Ako spustiť webovú stránku online podnikania?

01.06.2020
Návody a príručky 'Ako spustiť webovú stránku online podnikania?
0 12 мин.

start-line podnikania, webové stránky


Internet má toľko príležitostí, že sa mu nikto nemôže vyhnúť. Nech už je váš obchodný nápad čokoľvek, je tu niečo, čo môžete urobiť online, aby ste pomohli jeho rozvoju.

Mnoho ľudí sa rozhodlo zarobiť si peniaze online, pretože prichádza s mnohými výhodami, ako je prístup na celom svete a mnoho ďalších vecí. Podnikanie na internete je jednoducho niečo, čo funguje už posledných 10 rokov a v nadchádzajúcich rokoch bude ešte lepšie. Čím skôr teda začnete pracovať na svojom podnikaní, tým lepšie.

Ak ste pripravení začať svoj nápad a dosiahnuť jeho ziskovosť, môžete postupovať podľa krokov, ktoré sme tu uviedli.

Krok 1: Nájdite problém, ktorý chcete vyriešiť, alebo potrebu vyplniť

vyriešiť problémAj keď je váš nápad úžasný, nikto sa o to nestará, ak mu to neprináša hodnotu. Ale aj keď hľadáte pre začatie jednoduchého maloobchodného podnikania, musíte najskôr hľadať potreby namiesto produktov. Ak chcete zvýšiť svoje šance na úspech, nájdite trh, na ktorý sa chystáte vstúpiť.

Nájdite skupinu ľudí, ktorí hľadajú riešenie určitého problému bez toho, aby našli príliš veľa výsledkov. V súčasnosti je tento výskum na internete dosť jednoduchý; môžete to urobiť mnohými spôsobmi:

 • návšteva Quora a uvidíte, aké otázky sa ľudia pýtajú vo výklenku, v ktorom sa práve nachádzate.
 • Kľúčové slovo výskum s MOZ prieskumník kľúčových slov alebo Plánovač kľúčových slov Google.
 • Ak chcete zistiť, čo vaši konkurenti robili, navštívte iné webové stránky a zistite, ako spĺňajú konkrétne potreby, na ktoré sa chcete zamerať.

Krok 2: Vytvorte webovú stránku alebo vyberte trhovisko

Máte veľa možností, ako svoje produkty dostať pred zákazníkov. Môžete si vybrať z mnohých online trhov, ako sú Amazon, eBay a iné, alebo si môžete vytvoriť svoj vlastný web. Odoslanie vašich produktov na trh online je rýchle a ľahké, má však mnoho nedostatkov.

Pre začiatok bude trh oddeľovať vaše zisky a ukladať početné obmedzenia. Budú mať slovo v tom, čo predávate a ako predávate. Okrem toho na každom trhu existuje veľká konkurencia, takže sa môžete ľahko ocitnúť v cenách vojn. Ak však chcete rýchle a ľahké riešenie bez toho, aby ste sa museli miešať s vytvorením webovej stránky, určite to môže fungovať vo váš prospech. Na týchto trhoch je v skutočnosti to najlepšie, že majú stály tok prevádzky, takže je oveľa ľahšie získať od nich zákazníkov..

create-a-webové stránkyAk však chcete vytvoriť webovú stránku, môžete to urobiť veľmi rýchlo. Budete musieť sledovať veľa návodov a drotárstva s dizajnom svojich webových stránok, ale budete mať tiež plnú kontrolu nad svojím webom. Okrem toho si bude vyžadovať väčšie počiatočné investície, ale z dlhodobého hľadiska vám prinesie viac peňazí.

Spustenie webovej stránky v týchto dňoch je ľahké. Trvá tri jednoduché kroky:

 • Zaregistrujte si hostingový účet– Prihláste sa do hostiteľa, pretože sú najspoľahlivejšou, lacnou a najrýchlejšou službou pre WordPress. Bezplatný certifikát SSL je súčasťou všetkých zdieľaných plánov hostenia.
 • Nainštalujte WordPress – HostGator vám umožňuje nainštalovať WordPress jediným kliknutím a spustiť webovú stránku do jednej hodiny. Je to také ľahké, ako to môže byť.
 • Nainštalujte tému DIVI – Ak chcete, aby vaše webové stránky vyzerali presne tak, ako chcete, Divi je spôsob, ako ísť. Veľmi málo ďalších platforiem uľahčuje vytvorenie profesionálneho webdizajnu z prvkov drag and drop. Je to lacnejšie ako najať vývojára a môžete ho použiť aj na vytvorenie viacerých webových stránok.

Tu je niekoľko rád na vytvorenie jednoduchého, ale presvedčivého obchodného webu:

 • Používajte iba jedno alebo dve obyčajné písma na bielom pozadí.
 • Zjednodušte navigáciu na svojom webe jednoduchou, komplexnou a konzistentnou na každej stránke.
 • Video, grafiku alebo zvuk používajte, iba ak zvyšujú dojem používateľa a dokážu správne sprostredkovať vašu správu.
 • Pridajte ponuku prihlásenia a zbierajte e-mailové adresy používateľa.
 • Urobte nákup čo najjednoduchším a najjednoduchším spôsobom. Používateľovi by nemalo trvať viac ako dve kliknutia.
 • Myslite na svoj web ako na svoj internetový obchod a urobte ho tak užívateľsky prívetivým, ako len môžete.

Bez ohľadu na to, ktorú možnosť si vyberiete pre predaj svojich produktov, nezabudnite zvážiť výhody a nevýhody, aby ste zistili, ktorá z nich bude pre vás najlepšia.

Krok 3: Napíšte kópie, ktoré sa predávajú

write-kópie-že-sellPísanie na web je zaujímavá umelecká forma, ktorá výrazne ovplyvňuje to, ako dobre môžete svoje výrobky predávať. Je to spôsob, ako komunikovať s návštevníkmi svojich webových stránok a povedať im, akú hodnotu môžete ponúknuť. Toto je rozhodujúca súčasť procesu predaja, ale môžete to urobiť dobre so správnym vzorcom:

 • Vzbudte záujem čitateľa presvedčivým a jedinečným nadpisom.
 • V prvom odseku opíšte problém, ktorý váš produkt vyrieši.
 • Uveďte svoju dôveryhodnosť pomocou príkladov a čitateľovi presne povedzte, ako vyriešite ich problém.
 • Zahrňte posudky od ľudí, ktorí boli s produktom spokojní.
 • Napíšte zoznam výhod, ktoré môže produkt ponúknuť používateľovi.
 • Urobte presvedčivú ponuku.
 • Poskytnite silnú záruku úspechu produktu.
 • Vytvorte naliehavosť pomocou niečoho ako „časovo obmedzená ponuka“.
 • Požiadajte čitateľa o kúpu produktu.

Najdôležitejšou vecou v akejkoľvek kópii, ktorú píšete, je zamerať sa na jedinečnú hodnotu, ktorú produkt poskytne používateľovi. Presne opíšte, ako konkrétny produkt uľahčí alebo zlepší život ľudí.

Krok 4: Predajte svoj web

inzerovať-webové stránky-line marketingKeď máte svoj web nastavený a pripravený na použitie, je čas použiť vhodné marketingové stratégie. Mali by ste mať jasnú predstavu o tom, kto je presne vaše publikum, aby ste mohli využívať rôzne stratégie online marketingu.

Väčšina ľudí predáva svoje webové stránky a produkty prostredníctvom vyhľadávacích nástrojov, platforiem sociálnych médií a platených reklám. V závislosti od vášho jedinečného obchodného modelu a druhu ľudí, ktorých chcete prilákať, môžete s nimi dosiahnuť solídne výsledky.

SEO

Vždy by ste mali investovať určité úsilie do optimalizácie svojich webových stránok pre vyhľadávače. Vytváranie blogových príspevkov a pútavého obsahu vám pomôže zvýšiť hodnotenie vášho vyhľadávacieho nástroja a zarobiť cielenú návštevnosť zadarmo. Aj keď to trvá dlho, akonáhle sa dostanete na dobré miesto na vyhľadávacích stránkach vyhľadávacieho nástroja, získate návštevnosť, ktorú potrebujete na predaj úžasného počtu produktov. Vyžaduje si to však konzistentnú prácu a hodnotenie vášho vyhľadávacieho nástroja bude vždy kolísať.

PPC

Ak sa chystáte používať PPC, očakávajte rýchle výsledky, ale iba za predpokladu, že platíte vyhľadávacím nástrojom reklamné siete za prenos. Toto však môže fungovať veľmi dobre, ak sa vám darí dobre, ak predávate drahé výrobky s vysokou návratnosťou investícií.

Sociálne médiá

Marketing sociálnych médií je niečo, z čoho by mal profitovať každý vlastník firmy. Môžete ho použiť iba na publikovanie príspevkov, alebo ho môžete použiť aj ako platenú marketingovú platformu. Nič nedokáže zacieliť na používateľov tak presne ako platforma sociálnych médií. Facebook má napríklad zavedené veľmi sofistikované algoritmy, vďaka ktorým získate presných ľudí, ktorých potrebujete.

Obsahový marketing

Mali by ste zvážiť aj vytváranie blogov a vytváranie videí YouTube. Pravidelné publikovanie vysokokvalitného obsahu je ľahko najlepším spôsobom, ako prilákať používateľov na vaše stránky. Na internete sa nič nepredáva lepšie ako cenné informácie, takže sa ubezpečte, že na svojom webe nejaké máte. To ma privádza k môjmu ďalšiemu bodu.

E-mailový marketing

Chytanie e-mailových adries používateľa je jednou z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť pre svoju firmu. Zostavte zoznam e-mailov, pretože je to veľmi hodnotné aktívum. Umožňuje vám priamo kontaktovať ľudí, ktorí už prejavili záujem o vaše produkty, a umožňuje vám ich previesť na kupujúcich.

Krok 5: Zaveďte sa ako odborník vo svojom výklenku

expert-your-nikaJednou z najdôležitejších vecí pri získavaní návštevníkov vašich stránok, aby si kúpili to, čo predávate, je dôvera. Musia veriť, že vás zaujíma ich najlepší záujem a že poskytované informácie sú úplne platné. Ľudia zvyčajne prichádzajú na internet kvôli informáciám a predtým, ako si produkt kúpia, prečítali veľa informácií o produkte. Ak tieto informácie poskytnete vy, pravdepodobne ich kúpia prostredníctvom vás.

Ak chcete využiť schopnosť byť odborníkom vo svojom odbore, môžete urobiť toto:

 • Píšte blogové príspevky alebo rozdávajte bezplatné elektronické knihy, ktoré obsahujú niektoré z vašich odborných rád.
 • Pridajte odkazy „poslať priateľovi“ na každý hodnotný obsah, ktorý publikujete.
 • Buďte aktívny v odborných odvetvových formách a skupinách sociálnych sietí.

To všetko pritiahne ľudí k tomu, čo máte na mysli, a pravdepodobne prejde na vaše webové stránky, kde získajú viac informácií. Ľudia majú tendenciu dôverovať firme oveľa viac, ak je za ňou tvár, takže sa uistite, že vidia vaše!

Krok 6: Zvýšte svoje zisky prostredníctvom zvyšovania predaja a spätného predaja

zvýšenie-ziskyKeď ľudia na vašom webe uskutočnia prvý nákup, vaša práca zďaleka nie je hotová. Budete musieť použiť vzostupný a back-end predaj, aby ste ich povzbudili, aby od vás znova nakupovali. Nezabudnite, že vracajúci sa zákazníci sú vždy najlepší, takže sa snažte mať čo najviac. Môžete to dosiahnuť:

 • Ponúka produkty, ktoré dopĺňajú pôvodný nákup.
 • Poskytnite im elektronické vernostné kupóny, ktoré im umožnia vykúpiť niečo hodnotné pri ich nasledujúcej návšteve.
 • Zobrazte im ďalšie súvisiace produkty na stránke „Ďakujem“ po uskutočnení nákupu.

záver

Internet sa mení cez noc, takže stráviť rok online je ako stráviť 5 rokov v skutočnom svete. Ak sa chystáte podnikať online, musíte ísť na divokú jazdu a budete sa musieť neustále pohybovať v súlade s vývojom a vývojom. Princípy spustenia a riadenia úspešného online podnikania sa nezmenia, takže pri plánovaní ďalšieho kroku sa musíte vždy pozrieť.

Dúfam, že sa vám tento článok páčil, a že sme vám pomohli na vašej ceste k začatiu úspešného online obchodu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector