Vai FastComet ir labs WordPress vietņu mitināšanai?

01.06.2020
Nav kategorijas 'Vai FastComet ir labs WordPress vietņu mitināšanai?
0 11 мин.

fastcomet-wordpress-hostings


WordPress tagad ir populārākā satura pārvaldības sistēma pasaulē. Miljoniem vietņu to izmanto kā savas sistēmas bāzi, un to skaits ar katru dienu pieaug. Tā kā WordPress tiek plaši izmantots, nav pārsteigums, ka tika izveidots īpašs mitināšanas pakalpojums, kas paredzēts šo vietņu lietošanai.

Šajā rakstā mēs runāsim par šo mitināšanas pakalpojumu un tā darbību. Arī vēlāk es apskatīšu hostinga plānus FastComet piedāvājumi WordPress vietņu mitināšanai. Tādā veidā jūs uzzināsit, vai FastComet ir labs WordPress vietņu mitināšanai.

Kas ir pārvaldītais WordPress mitināšanas pakalpojums?

par pārvaldītu WordPress mitināšanu

Par pārvaldīto WordPress mitināšanu

Pirmais, par ko mums jārunā, ir tas, kā uzņēmumam ir jāuzņem WordPress vietne. Tiek saukts labākais un efektīvākais pakalpojums pārvaldīta WordPress mitināšana. Apskatīsim, kas tas par lietu.

Nosaukums liek domāt, ka pakalpojums atšķiras no vienkārša tīmekļa mitināšanas plāna. Acīmredzot šis pakalpojums tika izveidots īpaši WordPress vietnēm. Bet vai ir kāda cita atšķirība??

Šāds mitināšanas plāns būs ne tikai jūsu vietnes mitināšana. Tā kā jūs izmantojat WordPress, atbalsta komanda, kas ir jūsu izvēlētā mitināšanas plāna pamatā, parūpēsies par visu, kas nepieciešams WordPress palaišanai.

Būtībā visu aizmugurējo darbu veic viņi, tāpēc jums nav jāuztraucas, ja rodas kāda problēma vai ir jauns WordPress atjauninājums. Ar visiem šiem jautājumiem nodarbojas atbalsta grupa.

Ļaujiet man sniegt jums piemēru, no kura jūs varat pateikt, ka jums ir darīšana ar pārvaldītu WordPress mitināšanas plānu. Lielākā daļa uzņēmumu, kas piedāvā pārvaldītu WP mitināšanu, pārliecināsies, ka CMS ir viegli instalējams jūsu vietnes serverī. Tas ir sagaidāms, jo jūs izmantojat pakalpojumu, kas īpaši izveidots WordPress.

Kā viņi to pārvalda? Ir vismaz 2 metodes, kā rīkoties ar instalēšanu. Ja kaut kas no šiem atrodas paketē, jūs zināt, ka plāns vismaz daļēji ir pārvaldīts mitināšanas pakalpojums.

Pirmā metode ir viena klikšķa instalēšanas process. Ko tas nozīmē? Saimnieks ļaus jums bez maksas instalēt daudzas lietotnes un tīmekļa programmas, veicot tikai vienu klikšķi. Šajā gadījumā programmu sarakstā jāatrod WordPress un vienkārši noklikšķiniet uz instalēt. Pārējo veic saimnieks.

Otrais veids, kā vienkārši instalēt WordPress, ir vēl vienkāršāks. Jums vispār nav ko darīt. Jūs vienkārši reģistrējaties mitināšanas paketē, kā jūs darāt parasti, un tad resursdators automātiski instalēs WordPress uz jūsu izvēlētā domēna vārda.

Tātad, vai jums atliek kaut ko darīt? Pielāgošana un satura izveide joprojām ir jūsu darbs. Paturiet prātā, ka visu, kas saistīts ar WordPress palaišanu, pārvalda resursdators, bet pati vietne ir jūsu pārvaldīšanas pienākums.

Tagad pāriesim tālāk un apskatīsim, ko FatComet piedāvā kā WordPress mitināšanas pakalpojumu.

FastComet WordPress mitināšana

fastcomet optimizēts WordPress hostings

FastComet – optimizēta WordPress mitināšana

FastComet ir amerikāņu tīmekļa mitināšanas bizness, kas dibināts 2013. gada beigās. Kopš tā laika viņi kļuva par visā pasaulē pazīstamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Šajā uzņēmumā savus pakalpojumus ir atraduši vairāk nekā 45 000 klientu 83 valstīs.

FastComet piedāvā visa veida hostinga pakalpojumus. Piemēram, oficiālajā vietnē jūs varat atrast visu šo: dalītu mitināšanu, VPS mākoņa mitināšanu, veltītus serverus, WordPress mitināšana, Joomla mitināšana un pat e-komercijas mitināšana (OpenCart).

Tāpat kā jūs gaidījāt, mēs apskatīsim viņu piedāvāto WordPress mitināšanas pakalpojumu.

Šis pakalpojums ir sadalīts 3 dažādos plānos, lai katram klientam piedāvātu personalizētākas funkcijas. Plāni ir šādi:

 1. StartSmart: USD 2,95 mēnesī
 2. ScaleRight: USD 5,95 mēnesī
 3. SpeedUp: USD 9,95 mēnesī

Es runāšu par katru plānu atsevišķi, bet pirms tam apskatīsim, ko jūs iegūstat kā standartu neatkarīgi no jūsu izvēlētā komplekta:

 • Bezmaksas vietņu pārsūtīšana (atkarībā no izvēlētā komplekta vietņu skaits var mainīties)
 • SSD diskdziņi labākai veiktspējai (pat 20x ātrāk nekā tradicionālais HDD)
 • Bezmaksas CloudFlare CDN: domāts, lai paātrinātu jūsu vietni katram apmeklētājam
 • cPanelis vietnes pārvaldībai: tas ir nozares standarta vadības panelis
 • Bezmaksas ikdienas un nedēļas dublējumi jūsu vietnēm. Milzīgs profesionālisms, jo vairums uzņēmumu par šo pakalpojumu iekasē atsevišķi.
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija.

Tagad ir laiks runāt par 3 atsevišķiem plāniem, kurus es uzskaitīju iepriekš:

StartSmart

Šis plāns tika izstrādāts tiem, kas tikai sāk darbu ar jaunu WordPress vietni. Tā ir par saprātīgu cenu, tāpēc jūs nepārmaksāsit par mitināšanas pakalpojumu. Bet kas tas ir, ko tas jums piedāvā papildus standarta funkcijām?

Piemēram, plānā ir iekļauts bezmaksas SSL sertifikāts no Let’s Encrypt. Tas ir liels darījums, jo vairums uzņēmumu par SSL sertifikātu maksā diezgan daudz. Ir svarīgi, lai tas būtu instalēts. SSL aizsargās jūsu vietni, tādējādi padarot to drošu piekļuvi cilvēkiem.

Tā kā tiek pārvaldīta WordPress mitināšanas pakete, tie ietver vienkāršu WordPress instalēšanas veidu. Uzstādīšana ar vienu klikšķi atrodas paketē. Un, protams, bez WordPress tiek pievienotas arī daudzas citas lietotnes.

Ja jums pieder vietne, jums vajadzētu arī izveidot profesionālu e-pasta kontu, vai ne? Par laimi, FastComet ļauj izveidot neierobežotu skaitu e-pasta kontu. Jā, lētākajā plānā. Tādā veidā, kad apmeklētājs sazināsies ar jums, redzēsit, ka jūs nopietni domājat par to, ko darāt.

Lai jūsu vietne darbotos visaugstākajā veiktspējā, plānā ir 15 GB krātuves vietas un neapmēram datplūsma. Tas ir lieliski, jo jums nav ierobežojumu, cik daudz cilvēku vienlaikus var apmeklēt jūsu vietni.

ScaleRight

Kā otrais plāns tam ir visas iepriekšējā plāna funkcijas, kā arī daži papildinājumi. Piemēram, krātuvē ir līdz 25 GB SSD vietas, un tās ļauj vienā plānā mitināt vairākas vietnes. Pirmais atbalsta tikai vienu vietni.

Turklāt ir arī komplekts ar nosaukumu Advance Features. To veido šādas prēmijas:

 • 2x vairāk apstrādes jaudas (CPU kodoli un RAM)
 • Neierobežots papildinājumu domēnu nosaukums
 • 3 vietņu pārsūtīšana par brīvu
 • Bezmaksas dinamiskais SSL zīmogs un GlobalSign SSL
 • Vienreiz noklikšķiniet uz Restore Manager
 • Google PageSpeed

Šis plāns ir vispiemērotākais tiem, kam pieder (vai plānojat) pieaugoša vietne, kas, iespējams, katru dienu piesaistīs vairāk apmeklētāju. Visas šīs funkcijas palīdzēs jums pārvaldīt vietni, kad tā kļūs lielāka un populārāka.

Paātrināt

Kā trešais un pēdējais WordPress mitināšanas plāns, tas, protams, ir visdārgākais. Pat ja tā, tas ir ievērojami lētāk nekā konkurenti. Jums jāzina, ka šis plāns ir vislabākais cilvēkiem, kuriem pieder vietne, kurai pašlaik tiek pievērsta liela uzmanība.

Ja katru dienu apmeklējat tūkstošiem apmeklētāju, jums būs nepieciešami šī plāna resursi. Varētu darboties arī iepriekšējā, taču tā nedos jūsu vietnei vajadzīgo veiktspēju.

Kā jūs gaidījāt, šajā paketē ir arī iepriekšējo plānu priekšrocības. Jā, ir arī daži papildinājumi. Šīs piemaksas ir paredzētas, lai jūsu vietne būtu pēc iespējas ātrāka, pat ja tai vienlaikus piekļūst tūkstošiem cilvēku:

 • 3x vairāk CPU un RAM apstrādes jaudai.
 • Regulāri tiek izveidoti 30 ikdienas dublējumi.
 • 3x mazāk klientu uz serveri (liels uzlabojums salīdzinājumā ar citiem plāniem)
 • Notiek atmiņā (lai ātrāk ielādētu saturu)
 • LiteSpeed ​​LSAPI

Tagad, kad es iepazīstināju ar visām 3 WordPress mitināšanas paketēm, jums jāzina par vēl vienu perk, kas nāk ar jebkuru plānu no augšas: 24 × 7 atbalsts.

Runājot par klientu atbalstu, jums jāņem vērā 2 aspekti: ātrums un uzticamība (efektivitāte).

Tas ir diezgan acīmredzami, kāpēc ir nepieciešams ātrums. Kad jūsu mitināšanas pakalpojumā ir radušās problēmas, jūs vēlaties, lai tas tiktu novērsts pēc iespējas ātrāk. Nav pārsteigums tur. Atbalsta komandai pēc iespējas ātrāk ir jāatbild uz jūsu pieprasījumu.

Par laimi FastComet klientu atbalsts ir visaugstākais. Jūs saņemsit atbildi dažu minūšu laikā. Un jūs zināt, kas tajā ir vislabākais? Ka tie ir arī efektīvi. Jūs nesēdēsit runājot par savu problēmu, nesaņemot tās risinājumu.

Neatkarīgi no tā, kāda veida problēma jūs varētu saskarties, to atrisinās šī lieliskā atbalsta komanda vietnē FastComet.

Secinājums

Apkoposim to, par ko mēs runājām šajā rakstā.

Pirmkārt, es minēju, ka WordPress vietnei ir nepieciešams noteikts hostinga pakalpojuma veids, kas nav tradicionālais tīmekļa mitināšana: pārvaldīta WordPress mitināšana.

Tālāk mēs redzējām, kas patiesībā ir pārvaldītā WordPress mitināšana un kā dažādi uzņēmumi palīdz jums sākt darbu ar WordPress. Uzņēmums, par kuru mēs runājām, FastComet izmanto viena klikšķa instalēšanas procesu.

Visbeidzot es apskatīju katru pārvaldīto WordPress mitināšanas paketi, ko varat atrast vietnē FastComet, un lielisko klientu atbalstu, ko viņi jums sniedz.

Kopumā izvēle ir jūsu izvēle. Par ko? Ja atklājat, ka FastComet ir tas, ko meklējāt, jums jāizlemj, uz kuru hostinga plānu jūs reģistrējaties.

Lai to izdarītu, vienkārši padomājiet par savas vietnes vajadzībām. Cik liels tas ir? Par ko ir runa? Cik apmeklētāju jūs saņemat?

To darot, jūs varēsit pieņemt pareizo lēmumu un reģistrēties uzticamai mitināšanas pakotnei, kas palīdzēs jums izmantot visas jūsu WordPress vietnes iespējas..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector