Prečo získať dedikovaný server pre svoj online obchod v Austrálii?

dedikovaný server-online-shop-Austrália


Webhosting môže urobiť alebo prerušiť online obchod, pretože je to doslovný chrbtica webovej stránky. Väčšina spoločností oprávnene nasmeruje čas a zdroje na nájdenie vynikajúceho poskytovateľa webhostingu. Posledné, čo potrebujete, sú preplnené a slabé servery, ktoré nedokážu udržať krok s prevádzkou vašich webových stránok.

Existujú predovšetkým tri balíčky webhostingu. Zdieľaný hosting je najúspornejší z hostingových plánov, kde môžete platiť mesačné sadzby od 3 USD. Startups tiahnu k tomuto balíku, ktorý sa ukazuje ako nedostatočný s rastúcou stránkou. Zdieľaný hosting vo všeobecnosti znamená, že zdieľate servery s inými webmi. Medzi riziká spojené s týmto plánom patria pomalé časy načítania a prestoje.

Dedikovaný hosting je aktualizácia zo zdieľaného hostenia, kde nemusíte zdieľať webové servery. Toto riešenie umožňuje plnú kontrolu nad serverovým softvérom a hardvérom. Dedikovaný hosting umožňuje rast, vďaka ktorému je ideálny pre rastúce podniky. Balík vyžaduje viac technických zručností a je zvyčajne nákladnejší ako zdieľaný hosting. Dôvody, vďaka ktorým je vyhradený hosting ideálny pre internetové obchody, zahŕňajú:

1. Najlepšie prevádzkyschopnosť

Dôležitosť silnej prevádzkyschopnosti nemožno dostatočne zdôrazniť. Pre internetové obchody nie je neobvyklé, že dôjde k zlyhaniu v období vysokej návštevnosti. Kliknite na tlačidlo Frenzy vie, že toto riziko všetko, rovnako ako jeho webová stránka zlyhala v novembri 2018 pri predaji. Nakupujúci sa obrátili na sociálne médiá, aby spresnili svoje sklamania. Servery webových stránok sa ukázali ako nedostatočné pre bežnú komunikáciu.

V digitálnej oblasti možno prestoje porovnávať s tým, že kupujúci odvracajú tovar vo fyzickom obchode. Prestoje presmerujú vašich zákazníkov na iné stránky. Niektorí správcovia online sa domnievajú, že krátke prestoje nie sú škodlivé pre predaj, ale nemôžu byť zlé. V roku 2018 Amazon počas svojho ročného premiéra stratil medzi 72 a 99 miliónmi dolárov. Aj keď váš obchod nestratí toľko peňazí ako Amazon, len ilustruje potenciálnu veľkosť strát.

Noví zákazníci odhadnú výkonnosť internetového obchodu. Nič frustruje zákazníka viac ako spoločnosť, ktorá nespĺňa očakávania. Prevádzková doba priamo koreluje s reputáciou. Odvetvie elektronického obchodu je nasýtené a nové podniky neustále rastú. Dobrá povesť je dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Vyhľadávače hodnotia stránky s veľkými prestojmi zle, čo znamená, že vaši konkurenti budú hodnotení priaznivejšie a prilákajú viac zákazníkov.

V skutočnosti neexistuje nič ako 100% dostupnosť. Kombinácia ľudskej zručnosti, hardvéru a softvéru nemôže byť úplne spoľahlivá. Cieľom je čo najviac minimalizovať možné chyby v týchto systémoch. Hosťované riešenia pokročili v oblasti úložiska, šírky pásma, kapacity servera a alokácie CPU. Žiaduce je uptime 99,99% a je často zaručené v zmluve s hostingovým manažérom. Softvérové ​​aplikácie môžete použiť na sledovanie skutočnej dostupnosti a zabezpečenie toho, aby hostiteľ dodržiaval svoj súhlas.

2. Rýchlosť a výkon

Čas sú peniaze a táto skutočnosť platí najmä pre stránky elektronického obchodu. Časy načítania, ktoré zákazníci očakávajú v internetových obchodoch, sa neustále znižujú. Napríklad v roku 2006 priemerný spotrebiteľ online očakával načítanie stránok za približne osem sekúnd, zatiaľ čo v roku 2010 klesol na dve sekundy alebo menej. Kľúčoví hráči ako Google a Amazon majú veľa správ, ktoré dokazujú dôležitosť časov načítania pre zákazníkov. Štúdie ďalej dokazujú, že zvýšenie rýchlosti webových stránok len o niečo môže výrazne zlepšiť konverzie.

Ak vaša webová stránka beží na zdieľanom serveri, zdroje sa distribuujú medzi vami a ostatnými webovými stránkami. Bez ohľadu na to, kde stránka získa zdroje, najskôr sa získajú plody. Na vyhradenom hostingovom pláne však máte pridelené určité množstvo zdrojov a nikto nemá prístup k vášmu zdieľaniu. V závislosti od vášho balíka získate alokácie na Ram, šírku pásma, úložisko a bezpečnosť. S rastom vašich webových stránok si môžete zvoliť vyšší plán. Vlastné zdroje tiež znamenajú, že môžete znova nakonfigurovať nastavenia a integrovať ďalšie aplikácie na zvýšenie rýchlosti webových stránok.

Využitie vyhradených zdrojov znižuje prestoje vašich webových stránok. Rýchle načítanie má niekoľko výhod. Napríklad 46% nakupujúcich, ktorí opustia nákupné vozíky, pripisuje tejto akcii pomalé rýchlosti načítania. Ak si kupujúci vyberú možnosť „kúpiť teraz“ alebo „odhlásenia“, očakávajú, že následná reakcia sa uskutoční rýchlo. Pomalý web nepodporuje konverzie a ďalej odrádza nakupujúcich od prehliadania vašej platformy.

Vyhľadávacie nástroje milujú rýchle webové stránky a zvyčajne ich hodnotia vyššie na vyhľadávacích stránkach. Google vo svojom rebríčku používa rýchlosť od roku 2010. Webové stránky elektronického obchodu musia využívať SEO na zviditeľnenie, a preto sú rýchlosti načítania nevyhnutné ako kedykoľvek predtým. Je tiež vynikajúcou stratégiou mať neobmedzený počet doplnkových e-mailových účtov, domén, databáz s vyhradeným programom hostenia pre prípad, že by ste na svojom webe spustili ďalší projekt.

Dedikovaný hosting je spoľahlivejší balík, pretože je menej náchylný k zlyhaniu alebo zlyhaniu ako webová stránka zdieľaného hostenia.

3. Zvýšená bezpečnosť

Online predaj ponúka veľa príležitostí pre podnikateľov, sú však tiež rizikom. Najznámejšou hrozbou digitálnej bezpečnosti sú podvody. Väčšina online obchodov má zákaznícke funkcie na ukladanie informácií, ako sú podrobnosti o dodaní a história nákupu. Hackeri môžu získať prístup k týmto účtom a používať ich na neoprávnené nákupy. Ak nechcete dostatočne chrániť informácie o zákazníkoch, otvorte ich hackerom a podvodom. Podvody s kreditnými kartami sú úplne bežné, na rozdiel od fyzických obchodov nemáte žiadny spôsob, ako zistiť totožnosť kupujúceho.

Útoky DDOS sú ďalšou bežnou bezpečnostnou hrozbou. Hackeri zvyčajne unesú vaše hostiteľské servery a ohrozia ich fungovanie alebo ich použijú na útok na iné servery. Útoky DDOS sú obzvlášť nežiaduce, pretože spôsobujú vážne prestoje a ak sa budú opakovať, môžu vás stáť predaje a vaša reputácia medzi zákazníkmi. Väčšina webových hostiteľov poskytuje autentifikačné systémy na doplnenie štandardných riešení založených na heslách.

Pri výbere webhostingu sa rozhodnite pre balíčky, ktoré zahŕňajú:

 • SSL certifikáty – vrstvy Secure Sockets Layers sú určené na šifrovanie informácií medzi predajcom a kupujúcim. Transakcie elektronického obchodu zahŕňajú výmenu takých citlivých informácií, ako sú informácie o kreditných kartách, adresy, bankové údaje a história nákupu.
 • VPN – Verejné siete sú prístupné mnohým ľuďom, a preto sú voči počítačovým zločincom dosť zraniteľní. Virtuálna súkromná sieť obsahuje okrem šifrovacích informácií aj servery mimo pracoviska. Najefektívnejšie možnosti sú SSL-VPN a Open-VPN.
 • Bezpečnostný audit – Váš webový hostiteľ by mal pravidelne sledovať vaše stránky. Audity zisťujú bezpečnostné hrozby a zodpovedajúco ich riešia.
 • Ochrana pred hrozbami DDOS – Útoky DDOS dávajú bezpečnostným tímom bolesti hlavy, pretože často menia formu, aby odolali opatreniam, ktoré sú proti nim implementované. Zariadenia DNS sa bežne používajú na odstránenie podozrivého prenosu.

Vyššie uvedené funkcie sú k dispozícii pre väčšinu špecializovaných hostingových balíkov a sú nevyhnutné na bezproblémové fungovanie vášho webu elektronického obchodu. Niektoré plány ponúkajú vyhradenú bránu firewall pre vyššiu ochranu. Firewall je štandardný softvér v počítačoch a obmedzuje používateľov v prístupe k určitému obsahu alebo webovým stránkam. Pri použití zdieľaného hostenia môžu byť na vašom webe zablokované aj žiadosti o prístup k iným stránkam. S vyhradeným hostingom existujú špecifické pravidlá upravujúce prístup vašej platformy, ktorý je ideálny pre citlivé informácie.

Okrem nastavení zabezpečenia poskytnutých webovým hostiteľom môžete implementovať aj niekoľko svojich vlastných, vrátane antivírusového softvéru.

4. Plná kontrola nad vašimi webovými stránkami

S vyhradeným hostingom bude úspech vašej webovej stránky elektronického obchodu závisieť výlučne od vášho úsilia. Budete musieť zabezpečiť, aby bol server dobre udržiavaný a chránený pred hrozbami. Zdieľaný hosting nie je zvlášť vhodný pre webové stránky s elektronickým obchodom, pretože niektoré webové stránky môžu skončiť s využitím veľkých častí zdrojov, takže výsledkom bude vaša zlá výkonnosť. S vyhradeným hostingom sa server s určitými prideleniami využíva na optimalizáciu vašich webových stránok.

Keďže vyhradený hosting vám umožňuje konfigurovať vaše softvérové ​​a hardvérové ​​potreby, prvým krokom je správne zabezpečenie webu. Máte plnú kontrolu nad svojimi požiadavkami na zabezpečenie a povolenie, aby ste mohli šifrovať informácie zákazníkov. Ako sa vaše stránky rozrastajú, budete môcť pridávať a zbavovať sa akýchkoľvek aplikácií alebo softvéru.
Ďalšou výhodou so špecializovaným hostingom je flexibilita, pri ktorej môžete server používať na ľubovoľný počet projektov, pokiaľ je to v rámci stanovených limitov, pokiaľ ide o úložný priestor a šírku pásma..
Neobmedzené nástroje pomáhajú optimalizovať výkonnosť stránok elektronického obchodu v marketingovej, obchodnej, webovej, výskumnej a analytickej kategórii..

Dedikovaný hosting vyžaduje veľa úsilia zo strany klienta a niektorí poskytovatelia webových hostiteľov spravujú vyhradený hosting za dodatočný poplatok. Váš poskytovateľ vykoná väčšinu nastavení za vás. Toto riešenie si môžete kúpiť ako balík alebo si kúpiť služby, keď potrebujete technika, ktorý vám pomôže.

5. Vyhradená technická podpora

Stránka elektronického obchodu je obzvlášť krehká, pretože akékoľvek chyby budú mať priamy vplyv na predaj. Väčšina zákazníkov poskytujúcich hosting preto hľadá poskytovateľov, ktorí poskytujú podporu nepretržite po celý deň. Tento personál by mal byť k dispozícii nielen odborníkom, ale aj odborníkom. Ak potrebujete nakonfigurovať zložité nastavenie softvéru, tím poskytovateľa by mal byť dostatočne informovaný, aby vám mohol uspokojivo pomôcť. Poskytovateľ hostingu by mal ďalej ponúknuť niekoľko kanálov na prístup k tímu podpory. Tieto kanály môžu zahŕňať live chat, e-mail, predaj lístkov a telefón. Väčšina špecializovaných hostingových balíkov poskytuje tieto záruky, čo znamená, že pomoc, ktorú potrebujete, je k dispozícii 24 hodín denne. Vyhradení poskytovatelia hostingu pravidelne monitorujú webové stránky, čo je dodatočná záruka, že vaše stránky budú chránené pred chybami a bezpečnostnými rizikami.

Prečo odporúčam hosting WP

wphosting určeného-server-Austrália

WP Hosting – dedikovaný server Austrália

Jedným z najvýznamnejších poskytovateľov hostingu v Austrálii je WP Hosting. Bola založená za účelom nasadenia kvalitných hostingových služieb na austrálske webové stránky a blogy. S klientmi od vládnych, firemných, malých spoločností a jednotlivcov, má WP Hosting primeranú infraštruktúru na splnenie všetkých druhov potrieb hostingu. Základným plánom je balíček Startup, ktorý je ideálny pre osobné blogy, ktoré nevyužívajú veľké množstvo prenosovej rýchlosti a úložného priestoru. Firemný balík sa inovuje tak, aby okrem e-mailového balíka obsahoval aj telefonickú podporu. Ak máte komplexnú webovú stránku, ktorá denne prijíma návštevnosť od mnohých súčasných používateľov, potom je pre vás firemný balík ideálny.

WP Hosting je navrhnutý tak, aby hladko pracoval s WordPress. Pokiaľ ide o elektronický obchod, WooCommerce dominuje 32% trhu. Je to rozšírenie elektronického obchodu pre ešte populárnejšiu webovú platformu WordPress. Pokiaľ ide o SEO, WooCommerce + WordPress svieti nad všetkými ostatnými konkurentmi. Použitím tejto kombinácie sa zvýši viditeľnosť vo vyhľadávačoch, ktoré patria medzi hlavné ciele internetového obchodu. Boli vyvinuté početné doplnky, vďaka ktorým je produkt WooCommerce ešte výkonnejší, vrátane nástrojov na e-mailový marketing a funkčnosti členských stránok. Poskytovateľ integroval veľa vylepšení do služby, aby sa dal naladiť na WordPress.

WP Hosting poskytuje bezplatnú prichádzajúcu migráciu, kde sa vaša stránka WordPress presunie na novú hostingovú platformu s nulovými prestojmi. Austrálski weboví administrátori zamilujú miestny personál na WP Hosting, čo znamená, že pri interakcii s nimi sa pri preklade nič nestratí. Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni je významnou výhodou a môžete sa s nimi spojiť kedykoľvek počas dňa alebo v noci. Viacvrstvová bezpečnosť poskytovateľa je doplnená nepretržitou ochranou DDOS. Tieto bezpečnostné opatrenia sú prakticky spoľahlivé, pokiaľ ide o prevádzkovanie elektronického obchodu. WP Hosting spolupracovala s mnohými poprednými značkami, ako sú University of Melbourne a Melbourne Convention Exhibition Center.

záver

Internetový obchod potrebuje viac zdrojov, ako vyžaduje štandardná webová stránka s obsahom. Pri budovaní funkčného elektronického obchodu vás možno prekvapí. Pravdepodobne ste už počuli o platformách ako Shopify a Magento, ktoré vám umožnia ponoriť sa priamo do nahrávania produktov. Ešte obľúbenejší je WordPress s množstvom doplnkov, vďaka ktorým je stránka elektronického obchodu vysoko výkonná. Systém správy obsahu, ktorý vyberiete, je len na vás a mal by zodpovedať vašim bezprostredným a budúcim obavám.

Väčšina správcov sa snaží šetriť peniaze výberom zdieľaného hostenia, ktoré sa čoskoro stáva neúčinným pre platformu náročnú na zdroje, ako je internetový obchod. Keďže zdieľate zdroje s inými webmi, môže dôjsť v kritických hodinách k výpadku vášho webu. Dedikovaný hosting môže byť drahšou možnosťou, ale pre vaše stránky bude prínosom vylepšený čas prevádzky, viac možností zabezpečenia, úplná kontrola a špecializovaný tím podpory. V Austrálii môžete pristupovať na dedikovaný server od spoločnosti WP Hosting, aby ste sa dostali do svojej úrovne elektronického obchodu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map