Vai HostGator tīmekļa mitināšana ir ātra?

hostgator - ātra tīmekļa mitināšana


Kāds ir viens no vissvarīgākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aspektiem, kuru izmantosit nākotnē? Ātrums, protams!

Galu galā visi, kam pieder vietne (vai vairāk), vēlas, lai tā ātri ielādētos un netraucēti strādātu pie jebkura apmeklētāja. Šai domāšanai ir labs iemesls: liela daļa cilvēku pamet vietni, ja tā netiks ielādēta mazāk kā 2–3 sekundēs.

Tātad, ja esat vietnes īpašnieks vai plānojat atvērt vietni, ir ārkārtīgi svarīgi pievērst uzmanību ātruma ielādei jaunajā resursdatorā. Tādā veidā vietnes popularitāte pieaugs ātrāk un vienkāršāk.

Bet jūs, iespējams, vaicājat sev: kura tīmekļa mitināšanas kompānija ir pazīstama ar ātrumu? Tas ir labs jautājums! Šajā rakstā mēs apspriedīsim atbildi.

Precīzāk, mēs runāsim par mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas ir visā pasaulē lietots pakalpojums. To sauc par HostGator.

Šī raksta galvenais priekšmets ir informēt jūs, kāpēc HostGator ir ātrs pakalpojums un kurš hostinga plāns būtu vislabākais, lai iegūtu ātrāko vietni..

Par HostGator

HostGator ir amerikāņu uzņēmums. To dibināja Brent Oxley 2002. gadā ar savu pirmo biroju Floridā. Pagājis diezgan ilgs laiks kopš uzņēmuma pirmās izlaišanas. Kā tas šodien sacenšas pret sacensībām??

Mēs varam droši teikt, ka HostGator ir starp desmit labākajiem tīmekļa mitinātājiem visā pasaulē. Kāpēc? Tā kā kopš 2002. gada simtiem tūkstošu klientu ir iecienījuši viņu sniegtos pakalpojumus.

Tas nozīmē, ka simtiem tūkstošu vietņu tiek mitinātas, izmantojot kādu no HostGator pakalpojumiem.

Galvenais iemesls, kāpēc tik daudzi cilvēki izvēlējās šo pakalpojumu sniedzēju salīdzinājumā ar citiem, ir cenu noteikšana. Piemēram, katra hostinga pakete, kuru varat atrast viņu oficiālajā vietnē, maksā daudz mazāk nekā tā, ko piedāvā citi uzņēmumi.

Bet tas, ka esi lēts, nav viss. Galu galā, kurš vēlas lētu pakalpojumu, kas nesaņems paveikto darbu? Par laimi HostGator nav tik liels resursdators. Katrs viņu piedāvātais plāns ir vismodernākais. Tajos ietilpst visas nepieciešamās funkcijas atbilstoši izvēlētajam pakotnei (par to mēs sīkāk redzēsim vēlāk).

Bet tagad, kad jūs zināt, kāpēc HostGator ir tik populārs, ir pienācis laiks pārliecināties, vai tie darbojas tik ātri, kā jūs vēlētos, lai viņi būtu:

Vai HostGator ir ātrs?

Īsā atbilde ir: Jā, HostGator noteikti ir ātrs tīmekļa mitināšanas pakalpojums. Ok, es zinu, ka vēlaties iegūt sīkāku informāciju, tāpēc pārcelsim to un runāsim par kādu pierādījumu:

SSD noliktavas

hostgator-ātri-serveriPirmais, kas mums jāpiemin, runājot par vietņu ātrumu, ir aparatūra, ko HostGator nodrošina saviem klientiem. Jūs priecājaties uzzināt, ka katrs hostinga plāns piedāvā bezmaksas SSD krātuvi.

Kāpēc tas ir tik svarīgi, ka tas ir jāpiemin? SSD diskdziņi ir daudz ātrāki nekā standarta, tradicionālie vērpšanas diskdziņi (HDD). Bet cik daudz ātrāk?

Vairumā gadījumu SSD vajadzīgo informāciju apmeklētāja ekrānā izvada līdz pat 10x ātrāk nekā parasts HDD diskdzinis. Ja uzņēmuma izmantotais disks ir kvalitatīvs produkts (kāds tas ir), šis skaitlis var sasniegt pat 20x ātrāk.

Iedomājieties tikai to! Piemēram, tā vietā, lai gaidītu 10 sekundes, kamēr lapa tiks ielādēta, lietotājs ekrānā redzēs saturu mazāk nekā 1 sekundes laikā.

SSD ir tik svarīga. Tāpēc HostGator to izmanto kā pamatu katram mitināšanas plānam, kuru viņi dara pieejamu.

Zems blīvums serveros

Vēl viens nepieminams aspekts, kas HostGator padara tik ātru, ir zemais blīvums viņu serveros. Es jums pastāstīšu, ko tas šobrīd nozīmē. Pirmkārt, jums jāzina, ka šis aspekts galvenokārt attiecas uz tiem, kuri strādā ar dalīta hostinga plāniem. Bet, tā kā lielākā daļa cilvēku izmanto šāda veida pakalpojumus, pastāv liela iespēja, ka esat arī viņu vidū.

Kad reģistrējaties dalīta mitināšanas plānā, tas nozīmē, ka jūs to darīsit dalīties viena servera resursi ar citām vietnēm. Tāpēc resursi tiks sadalīti starp visiem viena servera lietotājiem.

Pieņemsim, ka serverim ir 100 GB krātuves vietas (tikai piemērs). Ja šajā serverī ir 10 lietotāji, katram lietotājam būs apmēram 10 GB vietas vietnei. Bet to skaits var ievērojami svārstīties, jo dažām vietnēm ir nepieciešami vairāk resursu nekā citām. Lieta ir tāda, ka jūs dalīsities resursos ar citiem lietotājiem.

Tā kā HostGator ir zema blīvuma serveri, jūs šos resursus dalīsit ar daudz mazāk lietotājiem nekā jūs darāt citos uzņēmumos. Tādā veidā jūsu vietne saņems vairāk apstrādes jaudas, krātuves un citas prēmijas, kas vajadzīgas tās uzturēšanai.

Tā kā jūs iegūsit vairāk par visu (īpaši RAM un servera jaudu), vietne tiks ielādēta ļoti ātri, neatkarīgi no tā, cik sarežģīta tā ir.

Ātri serveri

Kā trešo pierādījumu es jums sniegšu nelielu statistiku par HostGator ātruma testēšanu. Jūs redzēsit, ka vietne, kuru mēs izmantojam HostGator koplietotajā serverī, tiks ielādēta vienā acu mirklī. Šī ir WordPress vietne, kurā ir daudz attēlu, skriptu un kas arī saņem pienācīgu ikdienas trafiku.

hostgator-ātruma pārbaude

Pārbaude, kas veikta ar Pingdom no Londonas (Lielbritānija) plkst. 13.30 pēc vietējā laika sniedza šādus rezultātus:

 • Izrādes klase: 81 punkts
 • Slodzes laiks: 2,87 sekundes
 • Lapas lielums: 390 KB
 • Pieprasījumu skaits: 29

HostGator datu centri atrodas ASV. Tātad, veicot šo pārbaudi no kādas Eiropas valsts, ir vēl grūtāk iegūt labu rezultātu.

Paturot to prātā, ievērojiet, ka HostGator izdevās vietni ielādēt mazāk nekā 2 sekundēs. Tas ir iespaidīgs varoņdarbs.

Šis sasniegums viegli runā par lielisku mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kurš pieliek daudz pūļu, lai panāktu ātru iekraušanas ātrumu.

Pāris minūtes vēlāk mēs esam pārbaudījuši Ieskats Google PageSpeed instrumentu arī. Izmantojot šo rīku, tika iegūti divi rezultāti – viens mobilajam, viens darbvirsmai. Šeit ir ekrānuzņēmumi:

hostgator-google-speed-test-mobile

HostGator – Google Speed ​​Test Mobile

hostgator-google-speed-test-desktop

HostGator – Google Speed ​​Test Desktop

Kā redzat, testa rezultāti ir diezgan daudzsološi arī ar Google ātruma testu.

Tagad ir laiks redzēt, kurš hostinga plāns būtu vislabākais, lai izveidotu ātrāko vietni:

Ātrākie HostGator plāni

Pareiza vietnes mitināšanas plāna izvēle galvenokārt ir atkarīga no jūsu īpašajām vajadzībām. Kāpēc es to saku? Padomā tikai par to!

Jaunizveidotajai vietnei nevajadzēs pārāk daudz resursu, lai tā darbotos pareizi. Kāpēc tā ir taisnība? Tā kā parasti iesācēju vietnei no paša sākuma nebūs pārāk daudz ikdienas apmeklētāju. Izaugsme prasa laiku. Tātad viss, kas jums nepieciešams, ir vienkāršāks mitināšanas plāns.

Bet, ja jums pieder sarežģītāka vietne, kas jau katru dienu uzņem daudz apmeklētāju, jūs varētu vēlēties meklēt kaut ko konkurētspējīgāku. Galu galā vairāk apmeklētāju prasa vairāk resursu, vai ne?

Tātad, kā jums vajadzētu ātri izveidot vietni? Jūs varat izvēlēties 2 metodes:

hostgator - visātrāk koplietotā hostinga plāns

HostGator – biznesa plāns

 1. Ja jūs tikai vēlaties atbrīvot savu jauns vietnei, jums ir nepieciešams labs dalīta hostinga plāns. Par laimi HostGator šādām vajadzībām piedāvā 3 atsevišķus plānus. Tomēr, ja vēlaties vislabāko veiktspēju, jums vajadzētu izvēlēties 3. paketi ar nosaukumu Uzņēmējdarbības mitināšana. Šajā plānā ir arī bezmaksas SSL sertifikāts, īpaši IP un SEO rīki.

Tas maksā mēnesī 5,95 USD, tāpēc tas ir diezgan lēts. Turklāt jūs iegūstat neierobežotu SSD krātuvi un neapmēram joslas platumu, tāpēc, pieaugot, jūs varēsit strādāt ar diezgan lielu apmeklētāju skaitu..

hostgator-vps-hostings-plan-fast

HostGator – VPS mitināšanas plāni

 1. Otrā situācija rodas, ja jūsu vietne jau ir izveidota. Tas nozīmē, ka jūs apmeklējat simtiem (iespējams, tūkstošiem) ikdienas apmeklētāju. Šajā gadījumā ar koplietojamu mitināšanas plānu nepietiks, lai ātri uzturētu vietni.

HostGator piedāvā 2 alternatīvas: VPS mitināšanu un specializēto mitināšanu. Starp 2 ir ievērojama atšķirība: VPS mitināšana ļauj izmantot noteiktu, skaidri norādītu resursu daudzumu, taču jūs strādājat vienā serverī ar citiem. Šī mitināšana ir lētāka nekā specializētā mitināšana.

Specializēta mitināšana nodrošinās jums visu serveri pašam. Tā ir galvenā atšķirība. Tomēr specializētā mitināšana ir daudz dārgāka nekā VPS mitināšana.

Lai varētu izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko plānu, ieskatieties HostGator oficiālajā vietnē. Tur atradīsit gan skaidri aprakstītu VPS mitināšanu, gan specializēto mitināšanas plānu. Visas funkcijas un resursi ir uzskaitīti, tāpēc precīzi zināt, kas tieši jums ir nepieciešams.

Tomēr paturiet prātā, ka specializētā mitināšana ir paredzēta tikai tiem, kam ir ļoti lielas vietnes. Ar to es domāju milzīgu vietni ar tūkstošiem apmeklētāju dienā un desmitiem vai pat simtiem lapu. Lielākajai daļai lietotāju VPS mitināšana ir pietiekama, lai ātri izveidotu vietni.

Secinājums

Tagad jūs zināt, ka HostGator ir plaši pazīstams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar aizvien lielāku popularitāti. Vai tas ir ātri? Protams! No 3 iepriekš aprakstītajiem iemesliem ir skaidri redzams, ka HostGator ļoti rūpējas par vietnes ātrumu.

Patiesībā viņi šajā jomā katru dienu attīstās.

Kopumā izvēlēties pareizo savas tīmekļa vietnes plānu ir pilnībā atkarīgs no jums. Vienkārši labi pārdomājiet, kas tieši jums nepieciešams, un jūs zināt, kā rīkoties!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map