Kā izveidot uzņēmuma vietni?

sākuma uzņēmums-vietne


Vai vēlaties uzzināt, kā izveidot sava uzņēmuma vietni? Šajā soli pa solim es jums palīdzēs izveidot profesionāla uzņēmuma vietni.

21. gadsimtā nav nekas jauns, ka visiem uzņēmumiem ir jābūt tīmekļa vietnēm, taču saskaņā ar pētījumiem tikai 71% no tiem ir reālas tīmekļa vietnes. Ja jums ir uzņēmums un vēlaties noteikt savu klātbūtni tiešsaistē, jūs pieņēmāt labu lēmumu!

Izdarīsim nepieciešamās darbības, lai izveidotu labu un labi darbojošos vietni.

1. darbība. Atrodiet labu domēna vārdu

atrast domēnu-vārdu-uzņēmumu-vietni

Labam domēna vārdam ir jābūt tiešsaistes stratēģijas elementam. Cilvēki lasīs šo domēna vārdu; viņi arī to atcerēsies un izmantos. Tam jābūt unikālam, pārdomātam un saistītam ar jūsu biznesu. Šeit ir daži īkšķa noteikumi, lai izvairītos no mīnām:

Jo vienkāršāku vārdu lietojat, jo vieglāk to atcerēsities

Neizmantojiet īpašas rakstzīmes, piemēram, svītras, jo tās mulsinās jūsu apmeklētājus, kuri neatcerēsies, kur tieši tika izmantotas svītras. Izmantojot domēna vārdu ar vienu vai vairākām domuzīmēm, jūs arī kļūsit par mērķi, jo konkurenti var viegli reģistrēt domēna versijas bez domuzīmēm..

Ar atrašanās vietu saistīti vārdi meklētājprogrammās darbojas labāk

Ja jūsu bizness ir saistīts ar īpašu teritoriju, pievienojiet atrašanās vietas nosaukumu arī savam uzņēmuma nosaukumam. Tas palīdzēs meklētājprogrammām izprast jūsu pakalpojumu jomu un sniegs jums supermērķtiecīgus lietotājus bez maksas. Piemēram, ja jums ir maiznīca Brixton, varat izmantot arī bakerybrixton.com vai brixtonbakery.com.

Domēna vārdi nav domāti izklaidei

Var būt laba ideja burtu vai vārdu vietā izmantot ciparus, piemēram, b3tt3r.com vai go2home.com, taču daudzi no jūsu klientiem šo joku nesapratīs. Un pat ja viņi to darīs, vēlāk viņi precīzi neatzīs, kur smieklīgā daļa tika pievienota jūsu domēna vārdam, un nevarēs atkārtoti izsaukt jūsu precīzo URL. Mēģiniet savā vārdā izmantot tikai klasiskos burtus un vārdus.

Izmantojiet klasiskos TLD

Tirgū ir simtiem augstākā līmeņa domēnu vārdu, piemēram, .academy vai .art, taču tie nav tik izplatīti, un galvenokārt vecāka gadagājuma cilvēki nezina, ka tie ir neatkarīgi domēna galotnes. Izvēloties domēna vārdu, piemēram, mysite.art, jums radīsies risks, ka cilvēki atpazīs jūsu vārdu kā mysiteart.com un pat kā mysite.com vai mysite.us. Izvēlieties klasiskos domēna galus, piemēram, .com, .net vai .org, vai ar valsti saistītus TLD, piemēram, .us, .de vai .uk.

Pro padoms: Neaizmirstiet ieslēgt atjaunošanas opciju. Daži domēnu reģistrētāji piedāvā labvēlības periodu, kad varat atjaunot domēna vārdus, kuriem beidzies derīguma termiņš, taču tā cena var būt viegli desmit reizes augstāka nekā sākotnējā pirkuma cena. Dažos gadījumos nepastāv labvēlības periods, tāpēc svešinieki var pārņemt jūsu domēna vārdu, un jūsu labi zināmais domēna vārds tiks zaudēts..

Mēs iesakām: BlueHost

bluehost-start-company-site

Domēna reģistrēšanai mēs iesakām BlueHost, jo tam ir ērti lietojams interfeiss, lai pārvaldītu domēna vārdus, ieskaitot DNS serveru maiņu un daudz ko citu. Uzņēmums piedāvā automātisku atjaunošanu, tāpēc domēna vārdus var pasargāt no nejaušas derīguma termiņa beigām.

Vēl viens noderīgs rīks domēna drošībai ir domēna bloķēšanas funkcija. Aktivizējot to, domēns tiks aizsargāts no neatļautas pārsūtīšanas. Viena no BlueHost spēcīgākajām daļām ir atbalsta nodaļa; domēna un krātuves eksperti ir pieejami 7/24. Lietotāji var sasniegt profesionāļus pa tālruni, e-pastu vai tērzēšanu.

Noklikšķiniet šeit, lai pārbaudītu sava domēna vārda pieejamību un pasūtītu to ar BlueHost īpašo atlaidi.

2. solis: uzziniet, kurš hostinga veids jums ir nepieciešams

tīmekļa mitināšana-tipa-uzņēmuma-vietne

Arī jūsu vietnei būs nepieciešama krātuve, tāpēc jums vajadzētu iegādāties tīmekļa mitināšanas paketi. Burtiski desmitiem tūkstošu pakalpojumu sniedzēju internetā ir, bet tikai daži desmiti no tiem ir patiešām labi.

Lielākais slazds, kurā jūs varat iekrist, ir mitināšanas cena, parasti lētākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji sniedz jums sliktu vai gandrīz nepieejamu klientu atbalstu, sistēmas apturēšanu un citas kaitinošas problēmas. Centieties izvēlēties uzticamu pakalpojumu sniedzēju ar daudziem lietotāju ieteikumiem!

Jums vajadzētu arī izvēlēties, kāds hostinga veids jums ir nepieciešams; ir dažādi līmeņi, sākot no iesācēja līdz profi. Visvienkāršākais veids ir dalītā mitināšana, kurā tiek iegūta krātuve visā serverī un vadības panelis, kuru varat izmantot administrēšanai.

Kad jūsu vietne kļūst lielāka un tā apkalpo vairāk apmeklētāju, jums būs jāpārslēdzas uz modernākiem krātuves veidiem, piemēram, VPS, kur jūs iegūstat lielākus resursus, lai apkalpotu lielāku trafiku. Galīgais risinājums ir īpaši izveidots serveris, kurā jums piederēs visa fiziskā mašīna, kas darbosies aiz jūsu vietnes.

Tā kā mēs tagad runājam par sākuma vietni, ir ideāli izvēlēties dalītu mitināšanu. Tas atrisinās jūsu krātuves problēmu ar zemām izmaksām un nosūtīs jūsu vietni savā ceļā.

Pro padoms: Ja iegādājaties tīmekļa krātuvi ilgākam laika posmam, kā priekšrocību jūs varat saņemt atlaidi vai pat bezmaksas domēna vārdu.

Mēs iesakām: BlueHost

bluehost-start-company-site

Tā kā BlueHost ir spēcīgs domēna reģistrācijas dalībnieks, vērtīgs arī hostinga tirgus dalībnieks. Viņi klientiem piedāvā 3 dalītas hostinga paketes, kas ir pilnas ar funkcijām un aktīviem.

Pamata pakete var būt vienas vietnes mājvieta, piešķirot milzīgu vietu 50 GB failiem. Joslas platums nav izmērīts, un lietotāji paketei var pievienot 5 e-pasta kontus. Tās cena ar bezmaksas SSL sertifikāciju sākas no 2,95 USD / mēnesī.

Plus pakotnei gandrīz nav ierobežojumu, tajā var būt neierobežots skaits vietņu, nodrošinot neierobežotu krātuvi ar neierobežotu joslas platumu. BlueHost pievienoja mārketinga piedāvājumu vērtību 200 ASV dolāru vērtībā, un ikmēneša 5,95 ASV dolāru cenā ir iekļauta arī aizsardzība pret surogātpastu.

Choice Plus paketei ir tāda pati cena kā Plus, sākot no USD 5,95. Tam ir visi aktīvi, kas ir mazākajai pakotnei, taču tajā ir ietverts bezmaksas domēna privātums un vietņu rezerves pakalpojums CodeGuard Basic.

Mēs iesakām BlueHost, jo tas ir uzticams, tirgū tam ir nosaukums un nodrošina labas koplietojamo hostinga paketes par tiešām zemām cenām. Nav slazdu un nav viltotu piedāvājumu. Noklikšķiniet šeit, lai redzētu BlueHost koplietojamos mitināšanas piedāvājumus!

3. solis: iegūstiet labu logotipu

profesionāls-logo-dizains-uzņēmums-vietne

Arī jūsu vietnei būs nepieciešams labs logotips. Cilvēki dažreiz domā, ka logotipi ir vienkāršs dizaina elements, taču jums vajadzētu izvairīties no šāda veida domāšanas. Jūsu logotips ir jūsu vietnes galvenais elements; tas parāda jūsu uzņēmuma vērtību būtību, domāšanu un galvenos uzdevumus. Ja tas būs zemas kvalitātes, tas parādīs, ka arī jūsu uzņēmums ir mazvērtīgs uzņēmums un nobiedēs klientus.

Iespējams, ka jums jau ir sava uzņēmuma logotips, un tas labi darbojas uz drukātiem materiāliem vai citiem reālās dzīves elementiem. Neaizmirstiet konsultēties ar dizaineru, lai uzzinātu, kā logotips darbosies vietnē. Mēs ļoti iesakām nolīgt firmas 99Designs logo dizainu. Šajā vietnē jūs varat iegūt augstas kvalitātes logotipu dizainus.

Arī pārējiem vietnes elementiem ir jāatbilst logotipa krāsām un stilam, un šim uzdevumam ir vajadzīga reāla profesionāla dizainera persona.

Pro padoms: Ir ļoti svarīgi, lai logotipam būtu dažādi failu formāti un izmēri. Lūdziet dizaineru izveidot vienkāršas failu versijas, piemēram, .jpg vai .png, ar dizaineru vai printeru veikalu saistītajiem formātiem, piemēram, .psd vai .ai.

4. solis: izveidojiet savu vietni

celtniecības uzņēmuma mājas lapa

Darbojošās vietnes pēdējais solis ir vietnes izveidošana. Šajā sadaļā ir daudz veidu, kā iziet cauri: jūs varat lūgt programmētāju kodēt izkārtojumu, izmantot jebkuru no bezmaksas vai maksas satura pārvaldības sistēmām vai jebkuru no tiešsaistes vietņu veidošanas rīkiem..

Programmētāja nolīgšana

Iesācēju vietnēm nav ieteicams izveidot pielāgotu vietni ar unikālu izkārtojumu. Ne tikai tāpēc, ka programmēšana ir dārga lieta, bet tirgū ir daudz nepareizu programmētāju. Ja jums nav nekādas kodēšanas pieredzes, ir ļoti grūti noskaidrot, kurš programmētājs ir labs un kurš nē.

Vietņu kodēšana nav tikai melnraksta kopēšana un piemērošana aktīvā vietnē, bet arī laba koda izveidošana aiz tā priekšpuses. Izveidojot nepareizu kodu, jūsu vietne būs lēna, kas attur jūsu klientus un soda jūs Google. Jo lēnāka būs jūsu vietne, jo vairāk klientu jūs zaudēsit.

Tātad, ja neesat programmētājs vai jums ir kāds draugs, izlaidiet ideju par unikālas vietnes izveidi un izmēģiniet citus risinājumus.

Pro padoms: Ja nolīgt programmētāju, vienmēr pārbaudiet viņa atsauces ar šādiem tiešsaistes testētājiem, piemēram, Google Ieskats PageSpeed vai Pingdom vietnes ātruma pārbaude.

Tīmekļa vietņu veidotāju izmantošana

Internetā ir daudz pakalpojumu, kas lietotājiem ļauj izveidot vietni tiešsaistē. Lielākā daļa no tām nodrošina arī tīmekļa krātuvi un izmanto abonēšanas cenu modeli. Ir arī bezmaksas pakalpojumi, taču tie jūsu vietnē parāda savas reklāmas un nedod jums iespēju tos noņemt, ja vien jūs nemaksājat papildu maksu.

Šiem pieredzējušajiem veidotājiem parasti ir iebūvētas veidnes, tāpēc jūs varat izvēlēties izkārtojumu, pamatojoties uz jūsu uzņēmuma profilu vai stilu. Kad esat to izvēlējies, varat to pielāgot, izmantojot velciet un nometot rīkus. Tas nozīmē, ka jūs varat brīvi pievienot jaunas sadaļas, rindas un kolonnas, kā arī īpašus elementus, piemēram, formas, lodziņus, tekstus, attēlus, video un citu.

Lielākajā daļā vietņu veidotāju jūs varat lietot pielāgotu CSS kodu, lai jūs varētu mainīt vietnes stilu. Labākie pakalpojumu sniedzēji piedāvā arī video apmācības vai pat apmaksātu atbalstu pielāgošanai. Šādas vietnes izveidošana var būt laba ideja, tāpēc, ja esat apmierināts ar jūsu piešķirtajiem līdzekļiem, varat sākt savu vietni. Tomēr ir vēl labāks risinājums; WordPress.

Pro padoms: Neaizmirstiet saglabāt pielāgojumus, ja rediģējat iebūvētu veidni. Pretējā gadījumā interneta savienojuma problēma var pilnībā sabojāt jūsu darbu, un jūs varat sākt visu darbu no jauna.

Izmantojot WordPress

izmantot-WordPress-uzņēmums-vietne

WordPress bezmaksas un atvērtā koda satura pārvaldības sistēmā (CMS), kuru varat izmantot savas vietnes izveidošanai. Divi fakti raksturo tā popularitāti: 31% vietņu kā WordPress izmanto savu CMS. Līdz šim programmatūru lejupielādēja 60 miljoni cilvēku. Tas tiek izstrādāts nepārtraukti, un to var iestatīt minūtes laikā.

WordPress ir ideāla izvēle jūsu vietnes sākšanai; pat lētāks dalīts hostings būs labs, lai mitinātu tā gadījumu. WordPress instalēšanai ir vajadzīgas tikai dažas datu bāzes un krātuves zināšanas, taču daudziem pakalpojumu sniedzējiem ir instalēšanas komanda, dažreiz par brīvu. Un vēl labāk, ja mitināšanas pakalpojumu sniedzēju īpašumos ir viena klikšķa risinājumi, kas WordPress instalē tikai ar dažiem klikšķiem. Tas patiešām nozīmē, ka vietni var iestatīt tikai ar dažiem klikšķiem, nezinot vienkāršu vārdu par datu bāzēm vai interneta tehnoloģijām.

Motīvi

Vēl viena WordPress priekšrocība ir motīvi un spraudņi. Motīvi darbojas kā mēteļi, instalējot motīvu, jūs varat pilnībā mainīt savas vietnes izskatu. Jūs pat varat to pārvērst tīmekļa veikalā vai žurnālā ar vienu tēmu. Internetā ir desmit tūkstoši tēmu – gan maksas, gan bezmaksas.

Viena no iecienītākajām tēmām internetā ir Divi, kurai ir ļoti uzlabota Visual Page Builder. Šī WordPress motīva izstrādātāju komanda ir pārsteidzoša; viņu modernais šedevrs Divi radīja revolūciju tirgū ar savu viegli lietojamo maketu veidotāju.

Noklikšķiniet šeit, lai videoklipā redzētu, kā darbojas Visual Page Builder

Tēmā ir arī citi uzlaboti rīki, ne tikai veidotājs, lai nosauktu dažus, atsaucīga rediģēšana, 20+ iepriekš sagatavoti izkārtojumi un 46 satura elementu vienības ir pilnīgi tēmas cenas vērtas. Satura vienību saraksts ir garš, bet audio atskaņotāju, veikalu, emuāru, aicinājumu uz darbību, galeriju, video slīdni un cenu tabulas elementus var izmantot visiem jaunajiem vietņu īpašniekiem.

Īpaša ir arī vēl viena funkcija; lietotāja izveidotus izkārtojumus var eksportēt, augšupielādēt citās vietnēs vai koplietot ar citiem cilvēkiem. Šis īpašums izveidoja nelielu noformējumu tirgu, kurā lietotāji savā starpā dalījās ar saviem Divi izkārtojumiem par brīvu vai par naudu.

Noklikšķiniet šeit, lai lasītu vairāk par vai iegādātos Divi WordPress motīvu

Spraudņi

Spraudņi ir mazi koda papildinājumi, kas jūsu vietnei piešķir papildu funkcijas. Tātad, pievienojot spraudņus, jums var būt viesu grāmata, attēlu galerija, forums vai jebkura cita funkcija. Ir visa nozare, kas balstīta uz kodēšanas spraudņiem, tāpēc jūs burtiski neatradīsit nevienu īpašu gadījumu, kuru neaptver spraudnis. Vai vismaz būs tūkstošiem programmētāju, kuri to varēs izstrādāt jums.

Tirgū ir diezgan daudz spraudņu, kas jau ir kļuvuši gandrīz nepieciešami, tāpēc droši tos varat arī izmantot:

WordPress papildu priekšrocība ir vizuālais redaktors, kurā varat rakstīt emuāra ziņas vai jaunumu rakstus savai vietnei. Tam ir viegli lietojams interfeiss ar līdzīgām pogām un zīmēm, kuras jūs atradīsit pazīstamas no Microsoft Word un tās kloniem. Izmantojot redaktoru, jūs varat viegli publicēt rakstus.

WordPress noteikti ir ļoti laba programmatūra vietnes izveidošanai, un, pieņemot to savā jaunajā vietnē, jūs nepieņemsit nepareizu lēmumu..

Pro padoms: Neaizmirstiet regulāri eksportēt WordPress dublējumu; programmatūra ļauj to izdarīt ar dažiem klikšķiem. Šāda rīcība ietaupīs daudz laika, ja jūsu vietne sabruks vai tiks uzbrukta. Ir arī spraudņi, kas automātiski veic eksportu.

5. darbība: izveidojiet saturu un regulāri atjauniniet vietnes

izveidot-saturs-uzņēmums-vietne

Tomēr šis solis tiek veikts pēc tam, kad jūsu vietne sāka darboties, ir svarīgi regulāri publicēt jaunu saturu savā vietnē. Tam ir divi galvenie iemesli:

 1. parādot cilvēkiem, ka jūsu uzņēmums ir dzīvs un nepārtraukti ir jaunumi
 2. parādot Google svaigu saturu, lai par to apmaiņā iegūtu bezmaksas apmeklētājus

Ļoti svarīgs noteikums, ka jaunam saturam jābūt saistītam ar jūsu vietnes profilu. Ja jūs zināt jokus, bet neesat klauns, tad jūsu uzņēmuma vietne nav ideāla vieta to publicēšanai. Visticamāk, būs ziņas no jūsu uzņēmuma, notikušie notikumi, jaunas nozares tenkas, tāpēc jums vienmēr būs jauns saturs, ko dalīties ar cilvēkiem.

Labas kvalitātes raksti arī palielinās jūsu reputāciju, tādējādi piesaistot vairāk klientu, kamēr jūsu vietne ir aktīva. Un, ja jūs kopīgojat rakstītos materiālus sociālo mediju platformās, piemēram, Facebook, tad jūs izdarījāt visu, kas strauji palielinās jūsu vietnes datplūsmu un izveidos auditoriju.

Pro padoms: Tomēr video saturam ir jāpieliek lielākas pūles, lai izveidotu šādu saturu un izplatītu to vietnē YouTube. Saskaņā ar pētījumiem vairums cilvēku pieņem galīgo lēmumu pirkt pēc tam, kad viņi pirms tam ir noskatījušies attiecīgā produkta videoklipu.

6. solis: nodrošiniet trafiku uz jūsu vietni

vietne-satiksme-uzņēmums-vietne

Pat ja jums ir vislabākā vietne uz Zemes, jūs no tās negūsit labumu, ja jums nav satiksmes. Veicot regulāru satura izveidi un ziņu publicēšanu, kopīgojot rakstus sociālo mediju platformās, jūsu vietne iegūs dabisku trafiku no meklētājprogrammām.

Neatkarīgi no tā, jūs personīgi varat arī novirzīt vairāk trafika uz savu vietni, vienkārši izmēģiniet šīs darbības:

 • Viesu emuāru veidošana: palūdziet vietņu vai emuāru īpašniekiem, kuru bizness ir saistīts ar jūsu uzņēmumu, dot jums rakstu vietu viesa raksta rakstīšanai. Jums vajadzētu uzrakstīt patiešām interesantu un noderīgu, lai pievērstu lasītājiem acis un pārsūtītu viņus uz jūsu vietni. Ja jums ir šāds saturs, tas var lepoties arī ar jūsu SEO, tāpēc šī ir divkārša priekšrocība, kas jums jāizmanto!
 • Pirkt PPC reklāmas: jūs varat arī iegādāties reklāmas lielākajos PPC tīklos, piemēram, Google AdWords vai Facebook reklāmas. Šis akts piesaistīs jūsu vietnei papildu klientus; tomēr viņi būs mazāk iesaistīti nekā apmeklētāji, kas ieradās no jūsu apbrīnojamā viesa raksta.
 • Maksājiet ietekmētājam: sociālo mediju platformās ir ietekmētāji, it īpaši Facebook, Instagram, Snapchat un YouTube. Nomājiet viņus savas vietnes reklamēšanai, un viņi novirzīs trafiku uz jūsu vietni. Kā pluss jūsu zīmols no ietekmētāju faniem saņems daudz lielāku uzmanību nekā iepriekš, un sociālie sekotāji sāks būt saistīti ar jūsu uzņēmumu. Lai arī kur viņi vēlāk redzētu jūsu zīmolu, viņi atcerēsies, ka jūsu uzņēmums ir tas lieliskais, kurš tika pieminēts iecienītāko ietekmētāju kanālos..
 • PR raksti: Šī ir vecmodīga SEO stratēģija, kas joprojām darbojas. Jums vajadzētu iegādāties rakstu vietu lielākos žurnālos vai vietējos laikrakstos un publicēt rakstu par savu uzņēmumu. Efektam būs divējāda puse: cilvēki izlasīs rakstu un tiks informēti par jūsu zīmolu un / vai apmeklēs jūsu vietni, savukārt atpakaļejošajai saites no spēcīgās žurnāla vietnes būs spēcīgs SEO efekts..

Pro padoms: Visās sociālo mediju platformās ir populārākie saraksti, kur varat atrast svarīgās ietekmes. Piemēram, populārākos YouTube videoklipus varat redzēt šeit: https://www.youtube.com/feed/trending

Iesaiņošana

Tagad jūs zināt, kā izveidot sava uzņēmuma vietni. Dodieties tālāk uz BlueHost, izvēlieties nepieciešamo rūpnīcu un jau šodien sāciet veidot savu WordPress vietni!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map