Kā mainīt Web mitināšanas pakalpojumu sniedzējus bez dīkstāves

01.06.2020
Pamācības un ceļveži 'Kā mainīt Web mitināšanas pakalpojumu sniedzējus bez dīkstāves
0 7 мин.

kā mainīt tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus


Var pienākt laiks, kad jums būs jāmaina tīmekļa mitinātāji, un, lai arī šāds uzdevums var šķist apgrūtinošs process, kas, iespējams, nav jūsu laika vērts, tas noteikti ir kaut kas, kas jums būs jāiziet. ja apstākļi mainās uz sliktāko pusi pie jūsu pašreizējā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja. Pievienojiet vienādojumam dīkstāves risku, un vietņu migrācija, iespējams, atbaidīs ikvienu, kurš nav pieredzējis šādos jautājumos. Lai arī diezgan sarežģīti, ir daži soļi, kas jums jāveic noteiktā secībā, lai pārslēgšanās būtu pēc iespējas vienmērīgāka. Zinot, kad un ko darīt, var palīdzēt minimizēt vai pat pilnībā izvairīties no dīkstāves.

Kāpēc jums ir jāmaina hostinga pakalpojumu sniedzēji??

Ir daudz iemeslu, kāpēc cilvēki nolemj mainīt saimniekus. Tas var būt tāpēc, ka ir palielinājusies uzturēšanās maksa par pašreizējo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un viņi ir atraduši izdevīgāku piedāvājumu citur, vai arī tāpēc, ka viņi ir neapmierināti ar viņu piedāvātajiem pakalpojumiem un atbalstu. esošo resursdatoru, un viņi vēlas, lai viņu vietni mitinātu ticamāks un cienījamāks tīmekļa mitināšanas uzņēmums.

Dažiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ir plaša dokumentācija par to, kā pāriet uz mitināšanu, un daži uzņēmumi var pat piedāvāt atbalstu visā pārvietošanās procesā vai pat veikt pārsūtīšanu jums bez maksas.

Šeit ir 7 vienkārši soļi, lai pārslēgtu hostingu

Lai samazinātu dīkstāves risku, pārejot uz jaunu saimniekdatoru, jums būs jāveic šādas darbības sekojošā secībā:

1. Atrodiet un iegādājieties jaunu resursdatoru

Tāpat kā pārcelšanās uz jaunu dzīvokli, jums vispirms ir jānosargā jauna vieta, pirms varat veikt maiņu. Par laimi, tīmekļa mitināšanas uzņēmumu netrūkst, tāpēc novērtējiet to piedāvājumus un izvēlieties jūsu vajadzībām atbilstošu. Izvēloties jauno resursdatoru, ņemiet vērā tādus faktorus kā uzticamība, servera darbības laika garantijas, mitināšanas iespējas, tīmekļa mitināšanas vadības panelis, reģistrēšanās un atjaunošanas cenas, kā arī atbalsta pieejamība..

Neatceliet savu esošo plānu pat pēc tam, kad esat iegādājies jaunu plānu pie sava jaunā resursdatora. Anulēšana ir pēdējā lieta, ko vēlaties darīt šajā posmā, jo priekšlaicīga atcelšana var zaudēt visus failus un datu bāzes informāciju, kas saglabāta jūsu vecajā resursdatorā..

2. Dublējiet un pārsūtiet failus

Tagad, kad jums ir divi mitināšanas plāni divos dažādos resursdatoros, varat sākt pārvietoties, tas ir, jums ir jālejupielādē visi vietnes faili. Lai veiktu šo darbību, jums būs jāpieslēdzas vecās resursdatora FTP un jālejupielādē visi faili, pēc tam augšupielādējiet tos jaunajā resursdatorā vai arī jāpiesakās vecās resursdatora tīmekļa vadības panelī, jāatrod dublēšanas lapa un jāielādē pilna vietnes dublējumkopija. MySQL datu bāzu dublēšanu var arī nodrošināt lapā Dublēšana. Lejupielādētie dublējuma faili būs pieejami saspiestā formātā.

Kad esat saņēmis visus rezerves failus, dodieties pie sava jaunā resursdatora, piesakieties administrācijas saskarnē un augšupielādējiet / atjaunojiet tos savā jaunajā serverī. Atrodiet lapu Dublēšana un atrodiet failu augšupielādes lodziņu dublējuma atjaunošanai un augšupielādējiet visas vietnes dublējuma failus. Kad šī darbība ir pabeigta, veiciet arī datu bāzes atjaunošanas procesu.

Noteikti iepazīstieties ar faila dublējuma / faila atjaunošanas dokumentāciju pie vecā un jaunā resursdatora, lai pārliecinātos, ka darāt visu pareizi.

3. Pārbaudiet, vai viss darbojas uz jaunā servera

Ja esat pabeidzis vietnes un datu bāzes dublēšanas failu augšupielādi savā jaunajā serverī, pārbaudiet, vai viss darbojas pareizi. Varat priekšskatīt savu vietni, izmantojot pagaidu URL vai IP adresi, un dažiem hostinga uzņēmumiem pat ir tā sauktā attīstības inscenēšanas platforma, kas ļauj jums priekšskatīt savu vietni pirms tās aktivizēšanas. Tas ļaus jums atrisināt visas problēmas, kas var rasties pārejas procesa laikā.

4. Mainiet domēna vārda serveri

Lai veiktu šo darbību, jums jāpiesakās domēna reģistrācijas vadības panelī, jāatrod domēna nosaukuma servera lapa un jāaizstāj vecie DNS ieraksti ar jaunajiem datiem, ko nodrošina jaunā resursdators..

5. Pagaidiet DNS maiņu

Izmaiņas stāsies spēkā 24 līdz 48 stundu laikā, un šajā laikā jūsu apmeklētāji varēs apskatīt jūsu vietni, jo tā darbosies pareizi. Dīkstāves, visticamāk, nebūs problēma, tomēr jums vajadzētu atturēties no satura vai jebkuru failu pievienošanas savai vietnei, jo tas var izraisīt satura vai datu zaudēšanu. Pārliecinieties, ka šajā laika posmā esat pārraudzījis savu vietni.

6. Migrējiet e-pasta kontus uz jauno serveri

Ja gan jūsu vecā, gan jaunā resursdators izmanto cPanel, migrācija nebūs problēma, jo jūsu e-pasti tiks pārvietoti kopā ar pilnu cPanel dublējumu. Ja tas tā nav, jums jāveic viena no šīm darbībām:

 • Ja jūsu e-pasts tiek mitināts ar domēna reģistratūru, nomainiet A ierakstu un norādiet to uz jūsu jaunā resursdatora IP adresi;
 • Ja jūsu e-pasta kontu mitina trešā puse, atjauniniet MX ierakstus savā DNS;
 • Ja jūsu e-pasts tiek mitināts vecajā tīmekļa resursdatorā, atjaunojiet esošo e-pasta kontu un konfigurējiet to jaunajā resursdatorā.

7. Atcelt savu veco mitināšanas plānu

Pēc visu šo darbību veikšanas pārbaudiet, vai jūsu vietnē viss darbojas pareizi. Ja atklājat, ka viss ir kārtībā, varat droši atcelt veco mitināšanas plānu un sākt baudīt visas jaunā hostinga priekšrocības.

Beigas

Saimnieku maiņa var būt saspringts laiks, taču tas ir tā vērts, jo īpaši, ja esat aizrāvies ar draņķīgu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Tomēr, ja tas jums šķiet par daudz un ja jums ir apnicis mājaslapu migrāciju veikt patstāvīgi, izpētiet, vai potenciālais tīmekļa mitinātājs veiks pārskaitījumu par jums bez maksas vai par saprātīgu samaksu. Daži resursdatori, piemēram, InMotion vai HostGator, veiks šo pārskaitījumu bez maksas, citi mitinātāji var iekasēt maksu par pārskaitījuma veikšanu jūsu vietā. Ļaujot savam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam jums palīdzēt, nodrošinās tīmekļa vietņu pārsūtīšanas pieredzi bez grūtībām.

Ieteicamie ceļveži:

 • Kā pārvietot savu Joomla vietni uz jaunu tīmekļa mitinātāju?
 • Kā nodot savu WordPress vietni jaunam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam?
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector