Kurš HostGator plāns ir vislabākais jums?

hostgator-web-hostinga plāni


HostGator ir spēcīgs tīmekļa mitinātājs, kura pakalpojumos ietilpst mitināšanas plāni jebkura veida vietnēm, sākot no maza biznesa līdz uzņēmumam. HostGator plāni ir pieņemami un ērti lietojami, kas padara tos par lielisku izvēli gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Šajā HostGator plānu pārskatā mēs izsmeļoši analizējam HostGator tīmekļa mitināšanas pakalpojumu mitināšanas iespējas, konfigurāciju, cenu un lietošanas gadījumus..

Īss uzņēmuma pārskats

HostGator darbojas kopš 2002. gada, kad to dibināja Brents Okslijs Floridas kopmītnes istabā. Līdz 2009. gadam HostGator bija 200 000 klientu, un tā bija kļuvusi par hostinga uzņēmumu ar starptautiskiem birojiem, kas apkalpo klientus visā pasaulē. 2012. gadā HostGator iegādājās Endurance International Group, kas ir citu budžeta saimnieku, piemēram, BlueHost vai iPage, mātes uzņēmums..

Kaut arī HostGator sevi galvenokārt reklamē kā budžeta resursus privātpersonām un maziem uzņēmumiem, viņu mitināšanas plāni ir piemēroti arī lielākām vietnēm ar lielu trafiku..

HostGator mitināšanas plānu pārskatīšana

HostGator tīmekļa mitināšanas pakalpojumi sastāv no šādiem mitināšanas veidiem:

 • Dalīts hostings;
 • Mākonis hostings;
 • WordPress mitināšana;
 • VPS hostings;
 • Dedicated hostings;
 • Tālākpārdevēju mitināšana.

Hostingetora plānos ir gan Windows, gan Linux mitināšana, izmantojot cPanel / WHM & WHMCS un Plesk vadības paneļa licences ir iekļautas bez maksas. Atšķirībā no daudziem konkurentiem HostGator nepiedāvā bezmaksas domēna vārdus ar nevienu no viņu paketēm.

HostGator koplietotie hostinga plāni

Linux dalīta hostinga plāni HostGator ir trīs konfigurācijās:

 • Hatchling plāns sākot no USD 2,78 mēnesī;
 • Mazuļa plāns sākot no USD 3,98 mēnesī;
 • Biznesa plāns sākot no USD 5,98 mēnesī.

Hatchling plāns ir piemērots vienas vietnes mitināšanai, un tam ir neierobežots joslas platums, neizmēra diska vieta, neierobežota MySQL datu bāzes, neierobežota e-pasta mitināšana un cPanel. Ja vēlaties neierobežotu vietņu mitināšanu, jums jāmeklē vai nu Baby plāns, kas nāk ar neizmēģinātu diska vietu, joslas platumu un neierobežotu domēna mitināšanu, vai Biznesa plāns, kurā ir visas šīs funkcijas, kā arī bezmaksas veltīts IP un bezmaksas SSL.

Visiem dalītajiem hostinga plāniem tiek nodrošināta 45 dienu naudas atdošanas garantija un 99,9% darbības laika garantija. Izņemot šo, šajos plānos ietilpst arī bezmaksas mārketinga kredīti Google AdWords un Bing, tūlītējas dublējumi, diennakts atbalsts, neierobežoti FTP konti, tie atbalsta daudzas programmēšanas valodas (Ruby on Rails, Python, Perl utt.), SSH piekļuvi, audio / video straumēšana, surogātpasts Assassin, aizsardzība no karsto saišu, IP liegumu pārvaldnieks un daudzas citas funkcijas.

HostGator Windows dalītās mitināšanas plāni ir pieejami divās konfigurācijās:

 • Personīgais plāns sākot no USD 4,76 mēnesī;
 • Uzņēmējdarbības plāns sākot no USD 14,36 mēnesī;

Personīgajā plānā tiks mitināts viens domēns, tiek piedāvāts neizmērojams diska vietas un joslas platums, kā arī koplietots SSL sertifikāts, savukārt uzņēmuma plāns piedāvā mitināšanu 5 domēniem, tajā ir neierobežots joslas platums un diska vieta, kā arī bezmaksas privāts SSL un IP.

Abos plānos kā vadības panelis ir Plesk, un tie ietver arī bezmaksas vietņu veidošanas rīkus, 4000+ bezmaksas vietņu veidnes, populāru skriptu instalēšanu ar vienu klikšķi un dažādus citus programmēšanas rīkus, datu bāzes rīkus utt..

Papildus joslas platumam un diska vietai, citas neierobežotas funkcijas, kas iekļautas abos plānos, ir neierobežots e-pasta konts, apakšdomēni un FTP konti.

Līdzīgi kā Linux dalītās mitināšanas plāni, arī Windows dalītā mitināšanas plāniem tiek nodrošināta 45 dienu naudas atdošanas garantija un 99,9% darbības laika garantija.

HostGator mākoņa mitināšana

Ja jums ir nepieciešama elastīga un mērogojama mitināšana tiešsaistes projektiem, HostGator mākoņa mitināšana nodrošina divreiz ātrāku ielādēšanas laiku, pateicoties to zema blīvuma serveriem, vairākiem kešatmiņas slāņiem un vismodernākajai aparatūrai. Mākoņu mitināšanas plāni ir pieejami trīs konfigurācijās:

 • Hatchling Cloud, sākot no USD 3.58 mēnesī;
 • Baby Cloud sākot no USD 4,78 mēnesī;
 • Biznesa mākonis, sākot no USD 7,18 mēnesī.

HostGator mākoņa mitināšana mitina jūsu datu trīs spoguļattēlu kopijas, lai nodrošinātu atlaišanu un drošību. Turklāt, pateicoties kļūmjpārlēces aizsardzībai un integrētai kešatmiņai, jūsu vietne var baudīt uzlabotu veiktspēju un bez dīkstāves.

Hatchling Cloud plāns ir paredzēts viena domēna mitināšanai, tas ietver 2 kodolu centrālo procesoru, 2 GB atmiņu, neizmēra joslas platumu un neizmēra diska vietu. Baby Cloud plānu var izmantot neierobežotu domēnu mitināšanai, tam ir 4 kodolu centrālais procesors, 4 GB atmiņa, neizmēra diska vieta un neizmērojams joslas platums..

Biznesa plāns ir piemērots arī neierobežotu domēnu mitināšanai, tam ir 6 kodolu centrālais procesors, 6 GB atmiņa un speciāli izveidots IP un privātais SSL bez maksas. Kaut arī Hatchling plānam nav pieejams īpašs IP, to var iegādāties par USD 2 mēnesī.

Izmantojot katru mākoņa mitināšanas plānu, jūs varat viegli uzraudzīt un piešķirt resursus. Izmantojot šos plānus, ir arī nopērkami vairāki papildinājumi, piemēram, CodeGuard, kas katru dienu piedāvā automātiskas dublējumkopijas, 1 GB krātuvi, neierobežotas datu bāzes; SiteLock, kas jūsu vietnē skenē ļaunprātīgu programmatūru, robotprogrammatūras uzbrukumus un ievainojamības; G Suite, kurā integrētas populāras Google lietojumprogrammas; un domēna privātumu, kas aizsargā pret identitātes zādzībām un e-pasta surogātpastu.

HostGator WordPress mitināšana

HostGator WordPress plāni ir veidoti uz mākoņu arhitektūras, piedāvājot tādas pašas priekšrocības ātruma, veiktspējas un drošības ziņā kā HostGator mākoņa mitināšanas plāni. Arī šajā kategorijā ir trīs šādi plāni:

 • Starta plāns sākot no USD 3,98 mēnesī;
 • Standarta plāns sākot no USD 6,38 mēnesī;
 • Biznesa plāns, sākot no USD 9,18 mēnesī.

Sākuma plānā tiks mitināta 1 vietne, apstrādāta 100 000 vidējā mēneša trafika vietne, iekļauts 1 GB automātisks ikdienas datu bāzes dublējums, automātiska ļaunprātīgas programmatūras noņemšana, neierobežots e-pasta kontu skaits, neizmēģināta krātuves vieta un 100 USD Google AdWords kredīts.

Izmantojot standarta plānu, jūs varat mitināt 2 vietnes, tas var apstrādāt 200 000 vidējo vietnes trafiku mēnesī, iekļaut 2 GB automatizētus ikdienas datu bāzes dublējumus, ļaunprātīgas programmatūras noņemšanu, neierobežotus e-pasta kontus, neizmērītu krātuvi un 100 USD Google AdWords kredītā..

Biznesa plānā var ietilpt 3 vietnes ar vidējo ikmēneša datplūsmu līdz 500 000, piedāvā WPPro izstrādātāju palīdzību (30 minūšu vienreizēja WordPress konsultāciju sesija 100 ASV dolāru vērtībā), 5 GB automātiskas ikdienas datu bāzes dublējumkopijas, automātisku ļaunprātīgas programmatūras noņemšanu, neizmērītu krātuves vietu, un 100 USD Google AdWords kredītā.

Katrā WordPress plāna iegādē bez maksas ir iekļauts CodeGuard, SiteLock, SSL sertifikāts un domēna konfidencialitāte.

HostGator WordPress plāni ir optimizēti ātrumam un drošībai. Jūs varat uzraudzīt un piešķirt papildu resursus, baudīt bezgaumīgi ātru ātrumu, nekonfigurējot kešatmiņu vai CDN.

Katrā plānā ir iekļauti bezmaksas vietņu pārsūtījumi, un ekspertu WordPress atbalsts ir pieejams visu diennakti.

HostGator VPS mitināšana

HostGator VPS plāni piedāvā pilnu piekļuvi saknei, lai jūs varētu pilnībā izbaudīt savu mitināšanas vidi. VPS plānos ir autonoms virtuālais serveris, kas pilnībā paredzēts jūsu vietnei, tādējādi ļaujot jums izbaudīt īpaša servera priekšrocības, taču bez lielākām ar to saistītajām izmaksām.

HostGator piedāvā trīs VPS plānus:

 • Snappy 2000, sākot no USD 19,95 mēnesī;
 • Snappy 4000 sākot no USD 29,95 mēnesī;
 • Snappy 8000, sākot no USD 39,95 mēnesī.

Snappy 2000 ir konfigurēts, lai tajā iekļautu 2 kodolu centrālo procesoru, 2 GB RAM, 120 GB diska vietas, 1,5 TB joslas platumu un 2 IP adreses. Snappy 4000 ir aprīkots ar 2 kodoliem CPU, 4 GB RAM, 165 GB diska vietas, 2 TB joslas platumu un 2 IP adresēm. Snappy 8000 ietver 4 kodolu centrālo procesoru, 8 GB RAM, 240 GB diska vietas, 3 TB joslas platumu un 2 IP adreses..

cPanel tiek piedāvāts pēc izvēles ar visiem Snappy VPS plāniem, kā arī tiek nodrošinātas iknedēļas rezerves vietas dublējumkopijas, lai nodrošinātu jūsu datu drošību. Katrā paketē ir iekļauts arī pilns vietņu izstrādes rīku komplekts, tūkstošiem bezmaksas vietņu veidnes, skriptu instalēšanas programma. Atbalsts ir pieejams tiešajā tērzēšanā, pa tālruni un e-pastu visu diennakti, lai palīdzētu ar visiem iespējamiem jautājumiem.

Serveru HostGator serveri

Ja vēlaties maksimālu veiktspēju, vadību un drošību, HostGator veltītie serveri ir veidoti uzlabotai pārvaldībai, maksimālai veiktspējai un tūlītējai mērogojamībai. Jūs varat izvēlēties Windows ar Plesk vai Linux ar cPanel serveriem, kā arī pārvaldītas un daļēji pārvaldītas iespējas. HostGator klienti var izvēlēties no trim atdalītiem serveriem:

 • Value Server sākot no 119 USD / mēnesī;
 • Barošanas serveris sākot no USD 139 mēnesī;
 • Uzņēmuma serveris, sākot no USD 149 mēnesī.

Visos atvēlētajos serveros ir iekļauti 4 IPv4 IP, RAID-1 konfigurācija, pilna saknes pieeja, DDoS aizsardzība, neierobežotas datu bāzes, pilnībā lieks tīkls un 24/7 dzīvs atbalsts.

Value Servers var lepoties ar 4 Core / 8 Thread Intel Xeon-D centrālo procesoru, 8 GB RAM, 1 TB HDD, neizmēra joslas platumu, Linux vai Windows OS. Barošanas serverim ir 8 Core / 16 Thread Intel Xeon-D CPU, 16 GB RAM, 2 TB HDD vai 512 GB SSD, neizmērojams joslas platums un Linux vai Windows OS izvēles iespēja. Enterprise Server piedāvā 8 Core / 16 Thread Intel Xeon-D centrālo procesoru, 32 GB RAM, 1 TB SSD, neapmēramā joslas platumā, Linux vai Windows OS.

HostGator tālākpārdevēju plāni

Ja vēlaties sākt savu mazo tīmekļa mitināšanas biznesu vai pievienot hostingu kā papildpakalpojumu saviem tīmekļa dizaina pakalpojumiem, HostGator ir trīs tālākpārdevēju līmeņi:

 • Alumīnijs, sākot no USD 19,95 mēnesī;
 • Vara cena ir USD 24,95 mēnesī;
 • Sudraba cena sākot no USD 24,95 mēnesī.

Visos plānos ir neierobežota domēna mitināšana, neierobežoti apakšdomēni, e-pasta konti, MySQL datu bāzes, FTP konti. Alumīnija plānā ir 60 GB diska vietas, 600 GB joslas platums. Vara plānā ir 90 GB diska vietas un 900 GB joslas platums. Sudraba plāns lepojas ar 140 GB diska vietu un 1400 GB joslas platumu.

Citas tālākpārdevēju mitināšanas funkcijas ietver:

 • Elastīgs, ērti lietojams cPanel;
 • Privāti vārda serveri, pamatojoties uz jūsu domēnu;
 • 99,9% darbspējas garantija;
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija;
 • Bezmaksas vietņu pārsūtīšana līdz 30 vietnēm;
 • Bezmaksas tālākpārdevēju kluba konts;
 • Automātiskas iknedēļas rezerves kopijas ārpus vietnes;
 • WHM & WHMCS;
 • SSH pieeja;
 • Surogātpasta novēršana un daudz kas cits.

HostGator tālākpārdevēja plāni dod jums iespēju elastīgi vadīt savu mitināšanas biznesu, sākot no resursu piešķiršanas līdz cPanel pielāgošanai un papildu pakalpojumu (domēna nosaukuma, SSL sertifikātu utt.) Piedāvāšanai..

Kuru HostGator plānu izvēlēties?

Ja jūs atverat savu pirmo vietni vai personīgo projektu, maz ticams, ka jūs iegūtu tik daudz trafika, ka jums būtu nepieciešami visa jūsu projektam veltītā servera resursi. Parasti, sākot darbu, pietiek ar dalītu mitināšanas plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt, kad un ja mainās jūsu mitināšanas prasības.

Sākot ar HostGator’s Baby plānu, jūs varēsit mitināt vairākus domēnus un ērti nokļūt, izmantojot cPanel, HostGator vietņu veidošanas rīku un QuickInstaller rīku. Varat izveidot praktiski jebkura veida tīmekļa vietnes (emuāru, forumu, fotogaleriju utt.) Un piekļūt plašam motīvu un veidņu klāstam..

HostGator plāni ir mērogojami, ja nepieciešams, varat viegli pievienot vairāk resursu vai pārslēgties uz augstāka līmeņa hostinga plāniem..

Ja esat profesionāls tīmekļa projekta palaišanas rīks un jums ir nepieciešama pilnīga hostinga vides kontrole, kā arī iespēja instalēt pielāgotu programmatūru vai palaist pielāgotas lietojumprogrammas, HostGator VPS plāni jums piedāvā to darīt brīvi..

Tikai tad, ja vietnes veiktspēja pasliktinās ar VPS, jums vajadzētu apsvērt pāreju uz speciālu serveri. Parasti vajadzība pēc īpaša servera ir biežāka e-komercijas vietnēs ar lielu trafiku, uzņēmumiem, kas apstrādā maksājumus un glabā sensitīvu informāciju utt..

Ja jums pieder WordPress vietne, pirms jaunināšanas uz VPS, iespējams, vēlēsities apsvērt pārvaldītu WordPress mitināšanas kontu. Šiem WordPress optimizētajiem plāniem ir vairāk resursu nekā koplietošanas mitināšanas plāniem, un tie ņem vērā WordPress vietņu īpatnības, piemēram, veiktspēju, drošību un atjauninājumus.

HostGator katru mēnesi piedāvā rēķinus par lielāko daļu viņu hostinga plānu, taču, lai gūtu labumu no viņu reklāmas cenām, jums, iespējams, būs jāpiesakās vismaz uz 12 mēnešiem. Piemēram, Baby plāns maksā 11,95 USD / mēnesī, ja reģistrējaties tikai uz mēnesi, bet, ja jūs nolemjat uzņemties saistības uz gadu, mēneša cena nokrītas par 60% līdz USD 4,78 mēnesī..

HostGator piedāvātā 45 dienu naudas atdošana garantē, ka jūs varat atteikties no jebkura ilgtermiņa plāna, ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem. Šī ir dāsna naudas atdošanas garantija, kas pārsniedz nozares standartu.

Secinājums

HostGator ir populāra izvēle konkurētspējīgā hostinga nozarē. Viņi ir uzticams mitināšanas partneris neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama Linux vai Windows mitināšana, mākonis vai VPS, vai arī jūs vēlaties kļūt par mitināšanas pārdevēju. Šī tīmekļa mitinātāja var apmierināt indivīdu, IT speciālistu, mazo un vidējo uzņēmumu vajadzības, un viņu izvēlētais atdalītājs var pat apmierināt uzņēmuma mitināšanas prasības.

Mēs ceram, ka mūsu pārskats par HostGator plāniem ir palīdzējis jums izlemt, vai HostGator var būt labs piemērs jums, un kādus HostGator mitināšanas plānus vajadzētu izvēlēties savai vietnei..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map