Kā izveidot profesionālu vietni ar iPad?

izveidot vietni ar ipad


Pirms kāda laika mēs no viena lasītāja saņēmām e-pastu ar jautājumu, vai ir iespējams izveidot vietni, izmantojot iPad vai planšetdatoru. Šajā rakstā es jums parādīšu, cik viegli jūs varat izveidot vietni ar savu iPad, iPhone vai citu mobilo ierīci. Šī apmācība ir lieliski piemērota iesācējiem un lietotājiem, kuri nezina programmēšanu.

Vietnes izveidošanai, izmantojot iPad, ir daži ierobežojumi, taču joprojām ir daudz iespēju, kuras varat izmantot, lai izveidotu profesionālu vietni:

 • Vietnes veidotāja APP izmantošana
 • Izmantojot pārlūkprogrammu, vietņu veidotāju
 • Izmantojot WordPress vai citu atsaucīgu CMS

Izveidojiet satriecošu vietni ar savu iPad

hostgator tīmekļa mitināšanaGATOR ir pavisam jauns vietņu veidotājs, kuru izstrādājis HostGator, kurš piedāvā jums iespēju izveidot profesionālas vietnes, izmantojot savu iPad. Izmēģiniet GATOR tūlīt!

Sākt tagad “

Izmantojiet vietņu veidotāja lietotni APP, lai izveidotu savu vietni

ITunes veikalā ir daudz vietņu veidošanas lietotņu, tāpēc to atrast nebūs grūti. Jautājums ir kuru izmantot? Kura lietotne ir piemērota profesionālas vietnes izveidošanai? Es uzzināju, ka Weebly piedāvātā lietotne ir pienācīga.

vietņu veidotājsWeebly ir vietņu veidotājs, kas velk un nomet, kas lietotājiem ļauj izveidot biznesa vietni, emuāru vai tiešsaistes veikalu. Weebly ir ļoti viegli izmantot; tas ir lieliski piemērots iesācējiem, kuriem nav nekādu kodēšanas iemaņu. Lieliski par Weebly ir tas, ka jūs varat to izmēģināt bez maksas.

Tagad redzēsim, kā sākt darbu ar Weebly App. Dodieties uz lietotņu veikalu un meklējiet lietotni, nevis instalējiet to savā iPad. Piekļūstiet lietotnei un izveidojiet bezmaksas kontu Weebly, lai piekļūtu viņu vietņu veidotājam. Kad jūsu konts ir gatavs, izvēlieties tēmu, kas jums patīk vislabāk. Jūs varat izvēlēties simtiem augstas kvalitātes veidņu. Varat rediģēt katru šo veidņu daļu, tāpēc, lai samazinātu pūles, izvēlieties dizainu, kuram ir meklētais izkārtojums.

Tagad jūs varat rediģēt tekstu, mainīt attēlus, pievienot jaunus elementus, piemēram, nosaukumus, rindkopas, kartes, slaidrādes, videoklipus, veidlapas, pogas un daudz ko citu, vienkārši pieskaroties savam iPad.

vietņu veidotāja lietotne ipad

Kad esat pabeidzis vietnes rediģēšanu, varat to publicēt apakšdomēnā un tiešsaistē skatīt Safari vai citā pārlūkā, kas atrodas jūsu iPad..

Lai gan jūs varat bez maksas izmēģināt vietņu veidotāju lietotni un arī varat publicēt savu vietni, bezmaksas versijai ir ļoti ierobežotas iespējas. Lai izveidotu profesionālu vietni, jums būs jājaunina uz piemaksu plānu, kura sākums ir USD 8 mēnesī un kurā gada laikā ir iekļauts bezmaksas domēns. Tas varētu būt labs darījums, bet man ir labāks variants jums. Vienkārši turpiniet lasīt!

Izmantojiet pārlūkprogrammu vietņu veidotāju, lai izveidotu savu vietni

Šajā gadījumā jums nekas nav jāinstalē jūsu iPad. Jums vienkārši nepieciešams Safari vai cits tīmekļa pārlūks, un jums ir labi iet.

hostgator vietņu veidotājsLai izveidotu savu vietni ar iPad vai iPhone (vai citu viedtālruni), ļoti iesaku izmantot vietņu veidotāju, ko piedāvā HostGator. Šīs vietnes veidotājs ir balstīts uz pārlūkprogrammu, tāpēc jums ierīcē nekas nav jāinstalē. Šī veidotāja vilkšanas un nomešanas funkcija ļauj jums pielāgot izkārtojumu, rediģēt saturu, mainīt dizainu, kā vēlaties. Jūs varat izvēlēties no tūkstošiem veidņu.

Vietnes veidotājs, ko piedāvā HostGator, ir ērti lietojams, neprasa HTML vai citu programmēšanu, tikai ar pirkstu pieskārienu dažu minūšu laikā varēsit izveidot un publicēt profesionālu vietni..

ehost mājas lapas veidotājs ar ipad

Šim vietnes veidotājam ir iespēja izveidot emuāru, kā arī pievienot produktus savai lapai, izmantojot e-komercijas funkcionalitāti.

Pašlaik HostGator rīko akciju, piedāvājot hostinga plānu, kurā iekļauts arī vietnes veidotājs, tikai par USD 3 mēnesī, abonējot vismaz 12 mēnešus. Trūkums ir tas, ka jūs nevarat izmēģināt vietnes veidotāju bez maksas; tomēr HostGator piedāvā 45 dienu naudu atpakaļ garantiju. Ja jums nepatīk viņu vietņu veidotājs vai pakalpojums, varat lūgt atmaksu.

Kāpēc HostGator vietnes veidotājs ir labāka izvēle nekā Weebly? Papildus tam, ka tas maksā mazāk, jums būs arī iespēja mitināt ne tikai vienu vietni. Faktiski nav ierobežojumu, cik daudz vietņu jūs varat izveidot un publicēt, izmantojot HostGator. Papildus tam jūs varēsit izveidot vietnes ar citiem rīkiem, piemēram, WordPress, Joomla vai Drupal, lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā.

Izmantojiet WordPress savā iPad, lai izveidotu vietni

WordPress ir vispopulārākā satura pārvaldības sistēma, kas visā pasaulē nodrošina vairāk nekā 75 miljonus vietņu. Vietnes izveidošanai, izmantojot savu iPad, varat izmantot arī citas sistēmas, taču es izvēlos jums piedāvāt WordPress, jo tā ir vienkāršākā un lietotājam draudzīgāka, savukārt citas ir vairāk orientētas uz izstrādātājiem..

WordPress izmantošanas tīmekļa vietnes priekšrocība ir tā, ka ar to jūs varat izveidot principā jebkura veida vietni. Turklāt WordPress ir atvērtā koda programmatūra, un to var brīvi izmantot. Vietnes izveide, izmantojot vietņu veidotāju programmatūru, varētu būt vienkāršāka, taču tās funkcionalitāte ir ierobežota, pretēji WordPress.

Lai gan vietnes veidotājs neļauj piekļūt vietnes kodam, ar WordPress jūs varat rediģēt, pielāgot un paplašināt funkcionalitāti.

Kā jūs varat izveidot vietni ar WordPress savā iPad? Vispirms es iesaku pārbaudīt mūsu apmācību par to, kā izveidot vietni ar WordPress. Vietnes veidošanas process jūsu iPad ir ļoti līdzīgs.

WordPress ios vai android lietotne

Izmantojot WordPress, jums ierīcē nav jāinstalē neviena lietotne, lai gan jums tāda ir opcija arī. Neatkarīgi no izvēlētās opcijas jums jāiegādājas mitināšanas plāns, kas atbalsta WordPress un ļauj to automātiski instalēt savā vietnē. Varat arī izmēģināt WordPress bez maksas vietnē WordPress.com, izveidojot kontu tur.

Lietotne WordPress ir pieejama IOS un Android, taču diemžēl neļauj iestatīt vietni, tā ļauj pārvaldīt un publicēt tikai jaunu saturu. Lai iestatītu vietni, jums būs nepieciešams mitināšanas konts, un tas būs jāiegādājas, izmantojot tīmekļa pārlūku, piemēram, Safari.

Šeit ir 3 tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, kurus es iesaku pašpietiekamām WordPress vietnēm:

Uzņēmums
Cena no

1labākais hostings ipad vietņu veidotājamUSD 2,75 mēnesī
2labākais WordPress mitināšana3,95 USD / mēn
3labākais biznesa hostings WordPress3,99 USD / mēn

Kad esat izveidojis savu tīmekļa mitināšanas kontu, piesakieties vadības panelī. Visu šo informāciju jūs saņemsit pa e-pastu no jūsu izvēlētā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja. Jūs arī iegūsit bezmaksas domēna vārdu, ja izvēlēsities kādu no iepriekš minētajiem pakalpojumu sniedzējiem.

 • HostGator: ir uzticams tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs mazu, kā arī lielu WordPress vietņu mitināšanai. Viņi arī piedāvā vietņu veidotāju ar savu mitināšanas kontu. Tāpēc HostGator izvēle ir lielisks risinājums, lai izmēģinātu abus: vietnes izveidi ar celtnieku vai WordPress.
 • BlueHost: ir vislabākais lietotājiem, kuri vēlas izveidot plašāku vietni. Vietnē BlueHost jums ir iespēja jaunināt savu mitināšanas kontu uz lielāku, jaudīgāku plānu, ja jūs pāraugsit pašreizējo plānu. Šeit jūs varat arī izvēlēties pārvaldītu WordPress mitināšanu.
 • Kustībā: ir vēl viens lielisks risinājums mazu un lielu WordPress vietņu mitināšanai. Viņu atbalsts ir arī lielisks, apmācīts, lai palīdzētu lietotājiem ar viņu WordPress jautājumiem.

Vadības panelī jums būs jāmeklē WordPress ikona un jāinstalē programmatūra savā domēnā. Tas ir ļoti vienkāršs uzdevums: vienkārši iestatiet savas vietnes nosaukumu, izvēlieties administratora pieteikšanās informāciju (tas tiks izmantots jūsu vietnes rediģēšanai) un pieskarieties instalēšanas pogai. Instalēšanas process ir automatizēts, tāpēc jums nekas cits nav jādara.

Kad instalēšana ir gatava, varat doties uz savu vietni un piekļūt WordPress administratora informācijas panelim. Tas jādara tīmekļa pārlūkprogrammā, kamēr šī nav lietojumprogramma. Saite izskatīsies šādi: yoursite.com/wp-admin, pārliecinieties, ka jums ir jāaizstāj domēna nosaukums ar savu domēnu.

WordPress administratora informācijas panelis ir atsaucīgs, tāpēc tas lieliski izskatīsies jūsu iPad un arī iPhone. Vietnes konfigurēšanas laikā iesaku izmantot iPad, tikai tāpēc, ka ekrāns ir lielāks.

Tagad jūs varat pielāgot savu WordPress vietni no sava iPad:

 • Mainiet dizainu sadaļā Izskats > Motīvu izvēlne
 • Instalējiet spraudņus, kas nepieciešami > Pievienot jaunu izvēlni
 • Iestatījumos iestatiet savas vietnes saišu struktūru > Permalinks izvēlne
 • Pievienojiet jaunas ziņas vai lapas sadaļā Ziņas > Pievienojiet jaunu vai lapas > Pievieno jaunu
 • Pārvaldiet multivides failus, īpaši attēlus programmā Multivide > Bibliotēkas izvēlne

Standarta WordPress instalācijai nav lapu veidotāju funkcijas, taču tiešsaistē varat atrast vairākus bezmaksas, kā arī labi apmaksātus WordPress lapu veidotājus, kurus var instalēt jūsu vietnē:

 • BoldGrid – lielisks WordPress lapu veidotājs, kas bez maksas pieejams ar visiem kopīgotajiem plāniem vietnē InMotionHosting
 • WP Bakery – ir ļoti populārs lapu veidotājs, kas maksā 46 USD un strādā ar gandrīz jebkuru tēmu
 • Awesome Builder – ir vēl viens lielisks WordPress pievilcīgu lapu veidotājs, kas maksā 28 USD

Kāpēc jūsu vietnei vajadzētu apsvērt WordPress? Atšķirībā no vietņu veidotāju lietotnēm, WordPress var rediģēt arī galddatorā. Piemēram, ja jūs izvēlaties veidot savu vietni no sava iPad, izmantojot lietotni, vēlāk to nevarēsit rediģēt galddatorā, ja vien lietotne to neatļaus (vairumā gadījumu tā nav). Lai gan vietņu veidotājus ir vieglāk izmantot, tie ir ļoti ierobežoti, salīdzinot ar WordPress. Tā ir taisnība, ka ar vietnes veidotāju jūs varat pielāgot katru vietnes dizaina elementu, taču funkcionalitāti nevar paplašināt. Izmantojot WordPress, jums nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz jūsu vietnes funkcionalitāti vai dizainu.

Lai turpinātu attīstīt WordPress vietni, jums varētu būt nepieciešamas zināmas zināšanas par PHP, HTML un CSS programmēšanu, taču, izmantojot spraudņus, jūs varat darīt principiāli jebko, nepieskaroties kodam..

Tikai, lai sniegtu dažus piemērus, ko WordPress var piedāvāt, bet vietnes veidotājs to nevar: sociālā tīkla tipa vietne, foruma veida vietne, īpašuma vai automašīnu saraksta vietne, klasificētas reklāmas utt..

Secinājums – kuru metodi vajadzētu izmantot, lai izveidotu savu vietni ar iPad?

Ja jūs meklējat ātru un lētu risinājumu, lai izveidotu vietni ar savu iPad, es iesaku izmantot vietņu veidotāju. Tādējādi jūs iegūsit visas funkcijas, kas vajadzīgas, lai sāktu biznesa prezentācijas vietni.

Tomēr, ja vēlaties kaut ko ilgtermiņa un domājat, ka šajā funkcijā jūs vēlaties vēl vairāk uzlabot savu vietni, es iesaku iet uz WordPress.

Visbeidzot, es labprāt dzirdētu jūsu domas komentāru sadaļā zemāk. Ja jums ir kāda pieredze vietņu veidošanā ar iPad vai iPhone vai citu viedtālruni, lūdzu, dalieties ar mums. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama palīdzība, lai noskaidrotu, kuru variantu izvēlēties, lūdzu, nevilcinieties lūgt palīdzību komentāros zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map