Kā pārsūtīt WordPress vietni no viena resursdatora uz otru

01.06.2020
Pamācības un ceļveži 'Kā pārsūtīt WordPress vietni no viena resursdatora uz otru
0 10 мин.

pārsūtīt WordPress vietni uz jauno tīmekļa mitinātāju


Jūsu pašreizējais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nenodrošina jums nepieciešamo mitināšanas jaudu, lai jūsu WordPress vietne darbotos pieņemamā ātrumā un veiktspējā. Jūs jau sazinājāties ar tehnisko departamentu, lai novērstu problēmu, taču viņi nespēj vai nevēlas jums palīdzēt.

Vai jūsu pašreizējais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nenodrošina jums nepieciešamo mitināšanas jaudu? Jūsu WordPress vietne palēninās? Jūs nevarat samierināties ar ātrumu un veiktspēju! Jūs esat sazinājies ar tehnisko nodaļu, taču viņiem neizdevās problēmu novērst. Viņi nespēj vai nevēlas rūpēties par jūsu vietni.

Ko jūs varat darīt šajā gadījumā? Vispirms jums būs jāatrod jauna, uzticama tīmekļa mitinātāja, kas atbalsta WordPress.

Hostinga uzņēmumi, kurus iesaku WordPress vietnēm:

Uzņēmums
Promo cena

1lēta uzticama tīmekļa mitinātāja WordPress3,95 USD / mēn
2profesionāls WordPress resursdators vairākām vietnēm3,95 USD / mēn
3biznesa WordPress mitināšanas pakalpojums3,49 USD / mēn

BlueHost ir labākā izvēle, kad runa ir par WordPress biznesa mitināšanu. Viņiem ir vairāki kopīgi plāni, pārvaldīta WordPress, VPS un Dedicated hostings, kā arī mākoņa mitināšana. Šis mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir lielisks no mazām līdz lielām vietnēm. Iepazīstieties ar mūsu BlueHost pārskatu, lai uzzinātu vairāk par uzņēmumu.

HostGator ir labs, lēts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs mazu un lielu WordPress vietņu mitināšanai. Šis mitināšanas uzņēmums izmanto cPanel kā vadības paneli, tāpēc, ja jūs meklējat lētu cPanel resursdatoru, tas jums varētu būt labs risinājums. Uzziniet vairāk par šo uzņēmumu mūsu HostGator pārskatā.

InMotion hostings ir vēl viens lielisks mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar pieņemamām cenām. Tā ir vēl viena lieliska iespēja neliela un vidēja WordPress vietnes mitināšanai. Viņi arī piedāvā WordPress optimizētu mitināšanas pakalpojumu un iespēju arī jaunināt uz VPS vai Dedicated hostingu. Šis resursdators ir lieliski piemērots gan jaunām, gan labi izveidotām, gan augošām vietām. Uzziniet vairāk par InMotion, izlasot mūsu pilnu InMotion hostinga pārskatu.

Svarīgs! Pirms turpināt darbu, lūdzu, dublējiet visu WordPress vietni. Veidojiet arī failu un datu bāzes dublējumu.

Kad esat atradis labu WordPress resursdatoru, jums būs jāveic tālāk norādītās darbības.

1. darbība. WordPress failu pārsūtīšana

Lai pārsūtītu savus WordPress failus uz jauno resursdatoru, jums ir divas iespējas: izmantojot FTP vai izmantojot cPanel. Turpmāk es izskaidrošu abas metodes.

Lai izveidotu savienojumu ar serveri, jums būs jāizmanto FTP klients. Iesaku lietot FileZilla, tas ir bez maksas un ērti lietojams. Lai varētu izveidot savienojumu ar serveri, jums būs nepieciešams FTP konts gan jaunā, gan vecā mitināšanas pakalpojumu sniedzējā. FTP kontu var izveidot mitināšanas vadības panelī.

 • Pievienojieties savam vecajam serverim un piekļūstiet mapei public_html. Šeit tiek glabāti jūsu WordPress vietnes faili.
 • Lejupielādējiet failus datorā, izmantojot lejupielādes funkciju – atkarībā no vietnes lieluma tas var aizņemt diezgan daudz laika
 • Kad lejupielāde ir pabeigta, izveidojiet savienojumu ar jauno serveri un augšupielādējiet šos failus mapē public_html. Šajā brīdī jūs esat pabeidzis failu pārsūtīšanu, jūs varat pārvietot datu bāzi.

Bet pirms tam mēs pārejam pie nākamās darbības, apskatīsim, kā jūs varat pārsūtīt savu vietni, izmantojot cPanel. Tas ir ātrāks process, un jums nav nepieciešama papildu programmatūra. Šī metode darbojas tikai tad, ja gan vecā, gan jaunā saimniekdators izmanto cPanel.

cpanel failu pārvaldnieks WordPress vietņu pārsūtīšana

saspiest failus cpanle failu pārvaldniekā WordPress vietnes pārsūtīšana

 • Piekļūstiet savam vecajam mitināšanas kontam un piesakieties cPanel.
 • Dodieties uz failu pārvaldnieku un atrodiet mapi, kurā tiek glabāti jūsu vietnes faili; tam vajadzētu būt mapē public_html.
 • Izmantojot mapes saspiešanas opciju, atlasiet mapi un saspiediet to uz .zip (vai citu vēlamo paplašinājumu).
 • Izmantojot lejupielādes pogu, saglabājiet saspiestos failus datorā. Atkarībā no interneta savienojuma, servera ātruma un vietnes lieluma lejupielāde prasīs dažas minūtes.
 • Kad lejupielāde ir pabeigta, piesakieties savā jaunajā resursdatorā un piekļūstiet cPanel.
 • Pievienojiet sava domēna vārdu jaunajam resursdatoram (ja tas vēl nav pievienots) sadaļā Addon Domain – tas izveidos jūsu resursdatora mapi.
 • Augšupielādējiet arhivētos failus jaunajā resursdatorā, izmantojot failu pārvaldnieka un augšupielādes funkciju. Augšupielādējiet failu mapē public_html (vai mapē, kas tika izveidota iepriekšējā darbībā)
 • Izsaiņojiet saspiesto failu, izmantojot unzip funkciju, un uzmanīgi atlasiet mērķa mapi
 • Šajā brīdī jūs esat veiksmīgi pārsūtījis failus uz jauno resursdatoru un varat sākt pārvietot datu bāzi.

2. solis: WordPress datu bāzes pārvietošana

Tagad jums būs jāpārnes WordPress vietnes datu bāze no vecās resursdatora uz jauno.

eksportēt mysql datu bāzi cpanel wordpress vietņu pārsūtīšana

 • Atkal dodieties uz vecā resursdatora cPanel un piekļūstiet phpMyAdmin rīks.
 • Kad būsit izveidojis savienojumu ar datu bāzes serveri, ekrāna kreisajā pusē varēsit redzēt visas savas datu bāzes, kuras tiek mitinātas šajā resursdatorā. Atlasiet datu bāzi, kuru vēlaties pārsūtīt. Ja rodas problēmas izdomāt, kura ir pareizā datu bāze, atveriet failu wp-config.php (kas atrodas jūsu WordPress instalācijas saknes mapē) un atrodiet rindu, kas izskatās šādi: definējiet (‘DB_NAME’ , ‘jūsu_databāzes_vārds’); Šajā rindā tiek saglabāts tās datu bāzes nosaukums, kurai ir savienoti jūsu faili.
 • Tagad ekrāna kreisajā pusē atlasiet datu bāzi, un augšpusē jūs varēsit redzēt dažas iespējas. Atveriet izvēlni “Eksportēt”.
 • Tagad eksportējiet atlasīto datu bāzi ar ātrās eksportēšanas režīmu uz SQL formātu un saglabājiet to datorā.
 • Tagad dodieties uz piekļuvi sava jaunā mitināšanas konta cPanel un ar MySQL datu bāzes vedņa palīdzību izveidojiet jaunu datu bāzi un lietotāju. Saglabājiet lietotāja vārdu un paroli, jo šie dati jums būs nepieciešami vēlāk.
 • mysql datu bāzes vedņa WordPress vietnes pārsūtīšana
 • Kad tukšā datu bāze ir gatava, piekļūstiet phpMyAdmin jaunajā resursdatorā un kreisajā pusē atlasiet iepriekš izveidoto datu bāzi
 • Augšpusē noklikšķiniet uz izvēlnes “Importēt” un izvēlieties datorā saglabāto datu bāzi.
 • Šajā brīdī jūs esat pabeidzis datu bāzes pārsūtīšanu, taču tas vēl nav gatavs.

3. solis: konfigurācijas faila atjaunināšana

Tagad jums būs jāpieslēdz faili ar jaunā resursdatora datu bāzi.

Jaunajā mitināšanas kontā atrodiet un atveriet wp-config.php failu, izmantojot cPanel vai FTP.

Atrodiet šīs rindas un aizstājiet vecos datus ar jaunajiem, kurus saglabājāt iepriekš.

/ ** WordPress datu bāzes nosaukums * /
define (‘DB_NAME’, ‘old_database_name’);
/ ** MySQL datu bāzes lietotājvārds * /
define (‘DB_USER’, ‘old_database_user’);
/ ** MySQL datu bāzes parole * /
define (‘DB_PASSWORD’, ‘old_database_password’);
/ ** MySQL resursdators * /
define (‘DB_HOST’, ‘localhost’);

Jums būs jāmaina datu bāzes nosaukums, lietotājs un parole; localhost var palikt, datu bāzes resursdators paliks tāds pats, jo vairums hostinga pakalpojumu sniedzēju izmanto localhost.

Tagad, ja jūs visu izdarījāt pareizi, failiem vajadzētu būt savienotiem ar datu bāzi. Un jūs būtībā esat izdarījis!

Tomēr ir dažas papildu darbības, kas jums varētu būt interesantas un noderīgas.

4. darbība. E-pasta kontu migrēšana

Ja e-pasta mitināšanai izmantojat savu mitinātāju un jums ar domēna vārdu ir saistīts viens vai vairāki e-pasta konti, šai darbībai vajadzētu palīdzēt pārvietot arī savus e-pasta kontus..

migrēt e-pasta kontu cpanel wordpress vietņu pārsūtīšana

 • E-pasta kontu migrēšana ir ļoti līdzīga WordPress failu pārvietošanai.
 • Visi jūsu e-pasta kontu iestatījumi un e-pasti atrodas publiskajā_html / pasts / mapē.
 • E-pasta kontu pārvietošanai var izmantot FTP vai cPanel, tāpat kā iepriekš ar failiem.
 • Šeit, varat atrast vairāk par e-pasta kontu migrēšanu no viena cPanel resursdatora uz citu.

Lejupielādējot e-pasta kontus no vecā servera un augšupielādējot to jaunajā, tiks saglabāti visi iestatījumi. Jums nebūs jāmaina e-pasta iestatījumi savā e-pasta klientā (vietnē Thunderbird, Outlook vai citos).

5. darbība: mainiet nosaukuma serverus / pārvietojiet domēnu

Lai izvairītos no dīkstāves, pārvietojot vietni uz jaunu saimniekdatoru, šis solis ir jāsaglabā visbeidzot. Kad esat pabeidzis failu un datu bāzu pārsūtīšanu un e-pasta kontu migrāciju, tagad varat mainīt sava domēna vārda serverus.

Ja jūsu domēns ir reģistrēts mitināšanas uzņēmumā, kuru jūs pārceļaties, jums domēns būs jāpārsūta uz jauno resursdatoru. Šajā gadījumā jūs varat saņemt palīdzību no savas jaunās resursdatora, taču jums būs jāsazinās ar pašreizējo resursdatoru un jāpasaka viņiem par to, ka vēlaties pārsūtīt savu domēnu. Tas varētu būt ilgāks process, un visa domēna pārsūtīšana var aizņemt pāris dienas.

Ja jūsu domēns ir reģistrēts trešās puses reģistratūrā, jums jāmaina tikai vārda serveri, ko nodrošina jūsu jaunais mitināšanas uzņēmums. Kad vārda serveri ir atjaunināti, var paiet 24 stundas, līdz izmaiņas stājas spēkā. Tāpēc esiet pacietīgs!

Noslēguma domas!

Es patiešām ceru, ka šī detalizētā apmācība ir palīdzējusi jums pārvietot savu WordPress vietni uz jaunu tīmekļa mitinātāju. Ja jums vēl ir kādi jautājumi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo komentāru sadaļu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector