Як переключити провайдерів веб-хостингу без простою

Як переключити провайдерів веб-хостингу


Можливо, настане час, коли вам потрібно буде переключити веб-хостів, і хоча на очах таке завдання може здатися клопітким процесом, який, можливо, не вартий вашого часу, це, безумовно, щось, що вам доведеться пройти якщо обставини зміниться на гірше у вашого поточного хостинг-провайдера. Додайте до рівняння ризик простоїв, і міграція веб-сайту, ймовірно, відлякує тих, хто не має таких питань. Хоча і досить складно, є кілька кроків, які ви повинні виконати у певному порядку, щоб зробити вимикач максимально плавним. Знання, коли і що робити, може допомогти вам мінімізувати або навіть взагалі уникнути простоїв.

Чому потрібно переключити хостинг-провайдерів?

Є багато причин, чому люди вирішують переключити хостів, це може бути тому, що плата за оновлення хостингу у їх поточного постачальника веб-хостингу зросла, і вони знайшли кращу угоду в іншому місці, або тому, що вони незадоволені послугами та підтримкою, яку надають їх існуючий хост, і вони хочуть, щоб більш надійною і надійною веб-хостинговою компанією було розмістити їх веб-сайт.

Деякі провайдери веб-хостингу мають велику документацію про те, як перейти на свій хостинг, а деякі компанії можуть навіть запропонувати підтримку протягом переїзного процесу або навіть зробити передачу для вас безкоштовно.

Ось 7 простих кроків до переключення хостингу

Щоб мінімізувати ризик простоїв під час переходу до нового хоста, вам потрібно виконати такі дії в порядку, описаному нижче:

1. Знайдіть і придбайте нового хоста

Як і переїзд до нової квартири, вам доведеться спочатку забезпечити нове місце, перш ніж ви зможете переключитися. На щастя, там не вистачає веб-компаній, що займаються хостингом, тому оцініть їх пропозиції та оберіть ту, яка відповідає вашим потребам. Враховуйте такі фактори, як надійність, гарантії бездротового обслуговування сервера, функції хостингу, панель управління веб-хостингом, ціни на реєстрацію та оновлення, а також доступність підтримки при виборі нового хоста.

Не скасовуйте існуючий план, навіть після того, як ви придбали новий план у нового хоста. Скасування – це останнє, що ви хочете зробити на цьому етапі, оскільки передчасне скасування може призвести до втрати всіх ваших файлів та інформації бази даних, що зберігаються на вашому старому хості.

2. Резервне копіювання та передача файлів

Тепер, коли у вас є два плани хостингу на двох різних хостах, ви можете почати рух, тобто вам потрібно завантажити всі файли вашого веб-сайту. Для цього кроку вам потрібно буде підключитися до FTP вашого старого хоста та завантажити всі свої файли, потім завантажити їх на новий хост, або увійти на веб-панель управління вашого старого хоста, знайти сторінку резервного копіювання та завантажити завантаження повне резервне копіювання веб-сайту. Резервне копіювання баз даних MySQL також може бути захищено на сторінці резервного копіювання. Завантажені файли резервного копіювання будуть доступні у стисненому форматі.

Коли у вас є всі резервні файли, перейдіть до нового хоста, увійдіть в інтерфейс адміністрування та завантажте / відновіть їх на новий сервер. Знайдіть сторінку резервного копіювання та знайдіть поле для завантаження файлів для відновлення резервного копіювання та завантажте файли резервного копіювання на весь сайт. Після завершення цього кроку також виконайте процес відновлення бази даних.

Не забудьте ознайомитись із документацією щодо резервного копіювання / відновлення файлів на старому хості та новому хості, щоб переконатися, що ви все зробите правильно.

3. Перевірте, чи все працює на новому сервері

Якщо ви завантажили файли резервного копіювання веб-сайту та бази даних на новий сервер, перевірте, чи все працює належним чином. Ви можете попередньо переглянути свій веб-сайт за допомогою тимчасової URL-адреси або IP-адреси, а деякі хостинг-компанії навіть мають так звану платформу для інженерних розробок, яка дозволяє попередньо переглянути свій сайт до того, як він розпочнеться в реальному часі. Це дозволить вирішити будь-які проблеми, які можуть виникнути під час перехідного процесу.

4. Змінення сервера доменних імен

Для цього кроку потрібно увійти на панель керування реєстрації домену, знайти сторінку сервера доменних імен та замінити старі записи DNS на нові дані, надані новим хостом.

5. Зачекайте зміни DNS

Зміни набудуть чинності протягом 24 – 48 годин, і за цей час ваші відвідувачі зможуть переглянути ваш веб-сайт, оскільки він буде функціонувати належним чином. Час простоїв, швидше за все, не складе проблем, проте вам слід утримуватися від додавання вмісту чи файлів на ваш веб-сайт, оскільки це може призвести до втрати вмісту або даних. Обов’язково слідкуйте за своїм веб-сайтом у цей період.

6. Перемістіть акаунти електронної пошти на новий сервер

Якщо і ваш старий хост, і ваш новий хост використовують cPanel, міграція не буде проблемою, оскільки ваші електронні листи будуть переміщені разом із повною резервною копією cPanel. Якщо це не так, вам потрібно зробити одну з таких дій:

 • Якщо ваш електронний лист розміщено з реєстратором домену, змініть запис A і вкажіть його на IP-адресу вашого нового хоста;
 • Якщо ваш обліковий запис електронної пошти розміщено з третьою стороною, оновіть записи MX у своєму DNS;
 • Якщо ваш електронний лист розміщено на старому веб-хості, відтворіть існуючий обліковий запис електронної пошти та налаштуйте його на новому хості.

7. Скасуйте свій старий план хостингу

Виконавши всі ці дії, перевірте, чи все працює на вашому веб-сайті належним чином. Якщо ви виявите, що все в порядку, можете сміливо скасувати свій старий план хостингу і почати користуватися всіма перевагами вашого нового хостингу.

Кінець

Перемикання хостів може бути напруженим часом, але воно того варте, особливо якщо ви зациклювались на паршивій веб-службі хостингу. Однак якщо все це здається вам занадто багато, і ви втомилися робити міграцію веб-сайтів самостійно, погляньте, чи зможе ваш потенційний веб-хост здійснити передачу за вас безкоштовно або за розумну плату. Деякі хости, такі як InMotion або HostGator, будуть переносити цю передачу безкоштовно, інші хости можуть стягувати плату за здійснення переказу за вас. Дозволяючи вашому провайдеру хостингу допомогти вам забезпечить безпроблемний досвід передачі веб-сайту.

Рекомендовані посібники:

 • Як перемістити веб-сайт Joomla до нового веб-хостингу?
 • Як перенести веб-сайт WordPress на нового постачальника хостингу?
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map