Kā izveidot fotogrāfiju portfeļa vietni?

01.06.2020
Pamācības un ceļveži 'Kā izveidot fotogrāfiju portfeļa vietni?
0 21 мин.

sākums-fotogrāfija-portfelis-vietne


Lai sāktu labu fotografēšanas biznesu, ir trīs galvenās sastāvdaļas: prasme fotografēt, aprīkojums un mārketings. No mārketinga viedokļa pirmais solis ir izveidot spēcīgu klātbūtni tiešsaistē, lai ar jūsu pakalpojumiem sasniegtu vairāk cilvēku.

Mūsdienās katram uzņēmumam ir jāizveido sava vietne. Kad cilvēkiem kaut kas vajadzīgs, viņi parasti to meklē internetā, apmeklē noteiktu vietni un vai nu sāk pasūtīt produktus, vai arī sazinās ar uzņēmumu, lai iegūtu papildu informāciju par pakalpojumu.

Fotoattēlu portāla vietne ir tā, kas nepieciešama jūsu biznesam, un mēs šajā rakstā parādīsim, kā to izveidot. Vienkārši fotogrāfam nav labāks veids, kā parādīt savu darbu auditorijai, nekā portfeļa vietne. Tas ir ne tikai efektīvs veids, kā palielināt savu klientu bāzi, bet arī ļoti viegli uzstādīt. Nav svarīgi, vai esat profesionāls fotogrāfs vai iesācējs; portfeļa vietne ir lielisks veids, kā popularizēt savu darbu abos gadījumos.

Pārsteidzoši daudz fotogrāfu izvēlas savus pakalpojumus balstīt tikai uz sociālajiem medijiem. Viņi izveido Facebook, Instagram vai 500px lapu un augšupielādē tur savus darbus. Tas ir viens no veidiem, kā veidot savu biznesu, taču tas noteikti nav visefektīvākais. Pirmkārt, mēs izskaidrosim, kāpēc katram neatkarīgam fotogrāfam ir jāizveido portfeļa vietne. Tad mēs jums parādīsim vienu no vienkāršākajiem veidiem, kā to izveidot.

Kāpēc jums vajadzētu sākt foto portfeļa vietni?

fredrikclement-photography-portfolio-website

Avots: fredrikclement.com

Daudziem fotogrāfiem pirmā reize, kad sabiedrība redz savus fotoattēlus, ir tas, kad viņi tos augšupielādē portfeļa vietnē. Ja jums ir jauka fotoattēlu kolekcija, varat tos augšupielādēt savā vietnē, lai potenciālie klienti redzētu, ko sagaidīt no jūsu pakalpojumiem. Rādīt cilvēkiem jauku veikala skatlogu jau ir laba mārketinga prakse.

Fakts ir tāds, ka jūs varat daudzos veidos parādīt savu darbu internetā, tāpēc, iespējams, nebūs uzreiz skaidrs, kāpēc jums tas jādara, izveidojot vietni. Tālāk mēs runāsim par dažām populārākajām platformām, kuras fotogrāfi izmanto vietņu vietā, un par to, kā viņi kavē viņu panākumus. Tad būs daudz vieglāk saprast, kāpēc portfeļa vietne ir labāks risinājums.

Fotogrāfijas konti sociālajos medijos

Kā mēs jau minējām iepriekš, fotogrāfiem parasti patīk augšupielādēt savus fotoattēlus tādās vietnēs kā Facebook, Instagram un 500px. Šīs platformas ir diezgan populāras, taču tām visām ir vienādi trūkumi. Jūs varēsit izlikt savu darbu to cilvēku lokam, kuri jums seko, un varbūt pievienosies vēl daži, taču jūs joprojām būsit ierobežoti ar tiem cilvēkiem, kuri izmanto to pašu platformu.

No otras puses, fotografēšanas biznesa galvenais mērķis ir piesaistīt cilvēkus, kurus vispār neinteresē fotogrāfija, bet gan pakalpojumi, kuru pamatā ir jūsu prasmes fotogrāfijā. Iepriekšminētajās platformās jūs varēsit dalīties ar savu darbu ar citiem fotogrāfiem, taču potenciālie klienti to reti interesēs.

Tas ir lieliski, ja citas fotogrāfijas novērtē jūsu fotogrāfijas, bet, ja vēlaties, lai jūsu bizness augtu, jums jāpiesaista nejauši cilvēki, kuriem nepieciešams jūsu pakalpojums.

Fotoattēlu augšupielāde tiešsaistes tirgus vietās

istcokphoto

Avots: istockphoto.com

Tā vietā, lai izveidotu portfeļa vietni, varētu šķist laba ideja izvietot savu zīmolu direktoriju saraksta lapās un tiešsaistes tirgus vietās. Tiem, kuriem kāzām ir nepieciešams fotogrāfs, ir pieejams daudz kāzu tirdziņu. Viss, kas jums jādara, ir pievienot klasificēto sludinājumu šīm lapām un gaidīt klientus. Kā izrādās, šī ir diezgan neefektīva prakse.

Kad potenciālie klienti sazinās ar fotogrāfiem, viņi var parādīt portfeli, koplietojot saiti uz savu direktoriju saraksta vietni. Ar visiem līdzekļiem būtu jāizvairās no kopīgas šādas saites. Lai gan cilvēki, kurus interesē pakalpojums, varēs aplūkot dažus attēlu attēlus, fotogrāfi tikai apgrūtina to nomu visiem. Viņu lēmumu pieņemšanas procesu lielā mērā ietekmē trīs dažādi faktori:

 • Nogurums lēmumos – Atkārtota lēmumu pieņemšana izraisa neapmierinātību un nogurumu tikai pēc noteikta punkta. Kad cilvēki meklē fotogrāfu vai citu pakalpojumu, viņi drīzāk izvairītos no jebkādu lēmumu pieņemšanas pēc garas dienas. Tas, ko viņi vēlas redzēt, ir vienots, tomēr pievilcīgs viņu problēmas risinājums. Viņi jau ir spiesti pieņemt pietiekami daudz lēmumu darba laikā. Saistot direktoriju, jūs faktiski neatrisināt problēmu, bet drīzāk sajaucat tos, un gala rezultāts ir tāds, ka viņi pieņem nepareizu lēmumu.
 • Nav zīmolrades iespēju – Pirms sākat jebkura veida uzņēmējdarbību, jums vajadzētu izdomāt firmas vārdu, logotipu un dažas idejas par noteiktu stilu, kas būs jūsu darba iezīme. Visas šīs lietas ir nepieciešamas, ja vēlaties izveidot spēcīgu zīmolu. Bēdīgais fakts ir tas, ka direktorijs nevarēs jūsu zīmolu pienācīgi parādīt auditorijai.
 • Pārāk daudz izvēles iespēju – Kad cilvēki apmeklē direktoriju sarakstu lapas, kurās tiek meklēti fotogrāfi, viņus priecē pieejamo profesionāļu garš saraksts. Nevienam nepatīk, ka jūs saskaras ar nebeidzamu izvēles sarakstu, jo tas bieži vien viņus padara nespējīgus pieņemt lēmumu. Tas ir vienkārši satriecoši, tāpēc vairums cilvēku tūlīt pamet šīs vietnes, pat nepārbaudot piedāvāto.

Kopumā direktoriju saraksta lapas un tiešsaistes tirgus ir fotografēšanas biznesa popularizēšanas drīzāk trūkumi, nevis labas platformas. Ņemot to vērā, redzēsim, kā jebkurš fotogrāfs var izveidot profesionālu portfeļa vietni!

Iesācēja ceļvedis portfeļa vietnes izveidošanai

Lai varētu pareizi izveidot savu zīmolu, jums jāizveido sava portfeļa vietne. Portfeļa vietnes dizainam jābūt minimālistiskam, uzsverot attēlu jūsu lapās. Tam jābūt ātram, un jums arī jāstrādā ar tēmu, kurai ir satriecoša slaidrāde vai galerijas funkcija. Apmeklētājiem ir jāspēj atrast jūsu attēlus ar vienu klikšķi.

Pēc tam, ņemot vērā jūsu stilu, darba kvalitāti un varbūt dažas klientu atsauksmes, kuras jūs pievienojāt, viņi var izlemt, vai jūs pieņemt darbā, vai atstāt. Lielākā daļa fotogrāfu izveido personīgo vietni tikai izklaides nolūkos, bet, ja vēlaties, lai tā būtu biznesa vietne, ir dažas svarīgas lietas, kurām jums būs jāpievērš galvenā uzmanība. Pirmkārt, galvenajam iemeslam, kāpēc jūs izveidojat vietni, vajadzētu būt saziņai ar klientiem.

Cilvēki, kuri apmeklē jūsu vietni, ir jāuztver ar vizuāli satriecošu dizainu. Turklāt jūsu tēma un saturs ir jāoptimizē SEO, nodrošinot, ka cilvēki var atrast jūsu biznesu, pat meklētājā ierakstot ar fotogrāfiju saistītus vaicājumus. Ja jums ir nepieciešama laba platforma savas jaunās vietnes izveidošanai, varat izvēlēties WordPress vai jebkuru mitinātas vietnes veidotāju.

WordPress, bez šaubām, ir vispopulārākā emuāru, e-komercijas vietņu un principā jebkura veida profesionālu vai personisku vietņu veidošanas platforma. Pēc iepazīstināšanas ar WordPress mēs mazliet runāsim arī par mitinātajām vietņu veidošanas platformām.

Portfeļa vietnes izveidošana, izmantojot WordPress

fotogrāfija-portfelis-vietne-WordPress

WordPress dažos pēdējos gados kļuva tik populārs, ka tad, kad cilvēki vēlas izveidot vietni, šī ir platforma, kas tūlīt ienāk viņu prātā. Tas tiek uzskatīts par labāko variantu emuāru autoriem un mazām personīgām vietnēm, taču to izmanto arī daudzi uzņēmumi. Ir tūkstošiem tēmu, no kurām izvēlēties, ieskaitot bezmaksas un augstākās kategorijas, kas aptver visas iespējamās kategorijas. Papildus tam ir pieejami neskaitāmi spraudņi, gan bezmaksas, gan premium, kas jūsu vietnei var pievienot jaunas funkcijas.

Kad esat saņēmis domēna vārdu un reģistrējies uzticamā tīmekļa mitināšanas pakalpojumā, varat sākt veidot savu jauno vietni. Tā kā jūs vēlaties ienākt tirgū kā profesionāls fotogrāfs, jums būs nepieciešama labi izstrādāta tēma no portfeļa kategorijas. WordPress sākumā varētu šķist nedaudz mulsinošs, taču tīmeklī varat atrast daudz detalizētu ceļvedi platformai, kas var palīdzēt jums izveidot jebkura veida profesionālu vietni no nulles..

Būtiski WordPress spraudņi fotogrāfiem

Envira galerija

Envira galerija šobrīd ir ļoti jaudīgs WordPress spraudnis, kas paredzēts fotogrāfiem un jebkurai citai profesijai, kur attēli ir svarīgi. Tas ļauj pievienot attēlu galerijas, kuras ir pilnībā atsaucīgas un kuras var atvērt, izmantojot arī gaismas lodziņa uznirstošo logu. Turklāt tas nodrošina daudzas funkcijas, kuras trūkst noklusējuma WordPress multivides bibliotēkai.

Vilkšanas un nomešanas galerijas veidotājs nodrošina, ka jūsu fotoattēli tiks uzrādīti glītā veidā, un katras galerijas izveidošana prasa tikai dažas minūtes. Tā kā Envira ir paplašināms spraudnis, varat tam pievienot daudz dažādu papildinājumu, padarot to par vēl labāku rīku. Ja jūsu Instagram vai Dropbox ir fotoattēli, kurus vēlaties pievienot, varat tos importēt ar vienu klikšķi.

Envira galerijas lejupielāde ir ļoti izdevīga jūsu SEO, garantējot, ka jūsu tīmekļa lapas tiek ielādētas lielā ātrumā.

Vienošanās WP

Vienpusējs solis ir ļoti ieteicams, ja vēlaties portfeļa vietnei pievienot stilīgus un pilnībā atsaucīgus slīdņus. Slīdņi ir saderīgi arī ar attēliem un video saturu. Spraudņā ir integrētas daudzas satriecošas funkcijas, kas ļauj mainīt slīdņa motīvu un pievienot animācijas, kas padara to pievilcīgāku jūsu apmeklētājiem.

Daudzi no WordPress slīdņa spraudņiem ir sarežģīti un prasa daudz laika, lai pierastu. No otras puses, vienpusējā pieeja integrējas jūsu informācijas panelī, un katra iespēja ir diezgan saprotama. Daudz kas ir atkarīgs no tā, kā tiek kodēts slīdņa spraudnis. Jūs noteikti nevēlaties kaitēt savas vietnes SEO, lejupielādējot vāji kodētu spraudni, kas jūsu vietnei nodara vairāk ļauna nekā laba. Vienskaitlis garantē vienmērīgu lietotāja pieredzi, nodrošinot, ka slīdņi ātri tiek ielādēti ar visiem jūsu pievienotajiem attēliem.

Spraudnis ir izveidots, lai visefektīvāk apstrādātu gan aizmugures, gan frontend vaicājumus, lai ielādēšana neietekmētu jūsu lapas. Ja jūs to visu pievienojat, Soliloquy ir lieliski optimizēts ātrai lapas ielādes ātrumam neatkarīgi no tā, kā pielāgojat slīdni vai cik fotoattēlu pievienojat.

Bezskaņa

Imsanity patiesi labi ir optimizēt savus fotoattēlus, lai ātrāk ielādētu lapu. Optimizējot savu saturu, jūs vienmēr varat nodrošināt labāku lietotāja pieredzi apmeklētājiem. Ja vienā lapā ir uzkrāts liels daudzums satura, cilvēkiem var būt nepatīkami gaidīt, kamēr tas viss tiek lejupielādēts. Kā fotogrāfs, jūsu fotoattēli ir tāda veida saturs, kas visvairāk var palēnināt jūsu vietnes darbību.

Tā ir problēma lielākajā daļā vietņu, jo jūsu lapās var būt daudz attēlu, pat ja jūs faktiski nedarbojaties ar fotografēšanas portfeļa vietni. Tas ir iemesls, kāpēc cilvēki izmanto Imsanity daudzās dažādās vietnēs. Tas ir ideāls rīks attēlu optimizēšanai, garantējot lielu lapas ielādes ātrumu un nodrošinot, ka cilvēki laicīgi pārlūko jūsu vietni..

Protams, ja vēlaties, varat lejupielādēt jebkuru tipisku attēlu saspiešanas spraudni, taču tas nebūs tik efektīvs kā Imsanity. Iemesls, kāpēc mēs to iesakām, ir tas, ka tas var īsā laikā mainīt tonnu attēlu. Visi jūsu attēli būs mazāki, tomēr joprojām pietiekami lieli, lai uzsvērtu svarīgās nianses un fotoattēlu vispārējo kvalitāti un stilu, ko vēlaties parādīt klientiem kā profesionālam fotogrāfam.

Divi – mūsu ieteicamākā WordPress tēma

divi-wordpress-theme-photography-vietne

Divi ir WordPress tēma, ko izstrādājusi Elegant Themes komanda. Gan komanda, gan šī konkrētā tēma šobrīd ir ļoti populāra tirgū, piesaistot tūkstošiem cilvēku, kuri vēlas labas kvalitātes veidnes savām vietnēm. Divi jūs varat atrast visu, kas labam fotogrāfam būtu vajadzīgs lieliskai vietnei. Ir daudz iepriekš definētu izkārtojumu, pielāgota CSS lodziņa, vilkšanas un nomešanas saskarni un daudz pielāgošanas iespēju.

Ja vēlaties savai vietnei pievienot moduļus, to var viegli izdarīt, izmantojot Divi. Ir 40 dažādi satura moduļi, no kuriem izvēlēties, un jūs varat tos pievienot savas lapas izkārtojumam atbilstoši savai gaumei. Izmantojot šo spraudni, gandrīz visu var izdarīt viegli, kamēr tas ir paredzēts zibens ātrai darbībai. Spraudnim ir tieša priekšskatījuma funkcija, lai jūs varētu izsekot rezultātam, līdz atrodat perfektas krāsas, fontus un lapas kopējo dizainu..

Izmantojot Divi, tas, ko jūs saņemat, ir pievilcīgs, moderns jūsu vietnes dizains. Kad sākat pievienot savus fotoattēlus, jūs sapratīsit, ka šī tēma pati par sevi ir ne tikai skaista, bet arī padara jūsu saturu lielisku. Jums jāpielieto tikai izkārtojums, jāpievieno saturs un daži moduļi, jāpieliek dažas izmaiņas kā pēdējais pieskāriens, un jūsu vietne ir gatava.

Portfeļa vietnes izveidošana, izmantojot mitinātu vietņu veidotāju

Vietņu mitināšanas platformas ir vēl viens lielisks veids, kā mūsdienu nespeciālistam izveidot fotogrāfiju portfeļa vietni. Ir daudz vietņu veidotāju, kurus ir vērts izmēģināt. Parasti šie pakalpojumi ir maksas, taču par pieņemamu cenu nepieciešami pierakstīšanās uz mēneša plānu. Jums būs savs pielāgotais domēna vārds un satriecošu funkciju klāsts, ko varēsit izmantot savā vietnē.

Jūs varētu domāt, ka šie zemo cenu vai pat bezmaksas vietņu veidotāji ir diezgan ierobežoti un neprofesionāli. Tas nepavisam nav tas gadījums, jo mūsdienās par nominālu samaksu jūs varat saņemt augsti profesionālus pakalpojumus. Tīmekļa vietņu veidotāji, īpaši populārākie, ir izstrādāti, paturot prātā nepieredzējušu lietotāju, taču piedāvā plašu profesionāla izskata tēmu izvēli.

Dažas platformas ir paredzētas tikai e-komercijas uzņēmumiem, bet citi ir pilnībā iesaiņoti radošo profesionāļu funkcijām. Jūs varat skaidri pateikt konkrētā tīmekļa vietnes veidotāja mērķauditoriju, vienkārši apmeklējot viņu mājas lapu. Kā fotogrāfam jums jāatrod vietņu veidotājs, kas ļauj uzlabot vietnes saturu, optimizējot attēlus un vietējo SEO.

BlueHost – jaudīgs resursdatora un domēna reģistrators

vietne bluehost-start-photography-portfolio-site

Kā fotogrāfs jūs noteikti nevēlaties sarežģītu mitināšanas pakalpojumu. Vēlaties tādu tīmekļa mitināšanas plānu, kas būtu viegli apstrādājams un nodrošina pietiekami daudz resursus jūsu vietnei, vienlaikus koncentrējoties uz lieliska satura nodrošināšanu. Izmantojot Bluehost, tīmekļa mitināšana ir ne tikai vienkārša, bet jūs varat arī paļauties uz viņu profesionālo atbalstu. Iemesls, kāpēc viņi ir vieni no nozares nosaukumiem, ir pavisam vienkāršs: viņi smagi strādā, bez tukšiem solījumiem.

Viņu plāni ir optimizēti WordPress, kas nozīmē, ka jūs varat izveidot un darboties CMS ar vienu klikšķi. Ne tikai tas, ka viņu pakalpojums ir konkurētspējīgs, bet viņiem izdevās saglabāt pēc iespējas zemākas cenas, padarot to pieejamu arī maziem uzņēmumiem un privātpersonām. Tajā pašā paketē varat iegūt tīmekļa mitināšanu, e-pasta mitināšanu un ātru WordPress vietnes iestatīšanu, tādējādi ietaupot daudz laika.

Turklāt nav jāmeklē trešās puses domēna reģistrators. Ar katru mitināšanas paketi Bluehost veselu gadu jums dāvinās bezmaksas domēna vārdu. Lieliska lieta par šīm funkcijām ir tā, ka visi norēķini notiek caur to pašu pakalpojumu sniedzēju. Tā kā jūsu fotogrāfiju portfeļa vietne sāk augt, tā var piesaistīt daudz cilvēku, taču nav jāuztraucas. Kamēr jums nebūs vairāk kā 500 000 apmeklētāju mēnesī, jums būs labi ar viņu pamatplānu.

Kas izceļ portfeļa vietni?

Mūsdienās vietņu veidotāji un CMS ir izstrādāti tā, lai cilvēki varētu izveidot profesionālu vietni bez jebkādas pieredzes. Jūs varat viegli un samērā īsā laikā izveidot vietni. jautājums ir, vai jūs varat padarīt to pievilcīgu apmeklētājiem. Un, ja vienādojumam pievienojat uzņēmēja domāšanas veidu, jums tas jādara arī par iespēju apmeklētājus pārvērst par klientiem.

Jums jāizdomā, kā mudināt savus apmeklētājus pavadīt vairāk laika jūsu vietnē nekā parasti. Tas nozīmē arī to, ka, kamēr viņi pārlūko, jums ir vairāk laika pārliecināt viņus, ka jūs kā fotogrāfs sniedzat lieliskus pakalpojumus. Internetā ir pieejams daudz resursu par reklāmguvumu līmeņa optimizāciju (CRO).

Ja jūs izlasīsit dažus rakstus par šo tēmu, jūs savā vietnē varēsit ieviest vissvarīgākās mārketinga prakses. Tās var ietvert nelielas izmaiņas jūsu vietnes dizainā vai emuāra sadaļas pievienošanu savai vietnei un dažu rakstu ievietošanu tajā. Ir daudzas prakses, kas var palīdzēt uzlabot jūsu reklāmguvumu līmeni, un daudzas no tām fotogrāfiem sniedz izcilus rezultātus.

Attēlu izmēru optimizēšana

Apstrādāts fotoattēls ideālā gadījumā aizņem 12-15 MB jūsu krātuves vietas. Ja vēlaties, lai jūsu tīmekļa lapas tiktu ielādētas ātri, jūsu attēliem jābūt mazākiem par minēto lielumu. Jo vairāk attēlu augšupielādēsit, tos nesaspiežot, jo lēnāka būs jūsu vietne. Saspiežot jūsu fotogrāfijas, serverim būs daudz vieglāk rīkoties, jo tie aizņems tikai nelielu daļu no iepriekšējā izmēra.

Turklāt jūsu fotoattēli ir jāņem vērā arī Google. Meklētājprogramma var interpretēt tikai tos attēlus, kuriem ir pievienots alternatīvs teksts. Būtu labāk, ja Google varētu definēt attēlu, tikai to apskatot, bet mēs vēl neesam tur. Līdz tam jums ir jāsniedz papildu informācija par jūsu fotoattēliem. Šī informācija ļauj lietotājiem atrast jūsu fotoattēlus, izmantojot attēlu meklēšanu.

Padariet savu vietni atsaucīgu

Mūsdienās cilvēki drīzāk izmanto savu viedtālruni, ja vēlas pārlūkot internetu. Sēdēšana pie galda mašīnas kļūst arvien mazāk populāra. Tāpēc, ja cilvēkiem ir nepieciešams noteikts produkts vai pakalpojums, ļoti iespējams, ka viņi to pārbaudīs savā viedtālrunī. Jūsu vietnei jābūt pieejamai visās ierīcēs, ja vēlaties, lai tā sasniegtu plašāku auditoriju.

Lielākā daļa vietņu veidotāju un CMS platformu ir optimizētas mobilajām ierīcēm. Tomēr tas nenozīmē, ka jūsu vietnē nebūs neparedzētu trūkumu. Parasti tie ir izkropļoti pikseļi, nepareizi ievietoti foto rāmji un citas ar izskatu saistītas problēmas, kas jūsu vietnei liekas dīvainas. Šīs kļūdas var salabot diezgan ātri. Viss, kas jums jādara, ir sazināties ar attiecīgo klientu atbalsta komandu, un viņi dažās minūtēs pielāgos jūsu vietni.

Izmantojiet klientu atsauksmes, lai jūsu priekšrocības būtu izdevīgākas

Cilvēki daudz biežāk pieņem darbā fotogrāfu, ja kāds no viņu draugiem vai cita uzticama vietne viņiem to ir norādījusi. Ja viņi tikko ir atraduši jūsu vietni internetā un nekad nav dzirdējuši par jums kā fotogrāfu, tad izredzes noteikti nebūs jūsu pusē.

Lai palielinātu uzticību apmeklētājiem, savā vietnē vienmēr varat iekļaut godīgas klientu atsauksmes. Jums jāpievieno jauks šo liecību saraksts vietnei, kurā viņi to var viegli atrast. Tā vietā, lai gaidītu atsauksmes, varat lūgt savus jaunākos klientus uzrakstīt vienu pēc tam, kad esat paveicis darbu.

Lielākajai daļai cilvēku tas nav pārāk daudz pūļu, it īpaši, ja viņi bija apmierināti ar jūsu pakalpojumu. Turpiniet apkopot atsauksmes, līdz jums ir ievērojama summa, un pēc tam pievienojiet tās savai vietnei kā sociālo pierādījumu. Ja citi cilvēki būs apmierināti ar jūsu fotografēšanas prasmēm, potenciālajiem klientiem nebūs iemesla jūs nenoalgot.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector