Bezmaksas Web hostinga plusi un mīnusi – vai jums vajadzētu apsvērt bezmaksas hostinga plānu?

01.06.2020
Pamācības un ceļveži 'Bezmaksas Web hostinga plusi un mīnusi – vai jums vajadzētu apsvērt bezmaksas hostinga plānu?
0 11 мин.

plusi-mīnusi-bezmaksas-web mitināšana


Tīmekļa mitināšana neizbēgami ir tēma, kas jums jāņem vērā, atverot jaunu vietni, neatkarīgi no tā veida vai tēmas. Tur atrast labāko hostinga pakalpojumu nav viegli. Galu galā visā pasaulē ir simtiem dažādu uzņēmumu pakalpojumu.

Jūs varētu izvēlēties no daudzām iespējām: dalīta mitināšana, VPS mitināšana, speciāla mitināšana un pat e-komercijas mitināšana (un daudz citu). Bet šajā rakstā mēs apskatīsim mitināšanas pakalpojumu, kas bieži tiek atstāts ārpus vienādojuma: bezmaksas tīmekļa mitināšana.

Ar BEZMAKSAS TĪMEKĻU UZTURĒŠANU es domāju pilnīgi bezmaksas hostingu jūsu jaunajai vietnei. Būtībā visu piedāvāto paketi, ko piedāvā šis uzņēmums, var brīvi izmantot bez nepieciešamības maksāt santīmu.

Bet jūs varētu sev pajautāt, kāpēc uzņēmumiem būtu ieteicams piedāvāt bezmaksas mitināšanu cilvēkiem, kad viņi par to var iekasēt maksu? Galu galā tas varētu šķist pārāk labi, lai būtu patiesība.

Ir vismaz 2 lieli iemesli, kāpēc uzņēmumi piedāvā bezmaksas mitināšanu, un vēlāk mēs redzēsim, kāpēc tas varētu būt labs arī jums.

Bezmaksas hostinga mārketinga metode

Tas viegli ir pirmais un populārākais iemesls, kāpēc daudzi uzņēmumi piedāvā bezmaksas hostinga pakalpojumus. Bet ko tas īsti nozīmē??

Daudzi mitinātāji piedāvā bezmaksas mitināšanu kā izmēģinājuma periodu vai kā bezmaksas paketi, kas klientiem ļaus pierast pie piedāvātā pakalpojuma. Daudzos gadījumos izmēģinājuma pakete nav pilnvērtīgs mitināšanas pakalpojums. Tas ir pieejams tikai tāpēc, lai lietotāji būtu pietiekami pārliecināti, lai iegādātos parasto plānu par konkurētspējīgu cenu.

Tā kā ir daudz bezmaksas hostinga pakalpojumu, kas darbojas ierobežotu laika periodu. Pēc izmēģinājuma perioda beigām jums ir jāmaksā par pakalpojumu, lai to izmantotu.

Vēl viena mārketinga metode, ko izmanto uzņēmumi, kas paļaujas uz bezmaksas tīmekļa mitināšanu, ir stratēģija izvietot reklāmas vietnes izkārtojumā bez iespējas tās noņemt bezmaksas plānā..

Ja jūsu vietne kļūst lielāka un populārāka, tā var kļūt diezgan kaitinoša. Tāpēc vislabāk ir meklēt premium klases mitināšanas paketi.

Bezmaksas hostinga pakalpojuma pārbaude

Pārbaude ir otrais iemesls, kāpēc bezmaksas hostinga pakalpojumus piedāvā tik daudz uzņēmumu. Daudzi no viņiem piedāvā tīmekļa mitināšanas pakalpojumus bez maksas, kad vēlas izmēģināt jaunu pakalpojumu, kuru viņi vēlāk regulāri sniegs..

Sakarā ar to, ka viņi to piedāvā bez maksas, reģistrēsies simtiem un, iespējams, tūkstošiem cilvēku, un tādējādi uzņēmums varēs pārbaudīt šo jauno pakalpojumu reālajā pasaulē ar reāliem lietotājiem.

Tā kā mēs runājam par testēšanu, hostings, kas tiek nodrošināts šādā veidā, dažu mēnešu laikā varētu pazust no tīmekļa. Otra situācija, kas rodas ļoti bieži, ir tāda, ka uzņēmumi iekasē maksu par pakalpojumu, ko viņi iepriekš piedāvāja bez maksas, jo tas joprojām bija pārbaudes fāzē..

Jebkurā gadījumā joprojām ir iespējams reģistrēties bezmaksas hostinga pakalpojumam. Ne katrs uzņēmums liek maksāt pēc noteikta perioda beigām. Tāpēc, paturot to prātā, apskatīsim dažus pozitīvos aspektus tīmekļa vietnes mitināšanā pēc bezmaksas plāna. Pēc tam mēs uzskaitīsim arī dažus šīs metodes mīnusus.

Bezmaksas hostinga plusi

Pirmais un galvenais pozitīvais (diezgan acīmredzamais) fakts, kas man jāpiemin, ir cenu noteikšana: tādas nav. Jā, galu galā daudziem cilvēkiem vissvarīgākais pakalpojums ir viss bezmaksas pakalpojums. Bet kāpēc tas ir īpaši labi jūsu konkrētajā gadījumā?

Nu, tikai padomā par to! Atverot jaunu vietni, jums nebūs tūkstošiem apmeklētāju mēnesī no “get-go”. Nokļūšana tur prasa laiku un pūles. Tā kā tas ir gadījumā, naudas pelnīšana no savas vietnes nebūs realitāte, kamēr vien jūs to nepelnīsit pietiekami lielu un populāru, lai tas notiktu .

Tātad, jautājums ir par to, ka daudz naudas ievietot jaunā vietnē nav īpaši saprātīgi. Tā vietā labāka ideja varētu būt bezmaksas tīmekļa mitināšanas konta iegūšana, līdz jūs dodaties uz priekšu, un ar stabiliem apmeklētāju ienākumiem.

Protams, kad vietnes popularitāte kļūst pārāk liela, vislabāk ir meklēt apmaksātu īpašu mitināšanas plānu, kas atbilst visām jūsu vietnes vajadzībām, lai tas darbotos pareizi..

Nākamais profesionālis, kas nāk ar bezmaksas mitināšanu, ir taisnība tikai tad, ja esat noteikta veida indivīds. Tas varētu izklausīties kā dīvains paziņojums, bet patiesībā tā ir taisnība. Par ko es runāju? Ļauj man tev pateikt!

Vai jūs esat tāds cilvēks, kuram patīk visu risināt patstāvīgi? Vai arī jums patīk eksperimentēt ar jaunu tehnoloģiju un pierast pie tā pašam? Ja esat šāda tipa puisis / meitene, bezmaksas mitināšana varētu būt jums laba ideja.

Izmantojot bezmaksas mitināšanas pakalpojumu, nebūs daudz papildu iespēju. Kad es saku “premium funkcijas”, es galvenokārt domāju klientu atbalstu. Visaugstākā līmeņa klientu atbalsts lielākoties ir piemaksu iespēja gandrīz katrā hostinga uzņēmumā.

Bet, ja jūs esat tāds cilvēks kā es aprakstīts iepriekš, jums nebūs nepieciešams ātrs un uzticams uzņēmuma atbalsts. Patiesība ir tāda, ka jūs varat iemācīties visu pats, bez atbalsta komandas palīdzības. Vienīgā atšķirība ir tā: tas prasa vairāk laika (summa ir relatīva no vienas personas citai).

Ja darāt lietas šādā veidā, vēlāk, kad, iespējams, pierakstīsities uz apmaksātu mitināšanas plānu, jūs precīzi zināt, kas uzņēmumam būtu jāsniedz un kā darbojas visa mitināšanas pārvaldība.

Šis ir pēdējais profesionālis, kuru es pieminēšu šajā rakstā: kad jūs reģistrējaties bezmaksas mitināšanas pakalpojumam, jūs nesaista neviens līgums. Tā kā plānu var brīvi izmantot, tas nozīmē, ka jūs to varat izbeigt jebkurā laikā, kad vēlaties.

Pretēji maksas hostinga pakalpojumam, kurā jums ir jāpārtrauc noteikts laika periods, kurā esat pierakstījies, bezmaksas plāns dod jums iespēju aiziet, kad vien vēlaties..

Tagad pāriesim pie negatīvajiem.

Bezmaksas hostinga mīnusi

Šeit varētu runāt par daudziem negatīviem aspektiem (internets ar tiem ir pilns), taču es minēšu tikai patiesi svarīgos, tāpēc jūs precīzi zināt, ko sagaidīt no bezmaksas mitināšanas plāna.

Pirmais pieminēšanas vērts faktors var būt pats pakalpojums vai vismaz tas, ko tas jums piedāvā. Plaši tiek runāts par to, ka bezmaksas pakalpojums neatkarīgi no tā veida (mitināšanas vai nē) nedos jums tādu pašu funkciju skaitu, kādu maksā apmaksāts. Diemžēl ar tīmekļa mitināšanu tas ir pilnīgi taisnība.

Apmaksāts plāns jums dos gandrīz visu nepieciešamo, lai pārvaldītu jūsu vietni. Mēs uzskaitīsim tikai dažus no tiem: SSD atmiņas telpa (pat neierobežota) ātrai ielādēšanas ātrumam, bezmaksas SSL sertifikāts drošai vietnei (šajās dienās ārkārtīgi svarīga), bezmaksas profesionāli e-pasta konti, veltīts klientu atbalsts, viena klikšķa instalēšana daudziem bezmaksas programmas, vietņu veidotāju platforma, bezmaksas domēna vārds (ne katrs uzņēmums to piedāvā), un saraksts varētu turpināties.

Tātad, ja vēlaties, lai visas šīs funkcijas piešķir attiecīgais pakalpojums, vislabāk ir izvēlēties lētu mitināšanas plānu, kas tos piedāvā savā paketē. Izmantojot bezmaksas pakalpojumu, jūs noteikti nezināt (jā, tā notiek), ko jūs iekļaujat.

Otrs svarīgs negatīvs aspekts ir pakalpojuma kvalitāte. Nelietojiet mani nepareizi! Tur ir kvalitatīvi bezmaksas hostinga pakalpojumi. Bet jums tiešām ir jārok dziļi, lai tos atrastu.

Diemžēl daudzos gadījumos bezmaksas plāns nav kvalitatīvs pakalpojums. Piemēram, jūsu vietne var sabrukt, kamēr kāds to izmanto. Vai arī mazs darbspējas laiks ir arī izplatītākā problēma lielākajā daļā bezmaksas hostinga plānu.

Un darbspējas laiks ir ļoti svarīgs jebkurai vietnei, pat ja jūs to tikko palaidāt. Parasti nozares standarts servera darbības laikam ir 99,9% gadā. Izmantojot bezmaksas mitināšanas pakalpojumu, procentuālais daudzums varētu ievērojami samazināties. Tāpēc paturiet to prātā, meklējot bezmaksas mitināšanu.

Secinājums

Tagad es domāju, ka jums vajadzētu būt diezgan labai idejai par to, kas ir bezmaksas mitināšana un kāpēc uzņēmumi izvēlas piedāvāt šo pakalpojumu.

Vissvarīgākais ir tas, ka jūs zināt, kāpēc bezmaksas mitināšana varētu būt laba izvēle noteikta veida cilvēkiem un kāpēc citiem tas var būt nepareizs lēmums.

Lai varētu pieņemt pareizo lēmumu, vispirms ir jādomā par to, ko jūs sagaidāt no hostinga pakalpojuma. Ja jūs nevēlaties pārāk daudz funkciju, tikai pamata paketi, kas ir pietiekama vietnes piederībai, un jūs arī īsti neuztrauc uptime rādītāji, bezmaksas mitināšana jums varētu būt piemērota.

Kaut kas cits, kas jums arī jāņem vērā, ir tas, kas jūsu vietnei ir nepieciešams, lai netraucēti darbotos. Mazākas, vienkāršākas vietnes varētu ļoti labi darboties bezmaksas mitināšanas platformā. Bet lielākiem un sarežģītākiem būs nepieciešams maksas pakalpojums, lai tos dublētu. Ja jūs meklējat labu sava uzņēmuma vietnes mitināšanu, iesaku iepazīties ar mūsu 20 labāko hostinga pakalpojumu sniedzēju sarakstu, kas piedāvā labu servisu par pieņemamu cenu.

Vienkārši sakot, bezmaksas mitināšana ir lieliska iesācējiem, kuri vēlas uzsākt savu darbību tiešsaistē ar 0 ASV dolāru lielu budžetu. Uzņēmumiem bezmaksas tīmekļa mitināšana nav izvēles iespēja.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector