Kā pārsūtīt vietni no Wix.com uz pašpietiekamu WordPress vietni?

01.06.2020
Pamācības un ceļveži 'Kā pārsūtīt vietni no Wix.com uz pašpietiekamu WordPress vietni?
0 11 мин.

Transfer-Wix-vietne-WordPress


Wix ir populāra vietņu veidotāju platforma jauno vietņu īpašnieku vidū, īpaši mazo uzņēmumu īpašnieki un emuāru autori. Daudziem tas patīk vienkāršības un modernās sajūtas dēļ. Vietni var izveidot, izmantojot Wix, dažu minūšu laikā (pat ja jūs tajā neesat pārāk labs).

Bet, kopš jūs ieradāties šajā amatā, es domāju, ka vēlaties doties prom no Wix. Varbūt nesen esat dzirdējis par WordPress un par visiem brīnumiem, ko tas var darīt. Galu galā, godīgi sakot, WordPress ir daudz dinamiskāks nekā Wix. Jūs to varat izmantot gandrīz jebkam, un tas dod jums pilnīgu brīvību, veidojot un iestatot savu sapņu vietni.

Neatkarīgi no šī pārcelšanās iemesla jūs varat to izdarīt, nepārbūvējot visu vietni no sākuma. Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kā jūs varat migrēt savu vietni no Wix uz WordPress. Mēs iedziļināsimies detaļās, tāpēc šobrīd neuztraucieties. Jūs visu saņemsit līdz šī raksta beigām.

Šobrīd es uzskaitīšu visas veicamās darbības, lai jūsu vietni varētu migrēt no Wix uz pašpasūtītu WordPress vietni (sīkāk apskatīsim uzreiz):

 1. Iegūstiet sev WordPress mitināšanas plānu (mēs iesakām InMotion Hosting).
 2. Instalējiet WordPress savā kontā.
 3. Pārsūtiet savu vietni / domēnu no Wix uz jauno mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.
 4. Pabeidziet procesu, izmantojot CMS2CMS WordPress spraudnis.

Iegūstiet WordPress mitināšanas pakotni

Kad mēs runājam par tīmekļa mitināšanu, ir daudz uzņēmumu, kas piedāvā visa veida pakalpojumus: VPS mitināšanu, dalītu mitināšanu, speciālu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu un e-komercijas mitināšanu. Bet mums vislabāk ir atrast mitināšanas uzņēmumu, kas piedāvā Pārvaldītu WordPress mitināšanu vai vienkārši vienkāršu mitināšanu, kas atbalsta WordPress.

Labāko uzņēmumu jūs varētu atrast diezgan grūti, ja mēģināt pats to meklēt. Tas ir tāpēc, ka tiešsaistē ir desmitiem (ja ne simtiem) mitināšanas uzņēmumu. Par laimi, mēs izveidojām sarakstu ar 3 mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuri atbalsta WordPress. Jebkurš no viņiem varētu būt labs kandidāts. Apskatīsim tos atsevišķi:

InMotion hostings

pārsūtīšana-Wix-WordPress-inmotion-hostings

InMotion hostings – reģistrējieties!

Šis uzņēmums ir labi pazīstams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs no ASV. Tas ir bijis jau labu laiku un kopš tā laika ir ieguvis popularitāti. Tie piedāvā daudzas mitināšanas iespējas, starp kurām var atrast arī speciālu WordPress mitināšanu.

Atkarībā no jūsu vietnes, kas jāpārvieto, jūs varat izvēlēties starp 6 dažādiem hostinga plāniem. Pieņemsim, ka jums ir vidēja lieluma vietne ar diezgan daudziem ikmēneša apmeklētājiem. Ņemot to vērā, es izvērsīšu 2. mitināšanas paketi ar nosaukumu WP-2000S.

Tas maksā par USD 11,38 mēnesī, un jūs saņemat visas šīs funkcijas: bezmaksas domēna vārdu (mūsu gadījumā liels plus), atbalstu 2 WP vietnēm, kas ir piemērotas 50 000 apmeklētājiem mēnesī, 80 GB SSD krātuves ar neierobežotu joslas platumu un e-pasta kontiem. Tie arī nodrošina īpašu klientu atbalstu katram jaunam pircējam.

HostGator

Transfer-Wix-WordPress-Hostgator

HostGator – reģistrējieties!

HostGator ir labi pazīstams ar zemām cenām. Bet tā kā tas ir lēts, nenozīmē, ka tas nav uzticams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tieši pretēji ir HostGator gadījumā. Tie nodrošina 3 dažādus hostinga plānus, kas visi ir pielāgoti WordPress lietošanai.

 • Hatchling plāns: tas maksā 2,75 USD / mēnesī
 • Mazuļa plāns: šī cena ir USD 3,95 mēnesī
 • Biznesa plāns: USD 5,95 mēnesī

Jūsu vajadzībām labākā izvēle būtu biznesa plāns. Tas ietver neierobežotu mitinātu vietņu / domēnu atbalstu, daudz instalēšanu ar vienu klikšķi (ieskaitot WordPress), neapmērītu joslas platumu, bezmaksas privātu SSL sertifikātu un īpašu IP adresi un pat e-pasta mārketinga rīkus.

Bluehost

Transfer-Wix-WordPress-bluehost

BlueHost – reģistrējieties!

Bluehost ir vēl viens amerikāņu uzņēmums, kas ir cieši saistīts ar tīmekļa mitināšanu. Šis kandidāts tomēr atšķiras no citiem 2 mūsu sarakstā iekļautajiem: Pārvaldīto WP mitināšanai Bluehost iesaka pats WordPress. Tas uzņēmumam dod milzīgu plusu. (lai gan pārējie 2 ir tikpat labi)

WP mitināšanas sadaļā piedāvātais labākais Bluehost piedāvātais mitināšanas plāns tiek dēvēts par Choice Plus. Tas maksā 5,23 USD / mēnesī. Jūs iekļaujat nākamās pieminētās funkcijas un resursus: neierobežotas vietņu mitināšanas vietas, bezmaksas SSL sertifikāts, bezmaksas domēna vārds visu gadu, neierobežots rezervēto un apakšdomēnu, bezmaksas dublējums un neierobežotā SSD atmiņas vieta.

Tāpat kā jebkuram WP mitināšanas plānam, arī šajā ir iekļauta automātiska WordPress instalēšana. Kad jūs reģistrējaties paketei, Bluehost automātiski parūpēsies par instalēšanu, un jums nevajadzēs neko darīt. Tas ir diezgan ērti lielākajai daļai cilvēku.

Instalējiet WordPress savā resursdatorā

Tagad, ja jums ir izdevies izvēlēties mitināšanas plānu no iepriekšminētajiem 3, ir pienācis laiks instalēt WordPress savā mitināšanas kontā. Atkarībā no jūsu izvēles to var izdarīt 2 dažādos veidos:

 1. Ja esat izvēlējies Bluehost, jums par instalēšanu nemaz nav jāuztraucas. Tāpat kā es jau minēju iepriekš, tiklīdz jūs pierakstīsities uz savu pārvaldīto WP mitināšanas plānu, WordPress tiks instalēts automātiski. Burtiski nekas, kas jums būtu jādara papildus.
 2. InMotion un HostGator lietas ir nedaudz atšķirīgas. Kad esat pierakstījies, varat izvēlēties instalēt WordPress uzreiz, instalējot vienu klikšķi, vai arī varat gaidīt un izdarīt vēlāk. Tas ir tāpēc, ka šajos 2 uzņēmumos varat instalēt citas programmas, kuras jūs varētu vēlēties. Tātad, WordPress ir jāinstalē tieši no paša sākuma vai tikai kādu laiku vēlāk.

Instalācijas process ir ļoti vienkāršs. Viss, kas jums jādara, pieejamo lietojumprogrammu sarakstā atrodiet WordPress, noklikšķiniet uz tā un apstipriniet instalēšanu. Turpmāk viss, kas jums jādara, ir jāgaida (nedaudz).

Pārsūtīt domēnu no Wix

Arī domēna vārda pārsūtīšana no Wix uz jūsu izvēlēto mitināšanas pakalpojumu sniedzēju nav sarežģīts process. Turpmāk uzskaitītas darbības, kas vajadzīgas, lai tā notiktu.

 1. Pirmais, kas jums jādara, ir dodieties uz lapu Mani domēni savā Wix kontā. Ņemiet vērā: ja Wix mitina vairākus domēnus, jums jāizvēlas tas, kuru vēlaties pārsūtīt.
 2. Lapā Mani domēni dodieties uz cilni Papildu un noklikšķiniet uz vietas “Pārvietot prom no Wix”. Šajā solī jums būs jāaizpilda vieta, kur vēlaties pārsūtīt domēnu, un cita iespējamā informācija.
 3. Kad esat veicis 2. darbību, jums jānoklikšķina uz Sūtīt kodu. E-pasta adrese, kas norādīta jūsu domēna reģistrētāja informācijā, saņems e-pastu ar autorizācijas kodu jūsu domēna vārda pārsūtīšanai. Jums tas jāsaņem 24 stundu laikā.

pārsūtīšana-prom-no-Wix

Pārsūtīt domēnu prom no Wix (avots)

Kad esat attiecīgi veicis visas pieprasītās darbības, jūsu domēns tiks pārsūtīts norādītajam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam. Bet ņemiet vērā, ka šis process var ilgt līdz 7 dienām.

Kad viss būs pabeigts, jūs no jaunā saimnieka saņemsit paziņojumu (e-pastu) par pārsūtīšanas sekmīgu pabeigšanu. Ja kāda iemesla dēļ tas nenotiks, pēc 7 dienām vienkārši reģistrējieties savā kontā vai sazinieties ar viņu, lai saņemtu atbalstu. Bet tas reti notiek.

Pabeidziet pārsūtīšanu, izmantojot CMS2CMS WordPress spraudni

Šis ir pēdējais solis vietņu migrācijas procesā no Wix uz pašdarbinātu WP vietni. Lai to izdarītu, jāinstalē WordPress spraudnis, ko sauc par CMS2CMS. Kā jūs to varat izdarīt??

WP informācijas panelī dodieties uz sadaļām “Spraudņi”. Kad esat tur nokļuvis, noklikšķiniet uz “Pievienot jaunu”. Vienkāršākais veids ir meklēšanas joslā vienkārši ievadīt spraudņa nosaukumu: CMS2CMS. Kad tas ir atrasts, vienkārši noklikšķiniet uz instalēt. WP pārējo instalāciju veiks pats.

Kad tas ir izdarīts, jums jāaktivizē spraudnis. To var izdarīt, vienkārši spraudņa aprakstā noklikšķinot uz pogas ” aktivizēt ”. Kamēr atrodaties aktivizācijas cilnē, jums tiks piedāvāts pierakstīties savā CMS2CMS kontā. Ja jums tāda vēl nav (tas ir iespējams), vienkārši izveidojiet jaunu kontu. Tas prasa tikai dažas minūtes. Kad to izveidojāt, vienkārši pierakstieties.

Kad tas ir pabeigts, varat pāriet uz savas vietnes migrāciju. Šajā lapā jums jāievada esošā informācija, kas attiecas uz jūsu pašreizējo vietni, piemēram, pašreizējais URL un kur vēlaties to pārvietot (WordPress). Jums jāpārbauda visi rūtiņas (tagi, attēli, saturs utt.), Lai vietni varētu pārvietot uz WordPress. Tā kā esat migrējis visu vietni, vienkārši atzīmējiet visas rūtiņas.

Pēc tam vispirms migrējot uz WordPress, varat redzēt demonstrāciju par to, kā izskatīsies jūsu vietne. Ja jums viss kārtībā, jūs varat turpināt un veikt visu migrāciju. Jums vēlreiz jāiezīmē visas rūtiņas un zemāk ir redzama pakalpojuma cena. Ja jums viss patīk, pārejiet uz priekšu un pabeidziet pārsūtīšanu.

Tam vajadzētu būt apmēram 15-20 minūtēm, atkarībā no jūsu vietnes (ja tai ir daudz satura vai ne tik daudz).

Secinājums

Kad esat veicis visas darbības, kas aprakstītas iepriekš, jūs varēsit pārvaldīt savu jauno vietni, izmantojot WordPress platformu. Viss: attēli, raksti, video, meta dati, burtiski viss tiks pārvietots uz WordPress.

Tomēr, ja vēlaties vēl vairāk mainīt vietnes izskatu, to var izdarīt arī, mainot motīvu, ar kuru tā darbojas.

Kopumā, izmantojot CMS2CMS spraudni, migrācija tiek apstrādāta ātri un efektīvi. Jums jebkurā laikā būs WordPress vietne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector