Vai InMotion ir labs WordPress vietņu mitināšanai?

01.06.2020
Nav kategorijas 'Vai InMotion ir labs WordPress vietņu mitināšanai?
0 10 мин.

inmotion-wordpress-hostings


Ar katru dienu WordPress kļūst arvien populārāks. Šobrīd vairāk nekā ceturtdaļa visu vietņu to izmanto kā savu bāzes sistēmu. To skaits palielinās līdz vairākiem miljoniem vietņu.

Tā kā WordPress ir tik populārs, iespējams, ka plānojat to izmantot arī tad, ja vēl neesat to izdarījis. Jebkurā gadījumā, lai mitinātu WordPress vietni, jums ir nepieciešams labs un uzticams uzņēmums.

Šajā rakstā mēs runāsim par vienu no labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem pasaulē. Uzņēmums tiek saukts InMotion hostings.

Tā kā savas vietnes pamatā izmantojat WordPress, mitināšanas pakalpojumam jābūt arī cieši saistītam ar WordPress platformu. Par laimi InMotion piedāvā noteikta veida mitināšanu, ko sauc par Pārvaldīto WordPress mitināšanu.

Pirms sākam runāt par noteiktiem InMotion piedāvātajiem plāniem, mums jānoskaidro, ko patiesībā nozīmē pārvaldītā WordPress mitināšana.

Kas ir pārvaldītais WordPress mitināšanas pakalpojums?

kas-tiek pārvaldīts-WordPress-mitināšana

Kas ir pārvaldītā WordPress mitināšana?

Vietnei, kas izveidota, izmantojot šo CMS, ir nepieciešams īpašs mitināšanas pakalpojums, lai tas darbotos visaugstākajā veiktspējā. Var darboties arī parasts mitināšanas pakalpojums, piemēram, dalīta mitināšana, taču šāda hostinga plāna izmantošanai ir trūkums. Tam varētu trūkt noteiktas funkcijas un resursi, kas WordPress vietnei ir nepieciešami, lai tā darbotos labi.

Katra pārvaldītā WordPress plāna galvenā iezīme ir šāda: viss aizmugurējais darbs jāveic atbalsta komandai aiz jūsu izvēlētās paketes. Konkrēti, visu, kas saistīts ar WordPress darbību jūsu vietnē, veic cilvēki, kas atbalsta pakalpojumu.

Bet vai tas nozīmē, ka pēc plāna parakstīšanas jums nav ko darīt? Nē, ne tieši tā. Ar WordPress palaišanu nodarbojas uzņēmums, taču jūs joprojām esat tas, kurš izveido saturu un pielāgo vietni.

Ir viens svarīgs aspekts, kam jābūt klāt visos pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos. WordPress instalēšana ir viegli jāveic pat cilvēkiem, kuri nav prasmīgi. Uzņēmumi to panāk 2 dažādos veidos.

No vienas puses, ir mitināšanas pakalpojumi, kas kā funkciju piedāvā viena klikšķa instalēšanu. Šajās instalācijās ietilpst visa veida lietotnes un bezmaksas tīmekļa programmas, kuras varat instalēt tikai ar vienu klikšķi. Parasti viņi WordPress pievieno instalēšanai pieejamās programmatūras pakotnei.

Izmantojot šo metodi, jums vienkārši jāpierakstās uz hostinga plānu, pēc tam izvēlieties programmatūru, kuru vēlaties palaist savā vietnē. Kad esat atradis WordPress, vienkārši noklikšķiniet uz instalēšanas pogas, un viss process tiek apstrādāts automātiski. Jums burtiski nekas cits nav jādara.

Otrā metode, ko izmanto daudzi uzņēmumi, ir šāda: kad esat pabeidzis reģistrēšanos sava mitināšanas plānā, pakalpojums automātiski instalēs WordPress. Šajā situācijā jums nav jāizmanto viena klikšķa instalēšanas funkcija.

CMS tiks instalēts pats. Vienīgais, kas jums jādara, ir izvēlēties pareizo domēna vārdu, kurā vēlaties instalēt WordPress. Parasti, ja jums vēl nav domēna vārda, pakalpojums norāda, ka jūs to iegādājaties. Kad jūs to izdarījāt, instalēšana notiks kā plānots.

Šie ir 2 veidi, kā hostinga uzņēmumi rīkojas ar WordPress instalēšanu. Gadījumā, ja InMotion hostings, jūs varat izvēlēties automātiski instalēt WordPress kasē. Lai sāktu darbu ar jaunu vietni, tas ir vienkāršākais veids, kā varat iet.

Tagad ir laiks runāt par pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumu, ko piedāvā InMotion.

InMotion WordPress mitināšana

inmotion-pārvalda-wordpress-hostings

InMotion WordPress mitināšana

Tāpat kā vairums pakalpojumu sniedzēju, arī InMotion sadala šo pakalpojumu vairākos dažādos plānos. Lielākajai daļai uzņēmumu ir 3 plāni, no kuriem jūs varat izvēlēties, bet Kustībā piešķir piekļuvi 6 atsevišķām pakotnēm. Tādā veidā jūs varat precīzāk izvēlēties pakalpojumu, kas atbilst jūsu personīgajām vajadzībām.

Jāpiemin, ka šajā rakstā es nerunāšu par visiem 6 plāniem. Sākšu ar otro plānu, tad runāšu par 4. un tad jau par 6. plānu. Bet vispirms apskatīsim, kādas ir funkcijas, kuras InMotion iekļauj katrā WordPress mitināšanas plānā. Neatkarīgi no tā, kuru plānu jūs galu galā izvēlēsities, būs pieejamas visas šīs iespējas:

 • Iepriekš instalēta WordPress un gatava lietošanai.
 • Daudzi spraudņi un e-komercijas lietotnes, kuras var izmantot bez maksas.
 • Jebkuram plānam tiek pievienots bezmaksas domēna vārds.
 • 90 dienu naudas atdošanas garantija (tas dod jums daudz laika, lai pārbaudītu katru hostinga plāna aspektu)
 • WordPress (un visas citas lietotnes) var automātiski atjaunināt.
 • Augsta veiktspēja, pateicoties mūsdienu SSD diskdziņiem, kurus izmanto glabāšanai.
 • NGINX un uzlabota servera kešatmiņa ātrākam ielādes ātrumam.
 • Bezmaksas vietņu veidošanas platforma (BoldGrid).
 • Augstākās kvalitātes klientu atbalsts.

Tagad parunāsim par 2. WordPress plānu no InMotion. Jums jāzina, ka šis ir vispopulārākais plāns un vislabākā cenas un vērtības attiecība.

WP-2000S

Šīs paketes cena ir mēnesī 7,26 USD. Cena ir pieejama, ja reģistrējaties 2 gadus iepriekš. Kā redzat oficiālajā vietnē, šī ir pirmā izvēle tiem, kam pieder mazs uzņēmums vai kuri vēlas izveidot emuāru veidošanas vietni. Plāns dod jums piekļuvi 2 vietnēm vienā kontā.

Bet cik apmeklētāju jūs varēsit pieņemt? Katru mēnesi šis plāns tika izstrādāts, lai atbalstītu vidēji 50 000 unikālu apmeklētāju mēnesī. Ievērojiet, ka skaitlis ir vidējais. Tātad, iespējams, jūsu vietne spēs apstrādāt vairāk vai mazāk trafika. Katrā ziņā plāns dod jums daudz vietas izaugsmei.

Jūs arī saņemat 80 GB SSD krātuvi visu jūsu vietņu datu izvietošanai. Tas ir vairāk nekā pietiekami 2 vietnēm. Pateicoties SSD diskdziņiem, jūsu vietnei vajadzētu ātri ielādēt apmeklētāja pārlūkprogrammā.

Arī miksā tiek pievienots neierobežots skaits profesionālu e-pasta kontu ar personīgo abonementu uz Jetpack WordPress spraudni. To izmanto, lai uzlabotu jūsu vietni un sekotu statistikai.

WP-4000S

Šis ir 4. plāns oficiālajā InMotion vietnē. Tas maksā USD 31,10 mēnesī. Vai ir vērts jaunināt no iepriekšējā plāna? Ja jums ir vairāk nekā 2 vietnes, kurām nepieciešama uzticama mitināšana, vai arī jums pieder vietne ar lielu trafiku, jūs varētu apsvērt šo plānu.

Tas ļauj tajā mitināt 6 vietnes. Šis fakts pats par sevi padara jaunināšanas vērts daudziem cilvēkiem. Visu jūsu datu glabāšanai ir pieejama arī 160 GB SSD atmiņas. Plānā ir iekļauta arī bezmaksas īpaša IP adrese. Cik apmeklētāju tomēr var būt?

To skaits pieaug diezgan daudz: plāns atbalsta 300 000 apmeklētāju mēnesī. Bet tik lielam apmeklētāju skaitam ir jāpārliecinās, ka vietne visu laiku darbojas pareizi. Galu galā, jo vairāk apmeklētāju jums ir, jo vairāk resursu jums ir nepieciešami.

Lai palīdzētu jums to paveikt, InMotion kopā ar šo plānu piešķir kaut ko ar nosaukumu Dedicated Opcode Cache Pool. Kāpēc tas tiek izmantots? Šī funkcija ļauj apmeklētājiem ātri piekļūt jūsu vietnei, pat ja tūkstošiem citu apmeklētāju to vienlaikus izmanto.

WP-6000S

Kā sestais un pēdējais WordPress mitināšanas plāns, tas maksā visvairāk – 119,28 USD / mēnesī. Šis plāns tika izveidots, lai palīdzētu tiem, kam nepieciešama visaugstākā WordPress veiktspēja milzīgajās vietnēs. Tas ir tāpēc, ka, izmantojot šo paketi, jūsu vietnē var būt vidēji 1 200 000 apmeklētāju mēnesī.

Bet, ja vēlaties izveidot vairākas vietnes, varat to izdarīt. Plānā tiek atbalstītas līdz 20 vietnēm vienā kontā. Jūs varat izveidot ilgtspējīgu biznesu, izmantojot šo paketi pilnā apjomā.

Kas attiecas uz iespējām, kuras jums piešķir plāns, tad visas prēmijas no iepriekšējiem plāniem ir arī šajā. Vienīgā atšķirība ir tā, ka par visu jūsu vietni saņemat 240 GB SSD atmiņas.

Jāpiemin arī tas, ka InMotion sniedz jums bezmaksas pārsūtīšanu uz vietnēm ar jebkuru jūsu izvēlētu plānu. Tātad, WP-6000S šī funkcija ir arī iepakojumā. Ne pārāk daudz tīmekļa mitinātāju ļaus jūsu vietnes pārsūtīt viņiem bez maksas.

Tāpat kā es minēju iepriekš, InMotion vietnē ir vēl 3 pārvaldītas WordPress mitināšanas plāni. Es runāju tikai par šiem 3, kas, visticamāk, ir jauna InMotion lietotāja kandidāti.

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs WordPress vietnes mitināšanā vai arī jums jau pieder vairākas vietnes, InMotion noteikti ir izveidojis jūsu vajadzībām atbilstošu plānu.

Secinājums

Esam nonākuši līdz šodienas raksta beigām. Jums vajadzētu būt diezgan labai idejai par WordPress vietnes mitināšanu, izmantojot kādu no InMotion pārvaldītajiem WP mitināšanas plāniem. Es arī paskaidroju, kas ir pārvaldīts mitināšanas plāns un kāpēc tas ir piemērots arī jaunpienācējiem.

Pārējais ir atkarīgs no jums. Ja atklājat, ka InMotion ir piemērots jūsu vajadzībām, varat turpināt izvēlēties vienu no hostinga plāniem, ko šeit apskatīju, vai arī apskatīt arī pārējos 3. Vienkārši paturiet prātā, ko jūs sagaidāt no plāna, kas labi darbosies ar jūsu vietni, un attiecīgi izvēlieties.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector