Як і навіщо заводити особистий блог?

01.06.2020
Підручники та путівники 'Як і навіщо заводити особистий блог?
0 14 мин.

старт-персональний блог


Інтернет переповнений ідеями, і для них є багато місця. Усі люблять поділитися чимось про те, що відбувається в особистому чи професійному житті чи в їх думках. Крім того, завжди є зацікавлені в них люди, оскільки 77% користувачів Інтернету читають повідомлення в блогах.

Окрім залучення до великої аудиторії, є численні переваги для створення власного особистого блогу. Ви можете створити міцні стосунки зі своєю аудиторією, які базуються на взаємній довірі. Вони матимуть зразок вашого мисленнєвого процесу, ваших особистих цінностей та всього, що ви вважаєте найважливішим. Це спосіб взаємодіяти з ними на більш особистому рівні. Це також чудовий спосіб створити свій особистий бренд і дозволити клієнтам звертатися до вас у процесі. Коротше кажучи, особистий блог дозволяє вам поширити слово про все, що вам потрібно показати світу.

Але перш ніж ми переходимо до кроків цього, спершу важливо поговорити про те, що таке особистий блог.

Що таке особистий блог?

Особистий блог – це простір, де можна писати майже будь-що, не маючи особливих цілей і не відстежуючи свою аудиторію. Дуже багато людей роблять це просто заради розваги або для спілкування з людьми. Ваш блог не обов’язково має нічого спільного з вашим бізнесом, хоча це може вплинути на це.

В основному, особистий блог – це веб-сайт для любителів людей з подібними чи однаковими інтересами та захопленнями. Вони прийдуть почитати про вашу думку та ідеї та поділитися своєю з вами. Це хороший шанс познайомитися з людьми, які перебувають на одній сторінці з вами.

Однак, як я вже сказав, це може мати глибокий вплив і на ваш бізнес. Для початку це однозначно може вплинути на ваше професійне опромінення. Маючи місце, куди люди можуть приїхати, щоб прочитати ваші особисті інтереси та думки – це відмінний спосіб побудувати ваш особистий бренд. Однак багато людей цього не роблять, бо думають, що не мають на це часу.

Але реальність така: якщо ви можете приділяти близько 30 хвилин на написання кожного дня або навіть хоча б один раз на тиждень, це окупиться. Природно, від того, що ви хочете досягти з цим, буде залежати точний час, який вам доведеться вкласти у роботу над цим.

Перш ніж ми перейдемо до численних переваг ведення особистого блогу, ми спочатку пояснимо, як ви можете це зробити. Запустити свій блог простіше, ніж ви могли подумати. На це знадобиться лише година-дві вашої зосередженої уваги і ніяких навичок програмування.

Створення вашого особистого блогу WordPress

Близько 30% усіх веб-сайтів в Інтернеті працюють на WordPress, оскільки це так просто у використанні, що кожен може запустити веб-сайт за допомогою нього. І початківці, і професіонали люблять цю систему управління контентом, оскільки це робить веб-сайт дуже ефективним.

Однак, перш ніж ви зможете запустити свій веб-сайт із нього, вам знадобиться чарівне доменне ім’я та місце для розміщення хостингу. Це призводить нас до перших двох етапів процесу.

1. Купівля доменного імені

Перш за все, візьміть аркуш паперу та обмініть штурмом своє доменне ім’я. Він повинен бути чимось привабливим, а також чітко повідомляти про те, про що йдеться у вашому блозі чи для кого це. Вам слід зайняти щонайменше кілька днів, щоб здійснити штурм свого доменного імені та зробити всебічний аналіз, який із них найкраще працюватиме, а який – найбільш продається. Важливо, щоб ви ходили з чимось, що просто котиться з вашого язика.

Після того, як ви придумали належне доменне ім’я, перевірте, чи воно доступне. Це можна зробити на багатьох веб-сайтах, таких як GoDaddy або NameCheap. Ви також можете пропустити цей крок і зробити це після того, як ви знайдете відповідне доменне ім’я. Ви зможете перевірити наявність домену та навіть придбати його у вибраній вами хостинговій компанії. Щоб зробити це ще краще, ви можете отримати його безкоштовно через більшість хостинг-провайдерів.

2. Отримайте план хостингу

Коли у вас з’явиться доменне ім’я, де люди можуть зайти на ваш сайт, вам доведеться мати власний невеликий фрагмент Інтернету. Після того, як у вас буде правильний план хостингу, ви зможете встановити WordPress одним натисканням кнопки та розпочати розробку свого сайту. Але перш ніж це станеться, вам доведеться зробити вибір серед численних доступних хостинг-провайдерів. Щоб полегшити вам роботу, ми вибрали трьох хостинг-провайдерів, які ми визнали найбільш підходящими для блогерів, як за ефективністю, так і за бюджетом.

Якщо ви все робите самостійно, ви також повинні переконатися, що за вами стоїть команда підтримки клієнтів вашого постачальника хостингу. Ви хочете мати команду експертів, яка допоможе вам вирішити будь-які технічні труднощі, які можуть зіткнутися по дорозі, і повірте, вам це знадобиться.

 • SiteGround: легко є одним з найпопулярніших і найдешевших хостингових рішень для WordPress. Він ідеально надійний і дозволяє сайтам завантажуватися протягом 600 мілісекунд. Таким чином, у вас буде не тільки міцна основа для вашого блогу, але й досвід вбивць. Їх план коштує 3,95 долара, і ви легко зможете здійснювати 10 000 відвідувань щомісяця.
 • BlueHost: також надзвичайно популярний, головним чином тому, що їх плани дешеві, і вони просто оновили свою архітектуру сервера. Ви можете отримати план хостингу всього за $ 2,95 на місяць. Це дасть вам надійний сервіс, який дозволить вашому блогу працювати швидше, ніж в середньому по галузі. Більше того, їх панель управління надзвичайно проста у використанні.
 • HostGator: є одним з небагатьох хостинг-провайдерів, які пропонують недорогий хмарний хостинг для своїх клієнтів. Хмарний хостинг є надійнішим та набагато швидшим за будь-що інше. Це вірно, головним чином, оскільки воно ретранслюється на цілу мережу серверів і комп’ютерів, а не на певну кількість серверів, як усі інші. Ось чому чудово, що HostGator пропонує один пакет за $ 4,95 на місяць.

Ви можете зробити вибір залежно від бюджету або досвіду, який хочете мати. Ви також повинні зробити власне дослідження щодо цих компаній, але ми можемо запевнити, що вони стануть ідеальними для ведення особистого блогу.

Кожен з них пропонує зручні для користувача функції, які дозволять вам налаштувати свій веб-сайт за допомогою лише декількох клацань миші.

3. Встановіть WordPress

Тепер, придбавши план хостингу та отримавши доступ до cPanel, вам просто потрібно переглянути його, щоб знайти піктограму WordPress. Для його встановлення потрібен лише один клік та запуск вашого веб-сайту. Вас привітає вітальний екран, який буде однаковим для кожного користувача WordPress, і з цього моменту, саме від вас залежить, як ви його спроектуєте.

4. Дизайн вашого сайту

Для WordPress доступні десятки тисяч тем, тому вам просто потрібно вибрати ту, яка відповідає вашій особистості та бренду найкраще. Є багато тем, якими ви можете користуватися безкоштовно, але ми не рекомендуємо її, якщо у вас немає навичок кодування. Професійно зроблені попередньо закодовані теми найкращі для нових користувачів. Хоча вони коштують близько 60 доларів, вам доведеться набагато менше працювати з ними. Зазвичай вони мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який дозволяє змінювати тексти, зображення та налаштовувати численні елементи дизайну на ваш смак.

Однак, якщо ви хочете розробити все і створити свій веб-сайт з нуля, використовуючи прості інструменти перетягування, тоді для цього є потужне рішення. Просто завантажте та використовуйте Divi, конструктор тем для WordPress. Це дозволить створити ідеальний дизайн для вашого блогу.

Що б ви не мали на увазі, переконайтеся, що воно ідеально відображає, хто ви є, і ваше повідомлення. Чим точніше ваш дизайн зможе відобразити те, на чому позначається ваш блог, тим більше шансів на те, що він сподобається потрібній аудиторії.

Крім того, вам доведеться налаштувати сторінки свого сайту таким чином, щоб користувачі могли всебічно орієнтуватися. Важливо, щоб вони могли дістатись до всієї інформації та публікацій, які шукають, максимум трьома клацаннями. Крім того, не забудьте додати панель пошуку, яка робить пошук публікацій максимально простим.

Якщо ви не хочете занадто сильно втручатися в дизайн вашого сайту, навіть за допомогою інструментів перетягування, ви можете найняти професійного розробника. Ви можете піти набагато далі на веб-сайті, розробленому кимось більш досвідченим, але це також коштуватиме вам набагато більше капіталу.

5. Розвивайте свій блог

Після того, як у вас буде достатньо публікацій в блозі, щоб показати себе, настав час повідомити світ про них. Вам доведеться вступити в мистецтво маркетингу свого блогу, на що потрібно досить часу. Залежно від конкретних цілей або їх відсутності, вам доведеться вкласти всю або всю свою енергію в маркетинг. Публікації в соціальних мережах, блоги в гостях та інші тактики – прекрасний спосіб розширити свою аудиторію. Ви повинні провести деякі дослідження з маркетингу свого блогу, щоб допомогти йому отримати тягу і перейти в позицію, яка приносить користь вашому бізнесу.

Також важливо вивчити деякі найважливіші тактики маркетингу для блогерів. Це маркетинг SEO, КПП та соціальних медіа. Вам не потрібно бути майстром на будь-якому з них, але вам доведеться мати основні практичні знання, які ви можете реалізувати.

Наприклад, якщо мова йде про SEO, вам слід працювати над внутрішнім посиланням свого сайту та створювати зворотні посилання за допомогою гостьового блогінгу. Це одночасно легко і вимагає робити те саме, що ви будете робити весь час. Впорядкування інформації та написання якісних публікацій з неї; отже, взаємопов’язане.

Поєднання дозволяє вашим користувачам швидко та легко переходити через ваш веб-сайт. Це не впливає безпосередньо на SEO вашого веб-сайту, але якість користування, яку ви отримуєте від нього, робить. Вставлення посилань на інші відповідні публікації у вашому блозі дозволить довше та важливіше зберігати користувачів на вашому веб-сайті, надавати їм більше значення.

З іншого боку, гостьовий блог – один з ваших найбільших інструментів для розвитку свого блогу. Це ідеальний спосіб отримати цільовий трафік до свого блогу. Ви можете охопити читачів, які мають таку ж пристрасть, як і ваша. Це саме те, що ти хочеш зробити, правда? Отже, націлювання на блоги, які працюють в одній ніші та приваблюють ту саму аудиторію, як і ваша, має ключове значення.

КПП – це найшвидший спосіб отримати цільову аудиторію для свого блогу, але використовувати його слід лише в тому випадку, якщо у вас є що продати або у вас є якийсь бізнес-план. Як тільки ви перестанете платити за КПП, ця величезна кількість трафіку буде розсіюватися. Це короткострокове рішення, щоб отримати більше грошей.

Нарешті, маркетинг соціальних медіа – це дивовижний спосіб зробити все, що я згадував вище. Незалежно від того, платите ви за рекламу чи вирішите робити це органічно, ви можете націлити на нових читачів і створити спільноту навколо свого блогу.

Незалежно від того, хто з них ви виберете, або всі вони переконайтесь, що ви досліджуєте пекло кожної тактики і будьте практичні в цьому. Навіть якщо ви використовуєте одну просту тактику зростання, ви можете експоненціально збільшити свої шанси на успіх.

Переваги ведення особистого блогу

Блог має численні особисті та професійні переваги. Все це дає людям привід вести ведення блогів як одну із своїх пристрастей. Ось кілька чудових причин, чому блогінг буде служити вам на багатьох рівнях.

Дайте вираз своїм пристрастям

Є багато блогів, які існують лише для того, щоб дати простір чиїйсь пристрасті та ідеям. Це може бути все, що завгодно – від кулінарії, до бізнесу, політики, особистих фінансів, бойових мистецтв, маркетингу чи ведення блогів, як ви це називаєте. Якщо у вас є щось, що вам подобається, і ви хочете поділитися цим з іншими, блоги можуть бути просто ідеальним способом зробити це.

Ви можете взяти те, що любите, на цілком інший рівень, провівши додаткові дослідження та сформулювавши власні ідеї. Якщо він виявиться цінним для ваших читачів, це також піде на користь вашій репутації, а також матиме грошові вигоди.

Мають вплив

Ви можете спрямувати свої пристрасті до підтримки конкретної справи або до того, щоб інші дізналися з вашого досвіду. Незалежно від того, що ви хочете підтримати – це екологічна, соціальна, політична чи спосіб отримання підтримки, ведення блогів – це чудовий спосіб зробити це..

Це ідеальний спосіб сказати щось інше, окрім як ви можете сказати. Ви можете досягти всього світу на абсолютно новому рівні. Розказувати свої правди та привертати до неї інших людей – це одна із найситніших речей, яку ви можете зробити протягом усієї кар’єри.

Поділіться своїми знаннями

Якщо ви знаєте щось особливе або маєте доступ до інформації, якої не так багато, ви можете їм поділитися. Якщо ви хочете поділитися своєю експертизою або знайти інших експертів, схожих на ваші цілі, блогінг ідеально підходить. Крім того, знання є цінними, тому ви можете легко монетизувати свій блог і заробляти на ньому гроші. Це також ідеальний спосіб проявити свою кваліфікацію та продати свої послуги в Інтернеті.

Ніхто не може робити саме те, що ви робите, і ви не повинні боятися ділитися своїм процесом. Якби люди могли просто скопіювати це і зробити це самостійно, то в першу чергу вашій галузі не знадобляться професіонали, як ви. Обмін вашими знаннями та те, як ви обробляєте певні завдання, лише збільшать довіру людей, які інвестують у вас. Якщо ви ділитеся більшістю того, що знаєте, люди дозволять побачити фрагмент вашої роботи.

Робота над своїми навичками письма

Найкращий спосіб працювати над своїми навичками письма – це, ви здогадалися, написавши. Завдяки блогу, який має на меті якісне спілкування, буде працювати на ваших навичках письма на відміну від усього іншого. Це чудово, тому що ваші читачі дадуть вам багато відгуків, які ви можете використовувати для вдосконалення кожного нового твору, який ви починаєте писати.

Ви здивуєтеся, як написання може впорядкувати свої думки та те, як ви бачите світ. Більше того, це також змінить спосіб спілкування з людьми у вашому житті. Уміння точно сформулювати свої думки та ідеї – це все, про що йдеться. Як тільки ви зможете це зробити, ваші слова мають набагато більшу силу, що вплине на всі сфери вашого життя та бізнесу.

Дізнайтеся, як створити пасивний потік доходу

Багато людей починають блог як спосіб заробити гроші в Інтернеті. Зазвичай вони починаються з одного блогу, який дає їм ідеї для нових ніш, які можуть заробити їм більше грошей. Ведення блогу таким чином, щоб заробляти гроші, допоможе вам зрозуміти більше про те, як працює електронна комерція. Це може бути інвестиція, яка зацвітає в майбутньому.

Знати, як використовувати увагу для отримання грошей – це все, що стосується інтернет-бізнесу. Існує чимало способів монетизувати свої писання та те, що ви любите. Незалежно від того, чи вирішите ви це робити за допомогою реклами, продажу афілійованих товарів або онлайн-курсів, саме від вас залежить. Найголовніше – продати щось, що безпосередньо пов’язане з тим, про що ви пишете. Усі хочуть знати рекомендації експерта.

Розгорніть свою професійну мережу

Ведення щоденника – це завдання, яке базується на громаді, і одна з головних причин, що люди до нього беруть участь. Якою б не була ваша мета з веденням блогів, налагодження стосунків та отримання експозиції, безумовно, допоможе в цьому. Розвиток ваших мереж має численні побічні переваги, такі як доступ до семінарів, семінарів, відкриття виробів та інших корисних джерел. Крім того, важливо мати репутацію привабливості у вашій професійній мережі.

Створіть свій авторитет у галузі

Блог – ідеальна платформа для демонстрації ваших знань та знань. Написання релевантних, точних та своєчасних публікацій у блогах приверне увагу інших людей. Інші фахівці у вашій галузі вважатимуть вас авторитетом та звертатимуться до вас. Вони можуть відкрити можливості, до яких ви не могли б отримати іншого.

Це дійсно допомагає повідомляти вашим новим клієнтам, партнерам чи одноліткам, кого ви випереджаєте. У них з’явиться фрагмент того, як ви думаєте та який ваш стиль.

Створіть свій портфоліо

Блог – це чудове місце для демонстрації ваших навичок письма та всього, що ви знаєте. Люди прийдуть побачити це, перш ніж найнять вас на концерт. Тож це може бути прекрасним способом показати вас як корисний результат для досягнення своїх цілей.

Ви також можете використовувати свій блог, щоб показати цей портфоліо. Таким чином, ваша аудиторія дізнається про проекти, в яких ви брали участь, і який досвід у вас є. Це може бути неоціненним у створенні нових відносин з кимось із вашої галузі чи вашої ніші.

Ринок вашого бізнесу

Обмін корисною інформацією зі своїми потенційними клієнтами – це чудовий спосіб продавати ваш бізнес. У поєднанні з декількома тактиками створення або використання маркетингу, це може принести вам більше потенційних клієнтів, передплатників та більше доходу в кінці дня. Це не можна зробити зі статичним корпоративним веб-сайтом, але можна, створивши блог. Безкоштовна допомога людям, надання їм корисної інформації не тільки підвищить ваш авторитет, але й буде хорошим піаром для вашого бізнесу.

Ваш блог – ідеальне місце, щоб поговорити про весь ваш спектр послуг та все, що ви робите, що може принести користь людям у вашій галузі, тому не соромтеся використовувати його.

Висновок

З інтернетом все більше інтегрується в наше життя, ведення блогу або створення веб-сайту – це те, що з кожним днем ​​стає все кращою та кращою перспективою. Вам не потрібно володіти будь-якими знаннями з кодування, ви просто повинні захоплюватися тим, що ви робите і особливо пишете. Якщо у вас є навіть небагато часу, щоб інвестувати в це, блогінг може покращити вас і ваш бізнес одночасно.

То чого ти чекаєш? Створити блог легко. Приступайте до цього і діліться своїм повідомленням із світом сьогодні!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector