Kas ir vairāku domēnu un vietņu mitināšana?

Kas ir-vairāku domēnu-vietņu mitināšana


Vai jūs meklējat savas jaunizveidotās vietnes tīmekļa mitināšanu? Vai pat vairākus? Ja tas tā ir, jūs ieradāties pareizajā tīmekļa vietnē. Kāpēc? Tā kā šajā rakstā mēs apskatīsim, kā ir iespējams efektīvi un saprātīgi mitināt vairāk nekā vienu vietni.

Pirmkārt, jūs uzzināsit, ko nozīmē mitināt vairāk nekā 1 vietni vai domēnu, izmantojot koplietotu mitināšanas plānu. Kad jūs to zināt, mēs pāriesim pie 3 labākajiem mitināšanas uzņēmumiem, kas piedāvā mitināšanu vairākām vietnēm.

Ko tas nozīmē vairāku vietņu / domēnu mitināšanu?

Mūsdienās diezgan vienkārša ir vienas vietnes mitināšana. Jūs vienkārši atradīsit sev labu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kas piedāvā lieliskas iespējas par saprātīgām cenām, un izmantojiet to. Reģistrēšanās process notiek tieši ar lielāko daļu pakalpojumu un nedaudz atšķiras.

Bet jūs varētu jautāt: vai ir iespējams mitināt vairāk nekā 1 vietni tajā pašā uzņēmumā? Īsā atbilde ir: Jā, protams, tas ir iespējams! ”Labi, es sapratu. Bet vai vienā kontā var mitināt vairākas vietnes? ”” (Jūs varat jautāt). Jautājums ir pilnīgi saprotams. Galu galā, kurš vēlas maksāt hostingu par katru jaunu atbrīvotu vietni? Tas nebūtu pārāk izdevīgi, vai ne? Tātad, vai tas ir iespējams?

Jā, jūs varat mitināt vairāk nekā 1 vietni, izmantojot vienu atvērtu mitināšanas kontu. Lieta ir tāda, ka jums nav jāmaksā atsevišķi par katru jaunu vietni, kas jums pieder. Ja izvēlaties pareizo mitināšanas plānu, kas atbalsta vairākas vietnes, sākumā jums jāpierakstās tikai vienu reizi.

Tiešsaistē ir daudz pakalpojumu, kas atbalsta 2, 3 vai pat neierobežotu vietņu (domēnu) mitināšanu atsevišķā kontā. Bet kādas ir priekšrocības, izmantojot pakalpojumu, kas ļauj mitināt vairākas vietnes?

Ieguvumi no vairākiem tīmekļa vietņu mitināšanas plāniem

Pirmais un, iespējams, visievērojamākais perk, kas nāk ar mitināšanas plāna izvēli, kas atbalsta vairākas vietnes, ir tas, ka jūs varat viegli un ātri paplašināt savu biznesu. Kāpēc tas tā ir? Padomā tikai par to! Pieņemsim, ka vēlaties izveidot jaunu vietni, kas pilnīgi atšķiras no tās, ar kuru jau strādājat.

Šajā situācijā, ja esat reģistrējies mitināšanas plānā, kas dod iespēju tikai mitināt vienu vietni, jums, iespējams, būs jāiegādājas jauns plāns šai citai vietnei, kuru plānojat. Bet viss ir pavisam savādāk, ja jums ir plāns, kas jau no paša sākuma atbalsta vairākas vietnes.

Plānam varat pievienot jaunu vietni jebkurā laikā, kad vēlaties. Lielākajai daļai hostinga pakalpojumu ir vienkārša un ātra metode, kas palīdz pievienot jaunu domēna vārdu jūsu esošajam plānam. Uzņēmumiem parasti ir īpaša sadaļa vai poga, kas apstrādā tieši šo procesu.

Vēl viens ieguvums ir tas, ka jūsu izredzes atrast tiešsaistē ievērojami palielināsies, ja jums pieder vairāk nekā 1 vietne. Patiesība ir tāda, ka vairāku vietņu pārvaldībai ir nepieciešams vairāk laika. Bet, ja jums ir tāds, kas jau darbojas labi (ar pastāvīgiem apmeklētāju ienākumiem), varētu būt laba ideja ieguldīt vairāk laika kaut ko jaunu.

Tādā veidā jūs varēsit segt vairāk vietas. Jums nav obligāti jāizveido vietne, kuras tēmas ir pilnīgi atšķirīgas no jau esošās. Piemēram, ja jums ir vietne, kurā tiek runāts par viedtālruņiem, jūs varētu izveidot jaunu par klēpjdatoriem. To darot, jūs varat ātrāk nākt klajā ar gatavu vietni, un jauns saturs jums var ienākt prātā.

Tagad pārcelsimies un runāsim par 3 labākajiem mitināšanas uzņēmumiem, kas piedāvā mitināšanu vairākām vietnēm vienā atvērtā kontā:

InMotion hostings

inmotion-hosting-multiple-websitesInMotion ir labi pazīstams amerikāņu tīmekļa mitināšanas uzņēmums. Viņi piedāvā daudz pakalpojumu katram budžetam. Piemēram, tikai mitināšanas sadaļā varat atrast visus šādus pakalpojumus: dalīta (biznesa) mitināšana, VPS mitināšana, īpaši serveri, tālākpārdevēju mitināšana un WordPress mitināšana.

Šoreiz mēs pārbaudīsim viņu piedāvāto koplietojamo mitināšanas pakalpojumu. Tāpat kā vairums citu hostinga uzņēmumu, arī InMotion šo pakalpojumu sadala 3 atsevišķos plānos. Tos sauc par Launch, Power un Pro.

Visi trīs mani minētie plāni atbalsta mitināšanu vairākās vietnēs:

 • Palaišana – atbalsta 2 vietnes – maksā 6,39 USD / mēnesī
 • Jauda – atbalsta 6 vietnes – maksā 8,49 USD / mēnesī
 • Pro – atbalsta neierobežotu vietņu skaitu – maksā 14,71 USD / mēnesī

Iepriekš norādītās cenas ir pieejamas, ja maksājat par 2 gadiem iepriekš. Tikai 1 gadu laikā cenas nedaudz paaugstināsies, bet ne pārāk daudz. Trešais plāns ar nosaukumu Pro ir vislabākā cenas un vērtības attiecība, tāpēc es runāšu par šo:

Kā redzējāt iepriekš, šis plāns ļauj vienā kontā mitināt neierobežotu skaitu vietņu. Šīs ir lieliskas ziņas. Bet tā kā tas tā ir, jums ir nepieciešami resursi un funkcijas, kas, protams, palīdzēs jums pārvaldīt daudzas vietnes. Par laimi, InMotion sniegs visu nepieciešamo, lai efektīvi pārvaldītu katru jūsu atvērto vietni.

Piemēram, jūs saņemat neierobežotu SSD diska vietu visu jūsu datu glabāšanai, neierobežotu joslas platumu un neierobežotu skaitu e-pasta kontu. Salīdzinājumā ar pirmo plānu (palaišana) Pro nāk ar četrreiz lielāku veiktspēju pieejamo CPU kodolu skaitā un apstrādes jaudai, kas pieejama apstrādes jaudai.

Kaut kas lielisks šajā plānā ir iespēja izmantot bezmaksas mārketinga rīkus: reklāmas kredītus, klientu pārvaldības rīkus, apmeklētāju statistiku un pat bezmaksas vietņu veidotāju (tas ietver daudz bezmaksas veidnes, kas labi izskatās visās ierīcēs). Visi šie rīki palīdzēs jums augt ātrāk un būt pamanāmākiem tiešsaistes pasaulē.

InMotion lieliski akcentē drošas platformas izveidi. Šajā pašreizējā plānā ir iekļauti daudzi drošības elementi. Piemēram, jūs saņemat bezmaksas SSL sertifikātu, bezmaksas automātiskas dublējumkopijas (citi par to maksā) un bezmaksas aizsardzību pret hakeru, kā arī DDoS aizsardzību..

HostGator

hostgator - vairāku domēnu mitināšanaHostGator ir arī amerikāņu uzņēmums, kam visos hostinga plānos ir diezgan zemas cenas un daudzas funkcijas. Tāpat kā InMotion gadījumā HostGator gadījumā mēs koncentrēsimies uz dalītu mitināšanu.

Šim pakalpojumam ir 3 atsevišķas paketes:

 • Hatchling plāns: USD 2,75 mēnesī
 • Mazuļa plāns: 3,95 USD / mēnesī
 • Biznesa plāns: USD 5,92 mēnesī

Sakarā ar to, ka pirmais plāns atbalsta tikai vienu vietni, es turpināšu un runāšu par pārējiem 2 augstākiem plāniem: mazuļiem un biznesam.

Baby plāns ir saistīts ar iespēju jau no paša sākuma uzņemt neierobežotu skaitu vietņu. Jūs esat lasījis pareizi: neierobežots vietņu skaits tikai par USD 3,95 mēnesī. Ja tas nav daudz, es nezinu, kas ir kas.

Gan Baby, gan Business plāni dod jums bezmaksas SSL sertifikātu, neapmērītu joslas platumu un simtiem viena klikšķa instalāciju, ieskaitot populāro CMS, WordPress.

Biznesa plānā tomēr ir ietvertas dažas citas priekšrocības salīdzinājumā ar iepriekšējo paketi. Jūs saņemsit arī bezmaksas īpašu IP adresi un bezmaksas SEO rīkus, lai jūsu vietnes izceltos no pūļa. Varat arī brīvi jaunināt uz pozitīvu SSL (kuru garantē 10K vērtības garantija).

Būtībā viss, kas kādreiz varētu būt vajadzīgs vairāku vietņu mitināšanai vienā kontā, ir 3. paketē.

Bluehost

bluehost - vairāku vietņu mitināšanaBluehost ir mūsu pēdējais kandidāts vairāku vietņu mitināšanai atsevišķā atvērtā kontā. Būt pēdējam nekādā ziņā nenozīmē sliktāko. Bluehost ir viena no galvenajām izvēlēm, kas attiecas uz tīmekļa mitināšanu.

Visi viņu kopīgotie hostinga plāni tika rūpīgi izstrādāti, lai iepriecinātu visa veida cilvēkus. Jūs varat izvēlēties no 4 atsevišķiem dalīta hostinga plāniem, bet pirmais ļauj jums izveidot tikai vienu vietni, tāpēc es to izlaidīšu.

Pārējie 3 plāni ir šādi:

 • Plus: USD 5,95 mēnesī
 • Choice Plus: USD 5,95 mēnesī
 • Pro: 13,95 USD / mēnesī

Visas šīs paketes dod jums iespēju mitināt neierobežotu skaitu vietņu. Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, katrā komplektā ir iekļautas šādas funkcijas:

 • Neierobežota SSD atmiņas vieta
 • Nemēra joslas platums
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Surogātpastu eksperti
 • Mārketinga piedāvājumu vērtība 200 USD vērtībā
 • Visaptverošs klientu atbalsts (viegli labākais biznesā kopā ar InMotion)

Pro pakete arī piešķirs jums īpašu IP adresi kopā ar domēna privātuma funkcijām un vietņu dublēšanas iespējām. Pēdējās 2 iespējas ir arī Choice Plus plānā.

Secinājums

Tagad jūs zināt, kas patiesībā ir vairāku vietņu mitināšana. Ideja ir tāda, ka jums jāmeklē mitināšanas plāns, kas vienā kontā ļauj izveidot vairāk nekā 1 vietni. Tādā veidā jums nebūs jāpārmaksā jūsu izvēlētais pakalpojums.

Nav nozīmes tam, kurš no trim šeit uzskaitītajiem kandidātiem dosies. Viņiem visiem 3 ir nepieciešams vairāk nekā 1 vietnes efektīva mitināšana. Padomājiet par savām īpašajām vajadzībām, un jūs neiznīcināsit!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map