Kā izveidot tiešsaistes biznesa vietni?

sākuma-tiešsaistes-biznesa-vietne


Internetam ir tik daudz iespēju, ka neviens no tā nevar izvairīties. Lai kāda būtu jūsu biznesa ideja, noteikti ir kaut kas, ko jūs varat darīt tiešsaistē, lai palīdzētu tās attīstībā.

Daudzi cilvēki izvēlas pelnīt naudu tiešsaistē, jo tas nāk ar daudzām priekšrocībām, piemēram, piekļuvei visā pasaulē un daudzām citām lietām. Uzņēmējdarbības veikšana tiešsaistē ir vienkārši kaut kas tāds, kas darbojas pēdējos 10 gadus, un turpmākajos gados tas būs vēl labāks. Tātad, jo ātrāk jūs sākat strādāt pie sava biznesa, jo labāk.

Ja esat gatavs sākt īstenot savu ideju un padarīt to ienesīgu, varat veikt šeit norādītās darbības, lai virzītos uz priekšu.

1. solis: atrodiet problēmu, kas jāatrisina, vai vajadzību to aizpildīt

atrisināt problēmuPat ja jūsu ideja ir satriecoša, neviens par to nerūpēsies, ja tā viņiem nenodrošina vērtību. Bet pat ja jūs vēlaties sākt vienkāršu mazumtirdzniecības biznesu, vispirms produktu vietā ir jāatrod vajadzības. Tātad, lai palielinātu izredzes gūt panākumus, atrodiet tirgu, kurā vēlaties ienākt.

Atrodiet to cilvēku grupu, kuri meklē risinājumu noteiktai problēmai, neatrodot pārāk daudz rezultātu. Mūsdienās šo pētījumu ir diezgan viegli veikt internetā; to var izdarīt daudzos veidos:

 • Apmeklējums Quora un redziet, kādus jautājumus cilvēki uzdod nišā, kurā atrodaties.
 • Atslēgvārdu izpēte ar MOZ Atslēgvārdu pētnieks vai Google atslēgvārdu plānotājs.
 • Uzziniet, kā notiek jūsu konkurenti, apmeklējot citas vietnes un redzot, kā viņi piepilda konkrēto vajadzību, uz kuru jūs vēlaties.

2. solis: izveidojiet vietni vai izvēlieties tirgus vietu

Jums ir daudz iespēju, kā savus produktus piedāvāt klientiem. Jūs varat izvēlēties no daudziem tiešsaistes tirgiem, piemēram, Amazon, eBay un citiem, vai arī izveidot pats savu vietni. Produktu iesniegšana tiešsaistes tirgū ir ātra un ērta, taču tai ir daudz trūkumu.

Iesācējiem tirgū tiks noņemta jūsu peļņa un noteikti daudzi ierobežojumi. Viņiem būs tiesības ietekmēt to, ko jūs pārdodat un kā jūs to pārdodat. Turklāt katrā tirgū ir liela konkurence, tāpēc jūs varat viegli atrast cenu karus. Bet, ja vēlaties ātru un ērtu risinājumu, netraucējot izveidot vietni, tas noteikti var darboties jūsu labā. Faktiski vislabākais šajās tirgus vietās ir tas, ka tajās ir pastāvīga trafika plūsma, tāpēc ir daudz vieglāk piesaistīt klientus no tām.

izveidot vietniTomēr, ja vēlaties izveidot vietni, to var izdarīt arī diezgan ātri. Jums būs jānoskatās daudz apmācību un jāpārliecinās par jūsu vietnes dizainu, taču jums arī būs pilnīga kontrole pār savu vietni. Turklāt tam būs nepieciešami lielāki sākotnējie ieguldījumi, taču ilgtermiņā jums būs vairāk naudas.

Mūsdienās tīmekļa vietnes atvēršana ir vienkārša. Tas veic trīs vienkāršas darbības:

 • Reģistrējiet mitināšanas kontu– Reģistrējieties HostGator, jo tie ir visuzticamākie, lētākie un ātrākais pakalpojums WordPress. Bezmaksas SSL sertifikāts ir iekļauts visos dalītajos hostinga plānos.
 • Instalējiet WordPress – HostGator ļauj instalēt WordPress ar vienu klikšķi un stundas laikā palaist vietni. Tas ir tik vienkārši, cik tas var būt.
 • Instalējiet DIVI motīvu – Ja vēlaties, lai jūsu vietne izskatās precīzi tāda, kādu vēlaties, Divi ir tas ceļš. Ļoti nedaudzas citas platformas padara tik vienkāršu profesionāla tīmekļa dizaina izveidi, kurā nav elementu. Tas ir lētāk nekā izstrādātāja nolīgšana, un jūs to varat izmantot, lai izveidotu arī vairākas vietnes.

Šeit ir daži norādījumi, kā izveidot vienkāršu, bet saistošu biznesa vietni:

 • Izmantojiet tikai vienu vai divus vienkāršus fontus uz balta fona.
 • Padariet savas vietnes navigāciju vienkāršu, visaptverošu un konsekventu katrā lapā.
 • Izmantojiet video, grafiku vai audio tikai tad, ja tie uzlabo lietotāju pieredzi un var pareizi nodot jūsu ziņojumu.
 • Pievienojiet izvēles piedāvājumu un apkopojiet sava lietotāja e-pasta adreses.
 • Padariet pirkšanu pēc iespējas vienkāršāku. Lietotājam nevajadzētu veikt vairāk kā divus klikšķus.
 • Domājiet par savu vietni kā par savu tiešsaistes veikalu un padariet to pēc iespējas draudzīgāku lietotājam.

Neatkarīgi no tā, kuru variantu izvēlaties savu produktu pārdošanai, noteikti izsveriet plusus un mīnusus, lai redzētu, kurš no tiem derētu jums vislabāk.

3. solis. Rakstiet pārdošanas kopijas

rakstīt-kopēt-to-pārdotRakstīšana tīmeklī ir interesanta mākslas forma, kas lielā mērā ietekmē to, cik labi jūs varat pārdot savus produktus. Tas ir jūsu veids, kā sazināties ar vietņu apmeklētājiem un pateikt viņiem, kādu vērtību jūs varat piedāvāt. Šī ir kritiska pārdošanas procesa sastāvdaļa, taču to var labi izdarīt, izmantojot pareizo formulu:

 • Raisiet lasītāja interesi ar saistošu un unikālu virsrakstu.
 • Izmantojiet pirmo rindkopu, lai aprakstītu problēmu, kuru jūsu produkts atrisinās.
 • Izmantojot piemērus, izveidojiet savu uzticamību un precīzi pastāstiet lasītājam, kā jūs viņu problēmu atrisināsit.
 • Iekļaujiet to cilvēku atsauksmes, kuri bija apmierināti ar produktu.
 • Uzrakstiet priekšrocību sarakstu, ko produkts var piedāvāt lietotājam.
 • Izsaki pārliecinošu piedāvājumu.
 • Sniedziet stingru garantiju produkta panākumiem.
 • Izveidojiet steidzamību ar kaut ko līdzīgu, piemēram, “ierobežota laika piedāvājums”.
 • Palūdziet lasītājam iegādāties jūsu produktu.

Jebkurā rakstītajā eksemplārā vissvarīgākais ir koncentrēties uz unikālo vērtību, ko produkts sniegs tā lietotājam. Precīzi aprakstiet, kā konkrēts produkts atvieglos un uzlabo cilvēku dzīvi.

4. solis: pārdodiet savu vietni

reklamēt-vietne-tiešsaistes-mārketingsKad esat izveidojis savu vietni un gatavs doties uz to, ir pienācis laiks izmantot atbilstošās mārketinga stratēģijas. Lai izmantotu dažādas tiešsaistes mārketinga stratēģijas, jums jābūt skaidram priekšstatam par to, kas tieši ir jūsu auditorija.

Lielākā daļa cilvēku pārdod savas tīmekļa vietnes un produktus, izmantojot meklētājprogrammas, sociālo mediju platformas un apmaksātu sludinājumu. Atkarībā no jūsu unikālā biznesa modeļa un cilvēku veida, kurus vēlaties piesaistīt, ar šo palīdzību varat sasniegt stabilus rezultātus.

SEO

Jums vienmēr jāpieliek pūles vietnes optimizēšanai meklētājprogrammām. Emuāra ziņu un saistoša satura izveidošana palīdzēs palielināt meklētājprogrammu rangu un bez maksas nopelnīt mērķtiecīgu trafiku. Lai arī tas prasa daudz laika, kad esat sasniedzis labu vietu meklētājprogrammu ranžēšanas lapās, jūs iegūsit nepieciešamo satiksmi, lai pārdotu pārsteidzošu produktu daudzumu. Tomēr tas prasa pastāvīgu darbu, un jūsu meklētājprogrammas rangs vienmēr būs svārstīgs.

PPC

Ja plānojat izmantot PPC, gaidiet ātrus rezultātus, bet tikai tik ilgi, kamēr maksājat meklētājprogrammām par reklāmas tīkliem par trafiku. Neatkarīgi no tā, tas var darboties ļoti labi, ja jūs gūstat diezgan labu labumu, ja pārdodat dārgus produktus ar augstu ieguldījumu atdevi.

Sociālie mēdiji

Sociālo mediju mārketings ir kaut kas, ko vajadzētu izmantot ikvienam uzņēmuma īpašniekam. Varat to izmantot vai nu tikai ziņu publicēšanai, vai arī kā apmaksātu mārketinga platformu. Nekas nevar mērķēt lietotājus tik precīzi kā sociālo mediju platforma. Piemēram, vietnē Facebook ir ieviesti ļoti sarežģīti algoritmi, kas sniegs jums precīzus cilvēkus, kuri jums nepieciešami.

Satura mārketings

Jums vajadzētu apsvērt arī emuāru veidošanu un YouTube videoklipu izveidi. Regulāri publicējot augstas kvalitātes saturu, ir labākais veids, kā piesaistīt lietotājus jūsu vietnei. Internets neko nepārdod labāk nekā vērtīga informācija, tāpēc pārliecinieties, vai jūsu vietnē ir kāds. Tas noved pie mana nākamā jautājuma.

E-pasta mārketings

Lietotāja e-pasta adrešu iegūšana ir viena no labākajām lietām, ko varat darīt sava biznesa labā. Izveidojiet e-pasta ziņojumu sarakstu, jo tas ir ļoti vērtīgs īpašums. Tas ļauj tieši sazināties ar cilvēkiem, kuri jau ir izrādījuši interesi par jūsu produktiem, un ļauj tos pārveidot par pircējiem.

5. solis: nostipriniet sevi kā savas nišas eksperts

eksperts - jūsu nišaViena no vissvarīgākajām lietām, kā panākt, lai vietnes apmeklētāji iegādātos to, ko pārdodat, ir uzticēšanās. Viņiem ir jāuzticas, ka jūs domājat par viņu interesēm un ka jūsu sniegtā informācija ir pilnīgi pareiza. Parasti cilvēki meklē informāciju internetā, un pirms produkta pirkšanas viņi daudz lasa par produktu. Ja jūs sniedzat šo informāciju, viņi, visticamāk, to iegādāsies caur jums.

Lai izmantotu savas jomas eksperta spējas, varat rīkoties šādi:

 • Rakstiet emuāra ziņas vai atdodiet bezmaksas e-grāmatas, kurās ietverti daži jūsu speciālistu ieteikumi.
 • Pievienojiet saites “nosūtīt draugam” uz katru vērtīgo saturu, ko publicējat.
 • Aktīvi iesaistieties nozares ekspertu formās un sociālo tīklu grupās.

Tas viss pamudinās cilvēkus interesēties par to, kas jums sakāms, un, iespējams, pāriet uz jūsu vietni, lai iegūtu vairāk informācijas. Cilvēkiem ir tendence daudz vairāk uzticēties biznesam, ja aiz tā ir seja, tāpēc pārliecinieties, ka viņi redz savu!

6. solis: palieliniet savu peļņu, pārdodot un pārdodot atpakaļ

palielināt peļņuKad cilvēki ir veikuši pirmo pirkumu jūsu vietnē, jūsu darbs vēl nav izdarīts. Jums būs jāizmanto pārdošana un rezerves pārdošana, lai mudinātu viņus atkal pirkt no jums. Atcerieties, ka klienti, kas atgriežas, vienmēr ir vislabākie, tāpēc centieties, lai būtu pēc iespējas vairāk. To var sasniegt ar:

 • Piedāvā produktus, kas papildina oriģinālo pirkumu, ko viņi veica.
 • Nodrošiniet viņiem elektroniskos lojalitātes kuponus, kas ļauj viņiem nākamajā vērtēšanas reizē izpirkt kaut ko vērtīgu.
 • Parādiet viņiem citus saistītus produktus lapā “Paldies” pēc pirkuma veikšanas.

Secinājums

Internets mainās vienas nakts laikā, tāpēc pavadīt gadu tiešsaistē ir kā pavadīt 5 gadus reālajā pasaulē. Ja jūs sākat savu biznesu tiešsaistē, jums ir nepieciešams savdabīgs brauciens, un jums pastāvīgi būs jāpārvietojas ar plūsmu un attīstību. Neatkarīgi no tā, veiksmīga tiešsaistes biznesa uzsākšanas un vadīšanas principi netiks mainīti, tāpēc, plānojot nākamo gājienu, jums vienmēr ir ko meklēt..

Es ceru, ka jums patika šī raksta lasīšana un ka mēs jums palīdzējām sākt veiksmīgu tiešsaistes biznesu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map