Vai HostPator ir WordPress lēns?

WordPress-lēns-hostgator


Nē, tas nav! Labi, tā ir īstā atbilde. Bet redzēsim, kāpēc mēs sakām, ka WordPress ātri izmanto HostGator kā jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Šajā rakstā mēs runāsim par HostGator, kas īpaši tiek izmantots kopā ar WordPress. Mēs redzēsim, kāpēc WordPress darbojas labi, izmantojot HostGator, un mēs runāsim arī par 2 rīkiem, kurus varat izmantot savas vietnes ātruma pārbaudei..

WordPress vietņu mitināšana ar HostGator

HostGator ir viens no desmit labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem pasaulē. Viņi ātri ir kļuvuši par labi pārdomātu un efektīvu tīmekļa mitinātāju. Kas tik un tā padara viņus tik īpašus?

Salīdzinot HostGator ar citiem pakalpojumiem, izceļas viens galvenais iemesls: cenu noteikšana. Ja paskatās apkārt HostGator oficiālā vietne, jūs ātri pamanīsit, ka gandrīz katrs mitināšanas pakalpojums ir par diezgan zemu cenu. Ņemsim piemēru!

Bet, tā kā mēs runājam par WordPress, es jums sniegšu pārvaldītās WordPress mākoņa mitināšanas iespējas:

 1. Sākuma plāns: maksā mēnesī 5,95 USD
 2. Standarta plāns: maksā USD 7,95 mēnesī
 3. Biznesa plāns: maksā tikai USD 9,95 mēnesī

Kā redzat no augšas, pat ne visdārgākais plāns nepārsniedz USD 10 mēnesī. Šīs ir lieliskas ziņas, jo vairums citu uzņēmumu, kas piedāvā speciālu WP mitināšanu, saviem plāniem piešķirs daudz augstākas cenas. Bet lēti plāni nenozīmē daudz, ja jums nav iekļautas funkcijas, vai ne?

Ar HostGator jums par to nav jāuztraucas. Viņi dod jums visu, kas nepieciešams jūsu vietnes efektīvai pārvaldībai, atbilstoši katram plānam atsevišķi.

Piemēram, šīs ir funkcijas un resursi, ko viņi jums piešķir ar standarta plānu (viņi iesaka šo):

 • 2 vietnes mitināšanai vienā kontā
 • Atbalsta 200 000 apmeklētāju mēnesī (tas ir piemērots vēl lielākām vietnēm)
 • Divreiz lielāka skaitļošanas jauda, ​​nekā piedāvā pirmais plāns
 • 2 vietņu bezmaksas migrācija
 • 2 GB krātuve automātiskām ikdienas rezerves kopijām
 • Ļaunprātīga programmatūra tiek noņemta automātiski
 • Neierobežota vieta glabāšanai
 • Google reklāmas kredīti 100 ASV dolāru apmērā
 • Bezmaksas SSL sertifikāts (lielisks papildinājums, ņemot vērā, ka citi par to maksā atsevišķi)

Tagad mēs sasniedzām galveno jautājumu: kas liek WordPress ātri darboties HostGator? Un kāpēc jums vajadzētu izvēlēties kādu no HostGator mākoņa mitināšanas pakalpojumiem, kas īpaši izveidoti WordPress? Es jums norādīšu vairāk nekā vienu iemeslu (5 patiesībā).

Kā HostGator var nodrošināt tik lielu ātrumu??

SSD diskdziņi

Pirmais un, iespējams, vissvarīgākais aspekts, kas nodrošina WordPress vietnes ātru ielādi, ir uzņēmuma izmantotā krātuves ierīce. Katrs HostGator hostinga plāns ir bez maksas SSD vietnes datu glabāšanai.

Kāpēc tas ir tik svarīgi? Nu, moderns SSD disks var būt līdz 10 un pat 20 reizes ātrāks nekā parastais tradicionālais vērpšanas disks (HDD). Informācija tiek atrasta un ļoti ātri tiek parādīta lietotāju ekrānā, salīdzinot ar HDD.

Faktiski SSD jebkura veida vietnes darbosies ātrāk nekā izmantojot vecākus HDD diskus. Pat ja fakts, ka HostGator izmanto šāda veida krātuvi ar katru mitināšanas plānu, WP darbosies nevainojami, neatkarīgi no plāna, ar kuru jūs dotos.

Zema blīvuma serveri

Nākamais iemesls, kas jums jāņem vērā, izvēloties HostGator pārvaldīto WP mitināšanu, ir šāds: serveriem, kas strādā ar jūsu vietni, ir zems blīvuma līmenis.

Ko tas precīzāk nozīmē? Šis ir skaidrojums:

Parasti viens serveris apstrādā vairāk nekā vienu vietni. Izņēmums ir tikai tad, ja reģistrējaties speciāla servera mitināšanai. Bet tas neattiecas uz mums. Tā kā viens serveris mitina vairākas vietnes, šī servera resursi tiks sadalīti starp lietotājiem.

Piemēram, ja serverim ir 100 GB krātuves vietas un to izmanto 10 vietnes, tas nozīmē, ka katrai vietnei būs 10 GB krātuves lietošanai (šis skaits var mainīties atkarībā no katras vietnes lieluma, kas izmanto serveri). CPU un RAM (apstrādes jauda) arī tiek sadalīti starp daudziem lietotājiem. Jūs saņemat punktu.

Serveriem, kurus HostGator izmanto WP mākoņa mitināšanai, ir zems blīvums. Tas nozīmē, ka ir tikai dažas vietnes, kas izmanto viena servera resursus. Tādēļ jūsu vietnei būs vairāk pieejamu resursu glabāšanai un apstrādei, tādējādi tā darbosies daudz vienmērīgāk nekā ar citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem..

Vadības panelis

Nākamais iemesls ir vadības panelis un platformas lietošanas ērtums. Vadības panelis ir standarta funkcija, kas nāk ar gandrīz visām hostinga versijām. Lai efektīvi darbotos ar WordPress, nepieciešams vadības panelis, kas spēj veikt visus ar šo CMS saistītos uzdevumus.

Par laimi HostGator padara pieejamu vadības paneli, kas tika izstrādāts, ņemot vērā vienkāršību un sarežģītību. Sākumā tas varētu izklausīties dīvaini. Bet patiesībā tā nav.

Šī platforma ir paredzēta, lai ar to varētu ērti strādāt pat cilvēki, kas nav moderni. Tātad, jēga ir tāda, ka jums nav jātērē daudz laika, lai apgūtu visas mitināšanas pakalpojuma priekšrocības un trūkumus..

No otras puses, es teicu, ka arī platforma ir sarežģīta. Tā ir taisnība, jo viss, kas saistīts ar tīmekļa mitināšanu (arī īpašas WordPress funkcijas), ir iebūvēts vadības panelī. Piemēram, jūs varat iestatīt automātiskas dublējumkopijas atbilstoši savām vajadzībām. Lai atjaunotu vietni iepriekšējā versijā, viss, kas jums jādara, ir 1 klikšķis.

Platforma ir arī lieliska, lai apstrādātu visus jūsu profesionālos e-pasta kontus vienuviet. Jums nevajadzēs atvērt daudz cilņu, lai visu pārraudzītu. Par visu rūpējas vienkāršā veidā.

Pro klientu atbalsts

Mūsu ceturtais iemesls, kāpēc mēs izvēlējāmies HostGator WP mitināšanu, ir viņu sniegtais klientu atbalsts. Kad jūs uzaicināt uz jaunu pakalpojumu, neatkarīgi no tā veida, jūs, iespējams, vēlēsities piekļūt uzticamai atbalsta komandai.

HostGator ir tieši tāds. Ja jums nepieciešama viņu palīdzība, varat sazināties ar komandu pa tālruni vai tiešraidē. Jums būs iespēja runāt ar ekspertiem par WordPress mitināšanu un tehniskajām prasībām.

Bet paturiet prātā, ka atbalsta komandai ir jāsasniedz vismaz 2 svarīgi mērķi: tai jābūt ātrai un arī efektīvai. Klientu atbalsts HostGator ir tieši tāds pats. Viņi jums atbildēs uz vietas, tāpēc jums nav nepieciešams gaidīšanas laiks.

Efektivitāte ir svarīga arī komandai, kas aizvada WP mitināšanu. Viņi ātri atbildēs jums, izmantojot vislabāko un efektīvāko veidu, kā atrisināt noteiktu problēmu. Neatkarīgi no tā, kāda varētu būt jūsu problēma, viņi noteikti ir to apskatījuši.

Īpašas drošības funkcijas

Pēdējais iemesls, ko es šeit pieminēšu, ir cieši saistīts ar pašu WordPress. Katru mākoņa mitināšanas paketi HostGator, kas tika izveidota, lai apstrādātu WordPress vajadzības, papildina īpaši izveidoti drošības līdzekļi.

Citiem vārdiem sakot, WordPress mitināšana ir veidota tā, lai pretotos visa veida uzbrukumiem un hakeriem, visiem WP specifiskiem uzbrukumiem. Šīs ir lieliskas ziņas jebkuram WP lietotājam. Jūsu vietne būs droša pret visa veida draudiem, kas vērsti uz WordPress vietnēm.

Pārbaudiet savas vietnes ātrumu

Tagad, kad jūs zināt, ka WP patiešām darbojas HostGator pakalpojumā, jums jāzina, kā pats pārbaudīt savas vietnes ātrumu. Es jums sniegšu 2 labākos rīkus, kas jums palīdzēs šajā jautājumā:

Pingdom

Šis ir tiešsaistes rīks, kas aptver visu veidu pakalpojumus, kas saistīti ar vietņu veselību. Tas, kas ir piemērots mūsu vajadzībām, ir lapas ātruma uzraudzības rīks. Tas jums precīzi pateiks, cik ilgs laiks nepieciešams jūsu vietnes ielādei. Pārbaudes laikā tiks parādīta arī daudz citu statistiku.

Tie palīdzēs jums noteikt noteiktas problēmas, kas var palēnināt jūsu vietnes darbību, lai jūs varētu no tām atbrīvoties. Šis rīks ir lielisks, ja jau esat reģistrējies vienam no HostGator WP mitināšanas plāniem. Tādā veidā jūs varēsit pats pārbaudīt, cik ātrs ir HostGator.

Tie piedāvā 14 dienu izmēģinājuma periodu, lai jūs varētu pārbaudīt visas produkta funkcijas. Kad periods ir beidzies, jūs varat izvēlēties atjaunot pakalpojumu katru mēnesi vai gadu, izvēloties starp 4 dažādiem plāniem.

Uptime Robots

Uptime Robot ir lieliska alternatīva Pingdom. Pakalpojums ir ļoti līdzīgs, atšķirības galvenokārt ir cenu noteikšanā. Uptime Robot, salīdzinot ar Pingdom, ir patiesi pievilcīgs, jo tie piedāvā pilnīgi bezmaksas plānu.

Protams, ir daži ierobežojumi, taču iesācēju vietnei tas piešķirs visu, kas jums varētu būt nepieciešams. Piemēram, tie ietver 5 minūšu uzraudzības intervālus, 50 monitorus un 2 mēnešu žurnālus.

Tomēr, ja vēlaties premium klases paketi, varat to izvēlēties arī jūs. Ja rēķins tiek veikts katru mēnesi, tas maksā USD 5,5 mēnesī vai USD 4,5 mēnesī mēnesī.

Salīdzinot ar Pingdom, šeit Uptime Robot cenas ir lētākas, lai arī pakalpojums ir tikpat labs.

Secinājums

Tagad, kad esam šodienas raksta beigās, jums vajadzētu būt diezgan labai idejai, kāpēc WordPress ātri darbojas HostGator pārvaldītajā WP mākoņa mitināšanas pakalpojumā. Es jums norādīju 5 iemeslus, kāpēc ir vērts to pārbaudīt, un pat 2 platformas, ko izmanto vietnes ātruma uzraudzībai.

Pārējais ir atkarīgs no jums. Izvēlieties pareizo plānu, kas piemērots jūsu vietnei (un kabatai). Tādā veidā jums būs moderna WordPress vietne, kas ātri darbosies, izmantojot labāko hostinga pakalpojumu sniedzēju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map