Ako spustiť webovú stránku spoločnosti?

Start-spoločnosť-webové stránky


Chcete sa dozvedieť, ako spustiť web pre svoju spoločnosť? V tomto podrobnom sprievodcovi vám pomôžeme vytvoriť profesionálnu webovú stránku spoločnosti.

V 21. storočí to nie je nová skutočnosť, že všetky spoločnosti musia mať webovú stránku, ale podľa prieskumov iba 71% z nich má skutočné webové stránky. Ak máte spoločnosť a chcete si založiť svoju online prítomnosť, urobili ste dobré rozhodnutie!

Pozrime sa na potrebné kroky, aby ste mali dobrý a dobre fungujúci web.

Krok 1: Nájdite dobrý doménový názov

find-domain-name-podnikové webové stránky

Dobré doménové meno je súčasťou online stratégie. Ľudia budú čítať tento názov domény; budú si ho pamätať a používať. Malo by byť jedinečné, inteligentné a vzťahujúce sa na vaše podnikanie. Tu je niekoľko pravidiel, aby ste sa vyhli mínam:

Čím jednoduchšie meno použijete, tým ľahšie si zapamätáte

Nepoužívajte špeciálne znaky, ako napríklad pomlčky, pretože zmiasť vašich návštevníkov, ktorí si nepamätajú, kde presne boli pomlčky použité. Pomocou názvov domén s jedným alebo viacerými pomlčkami sa tiež stanete cieľom, pretože vaši konkurenti môžu ľahko registrovať verzie domén bez pomlčiek.

Názvy súvisiace s polohou majú lepšie výsledky vo vyhľadávačoch

Ak vaša firma súvisí so špeciálnou oblasťou, pridajte do názvu firmy aj názov miesta. Vyhľadávacie nástroje to pomôžu porozumieť vašej oblasti služieb a bezplatne vám poskytnú super zacielených používateľov. Napríklad, ak máte pekáreň v meste Brixton, môžete použiť aj bakerybrixton.com alebo brixtonbakery.com..

Názvy domén nie sú zábavné

Môže byť užitočné používať čísla namiesto písmen alebo slov, napríklad b3tt3r.com alebo go2home.com, ale mnohí z vašich zákazníkov tento vtip nerozumejú. A ak áno, neskôr nerozpoznajú presne to, kam bola vtipná časť pridaná k názvu vašej domény, a nebudú môcť znova volať presnú adresu URL. Skúste vo svojom mene používať iba klasické písmená a slová.

Používajte klasické TLD

Na trhu existujú stovky doménových mien najvyššej úrovne, ako napríklad .Academy alebo .art, ale nie sú také bežné a hlavne starší ľudia nebudú vedieť, že ide o nezávislé koncovky domén. Výberom názvu domény, ako je mysite.art, riskujete, že ľudia vaše meno rozpoznajú ako mysiteart.com a dokonca aj ako mysite.com alebo mysite.us. Vyberte si klasické koncovky domén ako .com, .net alebo .org alebo TLD súvisiace s krajinami, ako sú napríklad .us, .de alebo .uk.

Pre tip: Nezabudnite zapnúť možnosť obnovenia. Niektorí registrátori domén ponúkajú odkladné obdobie, keď môžete obnoviť platnosť doménových mien, ktorých platnosť vypršala, ale ich cena môže byť ľahko desaťkrát vyššia ako pôvodná nákupná cena. V niektorých prípadoch nie je odkladná lehota, takže vaši doménu môžu prevziať cudzinci, takže sa stratí váš známy názov domény..

Odporúčame: Bluehost

Bluehost-start-spoločnosť-webové stránky

Na registráciu domén odporúčame BlueHost, pretože má ľahko použiteľné rozhranie na správu doménových mien vrátane zmeny serverov DNS a ďalších. Spoločnosť ponúka automatické obnovenie, takže doménové mená môžu byť chránené pred náhodným uplynutím platnosti.

Ďalším užitočným nástrojom pre bezpečnosť domény je funkcia zámku domény. Jeho aktiváciou bude doména chránená pred neoprávnenými prenosmi. Jednou z najsilnejších častí Bluehost je oddelenie podpory; experti na domény a úložiská sú k dispozícii 7/24. Používatelia môžu osloviť profesionálov prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo chatu.

Kliknutím sem skontrolujte dostupnosť svojho doménového mena a objednajte si ho so špeciálnou zľavou spoločnosti BlueHost.

Krok 2: Zistite, aký typ hostingu potrebujete

web-hosting-type-spoločnosť-webové stránky

Vaše webové stránky budú potrebovať aj ukladací priestor, preto by ste si mali kúpiť balík webhostingu. Na internete sú doslova desiatky tisíc poskytovateľov, ale iba niekoľko desiatok z nich je naozaj dobrých.

Najväčšou pascou, do ktorej sa môžete dostať, je cena hostingu. Najlacnejší poskytovatelia webhostingu vám zvyčajne poskytujú zlú alebo takmer nedostupnú zákaznícku podporu, zastavenie systému a ďalšie nepríjemné problémy. Pokúste sa vybrať spoľahlivého poskytovateľa s mnohými odporúčaniami používateľov!

Mali by ste si tiež vybrať, aký typ hostingu potrebujete; existujú rôzne úrovne od začiatočníka po profesionála. Najzákladnejším typom je zdieľaný hosting, kde získate kúsok úložného priestoru na celom serveri a ovládací panel, ktorý môžete použiť na správu.

Keď sa vaše stránky zväčšia a slúžia viacerým návštevníkom, budete musieť prejsť na pokročilejšie typy úložísk, napríklad VPS, kde získate väčšie zdroje na zabezpečenie väčšej prevádzky. Konečným riešením je vyhradený server, kde budete vlastniť celý fyzický stroj, ktorý bude pracovať za vašimi stránkami.

Pretože hovoríme o štartovacej webovej stránke, je ideálne zvoliť zdieľaný hosting. To vyrieši váš problém s ukladaním s nízkymi nákladmi a odošle vaše stránky na ceste.

Pre tip: Ak si zakúpite webové úložisko na dlhšiu dobu, môžete získať výhodu alebo dokonca bezplatné doménové meno ako výhodu.

Odporúčame: Bluehost

Bluehost-start-spoločnosť-webové stránky

Keďže BlueHost je silným členom trhu s registráciami domén, je tiež cenným členom hostiteľského trhu. Zákazníkom ponúkajú 3 zdieľané hostingové balíčky, plné funkcií a majetku.

Balík Basic môže byť domovom jednej webovej stránky, čo dáva obrovským 50 GB priestoru pre súbory. Šírka pásma je nemeraná a používatelia môžu do balíka pridať 5 e-mailových účtov. Jeho cena s bezplatnou certifikáciou SSL začína od 2,95 dolárov mesačne.

Balík Plus nemá takmer žiadne obmedzenia, dokáže pojať neobmedzený počet webových stránok, čím poskytuje neobmedzené úložisko s neobmedzenou šírkou pásma. BlueHost pridal hodnotu marketingových ponúk vo výške 200 dolárov a ochrana proti spamu je zahrnutá aj v mesačnej cene 5,95 dolárov.

Balík Choice Plus má rovnakú cenu ako balík Plus, začínajúc od 5,95 dolárov. Obsahuje všetky prostriedky, ktoré má menší balík, ale obsahuje bezplatné zabezpečenie domény a záložnú službu CodeGuard Basic.

Odporúčame BlueHost, pretože je spoľahlivý, má meno na trhu a poskytuje dobré balíčky zdieľaného hostingu za skutočne nízke ceny. Žiadne pasce, žiadne falošné ponuky. Kliknite sem, aby ste videli zdieľané hostingové ponuky BlueHost!

profesionálne logo-design-spoločnosť-webové stránky

Vaše webové stránky budú tiež potrebovať dobré logo. Ľudia si niekedy myslia, že logá sú jednoduchým dizajnovým prvkom, ale tomuto druhu myslenia by ste sa mali vyhnúť. Vaše logo je kľúčovým prvkom vašej webovej stránky; ukazuje podstatu vašich firemných hodnôt, myslenia a kľúčových úloh. Jeho nízka kvalita ukáže, že vaša spoločnosť je tiež subjektom s nízkou hodnotou a vydesí zákazníkov.

Je možné, že už máte logo svojej spoločnosti a dobre sa darí tlačeným materiálom alebo iným skutočným prvkom. Nezabudnite sa poradiť s dizajnérom, aby ste zistili, ako bude logo na webe pôsobiť. Dôrazne odporúčame najať logo design od 99Designs. Na tejto webovej stránke môžete získať vysoko kvalitné logá.

Ostatné prvky stránky by mali tiež sledovať farby a štýl loga a táto úloha si vyžaduje skutočného profesionálneho dizajnéra.

Pre tip: Je nevyhnutné mať logo v rôznych formátoch a rozmeroch súborov. Požiadajte návrhára, aby vytvoril jednoduché verzie súborov, ako sú .jpg alebo .png, spolu s formátmi pre návrhárov alebo tlačiarne, ako sú .psd alebo .ai.

Krok 4: Vytvorte si svoj web

stavebné firmy, webové stránky

Posledným krokom fungovania webovej stránky je vytvorenie stránky. Existuje mnoho spôsobov, ako prejsť touto sekciou. Môžete požiadať programátora, aby kódoval rozloženie, použil ktorýkoľvek z bezplatných alebo platených systémov na správu obsahu alebo použil ktorýkoľvek z nástrojov na vytváranie webových stránok online..

Najímanie programátora

Vytvorenie vlastnej webovej stránky s jedinečným rozložením sa neodporúča pre počiatočné webové stránky. Nielen preto, že programovanie je drahá vec, ale na trhu existuje veľa nesprávnych programátorov. Ak nemáte skúsenosti s kódovaním, potom je veľmi ťažké zistiť, ktorý programátor je dobrý a ktorý nie.

Kódovanie webových stránok nie je iba o skopírovaní konceptu a jeho použití na živom webe, ale o vytvorení dobrého kódu za klientskym rozhraním. Ak zadáte nesprávny kód, váš web bude pomalý, čo odradí vašich zákazníkov a od spoločnosti Google vám udelí pokutu. Čím pomalší web, tým viac zákazníkov stratíte.

Takže, ak nie ste programátor alebo nemáte priateľa, ktorý je, preskočte myšlienku vytvorenia jedinečnej webovej stránky a vyskúšajte ďalšie riešenia.

Pre tip: Ak si najmete programátora, vždy otestujte jeho referencie s takými online testermi, ako je Google Štatistiky PageSpeed alebo Test rýchlosti webových stránok Pingdom.

Používanie tvorcov webových stránok online

Na internete existuje veľa služieb, ktoré umožňujú používateľom vytvárať webové stránky online. Väčšina z nich tiež poskytuje webové úložisko a používa model predplatného. K dispozícii sú aj bezplatné služby, ale na vašom webe zobrazujú svoje vlastné reklamy a nedávajú vám možnosť ich odstrániť, pokiaľ nezaplatíte príplatok.

Títo pokročilí tvorcovia zvyčajne prichádzajú so zabudovanými šablónami, takže si môžete vybrať rozloženie na základe profilu alebo štýlu vašej spoločnosti. Po výbere jedného môžete upraviť pomocou nástrojov drag and drop. To znamená, že môžete voľne pridávať nové oddiely, riadky a stĺpce a špeciálne prvky, ako sú formuláre, rámčeky, texty, obrázky, videá a ďalšie.

Vo väčšine tvorcov webových stránok môžete použiť vlastný kód CSS, takže môžete upraviť štýl webovej stránky. Najlepší poskytovatelia vám tiež poskytujú videonávody alebo dokonca platenú podporu pri prispôsobovaní. Takéto webové stránky môžu byť dobrým nápadom, takže ak ste spokojní s majetkom, ktorý poskytnete, môžete svoje webové stránky spustiť. Existuje však ešte lepšie riešenie; WordPress.

Pre tip: Nezabudnite uložiť svoje prispôsobenie, ak upravujete zabudovanú šablónu. V opačnom prípade môže problém s pripojením na internet úplne zničiť vašu prácu a môžete celú prácu začať znova.

Používanie WordPress

use-WordPress-spoločnosť-webové stránky

WordPress vo voľnom a otvorenom systéme na správu obsahu (CMS), ktorý môžete použiť na zostavenie svojich webových stránok. Jeho popularitu charakterizujú dve fakty: 31% webových stránok používa ako svoj redakčný systém WordPress. Tento softvér doteraz stiahlo 60 miliónov ľudí. Je vyvíjaný nepretržite a môže byť nastavený za minútu.

WordPress je ideálnou voľbou pre spustenie vašich webových stránok; aj lacnejší zdieľaný hosting bude hostiteľom jeho príkladu. Inštalácia programu WordPress vyžaduje iba určité znalosti o databáze a úložnom priestore, ale mnohí poskytovatelia majú inštalačný tím, niekedy zadarmo. A čo je ešte lepšie, v aktívach poskytovateľov hostingu sú riešenia na jedno kliknutie, ktoré inštalujú WordPress iba s niekoľkými kliknutiami. To skutočne znamená, že môžete vytvoriť živú stránku iba niekoľkými kliknutiami bez toho, aby ste vedeli jednoduché slovo o databázach alebo internetových technológiách.

témy

Ďalšou výhodou WordPress sú témy a doplnky. Témy fungujú ako kabáty. Inštaláciou motívu môžete úplne zmeniť vzhľad svojich webových stránok. Môžete to dokonca zmeniť na internetový obchod alebo časopis s jednou témou. Na internete je desať tisíc tém, platených aj bezplatných.

Jednou z najobľúbenejších tém na internete je Divi, ktorý prichádza s vysoko pokročilým programom Visual Page Builder. Tím vývojárov, ktorý stojí za touto témou WordPress, je úžasný; Divi, ich najmodernejšie majstrovské dielo, prinieslo na trh revolúciu pomocou ľahko použiteľného nástroja na tvorbu rozloženia.

Kliknite sem, aby ste videli na videu, ako funguje Visual Visual Builder

V téme sú aj ďalšie pokročilé nástroje, nielen staviteľ, aby sme vymenovali aspoň niektoré, responzívne úpravy, viac ako 20 predpripravených rozložení a 46 kusov obsahových prvkov, ktoré stoja za cenu témy. Zoznam častí obsahu je dlhý, ale audio prehrávač, obchod, blog, výzva na akciu, galéria, posuvník videa a tabuľka cien sa môžu použiť pre všetkých nových vlastníkov webových stránok..

Ďalšia vlastnosť je tiež špeciálna; rozloženia vytvorené používateľom môžu byť exportované, odovzdané na iné webové stránky alebo zdieľané s inými ľuďmi. Toto dielo vytvorilo malý trh s rozložením, kde používatelia zdieľajú svoje vlastné rozloženia Divi zadarmo alebo za nejaké peniaze medzi sebou.

Kliknite tu, ak si chcete prečítať viac o téme Divi WordPress alebo si ju kúpiť

plugins

Doplnky sú malé doplnky, ktoré vášmu webu dodávajú ďalšiu funkciu. Pridaním doplnkov môžete mať knihu návštev, galériu obrázkov, fórum alebo akúkoľvek inú funkciu. Na kódovacích doplnkoch je celé odvetvie, takže doslova nenájdete žiadny špeciálny prípad, na ktorý sa tento doplnok nevzťahuje. Alebo budú existovať tisíce programátorov, ktorí ho môžu vyvinúť za vás.

Na trhu existuje pomerne málo doplnkov, ktoré sa už stali takmer nevyhnutnými, takže ich môžete určite použiť:

Ďalšou výhodou programu WordPress je vizuálny editor, v ktorom môžete pre svoje stránky písať blogové príspevky alebo spravodajské články. Má ľahko použiteľné rozhranie s podobnými tlačidlami a znakmi, ktoré nájdete v aplikácii Microsoft Word a jej klonoch. Pomocou editora môžete ľahko publikovať články.

WordPress je určite veľmi dobrý softvér na spustenie webovej stránky a neurobíte nesprávne rozhodnutie, ak ho použijete na svojej novej stránke..

Pre tip: Nezabudnite pravidelne exportovať zálohu WordPress; softvér vám to umožňuje urobiť niekoľkými kliknutiami. Toto správanie vám ušetrí veľa času, ak sa váš web zrúti alebo je napadnutý. K dispozícii sú aj doplnky na automatické exportovanie.

Krok 5: Vytvorte obsah a pravidelne aktualizujte svoje stránky

create-content-spoločnosť-webové stránky

Tento krok však nastane po tom, ako sa vaše stránky uvedú do prevádzky, je však nevyhnutné pravidelne publikovať nový obsah na svojich stránkach. Existujú dva hlavné dôvody:

 1. ukazujú ľuďom, že vaša spoločnosť je nažive a má neustále správy
 2. zobrazovanie čerstvého obsahu Google s cieľom získať bezplatných návštevníkov za výmenu

Veľmi dôležité pravidlo, že nový obsah by mal súvisieť s profilom vášho webu. Ak poznáte vtipy, ale nie ste klaun, webová stránka vašej spoločnosti nie je ideálnym miestom na ich zverejnenie. Najpravdepodobnejšie budú správy od vašej spoločnosti, udalosti, ktoré sa stali, nové odvetvové klebety, takže budete mať vždy nový obsah, ktorý budete zdieľať s ľuďmi.

Kvalitné články tiež zvýšia vašu reputáciu, vďaka čomu budú vaši zákazníci stále aktívnejší. A ak zdieľate písomné materiály na platformách sociálnych médií, ako je Facebook, urobili ste všetko, čo zvýši návštevnosť vašich webových stránok a vytvorí publikum..

Pre tip: Video obsah si však vyžaduje väčšie úsilie na vytvorenie a šírenie tohto obsahu na YouTube. Podľa prieskumov väčšina ľudí prijíma konečné rozhodnutie o kúpe potom, čo predtým pozerali príslušné produktové video.

Krok 6: Doručte prevádzku na svojich webových stránkach

webové stránky-traffic-spoločnosť-webové stránky

Aj keď máte najlepší web na Zemi, nebudete mať z neho úžitok, ak nebudete mať prevádzku. Pravidelným vytváraním obsahu a uverejňovaním správ, zdieľaním článkov na platformách sociálnych médií získava vaše stránky organickú návštevnosť z vyhľadávacích nástrojov.

Okrem toho môžete osobne priniesť na svoju stránku väčšiu návštevnosť, vyskúšajte tieto postupy:

 • Hosťovanie blogov: požiadajte vlastníkov webových stránok alebo blogov, ktorých podnikanie súvisí s vašimi, aby vám poskytli článok priestor na napísanie článku hosťa. Mali by ste napísať skutočne zaujímavý a užitočný text, ktorý upúta pozornosť čitateľov a pošle ich ďalej na váš web. Ak budete mať takýto obsah, môžete sa pochváliť aj svojím SEO, takže toto je dvojitá výhoda, ktorú by ste mali použiť!
 • Kúpiť reklamy PPC: môžete si tiež kúpiť reklamy v najväčších sieťach PPC, ako sú napríklad Google AdWords alebo Facebook Ads. Tento akt prinesie na vaše stránky ďalších zákazníkov; budú však menej zapojení ako návštevníci, ktorí prišli z vášho úžasného článku pre hostí.
 • Zaplatiť ovplyvňovateľa: Na platformách sociálnych médií, najmä na Facebooku, Instagrame, Snapchate a YouTube, existujú ovplyvňovače. Prenajmite si ich na inzerciu vašich stránok a na váš web prenesú návštevnosť. Ako plus, vaša značka získa oveľa väčšiu pozornosť od fanúšikov ovplyvňujúcich ako predtým, a sociálni nasledovníci sa začnú pripojovať k vašej spoločnosti. Kdekoľvek uvidia vašu značku neskôr, budú si pamätať, že vaša spoločnosť je skvelá spoločnosť, ktorá bola spomenutá na kanáloch obľúbených vplyvných používateľov..
 • PR články: Toto je staromódna SEO stratégia, ktorá stále funguje. Mali by ste si kúpiť priestor pre články vo väčších časopisoch alebo miestnych novinách a uverejniť článok o svojej spoločnosti. Tento efekt bude mať dvojakú stránku: ľudia si prečítajú tento článok a dostanú o nich informácie o vašej značke a / alebo navštívia vaše stránky, zatiaľ čo spätný odkaz zo silného webu pre časopisy bude mať silný SEO efekt.

Pre tip: Všetky platformy sociálnych médií majú najlepšie zoznamy, v ktorých nájdete dôležité vplyvy. Trendové videá z YouTube si napríklad môžete pozrieť tu: https://www.youtube.com/feed/trending

Zabalenie

Teraz viete, ako vytvoriť webovú stránku pre svoju spoločnosť. Choďte do toho BlueHost, vyberte závod, ktorý potrebujete, a začnite stavať svoje stránky WordPress ešte dnes!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map