Як перенести сайт з Wix.com на веб-сайт WordPress, який розміщено самостійно?

01.06.2020
Підручники та путівники 'Як перенести сайт з Wix.com на веб-сайт WordPress, який розміщено самостійно?
0 7 мин.

transfer-wix-website-wordpress


Wix – популярна платформа для створення веб-сайтів серед власників нових сайтів, особливо власників малого бізнесу та блогерів. Багатьом це подобається через його простоту та сучасність. Ви можете налаштувати веб-сайт за допомогою Wix протягом декількох хвилин (навіть якщо ви не надто добре в ньому).

Але оскільки ви приїхали на цю посаду, я думаю, що ви хочете піти від Wix. Можливо, ви нещодавно чули про WordPress та про всі чудеса, які він може творити. Зрештою, щоб бути справедливим, WordPress набагато більш динамічний, ніж Wix. Ви можете використовувати його для майже нічого, і це дає вам повну свободу в розробці та налаштуванні веб-сайту вашої мрії.

Якою б не була причина цього кроку, ви можете це зробити без необхідності перебудувати весь веб-сайт з нуля. У цій статті ми поговоримо про те, як ви можете перенести свій веб-сайт з Wix на WordPress. Ми розберемося в деталях, тому не хвилюйтеся зараз. Ви отримаєте все до кінця цієї статті.

Зараз я перерахую всі кроки, які потрібно вжити, щоб мати змогу перенести ваш веб-сайт з Wix на веб-сайт WordPress, який розміщено на власних веб-сайтах (ми детально підемо детальніше після цього):

 1. Створіть собі план хостингу WordPress (рекомендуємо хостинг InMotion).
 2. Встановіть WordPress у своєму акаунті.
 3. Перенесіть веб-сайт / домен з Wix до нового хостинг-провайдера.
 4. Завершити процес за допомогою Плагін CMS2CMS WordPress.

Отримайте хостинг-пакет WordPress

Коли ми говоримо про веб-хостинг, там існує багато компаній, які пропонують всі види послуг: VPS хостинг, спільний хостинг, виділений хостинг, хостинг для реселлерів та хостинг електронної комерції. Але для нас найкраще знайти хостинг-компанію, яка пропонує керований WordPress хостинг або просто простий хостинг, який підтримує WordPress.

Ви можете знайти найкращу компанію досить важко, якщо спробувати її шукати самостійно. Це тому, що в Інтернеті є буквально десятки (якщо не сотні) хостинг-компаній. На щастя, ми склали список з 3-х провайдерів хостингу, які підтримують WordPress. Будь-хто з них міг би бути хорошим кандидатом. Давайте розглянемо їх окремо:

Хостинг InMotion

transfer-wix-wordpress-inmotion-hosting

InMotion хостинг – підпишіться!

Ця компанія – відомий хостинг-провайдер із США. Він існує вже досить давно і набирає популярності з тих пір. Вони пропонують безліч можливостей хостингу, серед яких ви також можете знайти спеціалізований хостинг для WordPress.

Залежно від вашого веб-сайту, який потрібно перенести, ви можете вибрати між 6 різними планами хостингу. Припустимо, у вас веб-сайт середнього розміру, який має досить багато відвідувачів щомісяця. Враховуючи це, я розширюся на 2-й пакет хостингу під назвою WP-2000S.

Він щомісяця коштує $ 11,38, і ви отримуєте всі наступні можливості: безкоштовне доменне ім’я (великий плюс у нашому випадку), підтримка 2-х веб-сайтів WP, підходить для 50 000 відвідувачів щомісяця, 80 Гб SSD-пам’яті з необмеженою пропускною здатністю та обліковими записами електронної пошти. Вони також забезпечують конкретну підтримку клієнтів для кожного нового покупця.

ХостГатор

transfer-wix-wordpress-hostgator

HostGator – Зареєструйтесь!

HostGator відомий своїми низькими цінами. Але те, що є дешевим, не означає, що це не надійний хостинг-провайдер. Точне навпаки – у випадку з HostGator. Вони надають 3 різних хостинг-плани, всі налаштовані на використання WordPress.

 • План штрихування: коштує $ 2,75 / місяць
 • План малюка: цей коштує 3,95 долара на місяць
 • Бізнес-план: $ 5,95 / місяць

Для ваших потреб найкращим вибором буде бізнес-план. Цей включає в себе підтримку необмежених розміщених веб-сайтів / доменів, безлічі встановлень в один клік (включаючи WordPress), незмірну пропускну здатність, безкоштовний приватний сертифікат SSL та виділений IP-адресу та навіть інструменти маркетингу електронної пошти..

Bluehost

transfer-wix-wordpress-bluehost

BlueHost – Зареєструйтесь!

Bluehost – ще одна американська компанія, тісно пов’язана з веб-хостингом. Цей кандидат, однак, відрізняється від інших 2 у нашому списку: Bluehost рекомендує WordPress сам для хостингу керованого WP. Це дає компанії величезний плюс. (хоча інші 2 так само хороші)

Найкращий план хостингу із Bluehost, запропонований у розділі розміщення WP, називається Choice Plus. Коштує $ 5,23 / місяць. Ви включаєте наступні згадані функції та ресурси: необмежену кількість веб-сайтів для хостингу, безкоштовний сертифікат SSL, безкоштовне доменне ім’я на цілий рік, необмежену кількість паркованих та субдоменів, безкоштовні резервні копії та необмежену кількість місця для зберігання SSD.

Як і будь-який план хостингу WP, цей також включає автоматичну установку WordPress. Підписавшись на пакет, Bluehost автоматично подбає про встановлення, не потребуючи нічого робити. Це досить зручно для більшості людей.

Встановіть WordPress на свій хост

Тепер, якщо вам вдалося вибрати план хостингу з 3 вище, настав час встановити WordPress на свій хостинг-акаунт. Залежно від вашого вибору, це можна зробити двома різними способами:

 1. Якщо ви вибрали Bluehost, тоді вам зовсім не доведеться турбуватися про встановлення. Як я вже згадував вище, як тільки ви зареєструєтесь для свого керованого плану хостингу WP, WordPress буде встановлений автоматично. Ви нічого не повинні робити додатково.
 2. Для InMotion та HostGator справи дещо інакше. Після завершення реєстрації ви можете вибрати установку WordPress відразу, встановивши в один клік, або можете почекати і зробити це пізніше. Це тому, що у випадку цих двох компаній ви можете встановити інші програми, які вам можуть захотіти. Отже, вам належить встановити WordPress з самого початку або лише через деякий час.

Процес установки дуже простий. Все, що вам потрібно зробити – це знайти WordPress у списку доступних програм, натиснути на нього та затвердити встановлення. З цього моменту все, що вам потрібно зробити, це почекати (трохи).

Передача домену з Wix

Перенесення вашого доменного імені з Wix до обраного вами постачальника хостингу також не є складним процесом. Кроки, необхідні для його здійснення, перелічені нижче:

 1. Перше, що вам потрібно зробити – це перейти на сторінку “Мої домени” у вашому акаунті Wix. Знайте, що якщо у вас є кілька доменів, розміщених у Wix, ви повинні вибрати той, який потрібно перенести.
 2. На сторінці “Мої домени” перейдіть на вкладку “Додаткові” та натисніть, де написано “Перенести з Wix”. На цьому кроці вам доведеться заповнити, де потрібно перенести домен, та іншу можливу інформацію.
 3. Виконавши крок 2, потрібно натиснути надіслати код. На електронну адресу, вказану в інформації вашого реєстратора домену, надійде електронний лист із кодом авторизації для перенесення вашого доменного імені. Ви повинні отримати його протягом 24 годин.

перехід-від-вікс

Перенести домен від Wix (джерело)

Виконавши всі необхідні кроки відповідно, ваш домен буде переданий вказаному хостинг-провайдеру. Але майте на увазі, що цей процес може зайняти до 7 днів.

Коли все закінчиться, ви отримаєте сповіщення (електронний лист) від нового хоста про те, що передачу було успішно виконано. Якщо з якихось причин цього не відбудеться, через 7 днів просто перевірте свій обліковий запис або зв’яжіться з ними для підтримки. Але таке трапляється рідко.

Завершити передачу за допомогою плагіна CMS2CMS WordPress

Це завершальний крок у процесі міграції сайту з Wix на власний веб-сайт WP. Щоб зробити це, вам потрібно встановити плагін для WordPress, який називається CMS2CMS. Як ти можеш це зробити?

На інформаційній панелі WP перейдіть до розділу “” плагіни “. Коли ви там, натисніть «Додати нові». Найпростіший спосіб – просто ввести в рядок пошуку ім’я плагіна: CMS2CMS. Коли він знайдений, просто натисніть «Встановити». WP зробить решту установки самостійно.

Після цього потрібно активувати плагін. Це робиться просто натисканням кнопки “активувати” в описі плагіна. Якщо ви перебуваєте на вкладці активації, вам буде запропоновано ввійти у свій обліковий запис CMS2CMS. Якщо у вас ще немає (це можливо), просто створіть новий обліковий запис. Це займає лише кілька хвилин. Коли ви створили його, просто увійдіть.

Після цього ви можете перейти до міграції вашого веб-сайту. На цій сторінці ви повинні ввести наявні подробиці, що стосуються вашого поточного веб-сайту, як-от поточна URL-адреса, і де ви хочете, щоб вона була переміщена (WordPress). Ви повинні встановити всі поля (теги, зображення, вміст тощо), щоб веб-сайт перемістився до WordPress. Оскільки ви переносите весь веб-сайт, просто поставте галочки.

Далі ви можете спочатку побачити демонстрацію того, як буде виглядати ваш веб-сайт під час переходу до WordPress. Якщо ви все добре не виглядаєте, ви можете продовжити та виконати повну міграцію. Вам доведеться поставити галочки знову, і подивитися, яка ціна на послугу нижче. Якщо вам все комфортно, продовжуйте роботу та закінчіть передачу.

Це може зайняти приблизно 15-20 хвилин, залежно від вашого веб-сайту (якщо він має багато вмісту чи не так багато).

Висновок

Зробивши всі описані вище дії, ви зможете керувати своїм новим веб-сайтом за допомогою платформи WordPress. Все: зображення, статті, відео, метадані, буквально все буде переміщено до WordPress.

Однак, якщо ви хочете додатково змінити вигляд сайту, ви можете це зробити, змінивши тему, з якою працює.

Загалом, використовуючи плагін CMS2CMS, міграція обробляється швидко та ефективно. У вас буде веб-сайт на базі WordPress в найкоротші терміни.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector