Vai BlueHost ir laba izvēle WooCommerce?

bluehost-woocommerce


WooCommerce ir visbiežāk izmantotā e-komercijas platforma, ko plaši izmanto internetā. Tā lielākā priekšrocība ir tā, ka jūs varat padarīt savu e-veikalu tikai ar dažiem klikšķiem, pamatojoties uz lielisko interneta programmatūru ar nosaukumu WordPress.

Pirmā WooCommerce versija tika atklāta 2011. gadā, un produktu nopirka Automattic, WordPress.com īpašnieks 2015. gadā. Kopš tā laika WooCommerce iegūst vairāk attīstības un citu resursu, lai būtu vēl noderīgāks.

Ja jums rodas jautājums, vai WooCommerce ir labs jūsu vajadzībām, šeit ir trīs cipari, kas palīdzēs jums izlemt:

 • Saskaņā ar Bultwith.com informāciju WooCommerce darbina vairāk nekā 3,3 miljonus vietņu
 • 4,9% no 1 miljona populārākajām vietnēm izmanto šo programmatūru
 • WooCommerce līdz šim ir lejupielādēts vairāk nekā 51 miljonu reižu

Tā noteikti var būt jūsu programmatūra, ja vēlaties sākt savu jauno veikalu. Turklāt, ja jums ir nepieciešami vairāk WooCommerce faktu, lūdzu, izlasiet mūsu saistīto apmācību.

WooCommerce galvenās iezīmes

woocommerce-logo-bluehostWooCommerce ir daudz lielisku iespēju, vai, godīgi sakot, visas tās funkcijas ir lieliskas. Programmatūrā nav nekādu vāju līdzekļu, tomēr, visticamāk, jūs tos visus neizmantojat. Ir galvenās iezīmes, kuras mums vajadzētu pieminēt WooCommerce, tās ir lielākais spēks, un gandrīz visi lietotāji no tām var gūt labumu.

Ātra uzstādīšana un iestatīšana

Tā kā WooCommerce ir WordPress spraudnis, to var instalēt tikai ar dažiem klikšķiem. Aktivizējot to ar vēl vienu klikšķi, spraudnis ir dzīvs.

Iestatīšanas process ir vednis, kas palīdz veikt pamata iestatījumus un iestatīt tiešsaistes veikalu. Tā kā pašā programmatūrā ir daudz pielāgošanas iespēju, iestatīšanas vednis ir lielisks rīks, kas jums palīdzēs pirmajās darbībās.

Valūtu, nodokļu un maksājumu vārteju uzlabota lietošana

Ja kādreiz esat apstrādājis tiešsaistes veikala norēķinu metodes, jūs zināt, tas ir viens no grūtākajiem e-veikala dzīves uzdevumiem. Mēs runājam par maksājumiem un cilvēku naudu, tāpēc nav kur kaut ko izdarīt nepareizi. No otras puses, maksājumu pakalpojumu sniedzēji pieprasa standartizētas metodes darbam ar jūsu vietni, un jums jāievēro kritēriji.

WooCommerce palīdz jums daudz vienkāršāk pievienot maksājuma vārtus un risinājumus, un jūs varat būt pārliecināti, ka tie darbosies. Jūsu klientu maksājumi būs droši, un viss process tiks automatizēts.

Ja mēs runājam par naudu, mums jāpiemin arī nodokļi un valūtas. Vietnē WooCommerce jums ir iespēja iestatīt neierobežotu skaitu nodokļu, lietošanas gadījumu un valūtu. Jūs varat pārdot vietējos vai starptautiskos pakalpojumus, cenas būs precīzas, un jums nevajadzēs uztraukties par precīzu cenu noteikšanu dažādiem klientiem.

Datu aizsardzība

Mūsdienās vēl svarīgāka ir pašu, savu veikalu un klientu datu aizsardzība. Jaunie GDPR noteikumi ES, katras valsts nacionālie datu aizsardzības likumi liek jums rīkoties uzmanīgi un glabāt tos drošībā.

WooCommerce izmanto nozares standarta aizsardzību un mērījumus, tāpēc jums nevajadzēs uztraukties par datu noplūdi. Jūs varat arī izlemt, vai klientiem ir jāreģistrē lietotāja konts, vai arī atļaujat viesu izrakstīšanos. Pēdējā gadījumā jūs varētu saņemt vairāk pasūtījumu; tomēr, izmantojot lietotāja reģistrāciju, jūs varat veikt kuponus vai citas atlaides klientiem, kas atgriežas. WooCommerce atbalsta arī šādas klientu priekšrocības.

Produktu apstrāde

Jūsu tiešsaistes veikala atslēga ir produktu apstrāde, jo jums vajadzētu augšupielādēt savas preces un parādīt tās klientiem. WooCommerce ir daudzpusīgi līdzekļi šo uzdevumu atbalstam, ieskaitot ļoti detalizētās produktu profila lapas, uzlabotās pielāgošanas metodes, izmantojot dažāda veida nosūtīšanas, mārketinga un citus pārvaldības rīkus utt..

Atbalsts profesionāļiem un nozarei

Kad kaut kas ir tik liels kā WooCommerce, visa tā pamatā ir visa nozare. Tātad jūs varat viegli atrast bezmaksas vai premium WooCommerce veidnes WordPress, izstrādātājiem, mārketinga guru vai pat datu ievades darbiniekiem, kuri zina šo programmatūru.

WooCommerce ir savs tēmu veikals un paplašinājumu veikals, kurā bez maksas vai par naudu var iegūt oficiālas ekstras. Protams, visā pasaulē var atrast arī desmitiem plaši pazīstamu, bet neatkarīgu veikalu.

Lietotāju ieguldījums

Jūs varat ļaut lietotājiem novērtēt un pārskatīt produktus, kā arī varat uz tiem atbildēt. Tādā veidā jūsu veikals izskatīsies profesionālāk, un lietotāju radītais saturs nozīmē bezmaksas saturu un vairāk pārdošanas!

Meklētājprogrammu optimizācija

Visas satura vai produktu lapas var palielināt SEO, un WooCommerce to absolūti atbalsta. Ja jūs veltīsit pūles, lai rakstītu SEO daļas, jūsu veikals būs veiksmīgāks un būs atšķirīgs nekā duci citu veikalu internetā.

Komandas darbs

WooCommerce ļauj jūsu veikalā pievienot komandas locekļus. Jums tie nav jāpadara par administratoriem, taču viņi varēs apstrādāt pārskatus vai pirkumus. Tika iekļauts arī daudz statistikas un analītikas rīku, tāpēc jūs varat sekot līdzi saviem mērķiem.

WooCommerce servera prasības

Ja plānojat izmantot WooCommerce, jums jāzina par tā servera prasībām, lai atrastu labāko tā resursdatoru. Tā kā tas ir WordPress spraudnis, vispirms jums jāzina šīs CMS servera prasības.

Kas jums būs nepieciešams WordPress:

 • PHP vismaz 7.2 vai jaunāka versija
 • MySQL vismaz 5.6 vai jaunāka versija; VAI MariaDB versija 10.0 vai jaunāka
 • atbalstot HTTPS
 • ieteicams Apache vai Nginx, taču varat izmantot jebkuru no Web serveriem, kas atbalsta iepriekšminētās versijas

Kas jums būs nepieciešams WooCommerce:

 • iepriekš minētie resursi
 • vismaz 128 MB atmiņas ierobežojuma iestatījums programmā WordPress (wp-config.php)

Īpašiem uzdevumiem var būt nepieciešami arī daži papildu pakalpojumi, piemēram, CURL vai fsockop atbalsts; jūs varat lasīt vairāk par viņiem vietnē oficiālā WooCommerce vietne.

Bet pamatā iepriekš minētie servera resursi ir nepieciešami, lai WordPress un WooCommerce darbotos nevainojami. Lūdzu, informējiet, ka vairums tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju joprojām darbojas PHP 5 savos serveros, kas kopš 2016. gada 31. decembra netiek aktīvi atbalstīti, tādējādi nozīmē lielāku ievainojamību un hakeru iespējas nekā PHP 7.

Ja jums ir uzticams un labi funkcionējošs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, mēs iesakām jums BlueHost. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk, kāpēc mēs iesakām šo uzņēmumu, un kādus īpašos WooCommerce pakalpojumus jūs varat izmantot.

Kāpēc izvēlēties BlueHost WooCommerce

BlueHost ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas tika dibināts 2003. gadā, un tas ir plaši pazīstams kā viens no visuzticamākajiem uzņēmumiem nozarē. Arī skaitļi rāda to pašu, aptuveni 2 miljonus domēna vārdu uztur BlueHost un tā māsas uzņēmumi, padarot BlueHost par vienu no lielākajiem tīmekļa mitinātājiem pasaulē. Izlasiet mūsu detalizēto BlueHost pārskatu, lai uzzinātu vairāk par šo uzņēmumu.

Uzņēmumam ir dažāda veida hostinga paketes, ieskaitot sākuma līmeņa dalītu mitināšanu, kā arī modernāku VPS mitināšanu vai speciāla servera mitināšanu. Tas arī izveidoja īpašu WooCommerce hostinga pakešu produktu līniju, kuras ir paredzētas šīs e-komercijas programmatūras darbināšanai.

bluehost-woocommerce-plan-features

Galvenās BlueHost WooCommerce pakešu priekšrocības:

 • Bezmaksas domēna vārds: Vietnes domēna vārdu var iegūt bez maksas.
 • WooCommerce automātiskā instalēšana: Programmatūra ir automātiski instalēta šādiem plāniem, tāpēc jūs varat nekavējoties izmantot savu instanci.
 • Bezmaksas SSL šifrēšana: Jūsu vietne automātiski iegūs bezmaksas SSL aizsardzību, tāpēc klienta un vietnes dati tiks šifrēti internetā. Liels plus ir tas, ka mūsdienu pārlūkprogrammas, piemēram, Chrome, Firefox un citas, parādīs jūsu klientiem, ka jūsu vietne ir droša.
 • Bezmaksas īpaša IP adrese: Pretstatā koplietotajam IP, kur jūsu kaimiņi uz servera un jums ir vienāds IP, jums būs unikāla IP adrese, kas paredzēta tikai jums. Tātad, ja kāds no jūsu kaimiņiem internetā izgatavo nelikumīgas lietas, tas jūs neapvaino.
 • PPC kredītpunkti: Kā dāvanu jūs saņemsiet PPC kredītus, ko varēsit izmantot savas vietnes reklamēšanai bez maksas.
 • Diennakts klientu atbalsts: Ja jums jau bija salauzta vietne un jums bija jāgaida palīdzība, jo jūsu bijušais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nesniedza atbalstu vakaros vai nedēļas nogalēs, jūs zināt, kāpēc 7/24 atbalsts ir būtisks. BlueHost atbalstu var saņemt pa e-pastu, tālruni, tiešraides tērzēšanu un biļešu pārdošanas sistēmu. Vietnē ir arī izsmeļoša zināšanu bāze, kas aptver visas iespējamās tēmas.
 • Neierobežots joslas platums: Visi vietņu apmeklējumi norāda joslas platuma izmantošanu, jo jūsu dati tiek pārvesti no jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēja servera uz apmeklētāja mājām. Kad joslas platuma ierobežojums ir sasniegts, jūsu vietne nebūs pieejama, ja vien jūs nemaksāsit vairāk. WooCommerce plānos ir neierobežots joslas platuma lietojums, tāpēc jūsu vietne nekad netiks izslēgta.
 • Draudzīga atmaksas politika: BlueHost piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju WooCommerce mitināšanas plāniem. Jūs varat brīvi pieprasīt atmaksu par savu hostinga paketi 30 dienu laikā, papildu pirkumi, piemēram, domēna vārdi, netiek atmaksāti. Ja esat saņēmis bezmaksas domēna vārdu un lūdzat atmaksu par sava mitināšanas plāna cenu, par domēna vārdu jums tiks iekasēts rēķins 15,99 USD apmērā, taču jūs varat saglabāt domēnu. Pēc 60 dienu reģistrācijas perioda varat to pat pārvietot pie cita reģistratūras bez jautājumiem.

BlueHost WooCommerce plāni

BlueHost ir 3 veidu WooCommerce plāni, tāpēc saviem mērķiem varat izmantot vispiemērotāko. Visi no tiem tika izstrādāti WooCommerce un nodrošina atšķirīga līmeņa resursus. Jūs varat sākt ar pirmo plānu, bet sarežģītākiem plāniem ir jaudīgāki aktīvi.

bluehost-woocommerce-hosting-plans-cenu noteikšana

Sākuma plāns

Šajā plānā jūs iegūsit 100 GB krātuvi savu datu glabāšanai. Jūs varat pievienot 1 autostāvvietas domēnu, 5 apakšdomēnus un izveidot 5 e-pasta kontus. PPC kredīti ir iekļauti arī USD 50 vērtībā.

Parastā cena: USD 13,99 mēnesī, īpašā cena ar atlaidi sākas no USD 6,95 mēnesī.

Kad jūs to izvēlaties: lai sāktu savu veikalu par labāko cenu.

Plus plāns

Šajā mitināšanas plānā jūs iegūsit neierobežotu krātuvi, kā arī neierobežosit pievienoto autostāvvietu domēnu, apakšdomēnu vai e-pasta kontu daudzumu. Iekļauta arī aizsardzība pret surogātpastu 1 domēna vārdam un 100 ASV dolāru PPC kredīti.

Parastā cena: USD 17,99 mēnesī, īpašā cena ar atlaidi sākas no USD 8,95 mēnesī.

Kad jūs to izvēlaties: kad vēlaties izmantot lielāku PPC kredītu daudzumu, un jūsu veikals sāk augt.

Pro plāns

Vismodernākais mitināšanas plāns sniedz jums visas funkcijas, kuras Plus plāns nodrošina, kā arī jūs iegūsit arī dažas ekstras. Tajos ietilpst ikdienas vietņu dublējumi, domēna privātuma rīks, 2 domēnu vārdu aizsardzība pret surogātpastu un 200 ASV dolāru PPC kredīti.

Parastā cena: USD 31,99 mēnesī, īpašā cena ar atlaidi sākas no USD 12,95 mēnesī.

Kad jūs to izvēlaties: ja jūsu veikalā ir liela trafika un / vai jūs vēlaties darīt visu iespējamo, lai izvairītos no surogātpastu, hakeriem un citām kaitinošām lietām, kas vērstas pret jūsu biznesu.

Bez iepriekš uzskaitītajiem WooCommerce plāniem, BlueHost piedāvā daudz citu plānu dažādām vajadzībām. Lūdzu, izlasiet mūsu detalizēto rakstu, kurā mēs pārskatām katru BlueHost piedāvāto mitināšanas plānu.

Kā uzsākt WooCommerce veikalu vietnē BlueHost

Kad esat izvēlējies iepriekšminēto hostinga plānu, jūs varat ātri sākt savu biznesu. Vienkārši veiciet šīs darbības:

 1. Uzklikšķiniet uz zaļās pogas SELECT pie hostinga plāna, kas jums patīk visvairāk.
 2. Kā nākamo soli pievienojiet tikko reģistrēto vai jau esošo domēna vārdu.
 3. Izveidojiet savu lietotāja kontu un norādiet savu maksājuma informāciju.
 4. Pagaidiet, kamēr WooCommerce ir automātiski instalēta.
 5. Atlasiet sava veikala motīvu.
 6. Pievienojiet savus produktus, nodokļus un maksājuma informāciju.

Tas ir viss. Jūsu jauno vietni var izdarīt vienkāršāk nekā jebkad agrāk. Varat arī iegādāties papildu pakalpojumus, piemēram, papildu domēna vārdus, premium SSL sertifikāciju, SpamExperts filtrēšanu e-pastiem, papildu domēna privātumu, SEO rīkus un daudz ko citu..

Pirms mēs noslēdzam, lūdzu, apskatiet BlueHost plusus un mīnusus.

Secinājums

Šī raksta nosaukumā tika uzdots jautājums – vai BlueHost ir laba izvēle WooCommerce? Mēs varam teikt: noteikti JĀ. Īpašās WooCommerce mitināšanas paketes bija paredzētas WooCommerce vadīšanai, tāpēc izvēlieties tikai sev vispiemērotākās un rīkojieties iepriekš. Tikai dažu minūšu laikā jūsu e-komercijas vietne būs pieejama tiešsaistē!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map