Kāpēc iegūt speciālu serveri jūsu tiešsaistes veikalam Austrālijā?

veltīts-serveris-tiešsaistes veikals-Austrālija


Tīmekļa mitināšana var padarīt tiešsaistes biznesu izjauktu, jo tas ir burtisks vietnes mugurkauls. Lielākā daļa uzņēmumu pamatoti novirza laiku un resursus, lai atrastu izcilu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Pēdējā nepieciešamā lieta ir pārpildīti un vāji serveri, kas nespēj sekot jūsu vietnes trafikai.

Galvenokārt ir trīs tīmekļa mitināšanas paketes. Virtuālais hostings ir visekonomiskākais no hostinga plāniem, kur jūs varat maksāt ikmēneša likmes, sākot no 3 USD. Iesācēji sāk virzīties uz šo paketi, kas vietnei augot izrādās nepietiekama. Dalīts mitināšana parasti nozīmē, ka jūs koplietojat serverus ar citām vietnēm. Šajā plānā ietvertie riski ir lēni slodzes laiki un dīkstāves.

Dedicated hostings ir jauninājums no dalīta hostinga, kurā jums nav jādala Web serveri. Šis risinājums ļauj pilnībā kontrolēt servera programmatūru un aparatūru. Dedicated hostings nodrošina izaugsmi, kas padara to par ideālu augošiem uzņēmumiem. Komplektam ir vajadzīgas vairāk tehnisko iemaņu, un tas parasti ir dārgāk nekā dalīta mitināšana. Iemesli, kuru dēļ speciāla mitināšana ir ideāla tiešsaistes veikaliem, ir šādi:

1. Labākais Uptime

Nevar pietiekami uzsvērt spēcīgas darbības laika nozīmi. Nav nekas neparasts, ka interneta veikalos notiek avārijas intensīvas satiksmes periodos. Noklikšķiniet uz Frenzy zina visu šo risku, kā arī tā vietne, kas notika avārijas laikā, 2018. gada novembrī, pārdošanas laikā. Pircēji vērsās sociālajos medijos, lai detalizēti aprakstītu viņu vilšanos. Vietnes serveri izrādījās neatbilstoši trafam, kas pārsniedz parasto.

Digitālajā jomā dīkstāvi var salīdzināt ar pircēju novēršanu fiziskā veikalā. Dīkstāve novirza jūsu klientus uz citām vietnēm. Daži tiešsaistes administratori uzskata, ka īsi dīkstāves periodi nekaitē tirdzniecībai, taču tie nevarētu būt arī nepareizāki. 2018. gadā Amazon ikgadējās Prime Day laikā zaudēja no 72 līdz 99 miljoniem USD. Pat ja jūsu veikals nevar zaudēt tik daudz naudas kā Amazon, tas tikai parāda dīkstāves zaudējumu iespējamo apmēru..

Jaunie klienti novērtē tiešsaistes veikala veiktspēju. Nekas neapbēdina klientu vairāk kā uzņēmums, kas neatbilst cerībām. Laiks ir tieši saistīts ar reputāciju. E-komercijas nozare ir piesātināta, un jauni uzņēmumi pastāvīgi aug. Spēcīga reputācija ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Meklētājprogrammas slikti ranžē vietnes ar lielām dīkstāvēm, kas nozīmē, ka konkurenti tiek vērtēti izdevīgāk un piesaistīs vairāk klientu.

Patiesībā nekas nav līdzīgs 100% uptime. Cilvēka prasmju, aparatūras un programmatūras kombinācija nevar būt pilnīgi droša. Mērķis ir pēc iespējas samazināt iespējamo traucējumu rašanos šajās sistēmās. Hostētajos risinājumos ir uzlabotas atmiņas, joslas platuma, servera ietilpības un CPU piešķiršanas ziņā. Uptime ir vēlama 99,99% apmērā, un to bieži garantē līgumā ar hostinga vadītāju. Varat izmantot programmatūras lietojumprogrammas, lai uzraudzītu faktisko darbspējas laiku un nodrošinātu, ka resursdators dzīvo atbilstoši tam.

2. Ātrums un veiktspēja

Laiks ir nauda, ​​un šis fakts īpaši attiecas uz e-komercijas vietnēm. Ielādes laiki, ko klienti sagaida tiešsaistes veikalos, turpina samazināties. Piemēram, vidējais tiešsaistes patērētājs 2006. gadā sagaidīja, ka lapas tiks ielādētas apmēram astoņās sekundēs, savukārt 2010. gadā tas bija samazinājies līdz divām sekundēm vai mazāk. Galveniem spēlētājiem, piemēram, Google un Amazon, ir daudz ziņojumu, lai parādītu ielādes laika nozīmi klientiem. Pētījumi arī pierāda, ka tikai nedaudz palielinot tīmekļa vietnes ātrumu var ievērojami uzlabot reklāmguvumus.

Ja jūsu vietne darbojas koplietotā serverī, resursi tiek sadalīti starp jums un citām vietnēm. Neatkarīgi no tā, kura vietne iegūst resursus, vispirms iegūst augļus. Tomēr īpašā mitināšanas plānā jums tiek piešķirts noteikts daudzums resursu, un neviens nevar piekļūt jūsu daļai. Atkarībā no jūsu paketes jūs iegūsit piešķīrumus par Ram, joslas platumu, krātuvi un drošību. Palielinoties jūsu vietnei, varat izvēlēties augstāku plānu. Pašu resursu pieejamība nozīmē arī to, ka jūs varat pārkonfigurēt iestatījumus un integrēt citas lietojumprogrammas, lai uzlabotu vietnes ātrumu.

Izmantojot īpašus resursus, jūsu vietnei tiek samazināts dīkstāves laiks. Ātrai ielādes laikam ir vairākas priekšrocības. Piemēram, 46% pircēju, kuri atsakās no iepirkumu groza, šajā darbībā vainojami lēnā kravas ātrumā. Kad pircēji izvēlas “pirkt tūlīt” vai “izrakstīties”, viņi sagaida, ka turpmākā reakcija notiks ātri. Lēna vietne neveicina reklāmguvumus, un tas vēl vairāk attur pircējus pārlūkot jūsu platformu.

Meklētājprogrammām patīk ātras vietnes un parasti tās tiek vērtētas augstāk meklēšanas lapās. Google savā klasifikācijā ātrumu izmanto kopš 2010. gada. E-komercijas vietnei ir jākļūst par SEO redzamības uzlabošanai, tāpēc slodzes ātrums ir būtisks nekā jebkad agrāk. Lieliska stratēģija ir arī neierobežots e-pasta kontu, domēnu un datu bāzes pievienošana jūsu īpašajam mitināšanas plānam gadījumā, ja jūs savā vietnē sākat citu projektu..

Dedicated hosting ir ticamāka pakete, jo tā ir mazāk pakļauta avārijām vai iziešanai no vietnēm nekā dalītā mitināšana.

3. Uzlabota drošība

Pārdošana tiešsaistē piedāvā uzņēmējiem daudz iespēju, taču tie ir arī riski. Pazīstamākie digitālās drošības draudi ir krāpšana. Lielākajai daļai tiešsaistes veikalu ir klientu funkcijas, lai uzglabātu tādu informāciju kā piegādes informācija un pirkumu vēsture. Hakeri var piekļūt šiem kontiem un izmantot tos neatļautu pirkumu veikšanai. Ja jūs pienācīgi neaizsargājat klientu informāciju, jūs to atverat uz uzlaušanas un krāpšanu. Krāpšanās ar kredītkartēm ir diezgan izplatīta, jo atšķirībā no fiziskiem veikaliem jums nav iespēju noskaidrot pircēja identitāti.

DDOS uzbrukumi ir vēl viens izplatīts drošības drauds. Hakeri parasti nolaupīt jūsu mitināšanas serverus un kompromitēt to funkcionalitāti vai izmantot tos citu serveru uzbrukumiem. DDOS uzbrukumi ir īpaši nevēlami, jo tie rada nopietnas dīkstāves un, ja tie notiek, var maksāt par pārdošanu un jūsu reputāciju klientu vidū. Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju nodrošina autentifikācijas sistēmas, lai papildinātu standarta risinājumus, kuru pamatā ir paroles.

Izvēloties tīmekļa mitinātāju, izvēlieties paketes, kurās ietilpst:

 • SSL sertifikāti – drošu ligzdu slāņi ir paredzēti informācijas šifrēšanai starp pārdevēju un pircēju. E-komercijas darījumos ietilpst tādas sensitīvas informācijas apmaiņa kā kredītkartes informācija, adreses, bankas dati un pirkumu vēsture.
 • VPN – publiskie tīkli ir pieejami daudziem cilvēkiem, tāpēc viņi ir diezgan neaizsargāti pret kibernoziedzniekiem. Virtuālais privātais tīkls papildus informācijas šifrēšanai piedāvā arī izbraukuma serverus. Visefektīvākās iespējas ir SSL-VPN un Open-VPN.
 • Drošības audits – jūsu tīmekļa mitinātājam regulāri jāuzrauga jūsu vietne. Revīzijas atklāj drošības draudus un attiecīgi rīkojas ar tiem.
 • Aizsardzība pret DDOS draudiem – DDOS uzbrukumi rada drošības komandām galvassāpes, jo tās bieži mainās uz formu, lai pretotos pret tām īstenotajiem pasākumiem. DNS iespējas parasti izmanto, lai noņemtu aizdomīgu trafiku.

Iepriekš minētās funkcijas ir pieejamas ar visatļautākajām hostinga pakotnēm, un tās ir būtiskas, lai netraucēti darbotos jūsu e-komercijas vietne. Dažos plānos tiek piedāvāti īpaši ugunsmūri papildu aizsardzībai. Ugunsmūri ir standarta programmatūra datoros, un tie lietotājiem ierobežo piekļuvi noteiktam saturam vai vietnēm. Izmantojot koplietojamo mitināšanu, pieprasījumi, kuriem ir bloķēta piekļuve citai vietnei, var tikt bloķēti arī jūsu vietnē. Izmantojot īpašu mitināšanu, ir īpaši noteikumi, kas reglamentē piekļuvi jūsu platformai, kas ir ideāli piemērota slepenai informācijai.

Papildus drošības iestatījumiem, ko nodrošina jūsu tīmekļa resursdators, jums jāievieš arī vairākas pašas, ieskaitot pretvīrusu programmatūru.

4. Pilnīga jūsu vietnes kontrole

Izmantojot īpašu mitināšanu, jūsu e-komercijas vietnes panākumi būs pilnībā atkarīgi no jūsu centieniem. Jums būs jāpārliecinās, ka serveris tiek labi uzturēts un aizsargāts pret draudiem. Koplietojamais mitināšana nav īpaši ideāls e-komercijas vietnēm, jo ​​dažās vietnēs var nākties izmantot lielas resursu daļas, kā rezultātā jūsu veiktspēja ir slikta. Izmantojot speciālu mitināšanu, jūsu vietnes optimizēšanai tiek izmantots serveris ar noteiktiem piešķīrumiem.

Tā kā speciāla mitināšana ļauj jums konfigurēt programmatūras un aparatūras vajadzības, pirmais solis ir pienācīga vietnes drošība. Jūs pilnībā kontrolējat savas drošības un atļauju prasības, lai jūs varētu šifrēt klientu informāciju. Jūsu vietnei pieaugot, jūs varēsit pievienot un atbrīvoties no visām lietojumprogrammām vai programmatūras.
Vēl viena īpaša hostinga priekšrocība ir elastība, kur jūs varat izmantot savu serveri jebkuram projektu skaitam, ja vien tas ir dotajās glabāšanas un joslas platuma robežās..
Ir neierobežoti rīki, kas palīdz optimizēt e-komercijas vietnes darbību mārketinga, biznesa, vietņu, pētījumu un analītikas kategorijās..

Īpašai mitināšanai no klienta ir jāpieliek lielas pūles, un daži tīmekļa mitinātāju pakalpojumu sniedzēji par papildu samaksu pārvaldīja īpašu mitināšanu. Jūsu pakalpojumu sniedzējs veiks lielāko daļu iestatīšanas jūsu vietā. Jūs varat iegādāties šo risinājumu kā paketi vai iegādāties pakalpojumus, kad jums nepieciešams tehniķis, kurš jums palīdzēs.

5. Specializēts tehniskais atbalsts

E-komercijas vietne ir īpaši trausla, jo visi trūkumi tieši ietekmēs pārdošanu. Tāpēc vairums mitināšanas klientu meklē pakalpojumu sniedzējus, kas visu diennakti piedāvā diennakts atbalstu. Šim personālam vajadzētu būt ne tikai pieejamam, bet arī ekspertiem. Ja jums jākonfigurē sarežģīts programmatūras iestatījums, nodrošinātāja komandai jābūt pietiekami zinošai, lai jūs varētu apmierinoši palīdzēt. Hostinga pakalpojumu sniedzējam būtu jāpiedāvā arī vairāki kanāli, lai piekļūtu atbalsta komandai. Šie kanāli var ietvert tiešraidi, e-pastu, biļešu iegādi un tālruni. Lielākā daļa speciālo hostinga pakešu nodrošina šīs garantijas, kas nozīmē, ka nepieciešamā palīdzība ir pieejama visu diennakti. Specializētu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji regulāri uzrauga vietnes, kas ir papildu garantija, ka jūsu vietne tiks aizsargāta pret traucējumiem un drošības riskiem..

Kāpēc es iesaku WP mitināšanu

veltīšana ar serveriem un Austrālija

WP hostings – Dedicated Server Australia

Viens no ievērojamākajiem veltītajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem Austrālijā ir WP Hostings. Tā tika dibināta, lai izvietotu kvalitatīvus mitināšanas pakalpojumus Austrālijas vietnēs un emuāros. WP Hostinga klientiem, sākot no valdības, korporatīvajiem, mazajiem uzņēmumiem un privātpersonām, ir piemērota infrastruktūra, lai izpildītu visa veida mitināšanas vajadzības. Pamata plāns ir Startup pakotne, kas ir ideāli piemērota personīgajiem emuāriem, kuri neizmanto ļoti daudz trafika joslas platuma un krātuves. Biznesa pakotne ir jaunināta, lai papildus e-pasta pakotnei iekļautu arī atbalstu pa tālruni. Ja jums ir sarežģīta vietne, kas katru dienu saņem trafiku no daudziem vienlaicīgiem lietotājiem, tad korporatīvā pakete ir piemērota jums.

WP hostings ir veidots tā, lai netraucēti darbotos ar WordPress. Runājot par e-komerciju, WooCommerce dominē 32% tirgus. Tas ir vēl populārākās vietņu platformas WordPress e-komercijas paplašinājums. Runājot par SEO, WooCommerce + WordPress spīd pār visiem pārējiem konkurentiem. Šīs kombinācijas izmantošana palielina redzamību meklētājprogrammās, kas ir viens no tiešsaistes veikala galvenajiem mērķiem. Lai padarītu WooCommerce vēl jaudīgāku, ieskaitot e-pasta mārketinga rīkus un dalības vietnes funkcionalitāti, ir izstrādāti daudzi papildinājumi. Pakalpojumu sniedzējs ir integrējis daudzus pielāgojumus pakalpojumā, lai to pielāgotu WordPress.

WP mitināšana nodrošina bezmaksas ienākošo migrāciju, kur jūsu WordPress vietne tiks pārvietota uz jauno mitināšanas platformu bez nulles dīkstāves. Austrālijas tīmekļa administratoriem patiks vietējie WP Hostinga darbinieki, kas nozīmē, ka, sadarbojoties ar viņiem, tulkojumā nekas nepazudīs. Diennakts atbalsta centrs ir ievērojama priekšrocība, un jūs varat sazināties ar viņiem jebkurā dienas vai nakts brīdī. Pakalpojumu sniedzēja daudzslāņu drošība tiek papildināta ar vienmēr ieslēgtu DDOS aizsardzību. Šie drošības pasākumi ir praktiski droši, ja runa ir par e-komercijas veikala vadīšanu. WP Hostings ir sadarbojies ar vairākiem labākajiem zīmoliem, piemēram, Melburnas Universitāti un Melburnas konferenču izstāžu centru.

Secinājums

E-komercijas veikalam ir nepieciešami vairāk resursu nekā tie, kas nepieciešami standarta satura vietnei. Veidojot funkcionālu e-komercijas veikalu, jūs varat satraukties. Jūs, iespējams, esat dzirdējuši par tādām platformām kā Shopify un Magento, kas ļauj tieši ienirt produktu augšupielādē. Vēl populārāks ir WordPress ar saviem spraudņiem, kas padara e-komercijas vietni ar augstu veiktspēju. Jūsu izvēlētā satura pārvaldības sistēma ir jūsu ziņā, un tai vajadzētu atbildēt uz jūsu tūlītējām un nākotnes problēmām.

Lielākā daļa administratoru cenšas ietaupīt naudu, izvēloties dalītu mitināšanu, kas drīz kļūst neefektīva resursiem izsalkušajā platformā, piemēram, tiešsaistes veikalā. Tā kā jūs koplietojat resursus ar citām vietnēm, kritiskā laikā jūsu vietne var zaudēt darbu. Dedicated hostings var būt dārgāka iespēja, taču jūsu vietne iegūs no modernizētā uptime, vairāk drošības iespējām, pilnīgas vadības un īpašas atbalsta komandas. Austrālijā no WP Hosting varat piekļūt speciālam serverim, lai savu e-komercijas biznesu pārceltu nākamajā līmenī.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map