Kā izveidot veiksmīgu ceļojumu emuāru?

01.06.2020
Pamācības un ceļveži 'Kā izveidot veiksmīgu ceļojumu emuāru?
0 22 мин.

sākuma ceļojums-emuārs


Tātad jūs pastāvīgi tiecaties pēc klejošanas, ko nevarat kratīt? Ja jūs neesat tāda tipa cilvēks, kurš pārāk ilgi var uzturēties vienā vietā un vēlaties kļūt par nomadu kā dzīves veidu, tad jums priekšā ir lieliska iespēja. Jūs varat nopelnīt iztiku darot to, kas jums patīk, ceļot, radīt un dzīvot pēc jūsu sapņa.

Ceļojumu blogošana var būt jūsu hobijs vai pilna laika darbs, taču katrā ziņā jums būs jāapgūst dažas tehniskās prasmes. Nav daudz, tikai nedaudz. Jums būs jāizveido vietne, jāpārvalda tā, labi jāraksta un jāpārdod arī vietne. Lai jums veicas, vietnes izveidošanai nav jāapgūst kodēšana vai jāattīsta augstākas tehniskās prasmes. Jums vajadzīga tikai griba gūt panākumus un pievērst uzmanību dažām vienkāršām lietām.

Pateicoties WordPress, vietnes izveidošana ir iespēja ikvienam, kam ir piekļuve internetam. Tas ir labākais CMS emuāra veidošanai, jo ir neticami ērti lietojams, un tam ir smalka funkciju līnija, kas jūsu dzīvi padarīs daudz vieglāku. Kad jūsu vietne ir iestatīta, jums atliek tikai rakstīt ziņas un noklikšķināt uz publicēt. Turklāt jums būs jākoncentrējas arī uz SEO uzlabošanu un savas vietnes mārketingu sociālajos medijos. Tam jums ir daudz lielisku spraudņu, kurus es uzskaitīšu nākamajās sadaļās.

Bet, pirms mēs domājam par to, kā izveidot vietni un sākt rakstīt ziņas, es vispirms vēlētos dalīties ar to, kas būtu ceļojumu emuāru autors. Kaut arī tas ir sapņu darbs, ir daudz ne tik sapņainu aspektu, ar kuriem jums jāsaskaras. Faktiski, kad jums ir jāieliek darbs, tas nebūs tik seksīgs, kā jūs varētu gaidīt. Tāpēc bez turpmākas pieķeršanās pie tā nonāksim!

Emuāru veidošana ir smags darbs

Ceļojumu blogošana prasa daudz pūļu. Šo faktu nevar pietiekami uzsvērt. Ja vēlaties izveidot rentablu ceļojumu emuāru un izmantot to, lai atbalstītu savus ceļojumus un pat palīdzētu ievietot naudu bankā, jums būs jāpavada daudz laika un pūļu.

Vietnes iestatīšana ir tikai pirmā lieta. Jums būs jāapgūst arī rakstīšana un visi citi tradicionālās publikācijas darbinieki. Tas ietver WordPress uzturēšanu, rediģēšanu, rakstīšanu, grafikas dizainu un fotografēšanu. Heck, jums, iespējams, būs jāapgūst arī dažas prasmes video uzņemšanā.

Kad būsit apguvis šīs prasmes, darba apjoms ar emuāra uzturēšanu tikai palielināsies, kopš tā laika jūs zināt, ko darāt. Regulāra satura veidošana, šī satura reklamēšana, pārdodamo produktu izveidošana, citu emuāru izveidošana, tīkla izveidošana un sava biznesa veidošana ir visas lietas, kas jums būs jāapmeklē katru dienu.

Tas nozīmēs, ka jums būs jāpavada vairāk laika datora priekšā nekā tradicionālajā biroja darbā, taču tas ir tā vērts. Vai arī tā ir?

Lai gan fiziski ievainojumi nav kaut kas tāds, ko jūs varētu ciest blogošanas laikā (ja vien nekrītat no sava krēsla vai kaut kas cits), blogeru izdegšana ir ļoti reāla. Pat ļoti populāri emuāru autori pēc dažiem gadiem atkāpjas no savas emuāru veidošanas karjeras. Tas ir daudz darba, un tas ne vienmēr ir laimīgs darbs.

Emuāri var jūs patiesi nogurdināt, taču tas var arī radīt daudz prieka. Rakstīšana par kaut ko jums patīk un dalīšanās tajā ar citiem cilvēkiem ir viena no labākajām lietām. Kļūšana par ceļojumu emuāru autori ir neticami atalgojoša, taču tā nāk arī ar lielu slodzi.

Jums nāksies saskarties ar bailēm no sprieduma

Internets ir pilns ar visdažādākajiem cilvēkiem, kuri nebaidās dalīties ar savu viedokli komentāru sadaļās neatkarīgi no tā, vai tas ir labs vai neglīts dvēseli nepieredzējis darbs. Jebkurā gadījumā vairums emuāru veidotāju sākotnēji baidās noklikšķināt uz pogas Publicēt. Kad visas savas domas ir pierakstītas, jūs atrodaties neaizsargātā vietā. Ikviens var uzbrukt un tiesāt jūs, pat ja vienīgie, kas lasa jūsu ziņas, ir jūsu ģimene un daži atbalstoši draugi.

Ko jūs visvairāk baidāties? Vai ir tā, ka viņi tevi kritizēs? Labot tevi? Vai vēl sliktāk, tiesāt jūs? Jūs nekad nezināt, kas notiks, kamēr nepublicēsit savu ziņu un nemācīsities no pieredzes. Turklāt viņi, iespējams, patiešām apbrīno jūsu centību, prasmes un asprātīgos tekstus. Tāpēc noteikti ir vērts veikt publicēšanas publicēšanu.

Tas, kā jūs skatāties ceļojot, nebūs tas pats

Pirms sākat blogošanu, būt ceļojumu blogeram šķiet ļoti romantiski. Jūs sēdējat pludmalē ar klēpjdatoru klēpī un kokteili rokā, un jūtat, kā vasaras brīze mazgā matus. Tas ir brīnišķīgs veids, kā to aplūkot; diemžēl tā nav taisnība. Lielākajā daļā pludmales nav Wi-Fi, un smiltis iestrēgst jūsu tastatūrās, iespējams, sabojājot jūsu klēpjdatoru.

Spēja ceļot un dzīvot ārpus sava emuāra ir svētība, taču tā maina jūsu ceļošanas veidu; it īpaši, ja jūs emuāros rakstāt savu nomadisko dzīvesveidu. Lai tas notiktu, jums būs jābalansē starp to, lai pilnībā izjustu apmeklēto vietu un strādājat pie sava emuāra, lai jūs arī kopīgotu to ar lielu auditoriju..

Kas jums nepieciešams, lai varētu rakstīt un produktīvi darboties datora priekšā? Kādā telpā jums ir nepieciešams strādāt? Cik daudz laika jums nepieciešams, lai izstrādātu ideju un uzrakstītu pārsteidzošu emuāra ziņu? Kāda veida aprīkojums jums ir nepieciešams, kad esat ceļā?

Katra no šīm lietām ietekmēs to, kā jūs strādājat uz ceļa un viesnīcās. Visi šie ir ļoti svarīgi apsvērt, pirms reāli sākat ceļojumu emuāru. Ceļošana, autobusu un lidmašīnu noķeršana, mēģinot būt produktīviem, ir tas, ko dzīvē nav pārāk viegli līdzsvarot. Nemaz nerunājot par to, ka Wi-Fi daudzviet ir maz. Īsāk sakot, pirms sākat visu, plānojiet un mēģiniet izveidot darba cilpu, uz kuru varat paļauties.

Produktu radīšana ir jūsu veiksmes galvenā sastāvdaļa

Ja domājāt nopelnīt no Google AdSense, aizmirstiet par to. Naudas summa, ko nopelnīsit, segs tikai jūsu emuāru veidošanas izdevumus. Ja vēlaties no sava emuāra nopelnīt pamatotu naudu, jums tas būs jāpieliek kā platforma, lai pārdotu kaut ko citu. Neatkarīgi no tā, vai tie ir jūsu vai kāda cita produkti, jūsu emuārā vajadzētu pārdot lietas.

Kad esat nokļuvis dažu uzņēmumu radaros, varat sākt veidot sponsorētas ziņas, publicēt to reklāmkarogu reklāmas un izveidot savu vietni pasīvā ienākumu plūsmā. Tomēr visuzticamākais veids, kā nopelnīt naudu no sava emuāra, ir savu produktu un pakalpojumu pārdošana. Tās var būt e-grāmatas, tiešsaistes kursi, konsultāciju pakalpojumi, jūsu dizaina darbs, fotogrāfija, māksla un tā tālāk.

Izveidojiet produktu, kas tieši saistīts ar jūsu auditorijas vajadzībām un interesēm, proti, tēmām, kuras viņi lasa jūsu emuārā, un jūs uzvarēsit. Tas ir kaut kas, ko jūs varat izdarīt diezgan viegli, un tas radīs vienmērīgu naudas plūsmu, tiklīdz jūsu emuārā būs pietiekami daudz trafika.

Vienmēr esiet godīgi pret saviem lasītājiem

Mēģinot paslīdēt saistītajās saitēs, pievilinot savus lasītājus uz tām noklikšķināt vai kaut kādā veidā būt ēnīgiem, jūsu emuārs tiks ievainots. Ja jums nav maldinošu nodomu, auditorija sāks jums uzticēties un atgriezīsies pie jums kā uzticams informācijas avots..

Kad esat sasniedzis noteiktu popularitātes līmeni, sāks parādīties iespējas. Viņi ienesīs naudu un bezmaksas dāvanas. Jums tiks izmaksāta kompensācija par visiem mēnešiem un gadiem, kurus esat izmantojis emuāra veidošanai.

Tomēr tādu lietu reklamēšana, kuras jūs faktiski neizmantojat, vai lielisku viesnīcu pārskatu rakstīšana, kad pakalpojums bija briesmīgs, ir tas, ko jūsu lasītāji, iespējams, neuzzinās uzreiz. Bet dodiet tam nelielu laiku, un meli vienmēr vārīsies virspusē.

Ja jūs patiešām vēlaties kļūt par digitālo nomadu un nopelnīt naudu no savas auditorijas, jums vismaz vajadzētu būt viņiem priekšā un godīgiem. Šīs ētikas ievērošana praksē kļūs grūtāka, taču godīgai attieksmei pret lasītājiem vienmēr jābūt jūsu galvenajai prioritātei, kad saskaraties ar biznesa lēmumiem..

Jūsu e-pasta abonentu saraksts ir jūsu visvērtīgākais ieguldījums

Jums pastāvīgi būs jāseko līdzi savas vietnes statistikai un Google analītikai, taču lapas skatījumi nav jūsu vissvarīgākais numurs. Kad pēkšņi jūsu skaitļi sāk pieaugt, tas var būt patiešām aizraujoši. Tomēr jums nevajadzētu pieķerties šai spēlei. Lai gan pastāvīgas auditorijas attīstīšanai un tās izaugsmei ir svarīgi tvert e-pasta adreses.

Ja lasītājs norāda savu e-pasta adresi, viņš saka, ka ir gatavs vairāk un ka jūs jau esat viņu nodrošinājis. Turklāt viņi varētu vēlēties uzzināt, kad jūs ievietojat jaunu saturu, un jūs varat arī kopīgot saturu, kad esat izveidojis jaunu produktu. Tādā veidā jūs varat pārliecināties, ka viņi neaizmirst par jums. Bet, ja jūs neuztverat viņu e-pastu, viņi vienkārši iet cauri jūsu rakstam un nekad vairs neatgriežas.

Noteikti šķitīs bez rezultātiem sākt e-pasta adreses sarakstu, kad tikai sperat pirmās darbības, jo jūsu skaits būs mazs. Bet katram lasītājam un katrai e-pasta adresei ir nozīme. Īpaši tas attiecas uz lasītājiem, kuriem patīk lasīt jūsu emuāru jau no paša sākuma.

Ceļojumu emuāra atklāšana ir piedzīvojumu un izaicinājumu pilns ceļš, kas būs tā vērts, ja to vēlaties darīt. Tagad, kad jūs zināt, kas nepieciešams, lai kļūtu par ceļojumu emuāru veidotāju, apņemsimies izveidot savu ceļojumu emuāru!

Ceļošanas emuāra izveides soļi

Lai atvērtu savu ceļojumu emuāru, ir jāveic vairāki sākotnējie soļi – gan netehniski, gan tehniski. Zemāk atradīsit darbības, kas jums jāveic, lai šovs būtu pieejams uz ceļa.

1. Izvēlieties vārdu

Pirmā un viena no vissvarīgākajām lietām, kas jums jādara, ir izvēlēties domēna vārdu. Šis solis ir viegli satriekts, jo ir bezgalīgs skaits iespēju un nav noteikumu par to, kā izvēlēties. Nav tādas lietas kā “slikts domēns”. Tomēr pirms vārda izvēles vispirms ir jāsaprot dažas lietas.

Izvēlieties vārdu, kas ir gatavs pēdējam

Pārliecinieties, ka esat izvēlējies sava emuāra vārdu, kas var saglabāties mūžīgi. To var savienot ar jūsu vārdu, stilu vai gandrīz visu, kas māca, ka tas būs ceļojumu emuārs. Jūs pat varat doties ar kaut ko līdzīgu “BillsTravels”. Tikai pārliecinieties, ka jūs to nesavienojat ar noteiktu kontinentu, piemēram, “BillInEurope” vai “EuropeTour”. Izvēlieties vārdu, kas nav pārāk koncentrēts uz kaut ko, lai, mainot savas domas, jūs vienkārši varētu pārslēgt pārnesumus un redzēt savu emuāru citā virzienā.

Izvairieties no Buzz Words lietošanas

Ceļojumu blogeru pasaulē ir daudz vārdu, kas tiek pārmērīgi izmantoti. Tie ir vārdi, piemēram, “avangards”, “klejojums”, “klejotājs” un “piedzīvojums”. Centieties no tiem izvairīties, jo viņi māca, ka jūsu emuārs ir “tikai vēl viens” emuārs starp daudziem. Tā vietā dodieties ar kaut ko netradicionālu.

Izvēlieties vārdu, kas apraksta to, ko jūs darāt

Ja ceļojat grezni vai kā videofilmētājs, izmantojiet vārdus, kas to nodod jūsu auditorijai. Jūs vēlaties, lai cilvēki uzzinātu, kas ir vietne tūlīt pēc tam, kad viņi redz tās vārdu.

Turiet to pēc iespējas īsāku

Neviens nevarēs ātri izlasīt “MySuperDuperTravelBlog4You.com”. Tā vietā izvēlieties kaut ko ar 3-4 vārdiem. Tam ir viegli jārullē mēle. Ja jūs varat kaut ko saīsināt, tad dariet to. Jo īsāks būs jūsu emuāra nosaukums, jo labāk.

Saglabā to vienkāršu

Kad jūs izvēlaties savu domēna vārdu, nelietojiet pārāk sarežģītus vārdus vai slenga žargonu. Jo mazāks ir jūsu domēna vārds, jo vairāk tas mulsinās cilvēkus. Jūs nevēlaties, lai viņi domā par to, ko tas pat nozīmē.

2. Iegādājieties uzticamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu

Jums būs jābūt vietnei savas vietnes glabāšanai, un jums būs jāreģistrējas tīmekļa mitināšanas pakalpojumā, lai to iegūtu. BlueHost ir labākā likme, kad strādājat ar WordPress vietni. Viņi ir viens no 3 labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas tiek ieteikti WordPress.org oficiālajā vietnē. BlueHost ir labs atbalsts, un arī to cenas ir diezgan zemas. Jūs varat saņemt hostinga plānu par USD 3,95 mēnesī, kas ļaus jums sākt lietas ar ļoti nelielu sākotnēju ieguldījumu. Turklāt jūs varat arī bez maksas reģistrēt savu domēna vārdu, kas jums izmaksātu no USD 10 līdz USD 15. Tā vietā varat tērēt šo naudu 2–3 mēnešu hostinga pakalpojumam, iegūstot daudz izdevīgāku darījumu sev.

3. Instalējiet WordPress

Kad esat iestatījis mitināšanas plānu, vispirms jums būs jāinstalē WordPress. WordPress ir tas, kas faktiski darbos jūsu vietni. BlueHost tam ir viena klikšķa instalēšanas opcija, tāpēc viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet un palaidiet iestatīšanu. Jums būs jāpievieno tikai vienkāršas lietas, piemēram, emuāra nosaukums, vārds, e-pasts un tā tālāk.

Kad WordPress ir instalēts jūsu serverī, tas parauga lapā parādīs jūsu emuāra vārdu un varēsit sākt strādāt pie nākamās darbības.

4. Instalējiet nepieciešamos spraudņus

Kad esat instalējis WordPress un esat pieteicies informācijas panelī, ir pienācis laiks instalēt spraudņus, kas jums būs nepieciešami ceļojuma emuāra darbībai. Spraudņi ir paplašinājumi, kas jūsu WordPress darbināmai vietnei pievieno noteiktu funkciju. Tos var instalēt no CodeCanyon ar dažiem klikšķiem.

Lielākā daļa no tā, kas jums būs jāizmanto, ir bez maksas, tomēr, lai iegūtu papildu funkcionalitāti, varat tos jaunināt uz to premium versijām. Tomēr tas noteikti nav viss nepieciešamais. Jums varētu būt vajadzīgas funkcijas, kuras es pat neiedomājos šeit pievienot, bet kuras nāks ar pieredzi. Ņemot to vērā, šeit ir daži no labākajiem, ko varat izmantot savā ceļojumu emuārā:

Rauga SEO – Labākais SEO spraudnis WordPress, kas tur pieejams. Tas nodrošina jums iespēju izveidot meta aprakstus, SEO nosaukumus un pielāgot, kā jūsu ziņas parādās dažādās sociālo mediju platformās. Turklāt tas pārbaudīs arī jūsu teksta SEO un lasāmību. Papildus tam, Yoast SEO izveidos arī vietnes karti, kuru var lasīt meklētājprogrammas. Tas ir arī neticami ērti lietojams, un tam ir arī daudz muļķīgu instrukciju un informatīvi raksti, kurus varat lasīt.

Google Analytics WordPress – Jūs pavadīsiet daudz laika, analizējot vietnes darbību. Turklāt tā ir vieta, kur jūs varat uzzināt, no kurienes nāk visvairāk jūsu lasītāju, un izmantot informāciju, lai pievērstos viņiem. Daudz vieglāk to izdarīt WordPress informācijas panelī, izmantojot spraudni.

Jetpack – Jetpack mērķis ir uzlādēt jūsu vietni ar daudzām funkcijām. Jūs varat pievienot nenormālu skaitu noderīgu funkciju, piemēram, kontaktformas, pareizrakstības pārbaudi, papildu logrīkus, un saraksts turpinās. Tas vienkārši ir viens no visvairāk iesaiņotajiem spraudņiem, ko varat lejupielādēt bez maksas.

Akismet – Jūsu vietne tiks pastāvīgi bombardēta ar surogātpastu izplatītājiem, kas izliek daudz jucekļa, saistītu saišu un citas kaitinošas lietas. Vēlaties tos noņemt pēc iespējas ātrāk. Akismet samazinās surogātpasta komentāru skaitu, automātiski filtrējot tos jūsu vietā. Šis spraudnis jau būs instalēts WordPress, tāpēc viss, kas jums jādara, ir jāaktivizē.

Relevanssi – WordPress ir daudz satriecošu funkciju, tomēr tajā nav meklēšanas, un tieši tajā attēlā parādās Relevanssi. Tas ir spraudnis, kas novērš šo problēmu un sniegs jūsu lasītājiem precīzus rezultātus, kad viņi kaut ko meklē jūsu vietnē.

BackWPup – Ja jūsu emuārs sāktu pelnīt dažus dolārus, jūs nebūtu prātīgi to dublēt. Ja jums to nav, tad riskējat zaudēt visu darbu, ko esat ievietojis. BackWPup atrisina šo problēmu un ļauj jums veikt plānotas savas vietnes dublējumkopijas. Jūs varat dublēt visu saturu, kas jums tur bija, ja kaut kas notiks ar jūsu emuāru.

5. Instalējiet tēmu Divi

Kad esat izveidojis stabilu pamatu, ir pienācis laiks padarīt jūsu vietni labu. Papildus lieliskam saturam emuārā ir jābūt arī lieliskam noformējumam. Cilvēki divu sekunžu laikā izlems, vai viņi uzticas jūsu vietnei un turpina to pārlūkot, vai arī noklikšķina prom. Ja vietne vizuāli nepievilcīga un tai nav unikāla rakstura, ko parādīt, tā jūsu lasītājus izslēgs un jūs apmeklēsit daudz mazāk. Lai izveidotu labu dizainu, jums būs jāizmanto pārsteidzoša WordPress tēma.

Viena no labākajām lietām, ko jūs varētu darīt, ir iegādāties tēmas / tēmas veidotāju un izveidot savu dizainu. Tas ir vienkāršāk, nekā jūs domājat, jo jūs varat darīt visu, izmantojot vilkšanas un nomešanas rīkus. Jums atliek tikai salikt elementus kopā, un jums būs savs unikālais dizains. Viena no tēmām / veidotājiem, kas to var sasniegt, ir Divi tēma.

Tas ir viens no top 3 vietņu veidotājiem tirgū un ir slavens ar savu ērtu lietošanu un efektivitāti. Lai arī tā ir augstākās klases tēma, Divi atbildīs visām jūsu vajadzībām un palīdzēs jums izveidot dizainu, kas ir patiesi unikāls un pārliecinošs. Lai ko jūs būtu iecerējis savam ceļojumu emuāram, jūs varat to izveidot, izmantojot Divi.

Līdz ar to jūsu vietnes individuālo lapu izveidošana un visu dizaina darbu izstrāde būs pastaiga pa parku, tāpēc Divi noteikti ir ieguldījuma vērts.

6. Monetizējiet savu vietni

Kad jūsu vietne ir izveidota un darbojas, ir pienācis laiks sākt domāt par to, kā nopelnīt naudu no tās. Kad gūstat peļņu no savas vietnes, jums ir daudz iespēju, un jums būs jāizvēlas, kurš no jums būs vispiemērotākais. Labākie veidi, kā gūt peļņu no ceļojumu emuāra, ir:

 • Zīmola sponsorēšana
 • Savu e-grāmatu izveidošana
 • Saistīto produktu reklamēšana
 • Kursu izveidošana
 • Piedāvājot pakalpojumus

Jums būs divkāršojies abos gadījumos vai jāatrod cits veids, kā gūt peļņu no savas vietnes, cik drīz vien iespējams. Tādējādi jūs nopelnīsit naudu, tāpēc jums ir jāiegulda pēc iespējas vairāk darba un uzmanības.

7. Veidojiet savu satiksmi

Kad jūsu Ceļojumu emuārs ir izveidots un darbojas kā labi ieeļļota mašīna, jums būs divkāršojies tā mārketings un jāiegūst pēc iespējas vairāk trafika. Jūs varat sākt organiski, uzlabojot savu SEO un mārketējot savus ierakstus sociālajos medijos, kā arī varat strādāt ar maksas trafika avotiem.

Apmaksāti trafika avoti, piemēram, PPC tīkli un citi nišām raksturīgi tīkli, palīdzēs jums uzreiz iegūt trafiku. Atkarībā no saņemtās trafika kvalitātes no viņiem varat nopelnīt dažādas naudas summas. Ja atrodat labu trafika avotu, varēsit piesaistīt daudz apmeklētāju, kas pārvērtīsies pircējos, un tas ir tas, ko vēlaties.

Tomēr, pat ja apmaksāti trafika avoti darbojas patiešām labi, vienmēr divkāršojiet savu SEO. Labs vietnes SEO ir tas, kas ļaus jums iegūt daudz bezmaksas, augstas kvalitātes trafika, kuru jūs varat pārvērst par klientiem.

Secinājums

Kad tas viss ir pateikts un izdarīts, veiksmīga ceļojumu emuāra uzturēšana ir kaut kas tāds, ko daudzi cilvēki ir paveikuši pirms jums. Jums ir visa nepieciešamā informācija un rīki, lai tā notiktu; tagad jums vienkārši ir jābūt gribai gūt panākumus. Nepieciešams daudz darba, lai jūsu emuārs nonāktu līdz vietai, kur tas atbalstīs visus jūsu ceļojumus, bet, kad tas notiks, jūsu sapnis kļūs par realitāti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector