Výber najlepšieho lacného webhostingu

01.06.2020
Návody a príručky 'Výber najlepšieho lacného webhostingu
0 6 мин.

nájsť najlepšie lacné webhostingové služby


Ak práve začínate online, hľadáte rôzne spôsoby vytvorenia webovej stránky a snažíte sa nájsť najlepšieho poskytovateľa lacného webhostingu, ste na správnom mieste. V tomto článku ukážem top 3 najlepších lacných poskytovateľov hostingu, ktorých by ste sa mali rozhodnúť spustiť svoju prvú webovú stránku.

Pokúsil som sa vybrať spoločnosti, ktoré svojim zákazníkom ponúkajú rôzne spôsoby zostavenia webovej stránky. Existuje mnoho spôsobov, ako začať webové stránky, dve najobľúbenejšie budovy sa však vytvárajú pomocou nástroja na tvorbu stránok alebo pomocou WordPress.

SiteBuilder je webový softvér s funkciou drag-and-drop, ktorý vám umožňuje modifikovať vopred vytvorené návrhy a prispôsobiť ich vašim potrebám. Je tiež možné bez problémov odovzdávať obrázky, obsah, vytvárať kontaktný formulár a ďalšie webové prvky. Tento spôsob vytvárania webovej stránky nezahŕňa potrebu poznať žiadne programovanie.

Vytvorenie webovej stránky pomocou programu WordPress sa trochu líši od metódy predpokladov, pretože to vyžaduje viac krokov. Úroveň obtiažnosti je stále nízka, zatiaľ čo tvorba webových stránok s WordPress nevyžaduje žiadne programovacie zručnosti. S WordPress je možné vytvoriť takmer akýkoľvek typ webovej stránky (ak máte potrebné vedomosti a skúsenosti), aby ste mohli pridať oveľa viac vlastných funkcií.

Pre tých, ktorí plánujú zrýchliť webovú stránku a neplánujú ju často aktualizovať (webová stránka spoločnosti, webová stránka služieb atď.), Softvér na tvorbu webových stránok by bol najlepšou voľbou. Tí používatelia, ktorí chcú dynamickú stránku, ktorá sa bude často aktualizovať čerstvým obsahom a prípadne sa bude ďalej rozvíjať s plánovanou funkčnosťou, WordPress je správna voľba.

Bez ohľadu na typ webovej stránky, ktorú plánujete vybudovať, jednou z najdôležitejších vecí je zvoliť správny webhosting. V nasledujúcom texte vám predstavím 3 poskytovateľov hostingu, ktorí ponúkajú aj program na tvorbu webových stránok, ako aj WordPress za nízku cenu.

Aktualizácia: V tomto článku nájdete informácie o iba 3 najlepších poskytovateľoch hostingu, ktoré odporúčame. Ak hľadáte viac možností, prečítajte si náš zoznam 10 najlepších poskytovateľov webhostingu.

Top 3 najlepšie lacné poskytovatelia webhostingu

spoločnosť
Promo cena

1najlepší lacný web hosting1,99 USD / mesiac
2lacný webhostingový servis3,95 USD / mesiac
3lacný poskytovateľ obchodného hostingu3,49 USD / mesiac

Teraz by vás zaujímalo, prečo som si vybral túto objednávku pre vyššie uvedených lacných poskytovateľov hostingu. Vysvetlím všetko nižšie, čítam ďalej a zistím, ktorá hostingová spoločnosť je ideálna pre vaše potreby. Áno, odporúčam eHost cez iPage a mali by ste si uvedomiť, že keď hovoríme o hostingu alebo lacnom hostovaní, nie vždy považujeme cenu za hlavný faktor pri výbere hostiteľa rozpočtu..

iPage.com – Veľká nízkonákladová webová spoločnosť

lacné webhostingové službyIpage je ďalšou skvelou voľbou, ak hľadáte dobrého a lacného hostiteľa. IPage je ideálny na vytváranie malých webových stránok. Ich úvodná cena sa začína na 1,99 dolárov, ak si vyberiete predplatné na 12 mesiacov a viac. S programom iPage môžete ľahko nainštalovať WordPress na svoje stránky a tiež môžete vytvoriť webovú stránku pomocou nástroja na tvorbu webových stránok. Nevýhodou použitia nástroja na tvorbu stránok je, že bezplatná verzia vám umožňuje vytvoriť až 6 stránok. Ak chcete mať viac stránok, budete musieť upgradovať svoj hostingový plán a zaplatiť navyše.

Preto by som vám odporúčal použiť aplikáciu iPage na vytvorenie malej stránky WordPress, zatiaľ čo v tomto systéme nemáte obmedzenia na stránkach ani na ďalšie funkcie..

Ipage má tiež vynikajúcu zákaznícku podporu a ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Vo svojom účte budete môcť hostiť toľko webových stránok, koľko chcete. Existujú ďalšie funkcie, ktoré získate so službou iPage. Ak chcete získať viac informácií, prečítajte si našu recenziu v službe iPage.

BlueHost – lacná profesionálna webhostingová služba

Bluehost ponúka širokú škálu služieb webhostingu od zdieľaného po cloudový hosting.

InMotion – lacný hosting v triede Business

InMotion Hosting je spôsob, ako ísť, ak hľadáte dlhodobú obchodnú hostingovú službu.

Ak zvážite lacný hosting pre obchodné webové stránky?

S týmto množstvom možností na webe je ťažké rozhodnúť sa, ktorý hostingový plán si vyberiete pre svoju firmu. Ak prevádzkujete malú firmu a chcete osloviť viac publika prostredníctvom online platforiem (v tomto prípade vašich webových stránok), výber spoľahlivého lacného hostingu je dobrým rozhodnutím. Vyššie uvedené spoločnosti sú lacné a spoľahlivé, skvelé na výrobu a hosťovanie obchodných webových stránok s nimi. Mali by ste si uvedomiť, že ak plánujete vytvorenie webovej stránky elektronického obchodu, tieto spoločnosti z dlhodobého hľadiska nemusia byť schopné poskytnúť potrebné serverové prostriedky. Pre malé webové stránky s nízkou prevádzkou sú však tieto spoločnosti skvelé.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector