Kā izveidot privātu emuāru tīklu (PBN), ko Google mīl?

01.06.2020
Pamācības un ceļveži 'Kā izveidot privātu emuāru tīklu (PBN), ko Google mīl?
0 16 мин.

izveidot privātu emuāru tīklu


Es zinu, es zinu! Nosaukums ir bargs, jo Google burtiski ienīst emuāru tīklus un visas saišu shēmas, kas ir izveidotas, lai manipulētu ar SERP. Iepriekš mēs esam redzējuši daudzus piemērus, kad bija pilnīgi tīkli, kas satur simtiem emuāru deindexed by Google. Ja emuāru tīkls tiek attīrīts no SERP, tas var sagraut daudzus uzņēmumus.

Vispirms PBN īpašnieks zaudēs visus ienākumus, kas gūti no emuāru tīkla, jo nevarēs no tiem gūt peļņu. Otrkārt, visi tie uzņēmumi, kuri paļāvās uz tīklu savu vietņu klasificēšanai, zaudēs klasifikāciju, trafiku un ieņēmumus.

Saikņu pirkšana no publiska emuāru tīkla var būt riskanta. Tomēr ir iespējas izmantot emuāru tīklu, lai palīdzētu jūsu naudas vietnei iegūt augstāku klasifikāciju. Šajā rakstā es aprakstīšu jums soļus, kā izveidot privātu emuāru tīklu, kas jums pilnībā pieder un ko pārvalda jūs.

Šis nav ātrs veids, kā klasificēt jūsu vietni, un tas arī nebūs lēts, tā vietā jums tas jāuzskata par ilgtermiņa ieguldījumu jūsu biznesā.

Tātad, lai izveidotu privātu emuāru tīklu, kas ilgs ilgu laiku, jums būs jākoncentrējas uz trim galvenajām lietām:

 • Pērciet labus un novecojušus domēna vārdus
 • Pērciet lētu, bet uzticamu tīmekļa mitināšanu
 • Veidojiet savas vietnes, izmantojot CMS

Kā iegādāties labākos domēnus savam emuāru tīklam?

Privātajam emuāru tīklam piemērotu domēnu izvēle un pirkšana var aizņemt daudz laika. Jūs varat ne tikai iegādāties domēnu, kas nāk. Pērkot domēnus, jums jākoncentrējas uz novecojušu domēnu novecošanos, kas iepriekš tika izmantoti esošai vietnei. Ir arī svarīgi izvēlēties domēnus, kas ir saistīti ar jūsu nišu. Domēna saišu profils ir arī galvenais aspekts, kas jums jāpārbauda pirms pirkuma veikšanas. Domēns, kas ir surogātpasts, nebūs labs jūsu emuāru tīklam, un jūs tērēsit savu naudu. Mēģiniet izvēlēties domēnus, kuriem ir tīrs saišu profils no uzticamām un autorizētām vietnēm.

Kur nopirkt labi novecojušus domēna vārdus?

Ir daudz vietņu, kurās varat iegādāties domēnus, kas novecojuši. Droši vien vispopulārākās ir GoDaddy izsoles, kurās jūs varat izvēlēties no simtiem tūkstošu vecumu domēniem, kuriem beidzies derīguma termiņš, vai izsolēm. Domēnus, kuru derīguma termiņš beidzas, var iegādāties arī vietnē NameJet vai Dynadot Auctions.

Kā pārbaudīt, vai domēns ir piemērots jūsu emuāru tīklam?

Pērkot domēnus savam privāto emuāru tīklam, ir svarīgi iegādāties ar nišu saistītus domēnus ar skaidru vēsturi. Lai pārbaudītu iegādājamā domēna parametrus, varat izmantot vairākus rīkus.

DomCop ir tiešsaistes rīks, kas apkopo domēna informāciju no dažādām vietnēm, piemēram, domēna vecums, domēna pārvalde (DA), lapas autorizācija (PA), atsauces plūsma (CF), uzticības plūsma (TF), domēna niša un cita metrika. DomCop ir premium klases pakalpojums, taču tam varat piekļūt, izmantojot bezmaksas izmēģinājuma plānu. DomCop izmaksas sākas ar 39 USD mēnesī. Ja plānojat iegādāties tikai dažus domēnus, iespējams, nav vērts iegādāties abonementu, tā vietā izmantojiet bezmaksas rīkus.

Jūs varat pārbaudīt domēna metriku, izmantojot arī bezmaksas rīkus:

 • Plkst Arhīvs.org jūs varat redzēt pilnu vietnes vēsturi, kas tika izveidota uz noteiktu domēnu. Šeit jūs varat skaidri redzēt, kāds saturs tika augšupielādēts un kāda niša tika izmantota domēnam.
 • Vietne SeoMastering.com sniegs jums pilnīgu auditu noteiktā domēnā, ieskaitot domēna vecumu, Google metriku (reālā un faktiskā lapas rangs), sociālo mediju aktivitātes un dažus pamatinformācijas datus, kas apkopoti no Majestic.com premium link checker rīka.
 • Ar BackLinkWatch varat uzzināt pilnu noteiktas vietnes vai domēna saišu profilu. Šis rīks nav ļoti precīzs, un dažām saitēm, iespējams, trūkst datu bāzes, taču to var brīvi izmantot. Tas ir lielisks veids, kā noteikt, vai domēnā ir surogātpasts ar nedabiskām saitēm.

Kaut arī DA, PA (Moz metrika) CF, TF (Majestic.com metrika) ir ļoti svarīgi, izvēloties sava emuāru tīkla domēnus, jums, iespējams, būs jāiegādājas daži no premium pakalpojumiem, lai tos pārbaudītu. Eksperti saka, ka labus rezultātus var sasniegt ar domēniem, kuru metrika (DA, PA, CF, TF) pārsniedz 15.

Cik jums vajadzētu maksāt par domēna vārdu?

Ir ļoti grūti dot padomu, cik daudz jums vajadzētu tērēt labā domēnā. Cena mainās atkarībā no nišas līdz nišai un katram domēnam. Nav noteiktas cenas, un jūs nevarat īsti novērtēt, cik vērts ir domēna vārds. Vienkārši sakot, tas ir šāds: domēns, kura vērtība ir tikpat liela, cik kāds ir gatavs par to maksāt.

Mans ieteikums ir, ka jums nevajadzētu maksāt vairāk par 100 USD par domēnu, kas būs daļa no jūsu emuāru tīkla. Es arī iesaku nepērkot pārāk daudz domēnu vienlaikus.

Izvairieties no viltotas kontaktinformācijas – izmantojiet domēna konfidencialitāti!

Google var viegli nomedīt emuāru tīklus; jo īpaši tie ir pakļauti briesmām, kur nav slēpta domēna WHOIS informācija. Daudzi emuāru tīkla īpašnieki izmanto viltotus kontaktinformāciju, lai ietaupītu naudu no privātās reģistrācijas maksas. Lielāko daļu laika viņi zaudēs domēnus, jo ir aizliegts izmantot viltotu informāciju. Par katru cenu jums vajadzētu izvairīties no viltus kontaktinformācijas izmantošanas savos domēna nosaukumos.

Tā vietā reģistrējiet savu domēnu ar domēna privātumu. Tas maksā apmēram 10 USD gadā, un tā slēps jūsu personisko kontaktinformāciju no sabiedrības, kā arī no Google. Šādā veidā nav iespējams noteikt, kam pieder domēns. Noteikti dažos gadījumos (ja domēns tiek iesaistīts nelikumīgā aktivizēšanā) domēna privātums neaizsargās personu, kas atrodas aiz domēna, bet emuāru tīklā domēna privātums ir obligāts.

Kāda veida hostings jums jāpērk emuāru tīklā?

Ir dažādas mitināšanas iespējas, kuras varat izmantot savam privāto emuāru tīklam. Jūs varētu izmantot SEO mitināšanu, dažādus lēta hostinga pakalpojumu sniedzējus, VPS vai speciālus serverus ar vairākām veltītām IP adresēm. Katram hostinga veidam ir savas priekšrocības un trūkumi. Turpmāk es jums pastāstīšu, kāds hostinga veids ir vislabākais privāto emuāru tīklam.

SEO mitināšana

Kad sāka veidoties emuāru tīkli, SEO hostings bija labākais risinājums. Šāda veida pakalpojumi tika izstrādāti, lai tīmekļa pārziņiem nodrošinātu platformu, kurā viņi var pārvaldīt katru vietni no vienas vietas, vienlaikus izvietojot tās vairākās IP adresēs. SEO mitināšana bija lielisks risinājums, līdz Google sāka sodīt emuāru tīklus, pamatojoties uz IP adresēm, kur tie tika mitināti. Pamatā Google sāka melnajā sarakstā iekļaut visas IP adreses, kas bija saistītas ar dažādiem SEO mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Es iesaku izvairīties no visiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kuri paziņo, ka tas ir SEO mitināšanas uzņēmums. Ir pagājuši tie laiki, kad SEO mitināšana bija piemērota emuāru tīklam.

VPS & Dedicated Hosting

Virtuālie vai īpaši serveri ir lieliski piemēroti vairāku vietņu mitināšanai. Vienam serverim varat pievienot vairākas IP adreses, tādā veidā jūs varat mitināt vairākas vietnes vairākās IP adresēs, vienlaikus atrodoties tām vienā serverī..

Tomēr ir arī daži trūkumi. VPS vai speciāla servera uzturēšanai ir nepieciešams noteikts zināšanu līmenis šajā dokumentā. Šie serveri ir dārgi, un jums ir jāmaksā papildus arī par papildu IP adresēm. Jūs nevarēsit izmantot īpašu serveri, lai to pilnībā mitinātu vairākas tīmekļa vietnes, tāpēc, iespējams, nav vērts to nomāt. Ir arī ierobežots IP adrešu skaits, ko varat pievienot serverim, un daudzas reizes mitināšanas pakalpojumu sniedzēji nedos jums C klases IP, kas ir vislabākie emuāru tīkliem.

Ja jūs tikko sākat darbu ar savu pirmo privāto emuāru tīklu, jums nevajadzētu uztraukties par servera īri; tā vietā jums vajadzētu meklēt kaut ko vienkāršāku un rentablāku.

Dalīts hostings

Šajā brīdī ir jāmeklē dalīta mitināšana, ja veidojat privātu emuāru tīklu. Dalītais hostings ir rentabls, viegli pārvaldāms un uzturējams, un tas nodrošina visus nepieciešamos rīkus, kas jums varētu būt nepieciešami jūsu emuāru tīklam.

Dalīta hostinga plāna izmaksas ir aptuveni USD 4 – 6 mēnesī / mēnesī, ja par gadu vai divus maksājat iepriekš. Lielākā daļa hostinga plānu ļauj mitināt vairākas vietnes, kas ir lieliski, jo, izmantojot tos pašus resursus, varat izveidot vairākus emuāru tīklus.

Ir svarīgi izvēlēties labus un uzticamus mitināšanas pakalpojumu sniedzējus. Šeit ir saraksts ar labākajiem koplietotajiem resursiem, kurus varat izmantot savam privāto emuāru tīklam:

 • iPage
 • FatCow
 • JustHost
 • BlueHost
 • Kustībā
 • HostGator
 • HostMonster
 • WebHostingHub
 • GreenGeeks
 • Starpniekserveris

Noteikti ir arī vairāki citi hostinga uzņēmumi, taču es iesaku sākt ar šiem. Ir pieejamas cenas, ir liels darbspējas laiks un labs klientu atbalsts. Jums nevajadzētu mitināt savas vietnes kādā nejaušā atkritumu savācējā. Dodieties tikai ar labiem un uzticamiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Nav jēgas pirkt dārgu domēnu, kura derīguma termiņš ir beidzies, ieguldīt laiku un naudu saturā, kā arī izveidot savu vietni un lēti iegādāties serveri. Tas būtu kā jaukas automašīnas īpašums, bet nebrauciet ar to pilnā ātrumā, jo nevarat atļauties degvielu.

Privātā emuāru tīkla vietņu izveidošana

Es pieņemu, ka jūs zināt, kā norādīt savus domēna vārdus uz mitināšanas kontu, mainot vārdu serverus. Es neiedziļināšos detaļās, bet, ja vēlaties uzzināt vairāk par vārdu serveriem un zināt, kā tie darbojas, lūdzu, izlasiet mūsu saistīto ceļvedi.

Kad DNS ir atjaunināts un jūsu domēns ir norādīts uz jūsu mitināšanas kontu, varat sākt veidot savu vietni. Lai mazliet paātrinātu lietas, varat izmantot viena klikšķa instalēšanas rīku, ko piedāvā lielākā daļa hostinga uzņēmumu. Izmantojot šo rīku, ar dažiem klikšķiem varat savā vietnē instalēt WordPress, Drupal, Joomla vai citu CMS. Jums nevajadzētu tērēt pārāk daudz laika, lai iestatītu savas vietnes kodolu.

CMS izvēle savam emuāru tīklam

Daudzi saka, ka, veidojot emuāru tīklu, jums nevajadzētu atstāt pēdas. Tāpēc eksperti iesaka katrai jūsu vietnei izmantot atšķirīgu CMS. No personīgās pieredzes es varu jums pateikt, ka nav atšķirības starp tīkliem, kas darbojas tikai WordPress, un tīkliem, kur katra vietne ir veidota atšķirīgā sistēmā.

Tomēr es iesaku izvēlēties vienkāršu CMS, jo jums to ir vieglāk pārvaldīt. Es labprātāk izmantoju WordPress ne tikai emuāru tīklos, bet arī katrā vietnē, kuru veidoju. WordPress lietošanas skaistums ir tāds, ka jūs varat pielāgot katru sava tīkla vietni, neatstājot pēdas.

Vietņu veidošana, neatstājot pēdas

Ja tīklā izmantojat tikai WordPress, tas var būt pēdas. Tomēr puse tīmekļa ir veidota uz WordPress, un bieži vietnēm ir tikai atpakaļsaišu saites no WordPress emuāriem. Vai tas tiešām ir pēdas nospiedums? Manuprāt, tā nav.

Ja katrai veidotajai vietnei izmantojat vienu un to pašu motīvu un spraudņus, tas ir milzīgs nospiedums, no kura jums vajadzētu izvairīties. Katra vietne jums ir jādomā par atšķirīgu projektu, kas nav saistīts ar otru. Labākais veids, kā izvairīties no pēdas, veidojot savas vietnes, ir:

 • Pielāgots logotips – izveidojiet logotipu katrai vietnei; ja jums nav labi Photoshop vai neko nezināt par logotipa izveidi, varat meklēt dažus lētus logotipu dizainerus Fiverr vai forumos.
 • Dažāda tēma – ir tūkstošiem bezmaksas tēmu; katram projektam vienkārši izmantojiet citu tēmu
 • Pielāgotas lapas – katrai vietnei ir lapa Par, kontakti, konfidencialitātes politika, lietošanas noteikumi. Šīs lapas ir jāizveido katrai savai vietnei. Noteikti jums vajadzētu nākt klajā ar unikāliem stāstiem un nelietot to pašu saturu šajās lapās.
 • Dažādi spraudņi – es zinu, ka Yoast ir vispopulārākais un, iespējams, labākais SEO spraudnis, taču jums to nevajadzētu instalēt katrā savā vietnē. Atrodiet citus spraudņus, kas dara to pašu, un sajauciet tos.
 • Unikāls saturs – izveidojiet unikālu saturu katram savam emuāram un nepublicējiet tajā pašā dienā. Izmantojot WordPress, jūs varat ieplānot ziņas, tāpēc jums nav jāatgriežas savā vietnē katru reizi, kad vēlaties pievienot jaunu rakstu. Iekļaujiet ziņās arī attēlus, video un galu galā arī citas noderīgas lejupielādējamas lietas. Lai paātrinātu procesu, varat nolīgt rakstnieku vai divus, kas jums palīdzēs satura veidošanā.
 • Atpakaļsaišu veidošana – ir slikta ideja sasaistīt emuāru tīklu. Tā ir lielākā kļūda, ko izdarījuši cilvēki. Ir skaidrs, ka jūsu vietņu savstarpēja sasaiste var dot milzīgu sākotnēju stimulu visam jūsu tīklam un naudas vietnei, taču ilgtermiņā tas nav izdevīgi. Mēģiniet iegūt atpakaļsaišu saites no dažādām trešo personu vietnēm, komentējot emuārus, Web 2.0 īpašumus, foruma ziņas utt.
 • Padariet to dabisku – vietne, kas tiek regulāri atjaunināta, izskatās ļoti dabiski ne tikai lietotājiem, bet arī Google. Tomēr saikne ar tām pašām vietnēm atkal un atkal izskatās ļoti dīvaina. Saistot ar savu naudas vietni no tīkla, mēģiniet pievienot arī citus resursus, kas nav jūsu konkurenti, bet dažas augstas vērtības informatīvas vietnes.

Izveidojiet un paplašiniet savu tīklu

PBN izveidošana prasa daudz laika un pūļu. Tas arī patērēs milzīgu naudas daudzumu. Tomēr jums ir jādara tik daudz, cik jūs varat atļauties laika un naudas izteiksmē. Tāpēc nav jēgas strādāt 30-50 vietnēs pēc kārtas, kamēr jums tam nav pietiekami daudz laika un budžeta.

Jums vajadzētu koncentrēties uz mazāk vietnēm, veidojot tās no zemes. Kad vietnes ir izveidotas un saņem nelielu datplūsmu, varat pāriet un sākt ar jaunām vietnēm, taču neaizmirstiet atgriezties pie savām vecajām un laiku pa laikam atjaunināt tās..

Beigas

Sava privātā emuāru tīkla izveidošana ir veids, kā iet, ja vēlaties klasificēt vietnes ar nišām. Lai izveidotu labu PBN, ir grūti un laikietilpīgi, tomēr rezultāti ir pārsteidzoši. Tas, ka kāds jums palīdz, ir labs plus, jo dažus uzdevumus var nodot ārpakalpojumiem, piemēram, satura rakstīšanu, vietņu atjaunināšanu, saišu veidošanu utt..

Visbeidzot, mans personīgais ieteikums: lūdzu, neraizējieties veidot personīgo emuāru tīklu, ja neesat neatlaidīga persona, ja pēc viena vai diviem mēnešiem jūs to pametīsit. Vietņu tīkla izveidošana ir ilgs process, un rezultāti netiks sasniegti vienas nakts laikā. Tas ir ilgtermiņa ieguldījums un stratēģija, kas dos rezultātus tikai ilgtermiņā.

Ja jums ir jautājumi vai kādi apsvērumi par šo rakstu, lūdzu, nevilcinieties atstāt komentāru zemāk.

Veiksmi sava PBN veidošanā!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector