Kā izveidot profesionālu vietni, izmantojot WordPress (draudzīga iesācējiem)

01.06.2020
Pamācības un ceļveži 'Kā izveidot profesionālu vietni, izmantojot WordPress (draudzīga iesācējiem)
0 10 мин.

izveidot profesionālu tīmekļa vietni WordPress iesācējiem draudzīgi


Lai gan WordPress ir ļoti viegli izmantot un izveidot vietni, joprojām daudzi cilvēki cenšas izveidot profesionālu vietni. Šajā apmācībā es iemācīšu, kā, izmantojot WordPress, izveidot sava biznesa profesionālu vietni. Šīs rokasgrāmatas ideja ir sniegt jums padomus, kas palīdzēs izveidot lielisku vietni, kas apmeklētājus pārvērš par klientiem.

WordPress bāzes vietņu veidotājs

Lieliski iesācējiem! Izmantojot WordPress un BoldGrid, izveidojiet profesionālas un augstas kvalitātes vietnes.

Sākt tagad! »

Ja vēlaties uzzināt pamatus, kā iestatīt WordPress, vai vēlaties uzzināt, kā izveidot emuāru dažu minūšu laikā, lūdzu, apskatiet saistītās apmācības.

Šajā apmācībā nav iekļautas programmēšanas vai tīmekļa dizaina prasmes. Tas ir lieliski piemērots iesācējiem, kuri ir sākuši WordPress. Viss ir ilustrēts ar ekrānuzņēmumiem.

Iesācējs draudzīgs! Nav kodēšanas! Nav geeky termini! Vienkārši un taisni uz priekšu! Soli pa solim.

Profesionāls hostings profesionālam biznesam

Kamēr veidojat šo vietni savam biznesam, jūs vēlaties būt profesionāls. Lai publicētu savu vietni tiešsaistē, jums būs nepieciešams mitināšanas pakalpojums. Šajā rokasgrāmatā kā piemēru izmantoju InMotion Hosting. Es ļoti iesaku šim mitināšanas uzņēmumam izveidot un mitināt jūsu uzņēmuma vietni. Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, lūdzu, izlasiet mūsu InMotion mitināšanas pārskatu.

Tātad vispirms jums būs jāiegādājas pacēlāja plāns.

Izmantojot šo saiti, jūs saņemsiet 47% tūlītēju atlaidi. Ritiniet līdz lapas apakšai un izvēlieties Launch Plan, noklikšķinot uz pogas “Pasūtīt tūlīt”.

pasūtījuma ierosināšanas uzsākšanas plāns

Pārskatiet savu izvēli un noklikšķiniet uz “Turpināt”.

biznesa klases mitināšanas inmotion pasūtīšanas process

Ja jums jau pieder domēna vārds, atlasiet šo opciju, pretējā gadījumā ar šo mitināšanas plānu varat bez maksas reģistrēt jaunu domēnu.

inmotion reģistrēt bezmaksas domēnu

Šajā piemērā es izvēlējos opciju saistīt savu domēnu ar InMotion serveri, tāpēc turpinu ar opciju “Man jau ir domēns”. Pārskatiet savu izvēli un noklikšķiniet uz “Turpināt”.

inmotion jau pieder domēna vārds

Sistēma automātiski noteiks jūsu atrašanās vietu un izvēlēsies tīmekļa serveri, kurā mitinās jūsu vietni. Ja vēlaties veikt pielāgojumus, atlasiet jaunu servera atrašanās vietu. Jūs varat izvēlēties starp East Coast un West Coast. Apsveriet iespēju jūsu vietni mitināt uz servera, kas ir tuvāk jums un jūsu klientiem.

inmotion hostings austrumu krasts rietumu krasts

Tagad vissvarīgākais šī pasūtījuma solis ir izvēlēties tādu satura pārvaldības sistēmu, kuru vēlaties instalēt savā vietnē. Šeit jūs izvēlēsities “Install BoldGrid, darbina WordPress”. Tas ir veidotājs, kuru mēs izmantosim, lai izveidotu un pielāgotu mūsu vietni. BoldGrid ir WordPress darbināms lapu veidotājs, kas ļauj izveidot pielāgotus izkārtojumus, nezinot HTML, CSS vai citu programmēšanu. Lūdzu, apskatiet mūsu BoldGrid pārskatu, lai uzzinātu vairāk par šo lielisko rīku.

inmotion reģistrējoties automātiski instalē boldgrid

Ievadiet personisko un finanšu informāciju. Šī lapa ir droša un šifrēta, tāpēc jūsu dati tiks aizsargāti. Noklikšķiniet uz pogas Pirkuma konts, lai pabeigtu pasūtījumu.

inmotion pirkuma hostinga konts

Pēc dažām minūtēm ar jums sazināsies pa tālruni, lai apstiprinātu pasūtījumu. Kad pasūtījums ir apstiprināts, jūs saņemsit e-pastu ar pieteikšanās informāciju. Tikmēr WordPress un BoldGrid automātiski tiek instalēti jūsu vietnē. Pasūtījuma beigās jums būs darba sistēma, kuru varēsit pielāgot.

Tik tālu, labi! Tagad nāk jautra daļa, kad jūs faktiski izveidojat savu vietni.

Vietnes WordPress izveidošana

Kad jūsu konts ir verificēts pa tālruni, jūs saņemsit apsveikuma e-pastu no InMotion ar visu pieteikšanās informāciju. Šajā e-pastā ir pieteikšanās uz sava konta pārvaldnieka paneli, pieteikšanās uz cPanel un uz jūsu WordPress vietni, kur BoldGrid jau ir instalēta..

Tagad piekļūstiet savas vietnes informācijas panelim un piesakieties. Pieteikšanās ekrāns atšķiras no noklusējuma WordPress pieteikšanās ekrāna. Informācijas panelis ir arī nedaudz atšķirīgs, taču tam nav lielas atšķirības, pat ja jūs jau iepriekš izmantojāt WordPress.

inmotion boldgrid pieteikšanās

Apsveikuma ekrānā jūs redzēsit divus videoklipus: vienu iesācējiem un otru pieredzējušiem WordPress lietotājiem. Šie video ir ātrs BoldGrid prezentācija. Es ļoti iesaku tos noskatīties! Šajā video ir paskaidrots, kā sākt ar BoldGrid:

Tagad, lai sāktu, jums būs jānoklikšķina uz izvēlnes “Iedvesmas”.

boldgrid inspirations vietne

Iedvesmas lapā jūs varat izvēlēties no divām iespējām: Instalēt kā pieturvietu (izvēlieties šo, ja jums jau ir vietne un vēlaties to atjaunināt, izmantojot BoldGrid) vai Instalējiet kā aktīvu (šī opcija ir paredzēta tiem, kam vēl nav vietnes). Mēs darbosimies ar vietni “Aktīva”.

boldgrid instalēt aktīvās vietnes

Nākamais solis ir izvēlēties kategoriju savai vietnei. Rakstīšanas laikā ir aptuveni desmit kategorijas, no kurām jūs varat izvēlēties, taču, attīstoties BoldGrid, tās tiks pievienotas vēl citas. Izvēlieties kategoriju, kas ir vistuvāk jūsu vietnes nišai.

boldgrid izvēlēties vietnes kategoriju

Kad kategorija ir atlasīta, jūs varat izvēlēties sev tīkamu tēmu. Varat priekšskatīt jebkuru no šīm tēmām un redzēt, kā tā izskatīsies uz darbvirsmas, galda vai mobilā tālruņa. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažos motīvos ir ar autortiesībām aizsargāti attēli ar ūdenszīmēm. Jūs varat iegādāties šos attēlus (izmantojot monētu sistēmu) vai arī tos aizstāt ar saviem fotoattēliem. Šai apmācībai tiks izvēlēta tēma “Uptempo”.

boldgrid atlasīt tēmu

Kad esat izvēlējies vēlamo tēmu, izvēlieties lapu kopu, kuru vēlaties instalēt savā vietnē. Mēs izvēlēsimies instalēt piecas lapas, kuras šajā kategorijā ir visizplatītākās. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas “Atlasīt”.

boldgrid izvēlēties lapu kopu

Apstipriniet izvēli un pabeidziet motīva un lapu instalēšanu, noklikšķinot uz “Instalēt šo vietni!” pogu. Šajā solī joprojām varat atgriezties un rediģēt iepriekš izvēlētos iestatījumus.

boldgrid instalēšanas vietne

Lapu instalēšana un izveidošana prasīs mazāk nekā minūti. Neaizveriet lapu, līdz tā ir pabeigta. Kad instalēšana ir pabeigta, noklikšķiniet uz pogas “Pielāgot”.

boldgrid lejupielādes tēmas vietne

Motīvu pielāgošanas rīks ļauj rediģēt vietni un priekšskatīt veiktās izmaiņas. Iespējas var mainīties atkarībā no motīva. Tēmai, kuru mēs izvēlējāmies iepriekš, Uptempo, mēs varam mainīt vietnes nosaukumu, mainīt fontu, nosaukuma pozīciju, augšupielādēt attēla logotipu vai vietnes ikonu.

boldgrid pielāgot vietni

Krāsu sadaļā jūs varat izvēlēties no dažādām krāsu paletēm. Ir funkcija “Ieteikt paletes”, kas katru reizi uzklikšķinot, ieteiks krāsu shēmu. Izvēlieties krāsu shēmu, kas jums patīk!

boldgrid krāsu pielāgošanas rīka ieteikt paletes

Ir arī daudz citu iestatījumu, kurus var konfigurēt, lai padarītu jūsu vietni unikālu un izcilu. Piemēram, jūs varat izvēlēties statisku mājas lapu, kurā parādīsies jūsu izvēlēta lapa. Galvenei un kājenei varat pievienot logrīkus un arī ievietot pielāgotu HTML (Google Analytics piemēram). Motīvam var pievienot arī pielāgotu JavaScript vai CSS, bez nepieciešamības atvērt failus. Tagad neiedziļināsimies detaļās, jo šīs pamācības rakstīšana un lasīšana prasīs pārāk ilgu laiku.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz “Saglabāt & Poga Publicēt! Ja vēlaties, varat atgriezties vēlāk un rediģēt jebkuru opciju.

Tagad dodieties uz savas vietnes sākumlapu un izbaudiet skatu:

boldgrid vietnes piemērs

Jūs vēl neesat gatavs! Jūsu vietnē ir piecas lapas, taču tajās ir instalēts noklusējuma saturs. Jūs vēlēsities tos mainīt.

boldgrid rediģēt lapas

WordPress jūs varēsit mainīt tekstu, pievienot un aizstāt attēlus, klonēt vai izdzēst dažādus blokus, velciet un nometiet blokus vertikāli un horizontāli.

boldgrid lapu redaktors

Izmantojot funkciju “Pievienot GridBlock”, jūs varat izvēlēties no plaša iepriekš izveidoto izkārtojumu klāsta. Šī funkcija ļauj arī ievietot Google karti savā lapā vai izvēlēties no plaša kontaktu formu klāsta ar dažādiem laukiem.

boldgrid ievietot režģbloka izkārtojumu

BoldGrid API arī ļauj meklēt augstas kvalitātes attēlus – gan bezmaksas, gan komerciālus. Jūs varat iestatīt attēla lielumu, ko pievienojat savai lapai, un sistēma automātiski apgriezīs un instalēs attēlu savā vietnē. Šī funkcija ļauj dažās minūtēs noskaņot savas lapas ar skaistiem attēliem, pat neizmantojot attēlu redaktora programmatūru. Cik forši tas ir?

Šajā brīdī jūs esat pabeidzis savas vietnes izveidi. Apsveicam! Jūs esat izveidojis profesionālu vietni, izmantojot WordPress un BoldGrid savam biznesam. Tas viss, nepieskaroties vienai koda rindai, un jūs arī varēja pievienot attēlus, bez nepieciešamības tos rediģēt datorā..

Kopsavilkums un ieteikums

Šī rokasgrāmata izrādījās garāka, nekā es gribēju būt, bet es domāju, ka es apskatīju lielāko daļu darbību, kas nepieciešama, lai izveidotu profesionālu vietni. Es ceru, ka šī rokasgrāmata palīdzēs daudziem iesācējiem. Ja jums ir kādi jautājumi par BoldGrid, varat uzrakstīt komentāru zemāk vai sazināties ar InMotion hostingu. Tehniskais atbalsts ir ļoti noderīgs un draudzīgs iesācējiem.

Es ļoti iesaku gan BoldGrid, gan InMotion, lai izveidotu un mitinātu jūsu WordPress vietni.

Lai arī šīs demonstrācijas vietnes izveides process man prasīja tikai dažas minūtes, šī soli pa solim sastādīšana man prasīja vairāk nekā stundu. Ja tas jums palīdzēja, lūdzu, dalieties savos sociālo mediju kontos. Paldies!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector