Plusi un mīnusi – vai BlueHost joprojām ir laba izvēle?

01.06.2020
Nav kategorijas 'Plusi un mīnusi – vai BlueHost joprojām ir laba izvēle?
0 8 мин.

bluehost plusus mīnusi


Ja jūs šogad meklējat tīmekļa mitināšanu, BlueHost noteikti parādīsies kā tīmekļa mitinātājs, kuru iesaka daudzi profesionāļi, emuāru autori un tīmekļa mitināšanas recenzenti. Patiešām, BlueHost ir populāra tīmekļa mitinātāja, kas daļēji ir parādā savu popularitāti ar saviem kabatai draudzīgajiem hostinga plāniem un WordPress optimizētajiem hostinga paketēm..

Pats WordPress ieteica to izmantot kā WordPress vietņu mitināšanu, BlueHost šajā nozarē ir izveidojusi savu vārdu. Tomēr WordPress mitināšana nav viņu vienīgā pretenzija uz slavu, jo BlueHost piedāvā hostinga paketes visā mitināšanas spektrā, lai pievilinātu lielāku klientu bāzi..

Tālāk sniegtajā BlueHost pārskatā mēs analizējam, vai BlueHost joprojām var būt laba izvēle 2018. gadam, vai arī jums vajadzētu izvēlēties citus tīmekļa mitinātājus.

Pārskats par BlueHost

bluehost pārskats plusi mīnusi 2018

BlueHost, kas visā nozarē ir atzīts par piemēroti izveidotiem hostinga paketiem, profesionāļu komandu un daudzveidīgiem mitināšanas risinājumiem, vairāk nekā 2 miljoni klientu izvēlas visā pasaulē. Viņu pilnībā pārvaldītie hostinga plāni pievilina plašāku auditoriju, aptverot gan pirmreizēju lietotāju, gan profesionāļu vajadzības.

BlueHost mitināšanas pakalpojumi ietver iesācējiem draudzīgu dalītu mitināšanu, elastīgus mākoņu mitināšanas plānus, lietojumprogrammām paredzētus mitināšanas plānus, piemēram, WordPress vai WooCommerce plānus, kā arī spēcīgākus VPS un īpašas mitināšanas paketes.

Tālāk apskatīsim, ko jūs varat sagaidīt no šiem plāniem, kā viņiem tiek noteikta cena un vai tie ir laba iespēja, kas jāņem vērā 2018. gadā..

BlueHost mitināšanas plāni

BlueHost ir trīs dalītā hostinga paketes cenu diapazonā no 3,45 līdz 5,95 USD / mēnesī, tomēr šīs cenas ir piemērojamas tikai tad, ja jūs uzņematies saistības uz 36 mēnešiem. Īsākais saistību periods ir 12 mēneši, kas Pamata paketes sākumcenu palielina no USD 3,45 mēnesī līdz USD 5,45 mēnesī..

bluehost hostinga plusi mīnusi

Katram koplietojamajam plānam ir bezmaksas domēna nosaukums un neapmēra joslas platums, savukārt augstāka līmeņa dalīta hostinga plānos ir neierobežota vietņu mitināšana un neierobežota diska vieta, kā arī bezmaksas mārketinga kredīti, ar dažiem plāniem ir pieejami neierobežoti e-pasti, SpamExperts, Domēna privātums, un SiteBackup Pro.

Katram no šiem plāniem standarta aprīkojumā tiek piedāvāts uzlabots cPanel, iebūvēts CDN un automātiskas dublējumkopijas.

Ja vēlaties izmantot mākoņu mitināšanas jaudu un mērogojamību, BlueHost šajā kategorijā piedāvā arī trīs pieejamus cenu plānus. Cenas sākas no 6,99 USD mēnesī, ja jūs apņematies ilgāku laiku. Visos mākoņa plānos ir neierobežots joslas platums, bezmaksas domēns, datu atspoguļošana, resursa mērogošana ar vienu klikšķi, savukārt dažos plānos būs iekļautas papildu funkcijas, piemēram, SSL sertifikāts, SpamExperts, veltīts IP, domēna privātums, SiteBackup + Restore utt.

BlueHost optimizētā WordPress mitināšana ir balstīta uz VPS tehnoloģiju, un tā cenšas izpildīt WordPress vietņu veiktspējas, ātruma un drošības prasības. Šajā kategorijā jūs atradīsit četrus WordPress mitināšanas plānus, kuru cenu diapazons ir USD 19,99 mēnesī – USD 49,99 mēnesī..

bluehost WordPress optimizēti hostinga plusi

Visos plānos ir iekļauts bezmaksas domēns, uzlabots cPanel, diennakts atbalsts, 30 dienu naudas atdošanas garantija, SiteLock CDN / WAF Pro, SiteLock Pro un bezmaksas SSL..

Ja vēlaties savai e-komercijas komponentei pievienot savu WordPress vietni, BlueHost ir piedāvājis jums e-komercijas mitināšanas nosacījumus ar viņu WooCommerce mitināšanas plāniem, kas sākas ar 6,95 USD / mēnesī. Īpašs IP, bezmaksas domēna vārds un pozitīvs /Comodo SSL ietilpst standarta komplektācijā ar šiem plāniem.

bluehost woocommerce hostinga plusi

Vietnē BlueHost VPS mitināšana tiek veidota, izmantojot visu SSD krātuvi. Šie plāni koncentrējas uz jūsu vietnes lielākas jaudas, lielākas kontroles un elastības piedāvāšanu. Cenas sākas ar USD 19,99 mēnesī, ja jūs apņematies saistības uz 36 mēnešiem, taču jums ir arī iespēja katru mēnesi atjaunot plānu, tomēr jums būs jāizņem papildu USD 10 mēnesī..

BlueHost VPS plānos ir neierobežots joslas platums, bezmaksas domēna vārds, bezmaksas IP adreses, servera pārvaldība 24 stundas diennaktī un 30 dienu naudas atgriešanas garantija..

Īpašie BlueHost hostinga plāni piedāvā bagātīgus resursus un vislabāko jūsu vietnes vadības, veiktspējas un drošības ziņā. Cenas sākas no USD 79,99 mēnesī ar 36 mēnešu saistībām vai USD 149,99 mēnesī ar ikmēneša rēķiniem. Arī šiem plāniem ir pieejams bezmaksas domēns, bezmaksas IP adreses, diennakts atbalsts un 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Neatkarīgi no jūsu vietnes (emuārs, e-komercijas veikals utt.) Un resursa prasībām, BlueHost cenšas segt visizplatītākās mitināšanas vajadzības un piedāvā jums mitināšanas pakalpojumus, kas ļauj jūsu vietnei darboties un paplašināties.

BlueHost klientu atbalsts

Tā kā 24 stundas diennaktī strādājoša servera pārvaldība ir standartaprīkojumā ar “BlueHost” mitināšanas plāniem, ir pieejama iekšējo mitināšanas ekspertu komanda, lai palīdzētu sakārtot visas mitināšanas problēmas, kas jums var rasties.

bluehost tiešsaistes atbalsta plusi mīnusi

Ar BlueHost klientu atbalsta komandu var sazināties, izmantojot tiešraidi, tālruni vai biļešu sistēmu, vai mazāk aktuālas problēmas var meklēt uzņēmuma tīmekļa vietnes sadaļā BUJ un zināšanu bāze..

Pirms mēs izplatām savu spriedumu par BlueHost piemērotību kļūt par jūsu izvēlēto tīmekļa mitinātāju 2018. gadā, šeit ir pārskats par labākajiem argumentiem, lai pievienotos BlueHost, un dažas lietas, kas jāņem vērā, pirms pierakstāties kopā ar viņiem:

Plusi & Mīnusi BlueHost

Plusi – kāpēc izvēlēties BlueHost?

Šie ir galvenie iemesli, kāpēc BlueHost joprojām ir būtiska izvēle 2018. gadā:

 • Hostinga plāni, kas izveidoti ātrumam un veiktspējai;
 • Bezmaksas domēns ir iekļauts visos plānos;
 • Uz WordPress orientēts mitināšana;
 • Bezmaksas mārketinga kredīts, īpaši IP un SSL ar dažiem plāniem;
 • Vairāku domēnu mitināšana;
 • Uzlabotais cPanel.

Mīnusi – kas ir slikti attiecībā uz BlueHost?

Šeit ir iemesls, kāpēc BlueHost 2018. gadā var nebūt iekļauts jūsu saraksta augšgalā:

 • Nav Windows mitināšanas vai iespējas izvēlēties vēlamo OS;
 • Pieejamas sākumcenas, bet augsti saistību periodi (no 12 līdz 36 mēnešiem) un augsti atjaunošanas līmeņi;
 • Bezmaksas migrācijas pakalpojuma trūkums.

Noslēguma domas vietnē BlueHost

BlueHost prakse izmantot jaunākās tehnoloģijas, lai jūsu vietnēm nodrošinātu vislabāko veiktspēju, ir spēcīgs iemesls, kāpēc BlueHost paliks uz daudzu vietņu īpašnieku radara, it īpaši tas, ka lietotāju pieredze un vietnes veiktspēja joprojām ir spēcīgi SEO ranžēšanas faktori 2018. gadā. Tādējādi daudzi meklēs tādus mitināšanas pakalpojumu sniedzējus kā BlueHost, kas piedāvā dažādus vietnes ātruma optimizācijas rīkus un tehnoloģijas, kas iebūvēti viņu mitināšanas plānos (piemēram, CDN, kešatmiņas rīki, SSD krātuve utt.).

Neapšaubāmi, BlueHost joprojām ir atbilstoša tīmekļa mitināšanas izvēle arī 2018. gadā. Tā nepārtrauktais atbalsts atvērtā pirmkoda programmatūrai, piemēram, WordPress, un tās ilgstošā kā galvenā WordPress platformas pozīcija padara BlueHost par labāko izvēli daudzām WordPress vietnēm..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector