Kā mitināšanas kontā mitināt vairākas vietnes?

mitinātājs-vairākas-vietnes-viens-hostings-konts


Vai jums jau pieder vietne, bet jūs plānojat paplašināt savu darba jomu ar jaunu? Vai arī jums ir vairākas vietnes, bet visas izplatās dažādos hostinga plānos vai dažādos uzņēmumos? Tad jūs ieradāties pareizajā rakstā. Kā jūs varat pateikt no nosaukuma, mēs apspriedīsimies, kā savā mitināšanas kontā varat mitināt vairāk nekā 1 vietni.

Bet ņemiet vērā vienu svarīgu lietu: mēs runāsim par to, kā jūs varat mitināt vairākas vietnes, vienā atvērtā kontā. Tāpēc ideja ir tāda, ka jums nav jāiegādājas vairākas mitināšanas paketes, lai varētu mitināt vairākas vietnes. Par to, kā tas tiek darīts, mēs redzēsim drīz.

Plusi un mīnusi vairāku vietņu mitināšanai vienā mitināšanas kontā

Jums varētu uzdot sev jautājumu, kāpēc ir labi mitināt vairākas vietnes tikai vienā kontā? Ir arī vairāk iemeslu, kāpēc tas ir efektīvs.

Plusi

Pirmkārt, tas ir lētāk. Tas faktiski varētu būt vissvarīgākais aspekts, kuru ņem vērā daudzi cilvēki. Vienkārši padomājiet par šo. Pieņemsim, ka vēlaties mitināt 3 vietnes 3 atsevišķos mitināšanas paketos. Ja mitināšanas plāns maksātu USD 5 mēnesī, jums būs jāmaksā USD 15 mēnesī / mēnesī, lai kopumā mitinātu 3 vietnes. Kur ir pozitīvs??

Tā vietā vislabāk ir meklēt hostinga plānu, kas jau pašā sākumā ir saistīts ar iespēju mitināt 3 vietnes, izmantojot to. Šajā piemērā par visām 3 vietnēm jūs maksāsit tikai USD 5 mēnesī. Tas ir vēl svarīgāk, ja jūs tikko sākat darbu ar jaunu vietni. Galu galā sākumā no tā nevar nopelnīt daudz naudas. Jums tas ir jāaudzē līdz tam brīdim.

Nākamais ieguvums, ko dod vairāku vietņu mitināšana vienā atvērtā kontā, ir tas, ka jūs varat vieglāk pārvaldīt visas savas vietnes. Galu galā viss būs vienā vietā. Jūs varēsit viegli pārslēgties starp domēnu nosaukumiem un noteiktā laikā strādāt ar vēlamo vietni.

Mīnusi

Tagad uzskaitīsim arī vienu negatīvo. Ja vienā kontā mitināt vairākas vietnes, mitināšanai pieejamie resursi tiks sadalīti starp visām jūsu vietnēm. Sākumā, ja jums ir vietnes, kurās ir mazāk apmeklētāju, tā varētu nebūt problēma.

Bet vēlāk, kad visu jūsu vietņu satiksme palielinās, jums būs nepieciešami vairāk resursu, lai spētu apstrādāt ikdienas apmeklētāju skaitu. Tādā gadījumā, ja jūs joprojām vēlaties mitināt vairāk nekā 1 vietni vienā kontā, vislabāk būtu reģistrēties pakalpojumam, kas jums nodrošina vismaz virtuālo privāto serveri (VPS) vai visu veltīto serveri..

Kā vienā kontā varat mitināt vairākas vietnes?

Tagad apspriedīsim, kā ir iespējams mitināt vairāk nekā 1 vietni tikai ar vienu atvērtu mitināšanas kontu. Vissvarīgākais aspekts, no kura jums jāpievērš uzmanība, ir izvēlēties mitināšanas paketi, kas ļauj mitināt vairākas vietnes. Ja jums tas nav, jūs to nevarēsit izdarīt. Vēlāk es jums sniegšu 3 labākos uzņēmumus, kuri piedāvā plānus ar iespēju mitināt vairākas vietnes.

Bet tagad mums vajadzētu redzēt, kā jūs varat mitināt vairāk nekā 1 vietnes vienā kontā. Tas ir vieglāk, nekā jūs varētu domāt. Ja jums pieder vairāk nekā 1 vietne vai arī jūs to tikai plānojat, tas nozīmē, ka jums pieder arī vairāki domēna vārdi, vai ne?

Tātad, pirmā lieta, kas jums jādara, lai pievienotu sekundāro vietni savai pirmajai, ir jauna domēna pievienošana savam kontam. To var izdarīt vismaz 2 veidos:

 1. Ja jums jau ir domēna vārds, kas reģistrēts kādam citam (citam mitināšanas uzņēmumam), jums šis domēns ir jāpārsūta savam jaunajam resursdatoram. Šim procesam izmantotā metode var atšķirties dažādos uzņēmumos. Bet jēga ir tāda, ka jūs varat pārsūtīt šo domēnu un savā jaunajā mitināšanas kontā uz tā izveidot jaunu vietni.
 2. Otro metodi izmanto, ja vēlaties izveidot jaunu vietni no jauna, bez jau esoša domēna nosaukuma. Process ir nedaudz līdzīgs, taču šoreiz jums ir jāiegādājas domēna vārds no sava mitināšanas uzņēmuma. Kad esat to izdarījis, varat izveidot sekundāru vietni, izmantojot nopirkto domēna vārdu. Šo procesu var veikt vairākas reizes, lai pievienotu vēl daudz jaunu vietņu.

Tagad, kad jaunais domēns tika pievienots mitināšanas kontam, viss, kas jums jādara, ir jāpāriet uz šī domēna izmantošanu. Kad esat tur, jūs varat sākt veidot vietni papildus tai, kas jums jau pieder.

Bet, ja jūs nododat savu domēnu no cita mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, varat arī pārsūtīt visu vietni (ja esat to izveidojis) un pievienot to kā sekundāru vietni savam kontam. Tādā veidā 2 vietnes izmantos vienu kontu.

Labākie mitināšanas vietņu nodrošinātāji vairākām vietnēm

Tagad, kad jūs zināt, kā tas tiek darīts, mēs pāriet pie 3 labākajiem kandidātiem, kas piedāvā mitināšanu vairākām vietnēm atsevišķā kontā. Nav svarīgi, kuru galu galā izvēlaties. Jebkurš no 3 sniedz augstākā līmeņa pakalpojumus. Skaidri sakot, mēs runāsim par kopīgu mitināšanu visiem 3 uzņēmumiem.

InMotion hostings

inmotion-hosting-multiple-websitesInMotion ir pirms daudziem gadiem dibināts amerikāņu uzņēmums. Viņi gadu gaitā ieguva lielu popularitāti, un tas ir pamatota iemesla dēļ: InMotion piedāvā efektīvus hostinga pakalpojumus par diezgan zemām cenām. Tas jo īpaši attiecas uz pakalpojumiem, piemēram, VPS mitināšanu un speciālajiem serveriem, kas kopā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem maksā daudz vairāk.

Kopīgais hostings tomēr ir vispopulārākais pakalpojums InMotion. Jūs to varat iegādāties 3 atsevišķos plānos. Visi 3 no tiem atbalsta vairāku vietņu mitināšanu vienā kontā:

 1. Palaišana: maksā mēnesī 6,39 USD, un tā atbalsta 2 mitinātas vietnes.
 2. Jauda: maksā USD 8,49 mēnesī, atbalstot 6 vietņu mitināšanu.
 3. Pro: tas maksā par USD 14,71 mēnesī ar iespēju mitināt neierobežotu skaitu vietņu.

Vispopulārākais plāns ir otrais, un arī InMotion to iesaka. Iegādājoties to, cenā tiek iekļautas visas šīs funkcijas: bezmaksas domēns visu gadu (ja maksājat par 1 gadu iepriekš), 6 vietnes, neierobežota SSD krātuve un joslas platums, vietņu veidotājs, mārketinga rīki un drošības līdzekļi (SSL sertifikāts) ) un neierobežots e-pasta konts.

Bluehost

bluehost - vairāku vietņu mitināšanaBluehost ir mūsu otrais piedāvājums šajā sarakstā, taču tas nenozīmē, ka tas ir tikai otrais lielums pakešu mitināšanas ziņā. Jūs saņemat vienu no labākajiem pakalpojumiem vairāku vietņu mitināšanai. Tāpat kā InMotion Hostings, arī Bluehost ir ļoti populārs ar saviem koplietotajiem hostinga pakalpojumiem.

Pirmais viņu piedāvātais plāns atbalsta tikai vienu vietni, tāpēc es pieminēšu tikai pārējos iepakojumus:

 • Plus: USD 5,95 mēnesī. Vienā kontā mitiniet neierobežotas vietnes.
 • Choice Plus: USD 5,95 mēnesī. Atbalsta arī neierobežotu vietņu skaitu.
 • Pro: 13,95 USD / mēnesī. Neierobežotas vietnes arī.

Kā jūs varat pamanīt, Plus un Choice Plus plāni maksā vienādu summu. Tomēr starp tām ir zināma atšķirība. Izmantojot Choice Plus plānu, jūs saņemat arī domēna konfidencialitātes funkciju un vietnes dublēšanu. Visi pārējie, piemēram, SSD glabāšanas un e-pasta adreses, ir iekļauti. Populārākais plāns ir šis. Ja dodaties līdzi, jūs nebūsit vīlušies.

Bet, ja jūs jūtaties ērtāk ar zemāka līmeņa plānu, dodieties tikai ar vienkāršo Plus paketi. Jums ir iespēja mitināt neierobežotas vietnes, izmantojot to.

HostGator

hostgator - vairāku domēnu mitināšanaHostGator ir trešā un pēdējā izvēle, kuru patiešām ir vērts pārbaudīt vairākās vietnēs. Tie nāk ar 3 dažādiem dalīta hostinga plāniem, bet tikai 2. un 3. plāns ļauj mitināt vairākas vietnes. Tātad, mēs runāsim par tiem:

 1. Mazuļa plāns: tas maksā USD 3,95 mēnesī. Par tik zemu cenu jūs saņemat iekļautu atbalstu neierobežotām vietnēm, daudzām instalācijām ar vienu klikšķi (WordPress un citas), neapmēram joslas platumu, bezmaksas SSL sertifikātu un SSD krātuvi ātrai vietņu ielādēšanas ātrumam..
 2. Biznesa plāns: tas maksā USD 5,95 mēnesī. Šis ir HostGator ieteiktais plāns. Jūs saņemat visas iepriekš minētās priekšrocības (mazuļa plāns), kā arī dažus papildinājumus: bezmaksas jauninājums uz pozitīvu SSL, bezmaksas īpaša IP adrese un bezmaksas SEO rīki, kas palīdzēs jums iet ātrāk.

HostGator arī padara pieejamu bezmaksas vietņu veidošanas platformu ar simtiem bezmaksas tēmu. Izmantojot šo rīku, varat ērti izveidot jaunu vietni. Ir vērts pieminēt, ka visas veidnes ir reaģējošas, tāpēc tās labi izskatīsies visās ierīcēs.

Secinājums

Kopumā vairāk nekā 1 vietnes mitināšana vienā kontā nav tik sarežģīta. Kā redzat no augšas, ir daudz mitināšanas plānu, kas ļauj jums vienā kontā būt vairākām vietnēm. Tagad jums ir jāizvēlas plāns, kas atbalsta vairākas vietnes un atbilst jūsu vajadzībām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map