Чому придбати виділений сервер для свого інтернет-магазину в Австралії?

виділений сервер-інтернет-магазин-австралія


Веб-хостинг може зробити або порушити інтернет-бізнес, оскільки він є буквальною основою веб-сайту. Більшість компаній справедливо спрямовують час та ресурси на пошук відмінного постачальника веб-хостингу. Останнє, що вам потрібно – це переповненість і слабкі сервери, які не можуть бути в курсі трафіку вашого веб-сайту.

В основному є три пакети веб-хостингу. Спільний хостинг – найекономічніший з планів хостингу, де ви можете платити щомісячні тарифи, починаючи з 3 доларів. Стартапи тяжіють до цього пакету, який виявляється недостатнім у міру зростання сайту. Спільний хостинг, як правило, означає, що ви ділитесь серверами з іншими сайтами. Ризики, що входять до цього плану, включають повільний час завантаження та простої.

Виділений хостинг – це оновлення від спільного хостингу, де вам не потрібно ділитися веб-серверами. Це рішення дозволяє повністю контролювати серверне програмне забезпечення та обладнання. Виділений хостинг забезпечує зростання, що робить його ідеальним для зростаючого бізнесу. Пакет вимагає більше технічних навичок, і це, як правило, дорожче, ніж спільний хостинг. Причини, які роблять присвячений хостинг ідеальним для інтернет-магазинів, включають:

1. Кращий час

Важливість міцного часу роботи не може бути підкреслена достатньо. Не рідкість, коли інтернет-магазини забиваються в періоди великого трафіку. Click Frenzy добре знає цей ризик, тому що його веб-сайт розбився в листопаді 2018 року на тлі продажу. Покупці звернулися до соціальних медіа, щоб детально розказати про свої розчарування. Сервери сайту виявилися недостатніми для більш ніж звичайного трафіку.

У цифровій царині простої можна порівняти з відверненням покупців у фізичному магазині. Пробіг переспрямовує ваших клієнтів на інші сайти. Деякі інтернет-адміністратори вважають, що короткі періоди простою не згубні для продажів, але вони не можуть бути більш помилковими. У 2018 році Amazon втратила від 72 до 99 мільйонів доларів протягом свого щорічного Прем’єр-міністра. Навіть якщо ваш магазин не може втратити стільки грошей, скільки Amazon, він просто проілюструє потенційну величину втрат простою.

Нові клієнти оцінюють ефективність роботи інтернет-магазину. Ніщо не засмучує клієнта більше, ніж компанія, яка не відповідає очікуванням. Час роботи безпосередньо корелює з репутацією. Індустрія електронної комерції насичена, і нові підприємства постійно наростають. Тверда репутація важливіша як ніколи. Пошукові системи погано оцінюють сайти з великим простоєм, а це означає, що ваші конкуренти будуть позитивно сприйматися та залучати більше клієнтів.

Насправді, немає нічого подібного до 100% часу роботи. Поєднання майстерності людини, обладнання та програмного забезпечення не може бути цілком надійним. Мета полягає в тому, щоб максимально мінімізувати можливі збої в цих системах. Розміщені рішення просунулися в плані зберігання, пропускної здатності, потужності сервера та розподілення процесора. Продовження 99,99% бажано і часто гарантується в договорі з менеджером хостингу. Ви можете використовувати програмні програми для моніторингу фактичної тривалості роботи та забезпечення того, що хост виконує свою згоду.

2. Швидкість та продуктивність

Час – це гроші, і цей факт особливо стосується сайтів електронної комерції. Час завантаження, яке очікують клієнти в інтернет-магазинах, зменшується. Наприклад, у 2006 році середній інтернет-споживач очікував завантаження сторінок приблизно за вісім секунд, тоді як у 2010 році він зменшився до двох секунд або менше. Ключові гравці, такі як Google та Amazon, мають багато звітів, щоб проілюструвати важливість часу завантаження для клієнтів. Крім того, дослідження підтверджують, що збільшення швидкості веб-сайту лише трохи може покращити конверсію.

Якщо ваш веб-сайт працює на спільному сервері, ресурси розподіляються між вами та іншими веб-сайтами. Незалежно від того, який сайт отримує ресурси, спочатку потрапляє, щоб пожинати плоди. Однак на спеціальному плані хостингу вам виділено певну кількість ресурсів, і ніхто не може отримати доступ до вашої частки. Залежно від вашого пакету, ви отримаєте асигнування на Ram, пропускну здатність, сховище та безпеку. Ви можете вибрати більш високий план у міру зростання вашого веб-сайту. Наявність власних ресурсів також означає, що ви можете перенастроювати налаштування та інтегрувати інші програми для підвищення швидкості веб-сайту.

Виділення ресурсів скорочує час простою вашого веб-сайту. Швидкий час завантаження має ряд переваг. Наприклад, 46% покупців, які відмовляються від кошиків для покупок, звинувачують у повільній швидкості завантаження. Коли покупці вибирають “купити зараз” або “виїзд”, вони очікують, що наступна реакція відбудеться швидко. Повільний сайт не заохочує конверсії, а це ще більше відштовхує покупців від перегляду вашої платформи.

Пошукові системи люблять швидкі веб-сайти і зазвичай класифікують їх вище на сторінках пошуку. Google використовує швидкість у своєму рейтингу з 2010 року. Сайт електронної комерції потребує використання SEO для наочності, тому швидкість завантаження важлива як ніколи. Це також відмінна стратегія мати необмежену кількість додаткових облікових записів електронної пошти, доменів, бази даних з вашим спеціальним планом хостингу, якщо ви запускаєте інший проект навколо свого веб-сайту.

Виділений хостинг – це більш надійний пакет, оскільки він менш схильний до збоїв або пошкодження, ніж веб-сайт спільного хостингу.

3. Підвищена безпека

Інтернет-продаж пропонує низку можливостей для підприємців, але вони також є ризиками. Найвідоміша загроза цифровій безпеці – шахрайство. Більшість інтернет-магазинів мають функції клієнта для зберігання такої інформації, як інформація про доставку та історію покупки. Хакери можуть отримати доступ до цих облікових записів і використовувати їх для здійснення несанкціонованих покупок. Якщо ви не захистили інформацію про клієнтів належним чином, ви відкриєте її для злому та шахрайства. Шахрайство з кредитними картками є досить поширеним явищем, оскільки на відміну від фізичних магазинів, ви не можете визначити особу покупця.

DDOS-атаки – ще одна поширена загроза безпеці. Хакери, як правило, викрадають ваші хостинг-сервери та порушують їх функціональність або використовують їх для нападу на інші сервери. Атаки DDOS особливо небажані, оскільки вони спричиняють серйозні простої, і якщо вони продовжуватимуться, можуть коштувати вам продажів та вашої репутації серед клієнтів. Більшість веб-хостів надають системи аутентифікації для доповнення стандартних рішень на основі паролів.

Вибираючи веб-хост, вибирайте пакети, які включають:

 • Сертифікати SSL – Шари захищених розеток призначені для шифрування інформації між продавцем і покупцем. Операції електронної комерції передбачають обмін такою конфіденційною інформацією, як інформація про кредитні картки, адреси, банківські реквізити та історія покупок.
 • VPN – публічні мережі доступні багатьом людям, тому вони досить вразливі до кіберзлочинців. Віртуальна приватна мережа окрім шифрувальної інформації містить сервери на зовнішніх сторонах. Найбільш ефективні варіанти – SSL-VPN та Open-VPN.
 • Аудит безпеки – Ваш веб-хостинг повинен регулярно контролювати ваш сайт. Аудити виявляють загрози безпеці і відповідно до них звертаються.
 • Захист від загроз DDOS – атаки DDOS створюють головний біль командам безпеки, оскільки вони часто змінюють форму, щоб протистояти заходам, що застосовуються проти них. Засоби DNS зазвичай використовуються для видалення підозрілого трафіку.

Вищезазначені функції доступні у більшості спеціалізованих хостингових пакетів і є важливими для безперебійного керування сайтом електронної комерції. Деякі плани пропонують спеціальні брандмауэры для додаткового захисту. Брандмауери – це стандартне програмне забезпечення на комп’ютерах, і вони обмежують доступ користувачів до певного контенту чи веб-сайтів. Під час використання спільного хостингу запити, які не мають доступу до іншого сайту, можуть також бути заблоковані і на вашому веб-сайті. Завдяки спеціальному хостингу, існують конкретні правила, що регулюють доступ до вашої платформи, що ідеально підходить для конфіденційної інформації.

На додаток до налаштувань безпеки, які надає ваш веб-хост, ви також можете реалізувати кілька власних програм, включаючи антивірусне програмне забезпечення.

4. Повний контроль над Вашим веб-сайтом

З присвяченим хостингом успіх веб-сайту електронної комерції повністю залежатиме від ваших зусиль. Вам потрібно буде забезпечити належний догляд та захист сервера від загроз. Спільний хостинг не особливо ідеальний для сайтів електронної комерції, оскільки деякі веб-сайти можуть використовувати великі порції ресурсів, завдяки чому ваш результат працює погано. Завдяки спеціальному хостингу, сервер з певними розподілами використовується для оптимального вашого веб-сайту.

Оскільки спеціальний хостинг дозволяє налаштувати свої програмні та апаратні потреби, першим кроком є ​​належне забезпечення вашого сайту. Ви маєте повний контроль над своїми вимогами щодо безпеки та дозволу, щоб ви могли шифрувати інформацію клієнтів. У міру зростання вашого веб-сайту ви зможете додавати та позбуватися будь-яких програм або програмного забезпечення.
Ще одна перевага присвяченого хостингу – це гнучкість, коли ви можете використовувати ваш сервер для будь-якої кількості проектів, якщо це в заданих межах з точки зору зберігання та пропускної здатності..
Існують необмежені інструменти, які допомагають оптимізувати ефективність веб-сайту електронної комерції у категоріях маркетингу, бізнесу, веб-сайтів, досліджень та аналітики.

Виділений хостинг вимагає багато практичних зусиль з боку клієнта, а деякі веб-хостингові оператори управляють спеціальним хостингом за додаткову плату. Ваш постачальник виконає більшу частину налаштувань для вас. Ви можете придбати це рішення як пакет або придбати послуги, коли вам потрібен технік, який допоможе вам.

5. Виділена технічна підтримка

Сайт електронної комерції є особливо крихким, оскільки будь-які збої безпосередньо вплинуть на продажі. Тому більшість клієнтів хостингу шукають провайдерів, які пропонують цілодобову підтримку у всі дні року. Цей персонал повинен бути не лише наявним, але й експертом. Якщо вам потрібно налаштувати складне програмне забезпечення, команда постачальника повинна бути достатньо обізнаною, щоб допомогти вам задовільно. Провайдер хостингу повинен надавати декілька каналів для доступу до групи підтримки. Ці канали можуть включати чат, електронну пошту, продаж квитків та телефон. Більшість виділених хостинг-пакетів надають ці гарантії, а це означає, що допомога, яка вам може знадобитися, доступна цілодобово. Виділені хостинг-провайдери регулярно відстежують веб-сайти, що є додатковою впевненістю, що ваш сайт буде захищений від збоїв та ризиків безпеки.

Чому я рекомендую хостинг WP

wphosting-виділений сервер-австралія

WP хостинг – виділений сервер Австралії

Один з найпомітніших присвячених хостинг-провайдерам в Австралії – WP хостинг. Він був заснований для розміщення якісних хостингових послуг на австралійські веб-сайти та блоги. Клієнти WP-хостингу мають власну, корпоративну, малу компанію та приватних осіб, а також адекватну інфраструктуру для задоволення всіх видів хостингу. Основний план – це пакет Startup, який ідеально підходить для особистих блогів, які не використовують величезну кількість пропускної здатності трафіку та зберігання даних. Бізнес-пакет оновлено, щоб включати підтримку телефону на додаток до пакету електронної пошти. Якщо у вас є складний веб-сайт, який щодня отримує трафік від численних одночасних користувачів, то корпоративний пакет ідеально підходить для вас.

WP-хостинг спроектований для безперебійної роботи з WordPress. Що стосується електронної комерції, WooCommerce домінує на 32% ринку. Це розширення електронної комерції для ще більш популярної веб-платформи WordPress. Що стосується SEO, WooCommerce + WordPress сяє над усіма іншими конкурентами. Використання цієї комбінації підвищує вашу видимість у пошукових системах, що є однією з основних цілей інтернет-магазину. Для розширення WooCommerce було розроблено численні додатки, зокрема інструменти маркетингу електронною поштою та функціональність веб-сайту. Постачальник інтегрував багато налаштувань у сервіс, щоб налаштувати його на WordPress.

WP хостинг забезпечує безкоштовну вхідну міграцію, де ваш сайт WordPress буде переміщений на нову хостингову платформу з нульовим простоєм. Австралійські веб-адміністратори будуть любити місцевих співробітників на WP хостингу, а це означає, що при взаємодії з ними нічого не загубиться при перекладі. Центр підтримки цілодобово є важливою перевагою, і ви можете зв’язатися з ними в будь-який момент дня або ночі. Багатошарова безпека постачальника доповнюється постійним захистом DDOS. Ці заходи безпеки є практично безглуздими, коли справа стосується запуску магазину електронної комерції. WP Hosting співпрацює з кількома провідними брендами, такими як Мельбурнський університет та Мельбурнський виставковий центр.

Висновок

Магазину електронної комерції потрібно більше ресурсів, ніж вимагає стандартний контент-сайт. Можливо, ви будете переповнені, будуючи функціональний магазин електронної комерції. Ви, напевно, чули про такі платформи, як Shopify та Magento, які дозволяють зануритися прямо у завантаження продуктів. Ще популярнішим є WordPress з його безліччю плагінів, які роблять сайт електронної комерції високоефективним. Ви вибрали систему управління вмістом, яка повинна відповідати вашим негайним та майбутнім проблемам.

Більшість адміністраторів намагаються заощадити гроші, вибравши спільний хостинг, який незабаром стає неефективним для платформи, що керує ресурсами, як Інтернет-магазин. Оскільки ви ділитесь ресурсами з іншими веб-сайтами, ваш веб-сайт може втратити час роботи в критичні години. Виділений хостинг може виявитися дорожчим варіантом, але ваш сайт отримає користь від оновленого режиму роботи, більше можливостей безпеки, повного контролю та спеціальної команди підтримки. В Австралії ви можете отримати доступ до спеціалізованого сервера від WP хостингу, щоб перейти на наступний рівень.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map