Vai BlueHost piedāvā bezmaksas piekļuvi Webmail? – Kāpēc jums to vajadzētu izmantot?

01.06.2020
Nav kategorijas 'Vai BlueHost piedāvā bezmaksas piekļuvi Webmail? – Kāpēc jums to vajadzētu izmantot?
0 9 мин.

bluehost tīmekļa pasts


BlueHost ir labi pazīstams hostinga uzņēmums, kas piedāvā dažādus serverus, sākot no domēnu reģistrēšanas, izmantojot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, līdz e-pasta mitināšanai. Ja vēlaties uzzināt vairāk par uzņēmumu, lūdzu, izlasiet mūsu detalizēto pārskatu par BlueHost, kur atradīsit darbspējas un veiktspējas statistiku, personīgo pieredzi un noderīgāku informāciju par BlueHost..

Bieži vien mums rodas viens un tas pats jautājums, tāpēc mēs gribējām to noskaidrot. Mums tika jautāts, vai BlueHost piedāvā piekļuvi tīmekļa pastam. Īsi sakot, jā! BlueHost piedāvā piekļuvi tīmekļa pastam caur viņu platformu.

Kas ir Webmail un kāpēc jums to vajadzētu izmantot??

BlueHost saviem klientiem piedāvā milzīgu funkciju klāstu, ieskaitot piekļuvi tīmekļa pastam. Webmail ir tīmekļa e-pasta risinājums, kas ļauj lietotājam piekļūt e-pasta kontam, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammas.

Vairumā gadījumu cilvēki izvēlas sūtīt un saņemt e-pastus, izmantojot e-pasta klientu, piemēram, Microsoft Outlook, Thunderbird, Opera Mail vai citu. Lai izveidotu e-pasta kontu ar savu iecienīto e-pasta klientu, ir ilgs un nogurdinošs uzdevums. Ja darbam izmantojat vairākas ierīces un vēlaties piekļūt savam e-pastam katrā ierīcē, jums būs jāinstalē e-pasta klients un iestatīšanas e-pasts katrā ierīcē. Tīmekļa pasta lietojumprogramma vienkārši ļauj ietaupīt no visām grūtībām un nekavējoties ļauj piekļūt e-pasta ziņojumiem.

Ar BlueHost tīmekļa pastu jūs varēsit veikt tos pašus uzdevumus kā ar jebkuru e-pasta klientu. Vienīgā atšķirība ir tā, ka jūs varēsit lasīt un rakstīt e-pastu no savas tīmekļa pārlūka. Jums arī būs jāatceras sava e-pasta adrese un parole, lai pieteiktos no FireFox, Chrome, Opera vai iecienītākās pārlūkprogrammas.

Tātad, ja vēlaties piekļūt saviem e-pasta ziņojumiem, atrodoties ceļā, tīmekļa pasts noteikti ir labs risinājums, lai droši lasītu un nosūtītu e-pastus.

Pieejamie tīmekļa pasta klienti vietnē BlueHost

Pirmoreiz piekļūstot tīmekļa vietnei BlueHost, jums tiks lūgts izvēlēties tīmekļa pasta klientu. Jūs varat izvēlēties Apaļais kubs, Orda vai SquirelMail. Katru reizi, piesakoties savā kontā, varat izvēlēties citu tīmekļa pasta klientu vai arī izvēlēties automātiskās ielādēšanas funkciju, ja jums jau ir kāds no iecienītākajiem..

 • Apaļais kubs: ir vispopulārākais tīmekļa pasta klients, kuru izmanto BlueHost klienti, un tam ir tāds pats izskats un izjūta kā jebkurai citai e-pasta lietojumprogrammai ar atšķirību, kas darbojas jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā. Varat importēt un pārvaldīt adrešu grāmatu, kā arī var kārtot mapes. E-pasta rakstīšana ir vienkārša, izmantojot bagātināta teksta html sastādītāju un pareizrakstības pārbaudītāju. Lai ietaupītu vēl vairāk laika, varat iestatīt iepriekš iestatītas e-pasta atbildes.
 • Orda: ir pilnīgs risinājums e-pastu, kalendāru, piezīmju un uzdevumu pārvaldībai. Tā galvenā iezīme tomēr ir sadarbības lietotne. Tas ļauj koplietot kalendārus, piezīmes un uzdevumus ar savām koledžām, kurām noteikti ir jāizmanto arī Orda.
 • SquirelMail: ir vienkāršākais tīmekļa pasta klients, kuru tur uzzināsit. Atšķirībā no Roundcube vai Horde, šim e-pasta klientam ir mazāk funkciju. Nāk ar lietotājam draudzīgu saskarni un piedāvā vairāk pielāgošanas iespēju nekā pārējās divas.

Lasiet arī: ja jums vajadzētu izmantot pakalpojumu Gmail biznesam?

Kā piekļūt BlueHost Webmail?

bluehost tīmekļa pasta piekļuve

Jums nekas nav jāiestata, jo viss tīmekļa pasts ir tiešsaistē. Tam var piekļūt trīs dažādos veidos:

 • 1. opcija: izmantojot jebkuru tīmekļa pārlūkprogrammu, dodieties uz bluehost.com/webmail, ierakstiet savu e-pasta adresi un paroli un noklikšķiniet uz Pieteikšanās.
 • 2. variants: piesakieties savā vadības panelī vietnē my.bluehost.com un noklikšķiniet uz Hostings > E-pasta izvēlne. Atrodiet e-pasta adresi, kurai vēlaties piekļūt, un noklikšķiniet uz Skatīt iesūtni. Tas tiks atvērts pieteikšanās lapā, kur jums būs jāievada e-pasts un parole.
 • 3. opcija: savam galvenajam domēnam varat iestatīt pielāgotu apakšdomēnu, kas novirza uz tīmekļa pasta klientu. Lai to izdarītu, vispirms būs jāpiesakās savā e-pastā, izmantojot kādu no iepriekšminētajām metodēm, un jākopē URL no pārlūka. Vadības panelī jums būs jāiestata tāds apakšdomēns kā mymail.yourdomain.com un jāpārvirza uz tikko nokopēto URL. Nākamreiz piekļūstot apakšdomēnam, jūs tieši nokļūsit e-pasta pieteikšanās lapā.

IMAP vai POP3 – kuru protokolu vajadzētu izvēlēties?

Web pasta izmantošana ir lieliska iespēja piekļūt e-pastam no jebkuras vietas; tomēr jūs varētu vēlēties, lai galvenajā datorā būtu arī e-pasta klients, kuru darbam izmantojat visvairāk. Ja vēlaties iestatīt e-pastu Thunderbird vai citam e-pasta klientam, jums būs jāizvēlas protokols.

Nosūtot e-pastu, ziņojums tiks saglabāts e-pasta serverī. Varat iestatīt e-pasta programmu, lai ielādētu e-pastu no e-pasta serveriem, izmantojot divus dažādus protokolus: POP3 vai IMAP. Tas lietotājiem rada daudz neskaidrību, galvenokārt tāpēc, ka viņi nevar izlemt, kuru protokolu izmantot.

 • IMAP: šis iestatījums ļauj piekļūt e-pastam vairākās ierīcēs. Vairāki lietotāji var piekļūt arī tam pašam e-pasta kontam. Tātad, ja kāds lasīs, atbildēs, pārsūtīs, izdzēsīs vai pārvaldīs e-pastu, izmaiņas tiks saglabātas e-pasta serverī un tiks sinhronizētas ar visiem e-pasta klientiem, kuri ar šo kontu ir savienoti, izmantojot IMAP.
 • POP3: šī konfigurācija ļauj piekļūt e-pastam tikai vienā ierīcē. Lielākā daļa e-pasta klientu, kuri ir iestatīti ar POP3, dzēsīs ziņojumus no servera, un tie tiks saglabāti tikai tajā ierīcē, kurā ir instalēts jūsu e-pasta klients. Nevajadzētu izmantot šo protokolu, ja vēlaties saglabāt saglabātu kopiju e-pasta serverī, kur varēsit piekļūt saviem e-pasta ziņojumiem, kad vien tas būs nepieciešams..

Iespējamās problēmas ar e-pasta klientu vai Webmail

BlueHost ir uzticams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, un lielākoties viss darbojas nevainojami. Tomēr tehnisku problēmu dēļ jūs, iespējams, nevarēsit nosūtīt vai saņemt e-pastus gan no e-pasta klienta, gan no tīmekļa pasta. To var izraisīt vairākas lietas, piemēram:

 • Maksimālais e-pasta numuru skaits stundā: pēc noklusējuma BlueHost ierobežo katru klientu nosūtīt ne vairāk kā 150 e-pastus stundā. Dienā, kad sūtāt biznesa e-pastus, šis numurs neradīs problēmu. Bet, ja jūs izsūtīsit e-pastu savam e-pasta sarakstam, kurā ir vairāk nekā 150 adresātu, sistēma saņems paziņojumu, ka esat pārsniedzis maksimālo e-pastu daudzumu. Ja jums ir vairāk nekā 150 e-pasta abonentu, varat to sadalīt vairākos sarakstos un plānot e-pastus dažādās stundās. Arī ekspeditori var izraisīt līdzīgu problēmu. Tāpēc vienmēr sazinieties ar šiem diviem, pirms sazināties ar atbalsta dienestu. Ja vēlaties palielināt stundā sūtāmo e-pasta ziņojumu skaitu, sazinieties ar atbalsta dienestu un sniedziet viņiem sīkāku informāciju, kāpēc jums ir nepieciešams šis ierobežojuma palielinājums.
 • E-pastu nevar piegādāt: var būt vairāki iemesli, kāpēc jūs saņemsit šo kļūdas ziņojumu, mēģinot nosūtīt e-pastu. Drīzāk jūsu vietne ir pilna un e-pastu nevar saglabāt e-pasta serverī, vai arī e-pasta adrese, kuru mēģināt nosūtīt, neeksistē. Pēdējā gadījumā e-pasts atgriezīsies kā nepiegādāts.
 • E-pasta serveris nedarbojas: tehnisku problēmu dēļ nosūtītos e-pasta ziņojumus var ievietot rindā uz BlueHost pasta starpniekserveri. Šajā gadījumā pirms mēģināt to atkārtoti nosūtīt, jāgaida pāris stundas, līdz tiek nosūtīts e-pasts.

Secinājums

Kā jūs varētu atcerēties, BlueHost piedāvā ar funkcijām bagātu pakalpojumu, kad runa ir par e-pastiem. Viņu tīmekļa pasta lietojumprogramma ļaus ikvienam ērti piekļūt un e-pastus droši pārvaldīt no jebkuras vietas. Ja jūs meklējat uzticamu mitināšanu, kas piedāvā ērti lietojamu tīmekļa pasta lietotni, BlueHost vajadzētu būt jūsu apsvērumu saraksta augšgalā. Ja esat gatavs iegādāties BlueHost, iesaku apskatīt pieejamos BlueHost kuponu kodus, lai ietaupītu naudu pirkumā..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector