Як перенести свій блог з WordPress.com на веб-сайт із власним розміщенням

01.06.2020
Підручники та путівники 'Як перенести свій блог з WordPress.com на веб-сайт із власним розміщенням
0 6 мин.

Як перенести веб-сайт WordPress com, що розміщений на веб-сайті


Однією з найпопулярніших платформ для ведення блогів є WordPress. Якщо ви запустили свій блог на WordPress.com, це добре, тому що багато хто з нас випробували таке чудове програмне забезпечення, як це. Початок роботи з особистого або хобі-блогу на безкоштовній хостинговій платформі – це чудовий спосіб дізнатися перші кроки. Однак якщо ви плануєте в довгостроковій перспективі, вам слід перенести свій блог з WordPress.com на обліковий запис платного хостингу.

У цій статті я проведу вас через процес передачі вашого блогу WordPress.com на власний веб-сайт.

Але навіщо вам взагалі передавати свій блог WordPress.com? Перш ніж розпочати цей посібник, я хочу пояснити, чому слід розглянути можливість переміщення свого блогу на платний хостинг. WordPress.com надає вам чудову та надійну платформу для ведення блогу, але має величезні обмеження порівняно з веб-сайтом WordPress, який розміщено на власному веб-сайті:

 • Ви можете встановити та налаштувати будь-яку тему WordPress на власному веб-сайті WordPress, тоді як на WordPress.com у вас буде обмежена кількість тем на вибір (як безкоштовних, так і комерційних)
 • Заборонено використання плагінів на WordPress.com (якщо ви не купуєте VIP-план, який коштує 2500 доларів щомісяця і не забезпечує повний контроль над CSS, PHP, плагінами та темами), тоді як у спільному хостинг-плані (вартістю близько 5 доларів щомісяця) ви можете встановити які плагіни ви хочете.
 • Блог, розміщений на безкоштовній WordPress.com, дуже важкий і має обмежені можливості монетизації; Після того, як ви приймете, ви повинні розділити прибуток з компанією Automatic Inc, яка є власником та керує WordPress.com. На власному веб-сайті WordPress ви можете додати будь-який канал монетизації на свій сайт, і не потрібно ділитися своїми прибутками ні з ким.

Недоліком роботи вашого веб-сайту WordPress на власному обліковому записі хостингу є те, що вам потрібно керувати ним. Ви несете відповідальність за оновлення свого сайту, оновлення системи, плагінів та тем.

Підготовка до запуску передачі

Тепер ви знаєте, які переваги та недоліки має ваш WordPress під вашим контролем та управлінням. Але для початку передачі вам потрібно придбати доменне ім’я та надійний план хостингу для WordPress. З цією метою ми рекомендуємо BlueHost з кількох причин: ви отримаєте безкоштовний домен .com, знижку в розмірі 50% на спільний план, безліч додаткових додатків та гарантій та чудову технічну підтримку, яка підготовлена, щоб допомогти користувачам, які запуск своїх сайтів за допомогою WordPress.

Крок 1: Експорт даних з WordPress.com

Щоб експортувати ваш блог WordPress.com, вам потрібно увійти на інформаційну панель і натиснути на “Експорт”, який ви можете знайти в меню “Інструменти”. Для доступу до інформаційної панелі слід перейти до:

yourblog.wordpress.com/wp-admin

Інструмент “Експорт” переведе вас на нову сторінку, де ви можете вибрати “Безкоштовний” або “Керований переказ” (коштує 129 доларів за час написання). Ви повинні вибрати варіант Безкоштовний експорт, тоді як цей підручник проведе вас через усі етапи.

експорт wordpress com веб-сайт

Для вибору безкоштовного експорту ви натискаєте кнопку Пуск експорту. Це відведе вас до останнього кроку, де ви зможете вибрати тип даних, який потрібно експортувати. За замовчуванням вибрано опцію «Весь вміст». Зберігайте цю опцію, якщо ви хочете перенести весь свій блог, включаючи публікації, сторінки, користувацькі поля, коментарі, меню навігації, користувацькі повідомлення тощо.

почати безкоштовний експорт wordpress com

Натисніть кнопку “Завантажити експортний файл” і збережіть його на своєму комп’ютері. Файл буде збережено у форматі .xml Це можна відкрити будь-яким текстовим редактором, якщо ви хочете подивитися на код.

експортувати весь вміст wordpress com

Крок 2: Установка WordPress на ваш хостинг-акаунт

Якщо ви вирішите зареєструватися в BlueHost для розміщення вашого сайту WordPress, у вас буде можливість автоматично встановити систему. Цей крок не вимагає ніяких навичок програмування, достатньо декількох хвилин, щоб налаштувати його. Я не буду вникати в деталі про те, як встановити WordPress на BlueHost або інші хостинг-провайдери, оскільки я висвітлював весь процес запуску веб-сайту WordPress у пов’язаній статті.

Тут ви знайдете два способи налаштування вашого веб-сайту WordPress: вручну або автоматично. Також входить відеоурок.

Крок 3: Імпорт блогу WordPress.com на власний веб-сайт WordPress

Після того, як ваш веб-сайт розміщений самостійно, увійдіть на інформаційну панель за допомогою наступної URL-адреси:

yourwebsite.com/wp-admin

У меню “Інструменти” зараз натисніть на опцію “Імпорт”, коли ви будете імпортувати дані, які ви експортували раніше.

імпорт даних WordPress

Вам потрібно буде вибрати систему, з якої ви імпортуєте. Виберіть у цьому випадку WordPress.

імпорт даних з WordPress

Для імпорту ваших даних з WordPress.com вам потрібно буде швидко встановити Плагін WordPress Importer. У спливаючому вікні натисніть кнопку «Встановити зараз» та активуйте плагін.

встановити імпортер WordPress

Після активації плагіна перейдіть до розділу “Інструменти” -> Імпорт “. Перегляньте та виберіть файли, які потрібно імпортувати (.xml файл, який ви тільки що зберегли раніше) та натисніть кнопку «Завантажити файл та імпортувати»..

завантаження та імпорт блогу WordPress

На наступному кроці вам буде запропоновано вибрати користувача, якому він призначить вміст. Ви можете імпортувати користувача, який ви використовували на WordPress.com, можете створити нового користувача або призначити його поточному користувачеві, який ви маєте на своєму новому веб-сайті. Виберіть також імпортувати вкладення. Ця опція завантажить усі зображення зі старого блогу та завантажить їх на ваш новий сайт. Ви можете залишити цю опцію невибраною; в цьому випадку зображення завантажуватимуться з сервера WordPress.com. Це, однак, не є хорошою ідеєю, оскільки ви хочете видалити свій власний блог (поясніть це пізніше).

призначити авторам завантажувати вкладення файлів імпорту

Натиснувши кнопку «Надіслати», ви імпортуєте дані та автоматично опублікуємо їх на новому сайті. На жаль, ви не можете імпортувати свій старий дизайн, але ви можете використовувати безліч безкоштовних і преміальних тем WordPress.

Крок 4: Видалення та перенаправлення вашого блогу WordPress.com

Якщо ви імпортували повністю ваш WordPress.com на новий веб-сайт, я настійно рекомендую видалити або зробити старий приватним. Також рекомендується перенаправити його на новий домен.

Щоб переключити свій блог у приватний режим, вам доведеться отримати доступ до «Налаштування -> Reading “на панелі інформаційних панелей WordPress.com та встановіть” Я хотів би, щоб мій блог був приватним, видимим лише вибраним користувачам “. варіант.

встановлення WordPress com приватним

Якщо ви деякий час ведете блоги та маєте велику аудиторію, ви можете сповістити їх перед тим, як перенести свій блог. Ви також можете видалити весь вміст із старого блогу та створити співочий пост, який повідомляє відвідувачам про те, що ваш блог переміщено в новий домен. Потрібно видалити або зробити свої старі публікації приватними, оскільки пошукові системи не люблять дублювання вмісту.

Ви також можете переспрямувати старий блог на новий веб-сайт. Перейдіть до меню “Магазин” на інформаційній панелі. Тепер перейдіть до меню “Домени” у магазині та натисніть кнопку “Додати домен”.

додати домен wordpress com

Це дасть вам кілька пропозицій щодо домену, які ви можете придбати, а також можливість перенаправити свій сайт. Натисніть на кнопку “Мат це”, якщо ви хочете продовжити перенаправлення. Вам потрібно буде вставити новий домен і платити 13 доларів США щорічно за це оновлення. Цей параметр переспрямує (використовуючи переадресацію 301, яка повідомляє пошуковим системам про те, що сайт був постійно переміщений) ваш старий блог на новий власний веб-сайт. Як тільки хтось отримає доступ до вашого блогу WordPress.com, він автоматично перейде на ваш новий домен та веб-сайт. Таким чином, ви не втратите своїх важко завойованих читачів, а пошукові системи також оцінять ваш крок.

переадресація wordpress com домену

Закінчивши його!

Якщо ви дотримувались вищенаведеного покрокового керівництва, і ви все зробили правильно, тепер ви повинні бути гордим власником доменного імені та нового веб-сайту WordPress, який розміщено самостійно..

Я дуже сподіваюся, що цей підручник допоміг вам перенести ваш блог WordPress.com на новий домен. Якщо ви все ще маєте запитання або потребуєте допомоги, будь ласка, опублікуйте коментар нижче.

Перемістіть свій блог WordPress.com!

Перенесіть свій WordPress.com на BlueHost і отримайте БЕЗКОШТОВНЕ ім’я домену та знижку 50% на веб-хостинг.

Розпочати зараз! – $ 3,95 / місяць »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector