrar uzņemas pilnu atbildību par to.

Rakstot biļeti, jums ir izvēle to nosūtīt tieši viņam, un viņš atbildēs personīgi. Ja nevēlaties paļauties uz viņu zināšanu bāzi, vienmēr varat sazināties ar viņu komandu caur vienu no kanāliem un uzdot tur savus jautājumus. Viņi ir gatavi sniegt jums detalizētus norādījumus pat par tik vienkāršu lietu kā WordPress migrēšana no vienas resursdatora uz otru.

7. solis – laiks WordPress instalēšanai

Kā pēdējo soli mēs parādīsim, kā instalēt WordPress ar HostGator. WordPress ir ne tikai visspēcīgākais CMS šobrīd, bet arī populārākā emuāru veidotāju izvēle. Tā sāka darboties kā emuāru veidošanas platforma, un pēc tam, kad tā ieguva popularitāti, cilvēki sāka attīstīt jaunas tēmas un spraudņus, kas lietotājiem ļāva palaist dažāda veida vietnes.

Tagad ir milzīgi uzņēmumi un tiešsaistes uzņēmumi, kas savas vietnes pārvalda CMS. Apmeklējiet HostGator galveno lapu un pēc tam lapas augšdaļā noklikšķiniet uz opcijas Klienta pieteikšanās.

Tiks parādīts neliels lodziņš, kurā jūs varat izvēlēties, kā pieteikties. Tajā tiks piedāvātas divas alternatīvas: portāla pieteikšanās un opcija Gator pieteikšanās. Pirmais ļauj piekļūt HostGator klientu portālam, savukārt pēdējais ir vieta, kur varat izmantot viņu vietņu veidotāju.

Pašlaik jums ir nepieciešams klientu portāls, kurā varat piekļūt savam kontam. Poga novirzīs jūs uz pierakstīšanās lapu, kurā tiks lūgta jūsu e-pasta adrese un parole.

Tā ir tā pati e-pasta adrese, kurā saņēmāt HostGator sveiciena e-pastus. Vienā no šiem e-pasta ziņojumiem bija arī jūsu konta parole, kā mēs minējām iepriekšējā solī. Piesakoties, jūs varēsit pārslēgties starp cilnēm, piemēram, “Mans konts”, “Hostings”, “Norēķini” utt..

Pagaidām dodieties uz cilni Hostings. Jūs redzēsit, ka administratora apgabalā ir pieejams daudz iespēju, un katram no tiem tiek parādītas ikonas.

Šeit var piekļūt dublēšanas iespējām, SEO rīkiem, WordPress motīviem, SiteLock un dažām citām noderīgām funkcijām. Tā kā mēs vēlamies instalēt WordPress tagad, noklikšķiniet uz ikonas Sākt darbu ar WordPress.

IMG

Tā atvērs veidni “Instalēt WordPress” programmā QuickInstall, kurā varēsit aizpildīt būtisku informāciju par jauno vietni. Kreisajā pusē ir izvēlne ar tonnu programmatūras, kas ir sadalīta daudzās dažādās kategorijās, kuras varat arī instalēt, ja vēlaties. Zem veidlapas būs arī īss WordPress apraksts un poga “Instalēt tūlīt!”.

IMG

Sadaļā “Lietojumprogrammas URL” varat iestatīt sava emuāra domēna vārdu. Pēc slīpsvītra ir arī tukšs lauks, bet jums tur nekas nav jāraksta. Ja nevēlaties manuāli jaunināt WordPress, noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas Iespējot automātisko jaunināšanu. Ja parādās jauna WordPress versija, tas parasti notiek tāpēc, ka iepriekšējai versijai bija dažas drošības problēmas.

Iespējojot automātisko jaunināšanu, jūs varat garantēt, ka jūsu vietne netiks pakļauta ļaunprātīgai programmatūrai. Pārējā veidlapa ir diezgan vienkārša, pieprasot pamatinformāciju, piemēram, jūsu e-pastu, emuāra nosaukumu, administratora lietotāju un vārdu un uzvārdu. Emuāra nosaukumā cilvēki parasti ievada savas vietnes domēna vārdu, savukārt lietotājvārds var būt tāds pats kā jūsu mitināšanas konta lietotājvārds.

Tomēr ir administratora lietotājvārds, no kura noteikti vajadzētu izvairīties: “admin”. Tas ir tas, ko cilvēki parasti izvēlas kā lietotājvārdu, un tas ir arī vieglākais mērķis hakeriem. Vismaz padariet savu lietotājvārdu grūtāk izdomājamu. Jo unikālāks ir jūsu lietotājvārds, jo labāk. Ja katrs veidlapas lauks ir pareizi aizpildīts, noklikšķiniet uz saites “Instalēt tūlīt!”.

IMG

Parādīsies progresa josla, kas parādīs, cik daudz ir atlicis, līdz WordPress iestatīšana ir pabeigta. Tiklīdz tas būs sasniedzis 100%, parādīsies paziņojums “Apsveicam!”. Tas parādīs saiti, kas ved jūs tieši uz jūsu WordPress pieteikšanās ekrānu.

Tāpat kā pēc HostGator pierakstīšanās, jūs saņemsit e-pastu ar pieteikšanās akreditācijas datiem. Šī informācija ir iekļauta arī sveiciena ziņojumā. Pēc noklusējuma jūs saņemsit nejauši ģenerētu paroli, taču tās mainīšana prasa tikai dažas minūtes.

Instalēšanas programma ne tikai instalē WordPress jums, bet arī pievieno WP Super Cache – jaudīgu spraudni, kas nodrošina visaugstāko veiktspēju jūsu emuāram. Jums pat nav jākonfigurē spraudnis, jo pēc noklusējuma tas darbosies ar ieteiktajiem iestatījumiem.

Varat mainīt iestatījumus vai atspējot visu spraudni, kad vien vēlaties. Tam var piekļūt tāpat kā jebkuram citam spraudnim, izmantojot WordPress informācijas paneli.

Plašāku informāciju par WP Super Cache var atrast vietnē WordPress.org. Jūsu WordPress pieteikšanās ekrāna URL izskatīsies šādi: http://yourdomain.com/wp-admin. Jūs vienkārši pievienojat / wp-admin pēc sava domēna vārda paplašināšanas, un tam vajadzētu darboties.

Kopsavilkums

Tas ir viss, kas nepieciešams, lai reģistrētos HostGator mitināšanas plānā, reģistrētu domēnu un izveidotu savu vietni! Ja esat viens no tiem cilvēkiem, kurš regulāri pārlūko internetu, tad tas jums nemaz nebūs problēma.

Burtiski tai nav nepieciešama pieredze tīmekļa dizaina un citu tehnisko līdzekļu izstrādē. Kad būsit pieteicies savā WordPress un mitināšanas kontā, jūs varēsit atklāt tūkstošiem noderīgu rīku, kas var palīdzēt izveidot pilnvērtīgu emuāru, kuru cilvēki labprāt apmeklēs..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector