Vai A2Hosting ir labs WordPress vietņu mitināšanai?

01.06.2020
Nav kategorijas 'Vai A2Hosting ir labs WordPress vietņu mitināšanai?
0 10 мин.

a2hosting-wordpress-hostings


Vai jums pieder WordPress vietne, bet jūs nezināt, kuru hostinga pakalpojumu būtu vislabāk to izmantot? Ja tas tā ir, jūs ieradāties pareizajā tīmekļa lapā.

Kā jūs varat pateikt no nosaukuma, mēs apspriedīsim mitināšanas uzņēmumu ar nosaukumu A2Nomāt. Galvenais temats būs, ja A2Hosting ir labs WordPress vietņu mitināšanai. Vēlāk rakstā es runāšu par īpašu WordPress mitināšanas pakalpojumu, ko šis uzņēmums var piedāvāt.

Bet pirms tam mums vajadzētu redzēt, kāda veida hostinga pakalpojums vislabāk der vietnei, kuras pamatā ir WordPress.

Dažādu veidu WordPress mitināšanas plāni

WordPress vietne var darboties ar jebkura veida mitināšanas pakalpojumiem, taču ir pakalpojums, kas darbojas labāk nekā jebkurš cits: pārvaldīta WordPress mitināšana.

a2hosting-lēts-WordPress-hostings

A2Hosting – WordPress mitināšana

Koplietojamais hostings, VPS mitināšana vai citi pakalpojumi var rīkoties ar WordPress, bet pārvaldītais WordPress mitināšanas pakalpojums tika īpaši izveidots WordPress darbināšanai vietnē. Kas padara šo pakalpojumu par labāko izvēli tiem, kuri vēlas uzticamu WP mitināšanu? Paskatīsimies!

Pārvaldīts mitināšana tika izveidots, lai jums (vietnes īpašniekam) nebūtu jāuztraucas par CMS darbību savā vietnē. Visu, kas saistīts ar vietnes darbību, pārvalda komanda, kas ir aiz izvēlētā mitināšanas pakalpojuma.

Piemēram, ja iznāk jauns WordPress atjauninājums, jums pašam sistēma nav jāatjaunina. To automātiski veiks jūsu atbalsta komanda. Viss, kas jums jādara, ir rūpēties par pašu vietni. Ko es ar to domāju?

Pielāgošana un satura pārvaldība ir jūsu ziņā. Acīmredzot komanda ar to nenodarbojas.

Kāds ir vēl viens pārvaldītā hostinga pakalpojuma aspekts? Tā kā plānu pārvalda atbalsta grupa, jums vajadzētu būt iespējai savā vietnē viegli instalēt WordPress, vai ne? Tas ir tieši tas, ko ļauj pārvaldīts plāns.

Pirmā metode, ko izmanto vairums uzņēmumu, ir klientam dot iespēju instalēt vienu klikšķi. Ar ko tas viss saistīts? Kā jūs droši vien varat pateikt no tā nosaukuma, instalēšana tiek veikta tikai ar vienu klikšķi.

Šī funkcija parasti ietver arī citas bezmaksas tīmekļa lietotnes, kuras var viegli instalēt. Instalēšanas process ir šāds: WordPress atrodams pieejamo lietotņu sarakstā. Parasti to varat atrast augšpusē, jo tā ir galvenā programmatūra, kurai resursdators nodrošina piekļuvi.

Kad esat to atradis, vienīgais, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz instalēšanas pogas. Tas burtiski ir viss, kas tam ir. Visu pārējo veiks saimnieks.

Ir arī otrs veids, ko daudzi pakalpojumu sniedzēji izmanto, lai lietotājiem viegli instalētu WordPress. Ja jūs domājat, ka iepriekšējā metode bija pilnīgi pamata, pagaidiet, līdz uzzināsit par šo.

Ideja ir tāda, ka jums pat nav jādara viens klikšķis, lai savā sistēmā instalētu CMS. Kad esat reģistrējies izvēlētajam mitināšanas plānam, WordPress automātiski tiks instalēts jūsu domēna nosaukumā (jūs izvēlēsities, ja jums ir vairāk nekā viens).

Abas metodes uzņēmumos plaši izmanto. Pirmais gan ir populārāks. Tā pat notiek, ka abi šie ir pieejami. Kā? Vispirms reģistrējaties un WordPress tiek instalēts. Tad ir arī viena klikšķa funkcija, kas ļauj instalēt citas programmas, ja vēlaties.

Tagad, kad jūs zināt, kāds ir pārvaldītais WordPress plāns, mēs pāriesim tālāk un runāsim par A2Hosting.

Kāpēc izvēlēties WordPress A2Hosting?

a2hosting-pārvalda-wordpress-hostings

A2Hosting – Pārvaldītā WordPress mitināšana

A2Hosting ir amerikāņu uzņēmums, kas sniedz tādus tehnoloģiju pakalpojumus kā tīmekļa mitināšana un domēna vārdi. Tīmekļa mitināšanas gadījumā viņiem ir viss, ko mūsdienu hostinga pakalpojumu sniedzējs varētu piedāvāt:

 1. Standarta koplietojamais hostings
 2. WordPress mitināšana
 3. VPS hostings (virtuālais privātais serveris)
 4. Tālākpārdevēju mitināšana
 5. Dedicated Hosting (īpaši serveri)

Kā redzat, A2Hosting nāk arī ar īpašām WordPress mitināšanas iespējām. Vai viņi ir pietiekami labi? Īsā atbilde ir jā, noteikti. Bet mums tas būtu jāizstrādā, apspriežot to, ko uzņēmumam var piedāvāt WordPress mitināšanas pakotnēs.

Sākumā jāpiemin, ka A2Hosting piedāvā 2 dažādus WordPress mitināšanas veidus: pirmais ir kopīgs WP hostings, bet otrais ir pārvaldīta WordPress mitināšana. Turpmāk A2Hosting mēs runāsim par pārvaldītajiem mitināšanas plāniem.

Tie ir nedaudz dārgāki nekā parastie dalītā hostinga plāni. Pat ja tā, tos ir vērts apskatīt. Jūs droši vien jau zināt, ka vairums mitināšanas pakalpojumu sniedzēju savus pakalpojumus sadala vairākos dažādos plānos. Tieši to arī dara A2Hosting. Visus 3 šīs sadaļas plānus es apskatīšu atsevišķi.

1-VIETA

Kā liecina plāna nosaukums, izmantojot šo paketi, jums var būt mitināta viena vietne. Lai visi jūsu dati tiktu glabāti serverī, tie dod jums 10 GB atmiņas. Tas ir vairāk nekā pietiekami vienai vietnei.

Ko viņi izmanto, lai saglabātu jūsu vietnes informāciju? Jaunākās paaudzes SSD diskdziņi. Šīs ir lieliskas ziņas, jo SSD jūsu vietni ielādēs daudz ātrāk nekā tradicionālais HDD diskdzinis. Jūsu apmeklētāju saturs pārlūkprogrammā tiks parādīts pat 20 reizes ātrāk nekā tas, ko viņiem piedāvā HDD.

Plānam ir arī jūsu vietnes bezmaksas SSL sertifikāts. Šī funkcija ir diezgan svarīga, jo tā nodrošina jūsu vietnei nepieciešamo drošību. Arī meklēšanas rezultātos jūs ierindosities augstāk, jo Google (un arī citas meklētājprogrammas) dod priekšroku tām vietnēm, kurās ir instalēti SSL sertifikāti.

Vietnes pārvaldīšanai ir nepieciešams arī vadības panelis. A2Hosting komplektācijā ietilpst viens no labākajiem šī darba rīkiem. To sauc Plesk. Izmantojot to, jūs varat pārvaldīt vietni un visas pieejamās funkcijas vienkārši vienuviet. Lai to izdarītu, jums nav jābūt daudz tehniskām zināšanām.

Plānā ir ietvertas arī šādas prēmijas: neierobežota datu pārsūtīšana, bezmaksas CDN ātrākam ielādēšanas ātrumam, vietnes izvietošana, bezmaksas Jetpack licence, bezmaksas pārsūtīšana uz vietni, garantija par naudas atdošanu jebkurā laikā un bezmaksas dublējumi, kas tiek veikti automātiski regulāri (citi maksā atsevišķi šai opcijai).

Tas viss notiek par cenu USD 11,99 mēnesī. Paturiet prātā, ka šis plāns ir pārvaldīts WordPress pakalpojums. Par šādām funkcijām daudzi uzņēmumi iekasēs augstākas cenas.

3-VIETAS

Kā otrais plāns tas nāk par USD 18,99 mēnesī. Vai ir vērts jaunināt? Ja jums pieder vairāk nekā 1 vietne vai arī plānojat paplašināt savu darbu, tas noteikti ir.

Tas ir tāpēc, ka plāns atbalsta 3 mitinātas vietnes vienā kontā. Uzglabāšanas vieta, protams, palielinās. Jūs saņemat 25 GB vietas SSD diskos. Jums nepieciešams vairāk, jo tie ļauj jums mitināt vairākas vietnes, izmantojot šo plānu.

Visas pārējās iepriekšējā plāna funkcijas ir iekļautas arī šajā. Apskatīsim, ko jums dos pēdējais plāns:

Neierobežots

Šis plāns patiešām ir neierobežots, kā teikts nosaukumā. Kāpēc? Lielākais iemesls tam ir tas, ka tas ļauj vienā plānā mitināt neierobežotu skaitu tīmekļa vietņu. Tas var noderēt daudziem vietņu īpašniekiem.

Piemēram, ja vēlaties attīstīt biznesu vai plānojat atvērt vairākas jaunas vietnes, lai nopelnītu naudu, šis plāns ir ideāls jums. Jūs varat iestatīt visu veidu vietnes, kurās darbojas WordPress.

Un jūs zināt, kas tajā ir labākais? Burtiski nekas nav par ko jāuztraucas. Atbalsta komanda apstrādās visas vietnes neatkarīgi no tā, cik to ir. Tātad, ja ar kādu no viņiem kaut kas notiks, viņi to nekavējoties salabos.

Iedomājieties, ja šī pārvietošanās nebūtu paredzēta plānā. Ar hostingu un vietnēm jums būs jātiek galā pašiem. Nav labākais veids, kā mitināt vietni.

Jūsu datu glabāšanai plānā ir 40 GB SSD atmiņas. Cena par neierobežota skaita WordPress vietņu pieejamību vienā paketē ir mēnesī 36,98 USD.

Secinājums

Šajā rakstā mēs runājām par WordPress mitināšanas pakalpojumiem. Sākumā es jums teicu, kāds ir vislabākais mitināšanas pakalpojums, lai apstrādātu WordPress vietni, un kādi ir bonusi, izmantojot šādu pakalpojumu.

Lieta ir tāda, ka, ja izvēlēsities reģistrēties pārvaldītā WP mitināšanas pakalpojumā, jūsu dzīve būs daudz vienkāršāka. Galu galā visas lietas, kas saistītas ar jūsu mitināšanas pakalpojumu un WordPress efektīvu darbību, risinās atbalsta grupas komanda.

Es arī runāju par 3 WordPress pārvaldītajiem hostinga plāniem no A2Hosting. Tajos ietilpst viss nepieciešamais, lai ērti un efektīvi mitinātu WordPress vietni.

Nākamais solis ir jūsu. Lai varētu pieņemt pareizo lēmumu, padomājiet tikai par to, ko jūs sagaidāt no uzticama hostinga pakalpojuma. Tāpat neaizmirstiet to, kas nepieciešams jūsu WordPress vietnei, lai sasniegtu maksimālo veiktspēju.

Visi 3 plāni dos jums labākos skaitļus, bet pirmais ir labāks iesācējiem, un 2. un 3. plāns tiem, kam jau pieder 2 vai 3 vietnes vai plānojat paplašināt to vēl vairāk.

Paturot to prātā, jūs zināt, kurš plāns jums ir vislabākais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector