Vai HostGator ir piemērots WordPress vietņu mitināšanai?

hostgator-wordpress-hostings


WordPress ir vispopulārākā satura pārvaldības sistēma, ko vietņu īpašnieki izmanto visā pasaulē. Vairāk nekā 25% no visām šodien tiešsaistes vietnēm izmanto WordPress kā savu bāzes platformu.

Tā popularitātes dēļ pastāv liela iespēja, ka jūs to izmantojat arī jūs. Kopš esat ieradies šajā lapā, iespējams, jums jau pieder WordPress vietne vai arī tuvākajā laikā plānojat to atvērt..

Neatkarīgi no tā, kura no tām ir jūsu gadījumā, jūsu vietnei būs nepieciešams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, lai tā darbotos tiešsaistē. Bet, tā kā jūs izmantojat WordPress kā vietnes platformu, jums jāmeklē hostinga pakalpojumu sniedzējs, kurš ir pārvaldījis pieejamo WordPress mitināšanu.

Šajā rakstā mēs runāsim par vienu no populārākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem pasaulē: HostGator. Mēs redzēsim, vai uzņēmums labi pārvalda WordPress vietnes. Precīzāk, es apskatīšu mitināšanas plānus, kas piedāvā īpašus WordPress pakalpojumus.

Bet pirms mēs to darām, jums jāzina, kas patiesībā ir pārvaldītā WordPress mitināšana. Tātad, redzēsim par to pirmo.

Kas ir pārvaldītā WordPress mitināšana?

Kā jūs droši vien varat pateikt no tā nosaukuma, pārvaldītā WordPress mitināšana ir pakalpojums, kas īpaši paredzēts WordPress vietnēm. Būtībā pārvaldīts WP mitināšanas plāns var padarīt jebkuru WP vietni ātrāku un efektīvāku. Kā tas tiek panākts??

pārvaldīts WordPress mitināšana

Piemēram, plāns ietver noteiktas funkcijas un resursus, kas nepieciešami WP vietnei. Daudzos plānos tiek piedāvāti automatizēti WP atjauninājumi. Tas nozīmē, ka tad, kad nebūs beidzies jauns WP atjauninājums, resursdators automātiski rūpēsies par jūsu sistēmas atjaunināšanu. Par to jums nemaz nav jāuztraucas.

Tas pats ir ar daudziem citiem aspektiem. Galvenā ideja ir tāda, ka pārvaldīta WP mitināšanas pakete parūpēsies par visiem WordPress darbības tehniskajiem aspektiem jūsu vietnē. Atbalsta komanda vienmēr ir tur, kas jums palīdzēs, un lielāko daļu lietu viņi jau no paša sākuma apstrādā.

Viena no vissvarīgākajām lietām, kas jums jāiekļauj pārvaldītā WordPress mitināšanas plānā, ir spēja viegli instalēt WordPress. Lielākā daļa uzņēmumu to dara, piešķirot jums funkciju ar nosaukumu “viena klikšķa instalēšana”.

Izmantojot to, jūs varat instalēt WordPress ar burtiski vienu klikšķi. Vairs nekas nav jādara, tas ir tik vienkārši.

Tomēr citi šajā jautājumā izmanto atšķirīgu pieeju. Ir daži mitināšanas plāni, kas WordPress ir iekļauti paketē, bet bez instalēšanas procesa 1 klikšķis. Tad kā viņi to apstrādā??

Šādā gadījumā, reģistrējoties hostinga plānam, WordPress automātiski tiks instalēts jūsu izvēlētajā domēna nosaukumā. Saimnieks lūgs jūs reģistrēt jaunu domēnu (vai vienkārši izvēlēties to, ja jums jau ir kāds reģistrējies), un pēc tam pats instalēs WordPress.

Šajā gadījumā jums nekas nav jādara, lai WordPress būtu funkcionāls. Ar visu instalēšanas procesu atbild atbalsta komanda, kas atbalsta jūsu plānu.

Tagad, kad jūs zināt, kas ir pārvaldīts WordPress mitināšanas plāns, mēs pāriesim pie sarunas par HostGator WordPress mitināšanas pakalpojumiem. Es apskatīšu katru no tiem atsevišķi, lai jūs zinātu, kurš no tiem ir vispiemērotākais jūsu personīgajām vajadzībām.

Tomēr viena lieta ir pārliecināta: HostGator var būt viens no jūsu labākajiem lēmumiem mitināt WordPress vietni. Tie ir visā pasaulē atzīts uzņēmums, kas piedāvā uzticamus pakalpojumus.

HostGator WordPress mitināšana

hostgator-wordpress-mākonis-hostinga plāni

HostGator

Kā jūs droši vien jau zināt, daudzi hostinga pakalpojumi tiek sadalīti vairākos dažādos plānos, lai segtu visa veida cerības. Tas pats attiecas uz HostGator WordPress mitināšanas pakalpojumu.

1. Sākuma plāns

Šis ir lētākais plāns, ko piedāvā HostGator. Jūs to varat saņemt par USD 5,95 mēnesī. Daudzi konkurenti WordPress mitināšanas pakalpojumus maksā daudz augstāk. Tāpēc ir labi zināt, ka HostGator piedāvā WP mitināšanu par saprātīgām cenām.

Šis plāns dos jums iespēju savā kontā mitināt 1 WordPress vietni. Tā kā esat sākuma plāns, patiesībā nevar gaidīt, ka vienā kontā būs vairākas vietnes. Pat ja viņi sniegs visu nepieciešamo WordPress vietnes efektīvai pārvaldībai.

Piemēram, vietne viegli pieņems 100 000 apmeklētāju mēnesī. Tas ir diezgan liels skaitlis, kas nozīmē, ka pat vairāk izveidota vietne darbosies labi, izmantojot šo plānu.

HostGator piedāvā arī 1 GB krātuves vietas, lai regulāri izveidotu dublējumus. Plānam tiek pievienots arī SSL sertifikāts. Tas ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību jebkuram mitināšanas plānam, un it īpaši WordPress vietnēm.

SSL sertifikāts nodrošinās, ka jūsu vietne paliek droša, kamēr apmeklētājs to izmanto. Visi dati, ko sūta vai saņem lietotājs, tiks šifrēti. Tādā veidā nevienam starp apmeklētāju un mērķa serveri nav atļauts piekļūt šiem datiem (piemēram, kredītkartes informācijai)..

Lai sāktu darbu ar plānu, HostGator dod jums arī iespēju brīvi pārsūtīt jau esošu vietni uz šo mitināšanas plānu. Tātad, ja jums ir vietne, kurai nepieciešama īpaša WordPress mitināšana, varat to bez maksas pārsūtīt uz HostGator.

Krātuves un joslas platums nav neierobežots, tāpēc jūs varat izveidot savu vietni tik sarežģītu, cik vēlaties. Protams, datu glabāšanai izmantotā aparatūra ir izgatavota no moderniem SSD diskdziņiem, nevis tradicionālajiem HDD. Šie jaunie diski padarīs jūsu vietni daudz ātrāku, ielādējot pārlūkā.

Jāpiemin, ka HostGator iekļauj arī 100 ASV dolāru bezmaksas Google reklāmas kredītus. Tos var izmantot, lai reklamētu jūsu vietni ar Google Adwords. Tīmeklī jūs pamanīsit ātrāk, un sākt veidot auditoriju būs daudz vienkāršāk.

2. Standarta plāns

Šis plāns maksā nedaudz vairāk nekā iepriekšējais, USD 7,95 mēnesī. Tas ir līdzīgs iepriekšējam, taču papildu funkciju un resursu dēļ ir dažas atšķirības.

Piemēram, tagad jūs varat mitināt 2 vietnes vienā kontā. Būtībā jūsu darba telpa ar šo funkciju tiek dubultota. 2 vietņu mitināšanai HostGator ļauj jums pārsūtīt 2 savas, ja vēlaties. Tas, protams, ir bezmaksas.

Mēneša vietnes trafiks tiek palielināts arī līdz 200 000 apmeklētāju. Ir vērts pieminēt, ka šis skaitlis ir vidējais. Tātad, ja jūsu vietnes to var izdarīt, varat pacelties vēl augstāk.

Jebkura ļaunprogrammatūra, ko pamanījusi platforma vai atbalsta komanda, tiek automātiski noņemta. Jums nav jāuztraucas par vietnes tīrīšanu no vīrusiem vai citas ļaunprātīgas programmatūras. Aizmugurējā komanda šādās situācijās vienmēr atrodas.

3. Biznesa plāns

Šis ir 3. WordPress mitināšanas plāns. Tas maksā mēnesī 9,95 USD. Jā, tas ir visdārgākais, taču tas ir jaunināšanas vērts, ja kādam ir nepieciešami vēl vairāk resursu.

Tas ir tāpēc, ka plāns var mitināt 3 vietnes, izmantojot jūsu vienu kontu. Kā jau jūs gaidījāt, 3 vietņu pārsūtīšana uz HostGator, izmantojot šo plānu, ir bezmaksas.

Bet cik apmeklētāju ir atļauts šim plānam? Vidējais skaits ir 500 000 mēnesī. Jā, tas ir pareizi: 500 000 apmeklētāju mēnesī. Tātad, neatkarīgi no tā, cik liela ir jūsu WordPress vietne, šis plāns to noteikti var izpildīt.

Plānā tiek piešķirta 3 GB krātuve, lai katru dienu veidotu visu jūsu failu dublējumus. Tādā veidā, pat sliktākajā gadījumā, jūs varat atjaunot savu vietni iepriekšējā versijā tikai ar dažiem klikšķiem.

Ir vērts atzīmēt, ka relatīvā apstrādes jauda ir pieckārša, salīdzinot ar iepriekšējiem 2 plāniem. Tas nozīmē, ka katru procesu, kas saistīts ar jūsu vietni un mitināšanas pakalpojumu, var paveikt pat piecas reizes ātrāk. Šis skaitlis arī pozitīvi ietekmēs jebkuras vietnes, kas izmanto plānu, ielādes ātrumu.

Tagad, kad mēs runājām par visiem 3 WordPress mitināšanas plāniem, varat izveidot sev diezgan labu ideju, ja HostGator varētu pārvaldīt jūsu vietnes vajadzības. Visticamāk, atbilde ir jā.

Pat ja jums ir labi izveidota vietne ar tūkstošiem ikdienas apmeklētāju, trešais plāns, kuru mēs tikko iekļāvām, to var viegli apstrādāt.

Kāpēc izvēlēties HostGator WordPress mitināšanu?

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc jums vajadzētu HostGator izmantot savu WordPress vietņu mitināšanu, ir: tiešsaistes atbalsts.

HostGator atbalsta komanda ir viena no labākajām biznesā. Viņi ļoti ātri atbild uz jebkuru klienta pieprasījumu. Parasti jums nav jāgaida vairāk nekā pāris minūtes, lai atbildētu uz jūsu jautājumu. Un tie ir arī efektīvi, nodrošinot laiku pēc iespējas labāku risinājumu.

Viņu atbalsta komanda ir apmācīta rīkoties gan ar mitināšanu, gan ar WordPress saistītiem jautājumiem.

Vai e-pasts ir iekļauts HostGator WordPress hostingā?

Jā, e-pasts ir iekļauts katrā WordPress mitināšanas plānā HostGator. Faktiski savai vietnei varat izveidot tik daudz e-pasta kontu, cik vēlaties, piemēram, [email protected] – HostGator WordPress mitināšanas plānos var izveidot tikai dažus e-pasta adreses..

HostGator WordPress mitināšanas priekšrocības salīdzinājumā ar kopīgotajiem plāniem

Koplietojamais mitināšana lieliski noder maziem WordPress emuāriem un vietnēm. Tomēr, ja jūsu vietne dienā saņem daudz trafika (vairāk nekā 1000), ar dalītu mitināšanu vienkārši nepietiks. Lai gan daži HostGator kopīgotie plāni ļauj jums mitināt vairākas vietnes un nav ierobežota joslas platuma un diska vietas izmantošana, resursi ir ļoti ierobežoti.

WordPress mitināšanas plāni ir izstrādāti, lai atbalstītu lielāku trafiku. HostGator savos WordPress mitināšanas plānos izmanto mākoņu mitināšanas tehnoloģiju, kas var rīkoties ar milzīgiem trafika līmeņiem, labāk sadalot servera resursus. Tātad, pat ja jūs īsā laikā saņemsit lielāko daļu savas vietnes trafika, jūsu vietne darbosies nevainojami visas dienas garumā. Dalītajā mitināšanā tas nav iespējams.

HostGator WordPress vietnes pārsūtīšana

Ja jūsu pašreizējai tīmekļa mitinātājai jūsu vietnēm vairs nepietiek, bet jums nav daudz zināšanu vietņu pārsūtīšanai, vietnē HostGator varat lūgt palīdzību. HostGator komanda bez maksas pārsūtīs ne vairāk kā 3 WordPress vietnes no vecās saimnieka uz saviem serveriem.

Viņi vietņu pārsūtīšanu veiks tik profesionāli, ka jūsu apmeklētāji nepiedzīvos dīkstāvi.

Vai WordPress mitināšana ir vērts papildu izmaksas?

Ja jūs nopelnāt naudu no savas vietnes, iespējams, jūs varat atļauties maksāt papildu izmaksas par pārvaldīto WordPress mitināšanu. Ja jūsu vietnes ieņēmumi var viegli segt mitināšanas izmaksas, tad noteikti ir vērts jaunināt no koplietojamas uz pārvaldītu WordPress resursdatoru.

Ilgtermiņā tas atmaksāsies, jo jūsu vietne būs ātrāka, tai būs labāka drošība un darbspējas laiks. Vietnes panākumos liela loma ir hostingam. Lai gan jums vajadzētu sākt ar zemāka līmeņa plāniem un jaunināt, tiklīdz būs nepieciešama lielāka veiktspēja un funkcijas.

Secinājums

Kopumā HostGator noteikti spēj mitināt uz WordPress balstītu vietni. Kā redzat no iepriekšminētajiem plāniem, pat vairākas vietnes ir ērti mitināmas ar 2. un 3. plānu.

Nav svarīgi, vai jūs tikko sākat darbu ar jaunu vietni, vai arī jums jau pieder liela un populāra vietne. HostGator diezgan labi var tikt galā ar abiem. Protams, iesācējiem ir ieteicams pirmais plāns.

Bet, ja jūs plānojat paplašināties vēlāk vai jums jau ir liela vietne, dodieties uz otro vai trešo plānu. Vienkārši pārdomājiet savas vajadzības un attiecīgi izvēlieties. Nebūsiet vīlušies šajā WordPress mitināšanas pakalpojumā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map