Як перенести сайт WordPress з одного хоста на інший

01.06.2020
Підручники та путівники 'Як перенести сайт WordPress з одного хоста на інший
0 7 мин.

перенести веб-сайт WordPress на новий веб-хост


Ваш поточний хостинг-провайдер не в змозі надати вам необхідну потужність хостингу для роботи вашого веб-сайту WordPress з прийнятною швидкістю та продуктивністю. Ви вже зв’язалися з технічним відділом, щоб вирішити проблему, але вони не в змозі або не бажають допомогти вам.

Чи ваш поточний постачальник послуг хостингу не в змозі надати вам необхідну хостингову потужність? Ваша WordPress веб-сайт сповільнюється? Ви не можете погодитися зі швидкістю та продуктивністю! Ви зв’язалися з технічним відділом, але вони не змогли усунути проблему. Вони не в змозі або не бажають піклуватися про ваш веб-сайт.

Що ви можете зробити в цьому випадку? Перш за все вам знадобиться знайти новий надійний веб-хостинг, який підтримує WordPress.

Хостинг-компанії, які я рекомендую для сайтів WordPress:

Компанія
Промо ціна

1дешевий надійний веб-хостинг для WordPress3,95 дол. / Міс
2професійний хост WordPress для декількох сайтів3,95 дол. / Міс
3бізнес-сервіс хостингу WordPress$ 3,49 / міс

BlueHost – найкращий вибір, коли справа стосується бізнес-хостингу WordPress. Вони мають кілька спільних планів, керований хостинг для WordPress, VPS та спеціальний хостинг, а також хмарний хостинг. Цей хостинг-провайдер великий від маленьких до великих веб-сайтів. Перегляньте наш огляд BlueHost, щоб дізнатися більше про компанію.

ХостГатор є хорошим, недорогим хостинг-провайдером для розміщення невеликих та великих веб-сайтів WordPress. Ця хостингова компанія використовує cPanel в якості панелі управління, тому якщо ви шукаєте дешевого хоста cPanel, це може бути хорошим варіантом для вас. Дізнайтеся більше про цю компанію в нашому огляді HostGator.

Хостинг InMotion є ще одним чудовим постачальником хостингу, за доступними цінами. Це ще один чудовий варіант для розміщення невеликого та середнього веб-сайту WordPress. Вони також пропонують оптимізовану службу хостингу для WordPress, а також можливість перейти на VPS або виділений хостинг. Цей хост відмінно підходить як для нових, так і для створених та зростаючих сайтів. Дізнайтеся більше про InMotion, прочитавши наш повний огляд хостингу InMotion.

Важливо! Перш ніж продовжити далі, створіть резервну копію всього свого сайту WordPress. Зробіть також резервну копію файлів і бази даних.

Після того, як ви знайшли хорошого хоста WordPress, вам доведеться виконувати наступні кроки.

Крок 1: Передача файлів WordPress

Для передачі файлів WordPress на новий хост у вас є два варіанти: використання FTP або використання cPanel. Далі я поясню обидва методи.

Вам потрібно буде використовувати клієнт FTP, щоб мати можливість підключитися до вашого сервера. Я рекомендую використовувати FileZilla, він безкоштовний і простий у використанні. Вам знадобиться обліковий запис FTP як для нового, так і для старого хостинг-провайдера, щоб мати можливість підключитися до сервера. Ви можете створити обліковий запис FTP на панелі керування хостингом.

 • Підключіться до свого старого сервера та перейдіть до папки public_html. Тут зберігаються файли вашого сайту WordPress.
 • Завантажте файли на свій комп’ютер за допомогою функції завантаження – залежно від розміру вашого веб-сайту, це може зайняти досить багато часу
 • Після завершення завантаження підключіться до нового сервера та завантажте ці файли у папку public_html. У цей момент ви закінчите передачу файлів, ви можете перемістити базу даних.

Але перед тим, як перейти до наступного кроку, давайте подивимось, як ви можете перенести свій сайт за допомогою cPanel. Це більш швидкий процес, і вам не потрібно додаткове програмне забезпечення. Цей метод працює лише в тому випадку, якщо обидва, як старий, так і новий хост, використовують cPanel.

cpanel файловий менеджер WordPress передачі веб-сайту

стиснути файли в cpanle менеджер файлів WordPress веб-сайту передачі

 • Отримайте доступ до свого старого облікового запису хостингу та увійдіть до cPanel.
 • Перейдіть до файлового менеджера та знайдіть папку, в якій зберігаються файли вашого сайту; воно має бути в папці public_html.
 • Виберіть папку і стисніть її до .zip (або іншого розширення, яке ви бажаєте), скориставшись опцією стиснення з меню.
 • За допомогою кнопки завантаження збережіть стислі файли на комп’ютері. Залежно від вашого підключення до Інтернету, швидкості сервера та розміру вашого веб-сайту, завантаження займе кілька хвилин.
 • Після завершення завантаження увійдіть до свого нового хоста та перейдіть до cPanel.
 • Додайте доменне ім’я до свого нового хоста (якщо його ще не додано) у розділі Домен Addon – це створить папку на вашому хості.
 • Завантажте заархівовані файли на новий хост за допомогою диспетчера файлів та функції завантаження. Завантажте файл у папку public_html (або у папку, створену на попередньому кроці)
 • Розпакуйте стислий файл за допомогою функції розпакування та обережно виберіть папку призначення
 • На цьому етапі ви успішно перенесли файли на новий хост і можете розпочати переміщення бази даних.

Крок 2: Переміщення бази даних WordPress

Тепер вам потрібно буде перенести базу даних вашого веб-сайту WordPress зі старого хоста на новий.

експорт бази даних mysql cpanel wordpress перенесення веб-сайту

 • Знову перейдіть до cPanel свого старого хоста та перейдіть до phpMyAdmin інструмент.
 • Після підключення до сервера баз даних у лівій частині екрана ви зможете побачити всі ваші бази даних, розміщені на цьому хості. Виберіть базу даних, яку ви хочете перенести. Якщо у вас виникають проблеми з визначенням правильної бази даних, слід відкрити файл wp-config.php (який знаходиться в кореневій папці вашої установки WordPress) і знайти рядок, який виглядає приблизно так: визначте (“DB_NAME” , ‘ваше_дада_назви_файлу’); Цей рядок зберігає ім’я бази даних, до якої підключені ваші файли.
 • Тепер виберіть базу даних у лівій частині екрана, а вгорі ви зможете побачити деякі параметри. Перейдіть до меню “Експорт”.
 • Тепер експортуйте вибрану базу даних у режимі швидкого експорту у формат SQL та збережіть її на комп’ютері.
 • Тепер перейдіть та перейдіть до cPanel свого нового облікового запису хостингу та за допомогою майстра баз даних MySQL створіть нову базу даних та користувача. Збережіть ім’я користувача та пароль, оскільки ці дані вам знадобляться згодом.
 • майстер бази даних mysql для передачі веб-сайту WordPress
 • Як тільки порожня база даних буде готова, перейдіть до phpMyAdmin на новому хості та в лівій частині виберіть базу даних, яку ви створили раніше
 • Клацніть на меню «Імпорт» у верхній частині та виберіть базу даних, яку ви зберегли на своєму комп’ютері.
 • На даний момент ви закінчите з передачею бази даних, але це ще не готово.

Крок 3: Оновлення файлу налаштування

Тепер вам доведеться з’єднати файли з базою даних вашого нового хоста.

Знайдіть і відкрийте файл wp-config.php у новому обліковому записі хостингу або за допомогою cPanel або FTP.

Знайдіть наступні рядки та замініть старі дані на нові, які ви зберегли раніше.

/ ** Назва бази даних для WordPress * /
define (‘DB_NAME’, ‘old_database_name’);
/ ** Ім’я користувача бази даних MySQL * /
define (‘DB_USER’, ‘old_database_user’);
/ ** Пароль бази даних MySQL * /
define (‘DB_PASSWORD’, ‘old_database_password’);
/ ** Ім’я хоста MySQL * /
define (‘DB_HOST’, ‘localhost’);

Вам потрібно буде змінити ім’я бази даних, користувача та пароль; localhost може залишитися, хост бази даних залишиться таким же, як і більшість хостингових провайдерів, що використовують localhost.

Тепер, якщо ви зробили все правильно, ваші файли повинні з’єднуватися з базою даних. І ви в основному ЗРОБІЛИ!

Однак є кілька додаткових кроків, які можуть бути цікавими та корисними для вас.

Крок 4: Перенесення облікових записів електронної пошти

Якщо ви використовуєте хост для розміщення ваших електронних листів та маєте одну чи декілька облікових записів електронної пошти, пов’язаних з вашим доменним іменем, цей крок повинен допомогти вам також перемістити свої облікові записи електронної пошти..

міграція облікового запису електронної пошти cpanel wordpress перенесення веб-сайту

 • Міграція облікових записів електронної пошти дуже схожа на переміщення файлів WordPress.
 • Усі налаштування та електронні листи ваших облікових записів електронної пошти знаходяться у папці public_html / mail /.
 • Ви можете використовувати або FTP, або cPanel для переміщення акаунтів електронної пошти, як і раніше з файлами.
 • Ось, ви можете дізнатися більше про переміщення облікових записів електронної пошти з одного хоста cPanel на інший.

Завантажуючи акаунти електронної пошти зі свого старого сервера та завантажуючи його на новий, збережете всі налаштування. Вам не потрібно буде змінювати налаштування електронної пошти у своєму електронному клієнті (у Thunderbird, Outlook чи іншому).

Крок 5: Змінення серверів імен / переміщення домену

Щоб уникнути простоїв під час переміщення вашого веб-сайту на новий хост, слід остаточно виконати цей крок. Після завершення роботи з передачею файлів і баз даних та міграцією облікових записів електронної пошти тепер ви можете змінити сервери імен вашого доменного імені.

Якщо ваш домен зареєстрований у хостинг-компанії, з якої ви переїжджаєте, вам потрібно буде перенести домен на новий хост. У цьому ви можете отримати допомогу від свого нового хоста, але вам потрібно буде зв’язатися з вашим поточним хостом і повідомити їм про те, що ви хочете перенести свій домен. Це може бути більш тривалий процес, і передача всього домену може зайняти пару днів.

Якщо ваш домен зареєстрований у стороннього реєстратора, вам потрібно лише змінити сервери імен, надані вашою новою хостинг-компанією. Після оновлення серверів імен це може зайняти до 24 годин, щоб зміни набули чинності. Тож будьте терплячі!

Фінальні думки!

Я дуже сподіваюся, що цей детальний підручник допоможе вам перенести ваш сайт WordPress на новий веб-хостинг. Якщо у вас все ще виникають запитання, будь ласка, скористайтеся розділом коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector