Kā un kāpēc sākt personīgo emuāru?

sākuma personīgais emuārs


Internets ir ideju pilns, un tām ir daudz vietas. Ikvienam patīk dalīties ar kaut ko par to, kas notiek viņu personīgajā vai profesionālajā dzīvē vai prātā. Turklāt vienmēr ir cilvēki, kas viņus interesē, jo 77% interneta lietotāju lasa emuāra ziņas.

Papildus tam, lai sasniegtu lielu auditoriju, ir arī daudz priekšrocību, izveidojot savu personīgo emuāru. Jūs varat izveidot stabilas attiecības ar savu auditoriju, kas balstās uz savstarpēju uzticēšanos. Viņiem būs jūsu domas procesa, jūsu personīgo vērtību un visa, kas jums ir vissvarīgākais, paraugs. Tas ir veids, kā sazināties ar viņiem personiskākā līmenī. Tas ir arī lielisks veids, kā izveidot savu personīgo zīmolu un panākt, lai klienti procesa laikā ar jums sazinātos. Īsāk sakot, personīgais emuārs ļauj izplatīt vārdu par visu, kas jums jāparāda pasaulei.

Bet pirms mēs pārietam pie soļiem, vispirms ir svarīgi runāt par to, kas ir personīgais emuārs.

Kas ir personīgais emuārs?

Personīgais emuārs ir telpa, kurā varat rakstīt gandrīz jebko, bez īpašiem mērķiem vai izsekot auditorijai. Daudzi cilvēki to dara tikai prieka pēc vai saziņai ar cilvēkiem. Jūsu emuāram nav obligāti jābūt saistītam ar jūsu biznesu, lai gan tas to var ietekmēt.

Būtībā personīgais emuārs ir vietne hobijiem, kas paredzēta cilvēkiem ar līdzīgām vai vienādām interesēm un hobijiem. Viņi ieradīsies, lai lasītu par jūsu viedokli un idejām, kā arī dalītos savās domās ar jums. Tā ir laba iespēja satikt cilvēkus, kas atrodas vienā lapā ar jums.

Tomēr, kā jau teicu, tas var nopietni ietekmēt arī jūsu biznesu. Iesācējiem tas noteikti var ietekmēt jūsu profesionālo iedarbību. Tas, ka cilvēki var ierasties, lai lasītu jūsu personīgās intereses un domas, ir lielisks veids, kā veidot savu personīgo zīmolu. Tomēr daudzi cilvēki to nedara, jo domā, ka viņiem tam nav laika.

Bet patiesība ir tāda, ka, ja katru dienu varat veltīt apmēram 30 minūtes rakstīšanai vai pat vismaz vienam gadījumam nedēļā, tas atmaksāsies. Protams, precīzs laiks, kas jums jāiegulda, strādājot pie tā, būs atkarīgs no tā, ko vēlaties sasniegt ar to.

Pirms mēs izmantojam daudzos personīgā emuāra uzturēšanas ieguvumus, vispirms mēs izskaidrosim, kā jūs varat padarīt to iespējamu. Emuāra palaišana ir vienkāršāka, nekā jūs varētu domāt. Tam būs nepieciešama tikai stunda vai divas jūsu koncentrētas uzmanības un bez programmēšanas prasmēm.

WordPress personīgā emuāra izveidošana

Aptuveni 30% no visām tīmekļa vietnēm darbojas WordPress, jo to ir tik vienkārši lietot, ka ikviens var izveidot vietni ar to. Gan iesācējiem, gan profesionāļiem patīk šī satura pārvaldības sistēma, jo tā tīmekļa vietnes darbību padara ļoti efektīvu.

Tomēr, pirms jūs varētu sākt savu vietni ar to, jums būs nepieciešams āķīgs domēna vārds un tā mitināšanas vieta. Tas noved mūs pie pirmajiem diviem procesa posmiem.

1. Domēna vārda pirkšana

Vispirms paķeriet papīra lapu un prāta vētras laikā ievadiet savu domēna vārdu. Tam jābūt kaut kam āķīgam un tam, kas skaidri paziņo, kas ir jūsu emuārs vai kam tas paredzēts. Jums vajadzētu vismaz dažas dienas, lai prātā veiktu domēna vārda izpēti un veiktu visu analīzi, kurai vislabāk darboties un kura ir vispiemērotākā. Ir svarīgi, lai jūs dotos ar kaut ko tādu, kas vienkārši rodas no jūsu mēles.

Kad esat izdomājis pareizu domēna vārdu, pārbaudiet, vai tas ir pieejams. To var izdarīt daudzās vietnēs, piemēram, GoDaddy vai NameCheap. Varat arī izlaist šo darbību un to izdarīt pēc tam, kad esat nācis klajā ar piemērotu domēna vārdu. Jūs varēsit pārbaudīt domēna pieejamību un pat iegādāties to izvēlētajā mitināšanas uzņēmumā. Lai padarītu to vēl labāku, varat to iegūt bez maksas, izmantojot lielāko daļu hostinga pakalpojumu sniedzēju.

2. Saņemiet mitināšanas plānu

Kad būsit izveidojis domēna vārdu, kurā cilvēki var nokļūt jūsu vietnē, jums būs jābūt savam mazajam interneta fragmentam. Kad būsit izveidojis pareizu mitināšanas plānu, varēsit instalēt WordPress ar vienu klikšķi un sākt veidot savu vietni. Bet pirms tas notiks, jums būs jāizdara izvēle starp daudzajiem pieejamajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Lai jums būtu vieglāk, mēs esam izvēlējušies trīs mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kurus esam atvēruši emuāru autoriem gan efektivitātes, gan budžeta ziņā.

Ja jūs visu darāt pats, jums jāpārliecinās arī par to, ka jūsu aizmugurē ir mitināšanas pakalpojumu sniedzēja klientu atbalsta komanda. Jūs vēlaties, lai būtu ekspertu komanda, kas palīdzētu jums risināt visas tehniskās problēmas, ar kurām jūs varētu saskarties, un ticiet man, jums tas būs vajadzīgs.

 • Vietne: viegli ir viens no populārākajiem un lētākajiem WordPress mitināšanas risinājumiem. Tas ir pilnīgi uzticams un ļauj vietnēm ielādēt 600 milisekundēs. Tātad jums būs ne tikai stabils pamats jūsu emuāram, bet arī slepkavas lietotāju pieredze. Viņu plāns maksā 3,95 USD, un jūs katru mēnesi varēsit viegli veikt 10 000 apmeklējumu.
 • BlueHost: ir arī neticami populārs galvenokārt tāpēc, ka viņu plāni ir lēti un viņi tikko atjaunoja servera arhitektūru. Jūs varat saņemt hostinga plānu tikai par 2,95 USD mēnesī. Tas jums sniegs stabilu pakalpojumu, kas ļaus jūsu emuāram darboties ātrāk nekā vidēji nozarē. Turklāt to vadības paneli ir ārkārtīgi viegli izmantot.
 • HostGator: ir viens no nedaudzajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas saviem klientiem piedāvā lētu mākoņa mitināšanu. Mākonis ir daudz uzticamāks un daudz ātrāks nekā jebkur cits. Tas ir taisnība galvenokārt tāpēc, ka tā tiek pārsūtīta visā serveru un datoru tīklā, nevis izvēlētā serveru skaitā, piemēram, visos pārējos. Tāpēc ir lieliski, ka HostGator piedāvā vienu paketi mēnesī par USD 4,95.

Jūs varat izdarīt izvēli, pamatojoties uz jūsu budžetu vai pieredzi, kuru vēlaties iegūt. Jums vajadzētu veikt savus pētījumus arī par šiem uzņēmumiem, taču mēs varam jums apliecināt, ka tie būs lieliski piemēroti personīgā emuāra uzturēšanai.

Katrs no tiem piedāvā lietotājam draudzīgas funkcijas, kas ļaus iestatīt vietni tikai ar dažiem klikšķiem.

3. Instalējiet WordPress

Kad esat iegādājies mitināšanas plānu un piekļūstat cPanel, jums tas vienkārši jāpārlūko, lai atrastu WordPress ikonu. Lai to instalētu un palaistu savu vietni, ir nepieciešams tikai viens klikšķis. Jūs sagaidīs sagaidīšanas ekrāns, kas būs vienāds visiem WordPress lietotājiem, un no tā brīža jums ir atkarīgs, kā jūs to veidojat..

4. Izstrādājiet savu vietni

WordPress ir pieejami desmitiem tūkstošu motīvu, tāpēc jums vienkārši jāizvēlas tas, kas vislabāk atbilst jūsu personībai un zīmolam. Ir daudzas tēmas, kuras varat izmantot bez maksas, taču mēs to neieteiktu, ja jums nav kodēšanas prasmes. Profesionāli izgatavotas, iepriekš kodētas tēmas ir vislabākās jaunajiem lietotājiem. Lai arī tie maksā apmēram 60 USD, ar viņiem jums būs jāstrādā daudz mazāk. Viņiem parasti ir intuitīvs interfeiss, kas ļauj mainīt tekstus, attēlus un pielāgot daudzus dizaina elementus pēc jūsu vēlmēm.

Tomēr, ja vēlaties visu izdomāt un noformēt savu vietni no jauna, izmantojot vienkāršus velkšanas un nomešanas rīkus, tad tur ir arī jaudīgs risinājums. Vienkārši lejupielādējiet un izmantojiet WordPress motīvu veidotāju Divi. Tas ļaus jums izveidot perfektu emuāra dizainu.

Neatkarīgi no tā, kas jums prātā, pārliecinieties, vai tas lieliski atspoguļo to, kas jūs esat, un jūsu vēstījumu. Jo precīzāk jūsu dizains var atspoguļot jūsu emuāru, jo lielāka ir varbūtība, ka tas patiks pareizajai auditorijai.

Turklāt vietnes vietnes ir jāiestata tā, lai lietotāji varētu tām pārvietoties visaptverošā veidā. Ir svarīgi, lai viņi varētu sasniegt visu meklēto informāciju un ziņas ar ne vairāk kā trim klikšķiem. Turklāt noteikti pievienojiet meklēšanas joslu, kas ļauj pēc iespējas vieglāk atrast ziņas.

Ja nevēlaties pārāk daudz iejaukties vietnes dizainā, pat izmantojot vilkšanas un nomešanas rīkus, varat nolīgt profesionālu izstrādātāju. Izmantojot vietni, kuru izveidojis kāds pieredzējušāks, jūs varat iet daudz tālāk, taču tas arī jums izmaksās daudz vairāk kapitāla.

5. Audzējiet savu emuāru

Kad jums ir pietiekami daudz emuāru ierakstu, lai parādītu tos, ir pienācis laiks paziņot pasaulei par tiem. Jums būs jāievada sava emuāra mārketinga māksla, kas prasa diezgan daudz laika. Atkarībā no jūsu konkrētajiem mērķiem vai to trūkuma jums būs jāiegulda mārketingā visa jūsu enerģija vai tā nav. Izlikšana sociālajos medijos, viesu blogošana un cita taktika ir lielisks veids, kā palielināt savu auditoriju. Jums vajadzētu veikt dažus pētījumus sava emuāra mārketingā, lai palīdzētu tam iegūt vilci un nonāktu tādā stāvoklī, kas dod labumu jūsu biznesam.

Ir arī svarīgi izpētīt dažas no vissvarīgākajām mārketinga taktikām emuāru autoriem. Tie ir SEO, PPC un sociālo mediju mārketings. Jums nav jābūt meistaram nevienā no šiem, bet jums ir jābūt zināmām praktiskām pamata zināšanām, kuras varat īstenot.

Piemēram, runājot par SEO, jums vajadzētu strādāt pie savas vietnes iekšējās sasaistes un izveidot atpakaļsaišu, izmantojot viesu emuārus. Tie ir viegli un prasa darīt to pašu, ko darīsit visu laiku. Informācijas organizēšana un no tā kvalitatīvu ziņu rakstīšana; tātad, savstarpēji sasaistot.

Savienošana ļauj lietotājiem ātri un viegli pārvietoties pa jūsu vietni. Tas tieši neietekmē jūsu vietnes SEO, bet kvalitatīva lietotāja pieredze, ko no tā iegūstat, ir. Ievietojot saites uz citām atbilstošām ziņām savā emuārā, lietotāji jūsu vietnē ilgāk un svarīgāk tiks saglabāti, piešķirot viņiem lielāku vērtību.

Viesu emuāru veidošana, no otras puses, ir viens no jūsu labākajiem rīkiem emuāra veidošanai. Tas ir ideāls veids, kā piesaistīt mērķtiecīgu datplūsmu uz jūsu emuāru. Jūs varat sasniegt lasītājus, kuriem ir tāda pati aizraušanās kā jūsu. Tieši to jūs vēlaties darīt, vai ne? Tāpēc ļoti svarīgi ir atlasīt mērķauditoriju emuāros, kas darbojas tajā pašā nišā un piesaista tādu pašu auditoriju kā jūsu.

PPC ir ātrākais veids, kā varat iegūt mērķauditoriju savam emuāram, taču to vajadzētu izmantot tikai tad, ja jums ir ko pārdot vai ir izstrādāts jebkāda veida biznesa plāns. Tiklīdz pārtrauksit maksāt par PPC, milzīgais trafika daudzums izkliedēsies. Tas ir īstermiņa risinājums, lai iegūtu vairāk naudas.

Visbeidzot, sociālo mediju mārketings ir pārsteidzošs veids, kā izdarīt visu to, ko esmu pieminējis iepriekš. Neatkarīgi no tā, vai jūs maksājat par reklāmām vai izvēlaties to darīt organiski, varat atlasīt jaunus lasītājus un veidot emuāra kopienu.

Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, vai arī visus no tiem, pārliecinieties, ka izpētāt elli no katras taktikas un esat praktiski par to. Pat ja jūs izmantojat vienu vienkāršu izaugsmes taktiku, jūs varat eksponenciāli palielināt savas panākumu iespējas.

Personīgā emuāra uzturēšanas priekšrocības

Emuāru veidošanai ir daudz personisku un profesionālu priekšrocību. Tas viss cilvēkiem dod iemeslu turpināt blogošanu kā vienu no viņu kaislībām. Šeit ir daži lieliski iemesli, kāpēc emuāru veidošana jums kalpos daudzos līmeņos.

Dodiet izteiksmi savai kaislībai

Tur ir daudz emuāru, kas pastāv tikai tāpēc, lai dotu vietu kādam aizrautībai un idejām. Tas var būt jebkas, sākot no ēdiena gatavošanas, beidzot ar uzņēmējdarbību, politiku, personīgajām finansēm, cīņas mākslu, mārketingu vai emuāru veidošanu. Ja jums ir kaut kas, kas jums patīk, un jūs vēlaties to dalīties ar citiem, emuāru veidošana varētu būt vienkārši ideāls veids, kā to izdarīt.

Jūs varat pārņemt to, kas jums patīk, pavisam citā līmenī, veicot papildu pētījumus un formulējot savas idejas. Ja tas izrādīsies vērtīgs jūsu lasītājiem, tas nāks par labu arī jūsu reputācijai un radīs arī naudas priekšrocības.

Ir ietekme

Jūs varētu virzīt savas aizraušanās ar atbalstu konkrētam mērķim vai pārliecināties, ka citi mācās no jūsu pieredzes. Neatkarīgi no tā, vai iemesls, kuru vēlaties atbalstīt, ir vides, sociālais, politiskais vai atbalsta saņemšanas veids, emuāru veidošana ir lielisks veids, kā to izdarīt.

Tas ir ideāls veids, kā pateikt kaut ko citu, bet jūs varat pateikt. Jūs varat sasniegt visu pasauli pilnīgi jaunā līmenī. Komunikācija ar savām patiesībām un citu cilvēku piesaistīšana tai ir viena no visapmierinošākajām lietām, ko vari darīt karjeras laikā.

Dalieties savās zināšanās

Ja jūs zināt kaut ko īpašu vai jums ir pieeja informācijai, kas nav daudz, varat to koplietot. Ja vēlaties dalīties pieredzē vai atrast citus ekspertus, kuriem ir līdzīgi mērķi kā jūsu, emuāru veidošana ir ideāla. Turklāt zināšanas ir vērtīgas, tāpēc jūs varat viegli gūt peļņu no sava emuāra un nopelnīt no tā naudu. Tas ir arī ideāls veids, kā parādīt savu kvalifikāciju un pārdot savus pakalpojumus tiešsaistē.

Neviens nevar darīt tieši to, ko jūs darāt, un jums nevajadzētu baidīties dalīties ar savu procesu. Ja cilvēki to vienkārši kopētu un izdarītu paši, tad jūsu nozarei, pirmkārt, nebūtu nepieciešami tādi profesionāļi kā jūs. Dalīšanās zināšanās un tas, kā jūs apstrādājat noteiktus uzdevumus, tikai palielinās uzticības daudzumu, ko cilvēki jums iegulda. Daloties lielākajā daļā no jums zināmajiem, cilvēki varēs redzēt daļu no jūsu darba.

Darbs pie jūsu rakstīšanas prasmēm

Labākais veids, kā strādāt pie savām rakstīšanas prasmēm, ir, jūs uzminējāt, rakstot. Ja jums ir emuārs, kura mērķis ir kvalitatīva saziņa, tad atšķirībā no visa cita jūsu rakstīšanas prasmes tiks izmantotas. Tas ir lieliski, jo lasītāji sniegs jums daudz atsauksmju, kuras varat izmantot, lai uzlabotu katru jauno darbu, kuru sākat rakstīt.

Jūs būsiet pārsteigts, kā rakstīšana var sakārtot jūsu domas un to, kā jūs redzat pasauli. Turklāt tas mainīs arī to, kā jūs komunicējat ar cilvēkiem savā dzīvē. Tas ir viss, kas saistīts ar spēju precīzi izteikt savas domas un idejas. Kad jūs to varat izdarīt, jūsu vārdiem ir daudz lielāks spēks, kas ietekmēs visas jūsu dzīves un biznesa jomas.

Uzziniet, kā izveidot pasīvu ienākumu straumi

Daudzi cilvēki sāk blogu kā veidu, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Viņi parasti sāk ar vienu emuāru, kas viņiem dod idejas jaunām nišām, kas viņiem varētu nopelnīt vairāk naudas. Emuāra vadīšana, nopelnot naudu, palīdzēs jums labāk izprast e-komercijas darbību. Tas var būt ieguldījums, kas zied nākotnē.

Tiešsaistes bizness ir tas, kā zināt, kā izmantot uzmanību, lai iegūtu naudu. Ir daudz veidu, kā gūt peļņu no rakstītā un no tā, kas jums patīk. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties to darīt, izmantojot reklāmas, pārdodot saistītos produktus vai tiešsaistes kursus, tas ir atkarīgs no jums. Vissvarīgākais ir pārdot kaut ko tādu, kas ir tieši saistīts ar visu, par ko jūs rakstāt. Ikviens vēlas uzzināt eksperta ieteikumus.

Paplašiniet savu profesionālo tīklu

Emuāra uzturēšana ir sabiedrības centieni, un tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki tajā iesaistās. Lai kāds būtu jūsu emuāru veidošanas mērķis, attiecību veidošana un ekspozīcijas iegūšana noteikti to palīdzēs. Tīkla paplašināšanai ir daudz blakus priekšrocību, piemēram, pieeja semināriem, darbnīcām, produktu maksimālajiem apjomiem un citi izdevīgi avoti. Turklāt ir svarīgi, lai jūsu profesionālajā tīklā būtu pievilcības reputācija.

Izveidojiet savu iestādi nozarē

Emuārs ir ideāla platforma, lai parādītu savu kompetenci un zināšanas. Rakstot atbilstošas, precīzas un savlaicīgas emuāra ziņas, tas pievērsīs citu cilvēku uzmanību. Citi jūsu nozares eksperti redzēs jūs kā autoritāti un sazināsies ar jums. Viņi var pavērt iespējas, kuras jūs citādi nevarētu sasniegt.

Tas patiešām palīdz, ļaujot jūsu jaunajiem klientiem, partneriem vai vienaudžiem zināt, kas jūs esat pirms laika. Viņiem būs daļa no tā, kā jūs domājat, un kāds ir jūsu stils.

Veidojiet savu portfeli

Emuārs ir lieliska vieta, kur parādīt savas rakstīšanas prasmes un visu, ko jūs zināt. Cilvēki to redzēs, pirms viņi tevi nolīgs uz koncertu. Tātad tas var būt lielisks veids, kā parādīt jūs kā priekšrocību viņu mērķu sasniegšanai.

Varat arī izmantot savu emuāru, lai parādītu minēto portfeli. Tādā veidā jūsu auditorija uzzinās par projektiem, kuros piedalījāties, un kāda veida pieredze jums ir. Tas var būt nenovērtējams, sākot jaunas attiecības ar kādu no jūsu nozares pārstāvjiem vai jūsu nišu.

Pārdodiet savu biznesu

Lietderīgas informācijas apmaiņa ar potenciālajiem klientiem ir lielisks veids, kā reklamēt savu biznesu. Kopā ar dažām potenciālo pirkumu ģenerēšanas vai mārketinga taktikām tas dienas beigās var iegūt vairāk potenciālo pircēju, abonentu un vairāk ieņēmumu. To nevar izdarīt ar statisku korporatīvo vietni, bet to var izveidot, izveidojot emuāru. Palīdzība cilvēkiem bez maksas, noderīgas informācijas sniegšana ne tikai palielinās jūsu autoritāti, bet arī būs labs PR jūsu biznesam.

Jūsu emuārs ir ideāla vieta, kur runāt par visu jūsu pakalpojumu klāstu un visu, ko jūs darāt, kas var dot labumu jūsu nozares cilvēkiem, tāpēc nekautrējieties to izmantot.

Secinājums

Tā kā internets arvien vairāk tiek integrēts mūsu dzīvē, emuāra uzturēšana vai tīmekļa vietnes izveidošana ir kaut kas tāds, kas katru dienu kļūst arvien labāks. Jums nav jābūt kodēšanas zināšanām, jums vienkārši jābūt aizraušanās ar to, ko jūs darāt, un jo īpaši rakstāt. Ja jums ir pat nedaudz laika tajā ieguldīt, emuāru veidošana vienlaikus var uzlabot jūs un jūsu biznesu.

Ko tad jūs gaidāt? Emuāra izveidošana ir vienkārša. Dodieties uz to un dalieties ar savu vēstījumu ar visu pasauli šodien!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map